Keresés

Részletes keresés

missladybird Creative Commons License 2009.12.05 0 0 554
sziasztok, fiatal lány vagyok és szeretném kipróbálni az erotikus masszázst, tudtok ajánlani egy erős kezű férfi maszőrt? köszönöm
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.12.05 0 0 553
végül is, erotikusan is ki tudják verni az ember faszát...
Előzmény: Törölt nick (550)
weblapozo Creative Commons License 2009.12.04 0 0 552
Ezek igen komoly témák. :)


Törölt nick Creative Commons License 2009.11.01 0 0 549
Ki ismeri az óbudai, Kolosy tér melletti áruház-csarnok első emeletén levő Tha-szalont. 3 thai lánnyal, az egyik 50 körüli. Ha külön nem tüntetik fel a listán, h. "erotikus masszázs" = értelemszerűen nincs? (ez nemcsak a Kolosy téri helyre vonatkozó kérdés)
vvazze Creative Commons License 2009.11.01 0 0 548

Igen, a Tiktak-ban megvan a masszázs ágy, használhatjátok Ti is, de van masszőr is, bár ő csak masszőr. Le van tiltva az erotikus masszázsról. Amúgy viszont annak nagyon jó, a vendégek szavazata alapján több  képzett masszőr közül lett kiválaszva.

Van kitéve ott sokféle masszázsolaj, és masszhatjátok egymást hajnalig.

 

Előzmény: Törölt nick (547)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 547
A masszázst az én párom is roppant mód kedveli. Lassan 20 éve gyakoroljuk, szerves része együttléteinknek.
A nők sokkal inkább fogékonyabbak rá, mint a férfiak. A test végig masszírozása, kényeztetése, az intim zónák alig-alig érintése jobban lázba tudja hozni őket, mint a direkt durr bele.
A Tik-takban meg van még a masszázságy? Nyáron leteszteltük egy-másfél órácskára, nagyon bejött, következőleg krémeket is vinnénk, úgy azért még sokkal jobb... :)
Előzmény: vvazze (544)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 546
Ő miért nem jó tehát? Miért kell másik, "hozzá hasonló"?
Előzmény: vvazze (545)
vvazze Creative Commons License 2009.10.29 0 0 545

 

Utóirat:

 

Azóta is keressük a hasonló kezü masszőrt, de nem leljük.

Előzmény: vvazze (544)
vvazze Creative Commons License 2009.10.29 0 0 544

Egy jópár éve, egy már megszünt swinger klubban volt egy masszőr srác.

Tényleg csak arra volt, hogy egy frissitő masszázst adjon a jelentkezőknek.

Nos mivel a kedvesem egy korábbi alkalommal már megmasszíroztatta magát vele,

a következő alkalommal is benevezett hozzá egy röpke fél órára.

Nos gonosz dolog, de mielőtt a párom felment volna hozzá, beszéltem a masszőr sráccal, hogy egy kicsi érzékiséget vigyen bele a dologba.

A srác nagyon profi volt, mert csak érintette a puncit, és a cicijét, mégis felajzotta a kedvesemet. A srácnak nem volt választása, egy kicsit a vége felé melyebben is masszírozott, amitől sorban voltak a páromnak az orgazmusai.

 

kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 543
Szia Házibarát99!Ln kíváncsi lennék,ha megosztanád velem is.Köszönöm!Indy,Győrből.e.mail:kertilla@freemail.hu
Előzmény: Házibarát99 (525)
kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 542
Szia Sergiovallini!Ha tudnál segíteni a masszőrhölgy e-mail címében és a telefonszámában nagyon hálás lennék.Indián vagyok Győrből e-mail címem kertilla@freemail.hu   ...Köszi!
Előzmény: Törölt nick (513)
kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 541
Szia Kázibarát 99!Kérlek segíts eligazodni abban hogy ilyenkor min megy át egy nő.Ezt nagyon komolyan kérem Tőled hogy segíts,mert van egy ilyen barátnőm.KÖszi!e-mail cím:kertilla@freemail.hu
Előzmény: Házibarát99 (525)
kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 540
Szia!Indián vagyok Győrből.Lécci ha tucc segíccs ebben az e-mail címben ahol jártál,merre is van?A címem kertilla@freemail.hu   ...   köszönettel Atis
Előzmény: Törölt nick (504)
newrossross Creative Commons License 2009.02.09 0 0 539
Sziasztok!

Probálta már valaki a masszasplaza.hu -n valamelyik miskolci hölgyet?
Ha igen, megoszthatná a nagyérdemüvel a tapasztalatokat...

:)

Köszi
Dzsingisz a kan Creative Commons License 2008.12.31 0 0 537
Biztosan nyugdijkiegészités volt.
Előzmény: andre_andre (535)
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 536

Nekem is igen tetszett, és valóban, a vasmunkás kéz látványa nem annyira vonzó.

 

Ugyanakkor az is elgondolkodtató, hogy a vajon hány vas- és egyéb munkásnak adatik meg az ilyen elfoglaltság, pláne az illető korában?

Előzmény: andre_andre (535)
andre_andre Creative Commons License 2008.12.31 0 0 535
Megneztem a videot, nekem is tetszett, de ez a megviselt acelmunkas kez azert eleg illuziorombolo...
Előzmény: Romantique (524)
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 534
Amúgy miért vállalod fel a "csendőr" egyébként hálátlan szerepét?
Előzmény: Törőlt_nick (532)
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 533

Hát igen...

 

Amúgy, ha komolyan venném, akkor arra lennék kíváncsi, hogy vajon mi volt az ami "nem úgy sikerült a dolog lelkileg"?

 

 

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 532

amúgy ez volt az az ominózus beírás.

-----------------------

 

 

 

dani1212 válasz | vissza a topikba 2008.12.18 19:28:11 © (3313)

Sziasztok. Nekem még nincs feleségem, de nem is vagyok elkésve vele, viszont foglalkoztat nagyon is a téma! Elég régen kezdődött és hosszú idő után meg is történt a dolog! Az addig vezető út nagyon rögös volt és tanulságos lehet sokak számára, akik még csak foglalkoznak a gondolattal. A megvalósulás pedig felemásra sikeredett. Nem igazán terveztem úgy, hogy az egészet részletesen (a kezdetektől - máig) leírom, inkább azt gondoltam, ha valaki szívesen beszélgetne a témáról, esetleg tudna segíteni bizonyos dolgokban (nem úgy sikerült a dolog lelkileg) akkor szívesen várom. Az MSN címem: dani12@mailbox.hu

Előzmény: Házibarát99 (529)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 531
ha így van akkor elnézést. Nagyon sok elfuserált fasz jár erre mostanában és sajnos eléggé ki vagyok hegyezve erre a dologra, már mint hogy figyelem ki kamu s ki nem. Elkergettem már egy pár anyaszomorítót - bár sokak szerint jobb lenne ha én is mennék a francba  - de valahogy mindig kerül egy újabb. 
Előzmény: Házibarát99 (529)
lala250 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 530
Sziasztok
Ritkán vagyok erre , ezért is nem válaszoltam ..
A hölgy természetesen tisztességesen "lerendezett" azóta is állandó vendége vagyok . Most épp a prosztatamasszázsra próbál rávenni , láthatóan élvezi hogy uralkodhat a testem felett .
Néhányan megkerestek privátban is , de nem szeretném a kilétét felfedni a hölgynek . Masszözként hivatásos , egyéb dolgait nem hirdeti. Érett negyvenes , nem az aki után megfordulsz . De az ujjai csodákat müvelnek .
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.28 0 0 529

Amikor először olvastam a hozzászólásodat nagyon dühített. Igazából válaszolni sem akartam, ám rájöttem, hogy az megfutamodás lenne, azt meg nem szoktam.

Így hát hiúságom félretéve íme a válasz:

 

Amit nem akarnék itt vadidegenek közt kifecsegni, az az én magánügyem. Meg még néhány hölgyé, akikkel az elmúlt bő évtizedben viszonyom volt.

Valahogy úgy alakult, hogy Ők mind férjes asszonyok voltak, jellemzően tőlem idősebbek. Sokat kaptam tőlük, s ezt igyekeztem viszonozni is, ennek egyik eszköze volt a masszázs. Megjegyzem én nem voltam/vagyok masszőr, nekem "csak" szerető volt a státusom.

És ez a fő ok ami miatt nem szeretném, hogy néhány kéjenc kretén a nyálát csorgassa azokon a dolgokon, amikhez engem érzelmi szálak fűztek.

A hölgy akinek a hozzászólására reagáltam, egy ilyesmi dolog felé tart, s amit leírt az alapján úgy érzem az okokat is láni vélem. De ismerem ezt az érzést, voltam a másik oldalon is. Persze lehet, hogy tévedek.

A másik ok ami miatt nem gondolnám itt kitárgyalni az az, hogy nem ennek a fórumnak a témája. Merthogy szó van barátságról, szerelemről, hűségről, vallásről, nemiségről, szexről és egy kicsit masszázsról is.

 

Nem néztem utána, hogy Dani1212 mit írt, de szerintem most mellényúltál.

De persze nincs harag...

 

Előzmény: Törőlt_nick (527)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 528
akkor az nem lingam-masszőr hanem szopós kurva, feletjsd el. A lingam az művészet, hülyepicsák át sem érzik a lényegét.
Előzmény: Baddi (526)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 527
hehe, ugyanaz az iméles csábítgató szöveg, mint  Dani1212 nick alatt már olvasható volt. Rohadtul nem tudom megérteni, hogy mi az amit itt, név nélkül nem lehet kitárgyalni, mitől nyújt többet egy négyszemközti cseverészés egy vadidege emberrel??
Előzmény: Házibarát99 (525)
Baddi Creative Commons License 2008.12.22 0 0 526
Sziasztok!

Én most akarom kipróbálni a Lingam masszázs nyújtotta élményt.

Egy helyet tudok, ahova mehetek, de bizonytalan vagyok, hogy mennyire jártas a lány a masszázsban. Mert azt mondta, eze gy sima frissítő masszázs és a végén ráránt a szerszámra.

Tudtok ajánlani valami ügyes hölgyet?

Előre is köszi.

nem tudom látható-e a nevem mellett a címem, ha nem akkor privátban a baddika@citromail.hu címen megbeszélném az ajánlást.
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 525

Azt ugyan férfiként csak sejtem, hogy egy nő mit él át ilyenkor, viszont elég konkrét tapasztalataim vannak arról, hogy mik lehetnek a motivációk egy nőnek ilyesmire. Vajon miért kezdenek bele titkos kalandokba, a látszólag kiegyensúlyozott, boldog életük hogyan változik meg jó irányba, s hogyan lesznek - még hacsak órákra is - igazán önmaguk.

A történetek nem csak a masszázsről szólnak, így ezen a fórumon ezt nem tudjuk kitárgyalni.

Ha gondolod szívesen megosztom veled, küldj ímélt...

 

Romantique Creative Commons License 2008.12.15 0 0 524
ha nem megy a hiperlink, hát nem megy: de akkor is fenomenális!

http://www.ende.hu/video/e8a8541291882f81d31c
Romantique Creative Commons License 2008.12.15 0 0 523
<A HREF="http://www.ende.hu/video/e8a8541291882f81d31c">Szerintem messze a legjobb azok közül, amiket láttam. Ha van egy fél órád, ezt ne hagyd ki!</A>
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 522
és úgy hagyott, álló fasszal?
Előzmény: lala250 (520)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!