Keresés

Részletes keresés

Blondy3 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1931

Hát úgy vagyok vele, ha már elaltatnak egy orsövény műtét miatt, akkor varázsolhatnak helyette már egy újat is :).

Előzmény: Törölt nick (1929)
tipetupa1 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1930

Persze, hogy felébred az ember! Bár ez szerintem mindenkiben felmerül, hogy mi van ha mégsem, de szerintem tudják a dolgukat az orvosok. Én már jó néhányszor voltam altatva és fel is ébredtem. 

Előzmény: Blondy3 (1927)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1929

hello-hello. hogyne ébrednél fel, akkora dózist kapsz épp ami neked a súlyod és mütéttől függően jár,,,ezen ne agyalj, engem kétszer műtöttek és egyszer sem agyaltam ezen...na fel a fejjel blondy...

Előzmény: Blondy3 (1927)
tipetupa1 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1928

Én a Z. M. profnő betege vagyok, és Ő minden reggel vizitel. De a többi orvos is mindennap (akár többször is) megnézi a betegeit. A szobák egy része két ágyas (de ha jól tudom, egy szoba ebből a Dankó Profnő-é, a többi a Z.M.-é, a többi négy ágyas, de mindegyik nagyon kultúrált,külön zuhanyzóval és wc-vel. Na meg tiszták is! Minden szobában van tv , és általában működik is :-)

Előzmény: valerya (1917)
Blondy3 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1927

Az altaltástól kicsit félek. Ki tudja felébred-e az ember.....

Előzmény: Törölt nick (1925)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1926

én már az ilyen csoda gyógymódokban nem hiszegetek

Előzmény: Blondy3 (1924)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1925

én nem sokat gondolkodtam rajta , megkaptam az időpontot és mentem is , az altatás az tök jó mert nem látod mit csinálnak, utánna meg felébredsz és két óra hosszát szundizol, utánna meg szépen elkezded iszogatni a vizet, kedves nővérek vannak, kétágyas kórterem de lehet egyedül leszel benne, külön wc zuhanyzóval , szal ez van..

Blondy3 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1924

Ma nekem ajánlottak egy ugynevezett BEMER terápiát. Azt mondják nagyon jó.  Főleg ilyen nyak- és különböző mozgásszervi problémákra. Van aki ismeri közelebbről? Voltam délben egy kezelésen, de bevallom őszintén semmit nem éreztem, de persze ez nem azt jelenti hogy nem hathat.

Előzmény: Törölt nick (1921)
Blondy3 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1923

Jól hangzik, főleg a második variáció. Nem tudom rászánnám -e magam így, hogy azt sem tudom hogy reagálja le megint a szervezet. Az altatás is egy stressz, meg maga a műtét is. Nem tudom megéri - e netán mégegy csigolya begyullasztását.  Ráadásul biztos megint kapnám a vérhigítót ... macera nagyon. Egyszer azért lehet hogy rászánom magam.

Előzmény: Törölt nick (1922)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1922

szal orrsövény előtt ujbegynyi polipok voltak nekem is, de ahogy orrsövényt megműtötték utánna fél éven belül polipok felszivódtak és azota sincs semmi bajom,,,attól függ ki műti , az enyém dokinéni már ilyen endoszkópos ujdonsággal dolgozik, szal nem kalapács és véső.

Előzmény: Blondy3 (1920)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1921

REIA! FELVETŐDÖTT  meniere is de a tünetek kezdetekor, szal nem tudom most mi van, szerintem a nyakamtól van a szédűlés, mert ott van beszűkűlt valami és meszesedik a drága, pedig már a cigit is letettem hét kemény hónapja , szal napi egy doboz cigit szivtam ha esett ha havazott nem számitott , és egyik naprol a másikra tettem le...szal ez van...azt olvastam volt valakinek centrális branülje , az nem kis dolog ,most nekem is az volt berakva több mint 25 cm-s kis vékony gumicső és azon ment az infuzio mert a vénáim durrantak szét, 50 napig éltem vele nem zavart, oda volt a vége varrva a bőrhöz , ilyen kis kereszt alaku volt ésazért hogy be ne csusszon...nah lényegében ennyi, mindenkinek minden jót....

Előzmény: Törölt nick (1919)
Blondy3 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1920

Van egy régi ct azon polypoza nodóza van írva, de azt mondják az kiújúl hiába műtik meg.

Előzmény: Törölt nick (1919)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1919

Blondy! nem akarlak elkeseriteni de ha az orrodon nincs levegő akkor azt nem kéne megnézetni ?, mondjuk egy arckoponya ct, röntgen nem ér semmit azt felejtsd el, én sem kaptam levegőt állandóan rhinospray mert nekem az jött be , aztán kiderült hogy van egy jó nagy orrsövényferdűlés és orrkagyló megnagyobbodás, találtam egy jó doktornőt és szépen megcsinálta a műtéteket alatatásban...és azóta vigan levegőzöm egyszer sem kellett rhinospray ...ezen gondolkodj el...ha kell segítség én segítek ebben és biztatni és vigasztalni is tudlak....van tapasztalatom bőven...

Etna bárcsak sima lyme kór lenne, rá se tojnék, de a neuroborelia egy kicsit komolyabb,

Reia: igen két hetes vagyok , vagyis 77-ben születtem, nem tudom még mit kérdeztél ...

Holnap lászló kórház, nem sok jót várok onnan, látom már hogy páros lábbal majd 5 perc után kitesznek....

Előzmény: Blondy3 (1918)
Blondy3 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1918

Ma voltam a szájsebészeten. Nem is tudom örüljek-e a hírnek vagy sem. A lényeg hogy nem tudják műteni, mert általában sérül az arcideg ami részleges bénuláshoz is vezethet. Szóval jelenleg fenntartó kezelésre van szükség hogy rosszabb ne legyen. Az állkapocsizületet majd megpróbálják tehermentesíteni éjszakai harapásgátló eszköz viselésével, gyulladásgátlók szedésével,  no meg ct-re is elküldtek, bár nem tudom mindek mikor a röntgenen teljesen jól látszik minden. Annak örülök hogy nem lesz műtét, annak viszont nem hogy visszafordíthatatlan. 37 évesen elég durva. Azért történtek  jó dolgok is, ma feladtam a harcot, hogy ágálok a műkönny ellen és vettem egyett. Kipróbáltam és láss csodát... komfortosabban érzem magam, kicsit még néha néha szúr , de már korán sem annyit mint előtte. Féltem hogy úgy hozzászokom , mint az orcsepphez ezért nem akartam elkezdeni. De megynyugtattak a gyógyszertárban hogy ehhez nem lehet hozzászokni. Az orcseppel nagyon ráfaragtam, mert mikor terhes voltam sokat dugult az orrom, és akkor elkezdtem csepegtetni. 13 év múltán most ott tartok, hogy nem tudok nélküle lélegezni az orromon. Próbáltam letenne, de egyszerűen nem tudok aludni úgy hogy csak a számon veszek levegőt.

valerya Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1917

Szerintem én is oda megyek, mert Dankó Katalinhoz tartozom. Az orvosod is meg szokott nézni, hogy mi van Veled?

Azt tudom, hogy az ambulancia a II. telepen van, de az osztály is ahol fekszel, ott van? 

 

Előzmény: tipetupa1 (1916)
tipetupa1 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1916

Én a III. Belklinikán fekszem, a magas földszinten. Nem tudom, hogy ez így mond-e neked valamit. Itt a nővérek nagyon rendesek, kedvesek, közvetlenek. Én nagyon szeretem őket, és az is pozítivum, hogy bármikor meglátnak ha jövök kontrollra vagy befeküdni, mindig lelkesen üdvözölnek. Bár ezzel még nem csinálnak kedved a korházbafekvéshez, de mindenesetre sokat számít abban, hogy jóban érzi magát az ember abban a pár napban. 

Ne aggódj a vénák miatt, szerintem mindent megoldanak. Én most azt a tanácsot kaptam, hogy venoruton kenőccsel kenjem be a vénákat és az állítólag sokat segít rajta, na meg a sok folyadék. 

Ha Te is erre az osztályra jösz és van még kérdésed, szívesen válaszolok. 

Előzmény: valerya (1915)
valerya Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1915

Szia!

Tapasztalatokat szeretnék kérni Tőled a klinikáról, mivel 2 hét múlva nekem is be kell feküdnöm. 

Melyik osztályon vagy? milyenek a nővérek, orvosok, ellátás, szobák? 

Nekem sincsenek jó vénáim. Tavaly decemberben kaptam 20 rocephin infúziót és az orvos vért izzadt, mire be tudta adni minden nap. Sokszor szétszakadt és ment a karomba az anyag. 

Előzmény: tipetupa1 (1913)
.ETNA. Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1914

Kitartás, szerencsére már nem kell sokat várnod .... és "szabadulsz" :-)

Előzmény: tipetupa1 (1913)
tipetupa1 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1913

Sziasztok!

 

Régen jártam erre, de ha az ember kórházba kerül, akkor csinálnak neki ott programot bőven ha akarja, ha nem. Még bent vagyok a debreceni klinikán, ma megkapom a harmadik ciklophosmamidot és holnap már mehetek haza. Hétvégén három plazmaferesist csináltak és mivel nem nagyon vannak vénáim és nagy vénát kellett beültetni, ezért az intenzíven "ragadtam". Nahát, az nem egy leányálom! 

Inkább otthon takarítok, fát hasogatok, vízet hordok vagy bármit, csak ezt ne kelljen, már számolom vissza a perceket. Ennyire még soha nem untam kórházba lenni. De remélem, hogy az eredménye is meglesz.

 

Megyek gyorsan vissza is olvasok, hogy ki hogy van és kivel mi van. 

.ETNA. Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1912

A "mirigydaganat", amire Te utaltál és a ciszta azért nem teljesen ugyanaz, szerencsére:-) A ciszta csak egy folyadékkal teli "tömlő"-szerűség, a daganat pedig abnormális sejtek szaporulata... ÓRIÁSI különbség van a kettő között még akkor is, ha amúgy a daganat jóindulatú, bár nyilván egy cisztának sem "illene" normális helyzetben ott lenni, egyszóval ez is egyfajta "abnormális" helyzet, de pl. sokszor felszívódik, van amikor nem is folyadék csak olyan gáz, vagy mifene van benne. Sokszor a várakozás is elég, mert a helyzet magától megoldódik, szóval lehet, hogy igaza volt a miskolci dokinak. Persze a kontroll fontos, hiszen - elvileg - azért egy ciszta is lehet "rosszindulatú", magyarán semmit sem lehet bagatelizálni (legyen az egy ici-pici szálka az ujjadban, vagy egy ciszta a petefészken, agyalapi mirigyen stb.), ami nem kellene ott lennie, ahol éppen van.

 

 

Előzmény: Reia71 (1910)
.ETNA. Creative Commons License 2012.04.02 0 0 1911

Ez a lyme-kór, nem?

Előzmény: Törölt nick (1904)
Reia71 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1910

Nincs mit Valerya, elkel az itt mindenkinek!

Nah, ha meg benne van....én úgy tudom, hogy erre is van egy gyógyszer, valami Bronoakármi....nem jegyeztem meg, mert nem gondoltam, hogy fontos lehet, de a hipofizis.hu oldalon olvashatsz erről. Persze lehet, nem dobálják akárkihez ezt a gyógyszert sem, ahogy szteroidot sem osztogatnak az utcán....szóval nem tudom, de engem azért csak izgatna, hogy nem az okoz-e gondot, hiszen az agyalapi minden hormon karmestere, simán okozhat ilyen tüneteket, és úgy tudom, ez az agyalapi mirigy jóindulatú elváltozás nem is annyira ritka.

Nekem amúgy az egyik nődoki már említette ezt a gyógyszert, mert amikor felsoroltam a tüneteim, akkor az MR-re is rákérdezett, és mondtam, hogy csak simán voltam, az negatív, mire ő is azt mondta, hogy kéne egy kontrasztos, csak aztán ennyiben maradtunk.

Az endokrinen amúgy volt egy nő, neki is ilyen mirigydaganata van, szedi ezt a Bronoakármit és jól van.

De azért ne fessük a falra a semmit sem, csak egy vizsgálatot meg pár véleményt azért kérhetnél még, hogy nyugodtabb lehess e felől.

Én se vagyok azért topon, vannak rosszabb időszakaim a napban, amikor hirtelen nagyon fáradtnak érzem magam vagy elálmosodok, de aztán elmúlik és akkor meg minden okésnak tűnik.

Babos, te 77-es születésű vagy?

Hát gondolhatod, hogy én sem rózsás kedvemben kezdtem xanaxot szedni. Egészen jól megvoltam mindenféle bogyók nélkül, jóformán még vitamint se szedtem, mert minek, ittam a sok gyümölcslevet, minden nap egy alma...szóval....akkor kezdtem a xanaxot, mikor először jött ez a rémes szájszárazság, szemem is kínlódott...eleinte csak aludni nem tudtam tőlük...aztán felmerült a sjögren, elolvastam a neten, mi is az, és akkor hátradőltem és közöltem magammal, hogy naaa, ezt nem, ezt én nem csinálom végig.

No, akkor kaptam xanaxot a házidokitól...eleinte csak éjszakára, de mikor erősödtek a tünetek, akkor egy fél legkisebb dózisút bekaptam reggel is, meg délben is. A házidoki szerint ez nem mennyiség, szinte semmi....persze én ennek sem örülök, de ha kell, hát kell. Most még az antidepit is szedem, nagyjából 10 napja, és valóban sokat javult a kedélyem, már nem agyalok annyit a problémáimon, inkább csak teszem a dolgom, de nem lettem zombi, szerencsére. Igaz, ebből is minidózist kapok, a doki végül is tőlem kérdezte meg, hogy akarok-e vagy meg tudok birkózni egyedül is....én meg akartam, mert az egyedül birkózásba az elmúlt 2 évben belefáradtam kissé és most túl sok minden összejött, folyton pörgött az agyam, hogy milyen szerencsétlen is vagyok.

Az étvágyam is nőtt tőle, úgyhogy most aztán tényleg egész nap eszek:) Szépen hízok is, remélem, azért nem a végtelenségig, és hát ezeket a bogyókat sem szeretném azért életem végéig szedegetni, de amíg kell, addig szedem.

Nyáron kicsit könnyebb leszokni róluk, mert ugye napfény, meleg, világosság, meló után még ki lehet ülni a kertbe, el lehet menni erre-arra. Nekem a tél eddig is a bezártsággal, a hideggel és a sötéttel volt egy keretben.

Na de te most akkor mitől szédülsz? Erre mit mondtak?

Nekem a Meniere-nél elakadt a házidokim, egy otoneurológus a BPVV-nél, de csak kérdőjellel....mondjuk nekem is egyenes a nyaki lordosisom, ahol görbülnie kéne, meszesedek is, csontom is degledezik....szerintem ettől simán lehet szédelegni, bár a nyakam tinikorom óta vacak, akkor jártam fizikóterápiára is és sokat fájt egy időben a fejem.

Előzmény: Törölt nick (1909)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1909

Hangyamászás érzés, fájdalomnak nem mondanám , érzéskiesés is van és egy kicsit kisebb a balarcom..tehát  nem hizott mint a másik fele, de pl most is érzem hogy bizsereg.....

Előzmény: Törölt nick (1908)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1908

Reja! nekem egy paksaméta diagnózisom van , épp ma válogattam szét őket szép sorjában..a balarcbiszergés nekem a napszak bármelyik részében megtalál, kivétel éjszaka, de ha ugy fekszem akkor is érzem hogy nem kap elég vért vagy nem is tudom, az egész balarcom le a fülemig és a fél homlokom ezt ki is tapizta a doktornő profin , sok tünetem van , izomrángás szokott lenni, szemszárazság, nyakrecsegés , kattogás, kőkemény tarkófájás de ott fent az utolsó csigolyánál már, nekem is gyorsan nyakamba akasztották a depit , pedig most a prof asszony azt mondta hogy nem vagyok az , csak kellemetlen ami történik velem...ja és szokott fájni a fogam , fogsorom baloldalt lent, de ugy hogy fél délelőtt fáj utánna semmi , majd két hét és ujra ...hirtelen ezek jutnak eszembe most,,,fáradékonyság tüdőből, szédűlés, én is nyomok egy kis xani-t de erről akarnak leszedni most, szerintem meg nem fogok csak akkor ha már jobban leszek, ja és az elején én is ugy fogytam hogy fél év alatt 15-kg-t , gondolhatod 65 kilorol lejöttem majdnem 50-re és 172 vagyok magas , tiszta gebe voltam, azota visszaszedtem most elkezdtem szobabiciklizni és hasazni de nehezen megy mert a bicajon is szédülök.... a prof szerintem irtaná a pszihiátereket a sok hülye diagnózissal együtt, én is egy pörgös csaj voltam és szép fokozatosan robbantam le, majd ha eszembe jut vmi akkor leirom....majd kiváncsi leszek a lászlóban milyen diagnózissal küldenek el, habár vérvétel gyorsan nem születik eredmény , de addig is biztos lessz egy két szava Máté dokinak.....

Előzmény: Reia71 (1906)
valerya Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1907

Köszi a biztatást. Nem fogom annyiban hagyni, márcsak azért sem, mert sokat fáj a fejem és úgy érzem, hogy a szemem tovább romlik. A ciszta nem az agyalapi mellett van, hanem benne. Azt mondta az idegsebész, hogy nagyon rossz helyen, a látóideg közelében van. Tehát ha romlik a látásom, akkor észreveszem, hogy nő a ciszta. Nos, a bal szemem 1,75 dioptriáról 3-ra romlott. de ezzel a fázással is felkeltetted a figyelmem, mert szerintem ez nem normális, ahogyan én fázom, szinte folyamatosan. 

Ma szinte semmit nem csináltam, (tegnap megfőztem, a fiam kitakarított) mégsem érzem magam jobban. Ugyanolyan gyenge vagyok és fájok. 

Előzmény: Reia71 (1906)
Reia71 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1906

Ja! A feledékenység.....szóval valerya ne hagyd magad azzal az agyalapival! Muszáj a dokikat nyösztetni, mert ugye ezek drága vizsgálatok, maguktól ne fogják felajánlani, csak ha már a mentőautó és a koporsó között kell válogatniuk a beteget illetően.

Szóval kell egy kis önmenedzsment, különben mindenre legyintgetnek, aztán ha meg nagy a baj, akkor megy a kapkodás ezerrel.

Jobb félni, mint megijedni, te csak emlegesd a kis dudorodat az agyalapi mirigyed mellett, hátha valamelyik doki mégis gondolkodni kezd!

Volt egy idősebb kollégám, akinek volt agyműtétje, és az egyetlen tünete a fázékonyság volt, semmi más, neki is agyalapit műtöttek, heg alig maradt, és azóta is éli az életét és nem fázik folyton! Szóval csak doki kérdése néha, hogy felfigyelnek-e egy-egy jelre, vagy egyáltalán felfogják-e hogy a beteg mit mond nekik.

Én azt tapasztalom sok helyen, hogy oda se figyelnek, mit mondunk.

Nekem két helyen is úgy elírták már az adataimat is, hogy magyarázkodhattam utána a kiírt vizsgálatoknál, hogy de-de az, tutira én vagyok, csak elírták a nevem, a születési dátumom és a lakcímem:)

Kemény menet volt, mire bebizonyítottam hogy én vagyok én!:)

Ezek után semmin sem csodálkoztam már diagnózisilag sem, meg vizsgálatilag sem.

Úgyhogy erőltesd csak azt az MR controllt!!!Szerintem.

Én is fogom majd még, mert ha nem autoimmun, akkor micsoda???

Reia71 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1905

Babos, én is egy másik fórumról menekültem ide, mert ott egyszerűen leugattak, hogy mit nyérvogok itt hetente új tünettel! Pedig hát én is egészséges voltam előtte, sportoltam, nyüzsögtem, pezsegtem, persze, hogy váratlanul ért és értetlenül álltam az előtt, hogy fél év alatt 40 évet öregedtem, fiatalos, sportos 30-asból 80 éves végelgyengült mamikába mentem át, legalábbis így éreztem magam és érzem néha még most is!

Tulajdonképpen, amit te írtál, az történt nagyjából velem is....előbb a szárazságok ( szem, száj, bőr, haj ), 2 éven át, de ezzel még elvoltam, csak hát kezdtem szorongani, hogy mégis mi történik velem, aztán hirtelen jött a szédülés, a Raynaud, amit én észre sem vettem, csak a házidok a boltban véletlenül, meg a kósza ízületi fájások, sajgások, a feledékenység, a szétszórtság, az állandó nappali fáradtság, éjjel meg persze fent voltam és éltem ezerrel, hajhullás, hol itt fáj, hol ott, hol sántikáltam, hol meg kiesett a papír a kezemből a melóban, pedig én azt hittem, fogom, ciszták erre-arra, 2 hetente menstri, csontritkulás, meszesedések, kopások, én is fogytam ezerrel, ha ettem, ha nem, reggel és este hőemelkedés....szóval tényleg az autoimmunok széles skálájának tüneteit prezentáltam fél év alatt.

Ehhez képest a diagnózisom most is a nagy semmi, illetve egy kis szorongásos depresszió, erre kaptam antidepit, de a xanaxot már 2 éve szedegetem, kis dózisban szerencsére.

 

Babos, neked miben nyilvánul meg ez az ideggyulladás az arcodban?

Nekem is szokott mostanában fájni a felső fogsorom, máshogy nem tudom jellemezni, egy feszítő, fura érzés, eddig mindig arcüreggyulladásra fogtuk, de hát nemrég gyógyultam ki belőle...ráadásul hol fáj, hol nem...ilyen arcüreggyuszi szerintem nincs! Az egyik szemem alsó szemhéja is szokott néha rángatódzni. Mondjuk ilyen kamaszkoromban is volt, aztán sokáig semmi, most megint kezdi. De ezt még én is simán ráfogom a stresszre, kialvatlanságra:)

 

Szóval én elméletileg nem is vagyok autoimmun beteg....csak hát a fránya tünetek, a víruspanelemre még várakozunk, majd Húsvét után kell telefonálnom, meg a postinfekciós akármi miatt is, annak is lesz addigra eredménye. Utána majd a doki megmondja, mi legyen most. Gondolom, ha jól vagyok, akkor semmi:)

Nálam most azért elég egyértelmű, hogy nagy stresszhatás volt az életemben, így arra akár foghatjuk is az egészet, bár stressz mindig van mindenki életében, szerintem, az más kérdés, hogy ki hogyan kezeli, hogyan áll hozzá.

De a lényeg azért mindig az, hogy az életminőség javuljon vagy ne romoljon.

Ha ez megvan, az már 3/4 siker, nem?:)

Úgyhogy babos, csak kitartást neked,biztosan leszel, leszünk még jobban is!!:)

Én nagyon bizakodok azért, mert nem szeretném 40 évesen „letenni a lantot”, még annyi tervem van, meg hát gyerekeim...szóval ilyen nincs, hogy én itt 40 évesen kidőlök!

Ti se dőljetek már ki, nahát!:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (1904)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1904

A mostani diagnózisom:A6920=NEUROBORELIA,

M7920-AZ IDEGGYULLADÁS AZ ARCOMON, ha a lászló kórházra biztak akkor nem tudom mi lessz, kidobni nem dobhatnak ki mert orvosi véleménnyel megyek oda, de nem sok jót várok további vizsgálatokra sem....amugy kezdek jobban lenni, most elkezdtem tanulni is egy kicsit , hátha valami megtapad a buksimban....

Előzmény: Törölt nick (1903)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1903

EGY virus vagy baci sokmindent el tud inditani a szervezetben, nekem 2009-ben indult el a lavina, akkor lehet egy ujraaktiválódott borelia vagy akkor gyűjtöttem be , először torokfájás , influenza tünetek amik egy hónap mulva sem multak pedig végig nyalatták velem 4 féle antibiotikumot, én akinek előtte még megfázása sem volt még télen sem , gyorsan alakultak a dolgok rossz irányba és gyakorlatilag 4 hónap alatt már elég ramaty állapotba kerültem, ebből volt egy két hét jó szakasz de a többi az nem, elkezdtem fogyni , szédűltem, rosszul voltam, fogyott az erőm és fogytam is, ötödik hónapban már jelentkezett az ideggyulladás is az arcomban , de senki nem hallgatott rám, azt mondták pszihés, én tudtam végig hogy nem az , a neurologusok mind átjátszották a fejem, 2011tavaszán derült ki borelia, kezelve voltam de nem igazán hatott, nemrég kaptam rocephint , lehet annak a hatás kezd jelentkezni vagy az uj gyógyszer , ki tudja , volt annyi betegség már feltüntetve nekem hogy azt sem tudom mi az, most ami van vannak egy kis izomrángásaim hol itt, hol ott, fáradékony még vagyok, tüdőm sem az igazi, pedig röntgen ,tbc stb rendben van, anyakam az reccsen -roppan, egyenlőre lászló kórházban tovább vizsgálódnak és a doktornő akinél voltam azt mondta kideriti mi a gond, addig nem nyugszik, hát meglátjuk mi lessz...lényegében ennyi ...az mri képen is van valami ami gyulladásra utal , de nem mondták meg, csak annyi van hogy lényegtelen dolog...ez már egy éves mri...

Előzmény: Blondy3 (1902)
Blondy3 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1902

Tulajdonképpen nálad mit állapítottak meg? Tudod a diagnózishoz fel szokták sorolni az összes kimutatott betegséget. Amúgy én úgy gondolom hogy ezt vagy egy veleszületett hibás gén válthatja ki, vagy az élet folyamán egy vírus modosítja , biztosan van olyan akinek egész életében elő sem jön. Egy vírus, egy stresszhatás, vagy egy nagy trauma (pl. hozzátartozó elvesztése) beindíthatja ezeket a rejtett dolgokat.

Előzmény: Reia71 (1899)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!