Keresés

Részletes keresés

henci2 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4614

Az nem lehet, mert az velem van:-))

Előzmény: macmelon (4608)
antares5 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4613

Szia!

Harmadik hónapja használom a psoricurt.Az első naptól kezdve napi 3 alkalommal kentem a foltjaimat.Eddig kb 1,8 liter olajat használtam el. Kezdetben elég sok apró pötty jött ki, de ezek gyorsan el is múltak.Nekem fokozatosan múltak el a foltok, és volt olyan időszak, hogy elhalványodtak, és utána újra pirosodtak és pikkelyesedtek. Egy van, ami nem akar múlni, de türelmes vagyok, és bízom benne, hogy az is rendbe jön.Elég sok idő kellett ahhoz, hogy a javulást érezni lehessen, mert mint írtam, halványodtak és visszajöttek a foltok.

Előzmény: Ákoska69 (4600)
macmelon Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4612
Nem kell mindent félkövérrel írni!
Előzmény: calming (4611)
calming Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4611

Kedves Narix!

 

Te kérdezted előzőleg, hogy hol lehet búzafűlevet beszerezni? Ezért válaszoltam rá. Mást is tudok adni psorira, természetes hatóanyagú készítményeket, amelyek még nincsennek ker. forgalomban.

 

macmelon Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4610
Kérdés, hogy melyik a Sötét Oldal! :)
Előzmény: Narix (4609)
Narix Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4609
Meg veled is?  Ne hari nem hagyhattam ki.:-)))
Előzmény: macmelon (4608)
macmelon Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4608
És ha az Erő van vele?
Előzmény: henci2 (4605)
Narix Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4607

Nem is értem a 4602-es hozzászólót.:-))))

A foltok még mindig begyulladnak, igaz pikkely nincs rajta,de nagyon piros.

Van egy pár halvány is ,de az stagnálni látszik.

Légyszi,érdeklődd meg nekem a búzafűlevet. előre is köszi!

Mailt is írhatsz!

Előzmény: henci2 (4604)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4606
igazából másfél hónapja minden nap préselek répa és egyéb leveket. azt issza és iszogatjuk a búzafűlét (még nem nagyon termett sok ezért nagy tapasztalatról még nem tudok beszámolni). Ennyi történt és halványodnak a foltjai. Megvan a nagy folt és csak a szélén körben keskeny csíkban van meg a pereme. Mindehol ilyen neki, a közepe világosodik. Lenmagoljaról is azt olvasttam jó a pszoriázisra, úgy belsőleg (pl. salátára téve), mint külsőleg kenegetni. Kiváncsian várom a fejleményeket, remélem segít rajta. Már magától issza reggelente a búzafüvet, nem erőltetem a tanácsotokra. Miután érzi, hogy jót tesz, próbálkozik. Jön a nyár, főleg ezért is, ne kelljen neki beöltözve lenni. Annál rosszabb nincs, amikor látom a szenvedését, meg hogy mindenki hülyének nézi, hogy 40 fokban nyakig beöltözve járkál. Ezeket a dolgokat Ti is átélitek, ezért nem kell ecsetelnem. A lenmagról még azt is olvastam, frissen ledarálva reggelente egy kanállal fogyasztani is jó hatású, belekeverve a gyümölcslébe pld.
Előzmény: henci2 (4598)
henci2 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4605
Na? Hová lett a Bemeres csaj? Alig várom, hogy összecsapjak vele!
henci2 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4604
Mi az, hogy változatlan a helyzet? Mi itt szépen nagyjából tünetmentesek lettünk, te meg nem?
Előzmény: Narix (4601)
henci2 Creative Commons License 2007.04.17 0 0 4603
Hát én spec nem az utánam hozzászólótól tudom. Ha érdekel, megkérdezem a szomszédomtól.
Előzmény: Narix (4601)
calming Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4602

Kedves Narix:

 

Mélyfagyasztott búzafűlevet nálam lehet kapni, ha érdekel

a korintosz@gmail.com-ról tudok bővebb információkat adni.

Narix Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4601

Henci!

 

Érdekelne a fagyasztott búzafüvet, hol lehet beszerezni.

 

.....a sömi ügyben nálam változatlan a helyzet.

Előzmény: henci2 (4598)
Ákoska69 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4600

Ciao!

Én is elkezdtem a psoricur kúrát pénteken.

Lenne pár kérdésem: Te milyen intenzitással kented a problémás helyeket?

                                   mennyire jöttek elő újabb pöttyök a kúra alatt?

                                   tényleg egyik óráról a másikra eltűnt?

                                   mennyi idő után éreztél változást?

 

Előre is köszi a válaszokat.

Előzmény: antares5 (4596)
henci2 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4599
Az tényleg nagyon jó kis szer, a szomszédasszonyom tüdőrákos, nem lehetett műteni. A búzafűtől összement a daganat akkorára, hogy ki lehetett venni. Azóta is issza a búzafüvet. Ez most tök komoly, tényleg nagyon hatásos volt.
henci2 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4598
Mitől lett anyukád bőre szebb? A búzafűtől? Lehet kapni adagokban lefagyasztva, egy havi adag 8000 Ft körül van.
Előzmény: bazsiteri (4594)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4597
Nem hiszem, hogy azért ilyen, mert azt hinné, neki több a joga a betegségéből kifolyólag. Ezeket, amiket leírsz, én is tapasztalom magamon nagyon sűrűn.

Azt is észrevettem, hogy mikor bekenem a látható helyeken magamat Diprosalic-al és nem látszik a sömör, egész szépen helyrejön, akkor totálisan felszabadultnak érzem magam, jó kedvű vagyok, nagyon kedves a páromhoz mindenkihez, bátran megyek a bevásárló központba, bátran az emberek szemébe nézek...ellentétben a hétköznapokkal, amikor a szemembe húzom a muszájból viselt baseball sapkámat, hogy ne lássák a homlokomon és a szemem fölött a sömört, mert nagyon rossz látni olyankor a szörnyűlködő, esetleg sajnálkozó, de legtöbbször undorodó tekinteteket.

Ha visszaolvasol, láthatod, hogy itt a fórumban is többször egymásnak estünk totál kis hülyeségek miatt, úgyhogy ebből érzem, hogy a többiek is lehetnek így ezzel.

Ez egyfajta, legtöbbször tudat alatti, olykor tudatos szorongás, ami stresszt okoz nálunk és állandó frusztrációt...én így érzem.
Előzmény: bazsiteri (4592)
antares5 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4596

 

Sziasztok!

Nem voltam itthon, ezért már régen írtam.A psoricur nekem nagyon bejött.Egyetlen folt maradt, nehezen akar múlni.Eltünt a pszori a fejemről is, pedig ott nem is kentem az olajjal.Hasonló a helyzet a karomon és a lábamon is.Még most kenem a foltok helyét, nem merem abbahagyni.

Előzmény: csabesz32 (4554)
macmelon Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4595
Én azt tanultam, hogy azzal tudunk valakin segíteni, hogy ha támogatjuk abban, amit szeretne. Az, hogy helyette határozzuk meg, hogy mit szeretne, az nem csak, hogy nem segítség, hanem egyenesen visszájára fordul.

Ha úgy érzed, hogy a problémája súlyos, és pszichológiai segítség kell neki, akkor bátran menj el egy pszichológushoz és beszélj neki. Ő biztos sokkal többet tud neked segíteni, abban, hogy hogyan tudsz segíteni, mint pl. én. :)
Előzmény: bazsiteri (4590)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4594
Tudom hogy hívják, elég rég ismerem, igy szoktuk röviden nevezni. szori.
Előzmény: henci2 (4593)
henci2 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4593
Bocs, tényleg nem kötekedés, de mindig azt írod, hogy szoriázis. A neve nem szori, hanem pszori.
Előzmény: bazsiteri (4590)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4592
Ezer éve tanácsolták már neki. A válasz vajon mi volt? Minek a neki, attól nem múlik el és folytatódott az élet tovább. Mindekire haragszik, mindenkit utál, ingerült, azt gondolja több a joga a betegségéből kifolyólag. Jó sok embert vérig sértett már. Tojik rá, kinek tetszik kinek nem. Fő hogy neki van igaza.Szóval ilyesmi a természete és én tudom, hogy mindez a baja miatt van. Tegnap viszont már eljutottunk odáig, hogy örömmel nézte a könyökét, hogy halványodik és megkérdezte, hogy akkor lehet hogy most ő meg fog gyógyulni??? Jó is lenne, csak ehhez kitartás kell, ami általában két hét után elmúlik nála, arrogánsan elhajt és kész.
Előzmény: sammakko (4591)
sammakko Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4591
Talán egy pszichológus tudna a helyezeten segíteni.
Előzmény: bazsiteri (4590)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4590
mert az anyám és nem bírom a szenvedését, aztán meg rossz nézni a teljes elszigetelődését, amit egy életen át előad szegény. és mindezt azért mert szoriázisa van, a legszörnyűbb az, hogy el is hiszi, hogy kevesebb mint mindenki más, neki nincs joga semmihez se, mindenre ami másnak természetes, rácsodálkozik és úgy gondolja hogy azt neki nem lehet. Nemcsak fürdőre gondolok, hogy oda nem teheti be a lábát, hanem akár egy szinházról vagy bármi másról. Nem megy, mert mindenki az ő pöttyeit fogja nézni, még ha azok darabszáma éppen három és az is a ruha alatt van. Ennyire gátlásos lett a baja miatt. A szomszédok előtt már úgy ahogy elengedi magát, de máshol aztán nem, dugdossa a hóna alá a kezét, vagy egyszerűen bemegy a szobájába és becsukódik, őt ne is lássa senki. Elhiszem, mert szörnyű ez az egész, nézem én is a szenvedését 37. éve, ezért szeretnék rajta segíteni, közben tudom, hogy neki ez segít. Volt rá példa, hogy évekkel ezelőtt Testkontrol diétával lefogyott és eltünt a szorija egy jó időre teljesen. Önfejű és hisztis
Előzmény: macmelon (4589)
macmelon Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4589
Miért erőlteted?
Előzmény: bazsiteri (4588)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4588
Sajna nem hisz semmiben, nehezen fogad el minden újítást. A sok gyógyszerben sem hisz, mert ha jók lennének ugyebár, már meggyógyult volna. Ezt szoktam odamondani neki, ilyenkor előbb-utóbb rászánja magát a dologra. Remélem most is igy lesz és hajlandó búzafülevet inni és kenegetni magát vele.
Előzmény: macmelon (4587)
macmelon Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4587
"Hitetlen, ezért nehéz rajta segíteni v. még megpróbálni is."
?
Előzmény: bazsiteri (4586)
bazsiteri Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4586
Az izülete is fáj anyámnak nagyon. Van ennek a lámpának egy magyar megfelelője is: Biopolár lámpa. Fele annyiba kerül állítólag. De mit tudom én!! Egyelőre remélem próbálkozik a fűivással, tegnap már örömmel nézte, hogy a könyökén halványodik a szori, tképpen a körvonala volt csak meg. Az egész testén ellenőriztem, és ott is úgy van. Olvastam valahol hogy a lenmagolja is nagyon jó, néha bekenem olajjal is a foltjait. Hitetlen, ezért nehéz rajta segíteni v. még megpróbálni is.
Előzmény: henci2 (4585)
henci2 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 4585
Na, ez a másik! A Bioptron se jó sömörre. Ne vegyél, nekem van, nem jó rá. Ízületi fájdalmakra való, meg hámképzésre.
Előzmény: bazsiteri (4584)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!