Keresés

Részletes keresés

henci2 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4582

Figyeljetek már oda!!! A Bemer "gép" megint a mágnesterápiás kütyü! Ilyen is volt ott, ahol engem lehúztak 80 rugóval. Hány éve is volt mindez? Azóta is sömörös vagyok. Kár kérdezgetni a csajszit, ha tényleg sömörös, akkor ott ettől a sz.rtól biztos, hogy nem gyógyult meg. Velem is elolvastatták ott, hogy a NASA kutatásainak eredménye, meg hogy a halál torkából hozták vissza a bácsit vele, meg egyéb hülyeségek. Hagyjuk má' ezeket a reklámembereket! Én nem hiszek neki! Most jöhet a felháborodott válasz a nőtől. Onnan egy gyógyult sömörös se jött ki!!!!!

-=Zsoca=- Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4581
Amikor én 2-3-szor mostam egy héten a T-Gel-el, akkor szörnyen viszketett, állandóan be volt gyulladva, mindegy, melyik féle T-Gel-t próbáltam. Azóta egyszer mosom, így nincs begyulladva, nem viszket annyira, viszont tiszta sömör.
Előzmény: macmelon (4576)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4580
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4579
csabesz32 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4578
KERESŐ BAL OLDAL !
Előzmény: bazsiteri (4577)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4577
volt már valaki a Tomesa-ban? tomesa.hu. Hátha segít valakinek, holt-tengeri sósvizes kád + fénykezelés egyszerre. Anyukám ment volna, de fényérzékenység miatt mégse mehetett sajnos.
macmelon Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4576
A nem élő fórumról:
"Akinek a fején van a pikkely.... az 1 héten hányszor mos hajat.-fejet?
minden más nap vagy hogy?"

Én 5-6.


VNEVIKI Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4575

Már másfél éve.

Előzmény: macmelon (4569)
macmelon Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4574
Szerintem mindkettő úgy mint bárkinek. Sőt mivel a legtöbb sömörös szívesen kockáztatja a picit nagyobb bőrrák valószínűséget a napsütés előnyei miatt, ezért nekünk még többet és tovább is.

(A hidratálás talán még fontosabb nálunk, de azt sok nem beteg (hölgy) is komolyan veszi)
Előzmény: topname (4572)
macmelon Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4573
Na, ezért is kevesen sértődtek még meg! :) (Legfejebb valamilyen anti-nemecsek) Nekem így is jó: mAcMeLoN
De kösz!

A véleményünk pedig (sajnos) megegyezik. (Jó lett volna hallani egy értelmes szájból, hogy: szerintem biztos használ, mert...)
Előzmény: Briganco (4571)
topname Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4572

Napozni hánytól hányig lehet nekünk sömörösöknek?

 

Kell vmi specko krémet használni alatta vagy naptejet?

Briganco Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4571
Macmelon=macmelon, bocs!
Előzmény: Briganco (4570)
Briganco Creative Commons License 2007.04.15 0 0 4570
Én is nézegetem a Bemer 3000 nevű készüléket ill. elvet, a Föld mágnességéhez hasonlóan mágnesmezőt hivatott létrehozni. Ezzel vezérlő szerepet betöltve hat az emberi sejtek működésére. A hatásmechanizmusa véleményem szerint kicsit általános, emellett vannak más ( olcsóbb) alternatívák hasonló célért pl. antioxidáns tabletták, filteres teák, SPA kütyü stb. vagy akár egy sima reggeli futás. Így engem nem győzött meg.

A világszabadalom szó nekem nem jelent semmit. Szakmából adódóan sűrűn járogatok a Magyar Szabadalmi Hivatalba: ha vki kitalál vmit, amit eddig soha senki (nem kötelező a bebizonyított hatássoság), az befizet 70e Ft-t, vár 2 évig és övé a világszabadalom.

Egyszóval nem szeretném leszólni a készüléket és a terápiát, de csodát ne várjon el tőle senki. Nagyon tudok egyetérteni Macmelon szavával: "a pikkelysömör általában egy enyhe betegség, de egy nagyon durva lehúzási lehetőség ".
macmelon Creative Commons License 2007.04.14 0 0 4569
Te mióta vagy tőle tünetmentes?
Előzmény: VNEVIKI (4568)
VNEVIKI Creative Commons License 2007.04.14 0 0 4568

Örülök, hogy nem vagy olyan ellenséges egy "új" dologgal kapcsolatban, mint amilyennek először bizonyultál. Tényleg csak pozitív visszajelzések voltak a kezeléssel kapcsolatban. És nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire le lehet csúszni lelkileg egy férfinak is , de egy nőnek elég gáz , ha mondjuk , mint nekem, az egész testét érinti. Nekem bejött valami , és  megosztom a velem hasonló problémával  küszködőkkel , ha már egy embernek reagál rá a bőre, nekem már akkor is megérte. Ja, és a BEMER.hu oldalon az esettanulmányok között szerepel egy csomó minden. Azért mertem ajánlani "Nektek" is, mert az ismerőseim közül aki sömis, és próbálta a kezelést, használt. Sértődés nincs ,örülök, hogy olvashatom a tapasztalataitokat.

Előzmény: macmelon (4567)
macmelon Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4567
Simán! És abszolút elnézést, ha téged is ér az a bizalamatlanság, ami nem miattad alakult ki.

Rossz lehet egy segítő beírásra ilyen választ kapni. De gondolom, hogy leírva az okokat, akkor biztos megérted a dolgot, bízom benne nem veszed rossznéven, és megtartod a segítő szándékod! Sőt erősíted azt, mert a sok hamis próféta közt még nagyobb a feladat.
Előzmény: VNEVIKI (4566)
VNEVIKI Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4566

Remélem nem mindenki ilyen bizalmatlan, mint Te!Tudod, voltam kórházakban, és rengeteg olyan helyen, ahol ezzel a betegséggel foglalkoznak. Én örülök, és óriási szerencsének tartom,hogy tünetmentes vagyok.Azért gondoltam, hogy ezt megosztom mással is, mert úgy gondolom, hogy addíg amíg nem lesz tünetmes egy sömörös beteg,nem szabad megállni,mert ha már tünetmentesíthető akkor addíg kell kutakodni,amíg nem sikerül .Az árat csak azért írtam le, mert nem mindenki engedhet meg magának sok tízezres kezeléseket, és akit kezeltek ezzel a géppel,az eredményei pozitívak.A segítségem önzetlen,tudom milyen érzés,amikor fiatal vagy,sok helyre jártál, örültél az életnek és 3 nap alatt megváltozik az életed. Sokmindenen keresztülmentem már, de olyen mély gödörben lelkileg még nem voltam, mint amikor jelentkeztek rajtam a tünetek.

Azért mertem ajánlani, mert már nem egy ember lett tünetmentes a géppel.

Nem kötelező senkinek semmit kipróbálni,a szándékom segítő jellegű volt.

Előzmény: macmelon (4559)
macmelon Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4565
Te, Henci, Zsoca (nem folytatom, de még két-három nick, bocs akit kihagytam)... Az a pár hozzászóló, akinek én még elhiszek valamit. Ez van. De mi kb. 6-8-an talán nem vagyunk ekkora piac...
Előzmény: RTH41 (4562)
Tom 33 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4564
Egyébként 5 éve amikor a homeopatámhoz bejelentkeztem, 06 90-es számon kellett telóznom 240+áfa-ért. (ennyit is ért) pedig állandóan foglalt volt és az a hír terjedt róla , hogy az ország legjobbja. Lutri!
Tom 33 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4563
Nekem egy rokonom adta a címet Ő más problémával fordult hozzá, ott merült fel a lehetőség ,hogy egy új módszert ,krémeket kipróbálhassak. Sajna nincs időm a kúrára de elég meggyöző volt. A fejemre be is jött ahogy írtam, de a testemet azóta is kenem nincs változás csak gyulladt piros foltok.
RTH41 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4562
Én már lassan nem tudom, hogy reagáljak.
Egy első hsz, konkrét névvel, árakkal, telefonszámmal… …egy kicsit meghökkentő.
Előzmény: macmelon (4559)
RTH41 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4561
henci arra utalt, hogy én minden év tavaszán (ez a 4.) egy négy hónapos Neotigason-kúrát csinálok végig - és ettől vagyok tünetmentes nyáron egy pár hónapig.
Előzmény: topname (4556)
Tom 33 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4560
Én is erről a Dr.nőről írtam csak nem akartam reklámozni mert egyszer voltam csak! Az árak pedig lehet ,hogy egyéniek.
macmelon Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4559
És most a tartalom:
Először is tudnod kell, hogy elég rendszeresen beírogatnak ide olyanok, akik valójában magukat betegnek álcázzák/hazudják, és egy (általában igen drága) kezelést javasolnak, esetleg aziránt érdeklődnek(!), ezért nagyon szkeptikusan kezelünk mindent.

Az évek alatt spciel rájöttem, hogy a pikkelysömör általában egy enyhe betegség, de egy nagyon durva lehúzási lehetőség - sőt szinte kényszer. Enyit előljáróban. Ha te ténlyeg segíteni akaró betegtárs vagy, akkor ismered ezt, és nem sértődsz meg az általános gyanakváson.

A következő problémáim vannak:
Először is miben tudsz segíteni?
Mióta vagy tünetmentes?
A módszer kitalálója, a regényes nevű "Dr. Wolf A. Kafka" hogy-hogy csak hazánkban világhírű? A róla szóló találatok hatalmas része magyar (van pár német is). A róla szóló szövegek ugyannak az újraismétlései. Ismert, elfogadott, bejáratott, hiteles, stb. helyen nem találtam rá hivatkozást. (Biztos bénán keresek)
Az illető professzor a gyártó oldala szerint a "EMPHY-SPACE (világűr-fiziológia)" professzora. Ez brutálisan kemény.
Az oldalon súlyos tudományos értelmetlenségek vannak.
A készülék a következőkre jó (idézet):
Betegség megelőzés, prevenció
Teljesítőképesség megnövelés
Krónikus fáradság szindróma
Idegi kimerültség, depresszió, stressz
Alvási zavarok, allergia, asztma
Krónikus fejfájások és migrének
Potencia zavarok
Sportsérülések és izomhúzódások
Zsíranyagcsere szabályozás
Bőrbetegségek, vérnyomásproblémák
Keringési- és anyagcserezavarok
Degeneratív elváltozások
Csontritkulás, csont- és sebgyógyítás
Vérellátási zavarok és trombózis megelőzés
Fájdalom kezelés
Reuma- és izületi kopások, gyulladások
Tumoros panaszoknál, rák utókezelésénél
Öngyógyulási erőket erősíti


Előzmény: VNEVIKI (4553)
macmelon Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4558
(Megjegyés: Ne írj mindent nagybetűvel, a pont és a vessző után tegyél szóközt! És akkor sokkal jobb lesz minden!)

Mivel kiváncsi volt, mit írtál, de harmadik nekifutásra sem sikerült elolvasni, ezért íme:

---
Sziasztok!

Nekem2, 5 éve lett pikkelysömöröm. 3 nap alatt az egész testemet elborította, kivéve az arcomat. Kórház, egy csomó orvos, természetgyógyász... A családom részéről rengeteg türelem, idő és pénz. Nehéz volt tudomásul vennem, hogy bizonytalan ideig, de így fog kinézni a testem. Egyedül az akkor 3 éves kislányom viszonyult hozzám természetesen, ő kerek-perec kijelentette, hogy "Anya, én pöttyösen is szeretlek!". Ő volt az egyetlen, akin nem éreztem sajnálatot.

Gyűlöltem, hogy mindenki sajnál, vagy szörnyülködik, mert ugye nem egy szép látvány - az egészséges embereknek. Sok kutakodás és próba után rátaláltam egy doktornőre Pesten: dr. Terstyánszky Edit bőrgyógyász, aki egy Bemer 3000 slt típusú géppel kezelt. A Bakonyban lakunk, a kezelés eredményességéért 5 héten keresztül heti 3-szor, majd 5 hétig heti 1-szer hordott a férjem kezelésre, (egy kezelés 3000 ft, és kb 40 perc) és a mai napig tünetmentes vagyok!!! Ami létezik itthon mindent próbáltam, de a legtöbb szerrel többet ártottam, mint amennyit használtam a bőrömnek. tudomásom szerint ilyen gép jelenleg Pesten és Szombathelyen van, májustól ha minden ok, Győrben is lesz bemer 3000 slt. Ha segíthetek bármiben, írjatok vagy hívjatok! 06/70-595-45-06
Előzmény: VNEVIKI (4553)
Szaszy12 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4557
Köszikeh neketek amit irtatok!!
topname Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4556

Várjunk csak mi minősül kőkemény szteroidnak?

 

Mert azért a kenőcs nem szívódik fel teljesen...

Előzmény: henci2 (4545)
csabesz32 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4555
És ez agép tulajdonképpen mit csinált? Világít, rezeg, berreg, bizserget vagy hogy kell elképzelni?
Előzmény: VNEVIKI (4553)
csabesz32 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4554
mi van antares kolleginával?
VNEVIKI Creative Commons License 2007.04.13 0 0 4553

SZIASZTOK!

NEKEM2,5 ÉVE LETT PIKKELYSÖMÖRÖM.3 NAP ALATT AZ EGÉSZ TESTEMET ELBORÍTOTTA,KIVÉVE AZ ARCOMAT.KÓRHÁZ,EGY CSOMÓ ORVOS,TERMÉSZETGYÓGYÁSZ...A CSALÁDOM RÉSZÉRŐL RENGETEG TÜRELEM,IDŐ ÉS PÉNZ.NEHÉZ VOLT TUDOMÁSUL VENNEM,HOGY BIZONYTALAN IDEIG,DE ÍGY FOG KINÉZNI A TESTEM.EGYEDÜL AZ AKKOR 3 ÉVES KISLÁNYOM VISZONYULT HOZZÁM TERMÉSZETESEN,Ő KEREK-PEREC KIJELENTETTE,HOGY "ANYA,ÉN PÖTTYÖSEN IS SZERETLEK".Ő VOLT AZ EGYETLEN,AKIN NEM ÉREZTEM SAJNÁLATOT.GYŰLÖLTEM,HOGY MINDENKI SAJNÁL,VAGY SZÖRNYŰLKÖDIK,MERT UGYE NEM EGY SZÉP LÁTVÁNY-AZ EGÉSZSÉGES EMBEREKNEK.SOK KUTAKODÁS ÉS PRÓBA UTÁN RÁTALÁLTAM EGY DOKTORNŐRE PESTEN,DR.TERSTYÁNSZKY EDIT BŐRGYÓGYÁSZ,AKI EGY BEMER 3000 SLT TÍPUSÚ GÉPPEL KEZELT.A BAKONYBAN LAKUNK,A KEZELÉS EREDMÉNYESSÉGÉÉRT 5 HÉTEN KERESZTÜL HETI 3-SZOR,MAJD 5 HÉTIG HETI 1-SZER HORDOTT A FÉRJEM KEZELÉSRE,(EGY KEZELÉS 3000 FT,ÉS KB 40 PERC)ÉS A MAI NAPIG TÜNETMENTES VAGYOK!!!AMI LÉTEZIK ITTHON MINDENT PRÓBÁLTAM,DE A LEGTÖBB SZERREL TÖBBET ÁRTOTTAM,MINT AMENNYIT HASZNÁLTAM A BŐRÖMNEK.TUDOMÁSOM SZERINT ILYEN GÉP JELENLEG PESTEN ÉS SZOMBATHELYEN VAN,MÁJUSTÓL HA MINDEN OK,GYŐRBEN IS LESZ BEMER 3000 SLT.HA SEGÍTHETEK BÁRMIBEN,ÍRJATOK VAGY HÍVJATOK!06/70-595-45-06

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!