Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.03 0 0 5341
Kedves Emma, csak most olvastam jókívánságaid, köszönöm. Egyre több a borzasztóan beszélő rádiós és tévés. Orrból, torokból, erőszakosan, nyeglén - ki így, ki úgy. Vannak kivételek - de csak kevesen. Szép-magyar-beszéd - óhajom van
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.28 0 0 5340
Juj juj juj! Hát nem kell azért így elszaladni, fiúka! Mi is szeretjük őket! Kovácsot még csak nem is bírálja senki. Ádámot igen, de valós - és megváltoztatható! - hibái miatt. Úgyhogy, semmi baj. Csak semmi betojiság!
[fidelio] zongoristafiu Creative Commons License 2010.01.28 0 0 5339
Kezüket csókolom, jónapot kívánok. Nos én a Bősze Ádámot szeretem és a Kovács Sándort, bár sajnos ez utóbbi már nincs. A viszontlátásra.
[fidelio] Enma Creative Commons License 2010.01.16 0 0 5338
Aranyos  tinócskám, kedves mindegy. Neked is moinden jót, de figyelmesebb olvcasást, és kevesebb bőgést, böfögést, mert az a műveltség és sok egyéb minden teljes hiányára vall. A múltadról nem is kell szólnód, olvasás nélkül is gyanítom, hogy milyen...
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2010.01.12 0 0 5337
Aranyos gyöngyös tyúkocskám, kedves Enma! Neked is minden jót, de több humort, és kevesebb fröcsögést, [i]röfögést[/i], mert az nem kellő műveltségre vall !  Minden egyéb kulturáltsági kérdésben egyetértünk (mindegyet). Rád is gondoltam szeretettel, amikor a 4566-os verset beírtam, de hát a gyöngytyúktenyésztős múltamról már szóltam :-)
[fidelio] Ludwig van Mozar Creative Commons License 2010.01.12 0 0 5336
Kedves [b]Enma[/b]! Nem ezt írtam! Olvasd el mégegyszer: [b]5311.[/b] [b] [/b]
[fidelio] Enma Creative Commons License 2010.01.12 0 0 5335
Bebeta, mindegynek és mozarnak és a többinek áldott, békés éveik vannak, és szépen, magyar dallammal beszélő és tisztán artikuláló műsorvezetőik. És gyöngytyúkot zabálnak ebben a hittel és jó egészséggel telt remek létben. :) (És nem szeretik, ha valaki mást lát, hall, gondol a szép beszédtről, a MINŐSÉGRŐL...állatokról, ételekről, mint ők...)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 5334
Áldott, boldog új évet kívánok mindenkinek. Kívánom, hogy szépen, magyar dallammal beszélő és tisztán artikuláló műsorvezetőink legyenek. És mindehhez hitet, no meg jó egészséget is kívánok. Sok szeretettel és bizalommal.
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2010.01.09 0 0 5333
[url=http://images.google.com/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4f/Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg/220px-Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg&imgrefurl=http://www.magyarfold.eoldal.hu/cikkek/magyar-allatvilag/magyar-szarnyasok-es-galambok&usg=__z4ji7F2uVBB0841ARQktfrFsbkw=&h=147&w=220&sz=7&hl=en&start=169&um=1&tbnid=C6i8on6E-LAwPM:&tbnh=71&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Dgy%25C3%25B6ngyty%25C3%25BAk%26ndsp%3D20%26hl%3Den%26sa%3DN%26start%3D160%26um%3D1][img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:C6i8on6E-LAwPM%3Ahttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4f/Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg/220px-Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg[/img][/url] [url=http://images.google.com/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4f/Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg/220px-Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg&imgrefurl=http://www.magyarfold.eoldal.hu/cikkek/magyar-allatvilag/magyar-szarnyasok-es-galambok&usg=__z4ji7F2uVBB0841ARQktfrFsbkw=&h=147&w=220&sz=7&hl=en&start=169&um=1&tbnid=C6i8on6E-LAwPM:&tbnh=71&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Dgy%25C3%25B6ngyty%25C3%25BAk%26ndsp%3D20%26hl%3Den%26sa%3DN%26start%3D160%26um%3D1][img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:C6i8on6E-LAwPM%3Ahttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4f/Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg/220px-Zoo_Am%C3%A9rica-2852-Numida_meleagris.jpg[/img][/url]
Előzmény: [fidelio] Enma (5332)
[fidelio] Enma Creative Commons License 2010.01.09 0 0 5332
Igen, Mozar, [b]tény[/b], hogy az elvtársak pl. a kommunizmus eljövetelét ígérték, a kánaánt, az egyenlőséget. Mondták is eleget. [b]Tényként mondták [/b]- el kellett fogadnod. Hittél, vártad az eljövetelét? Bizony, leírtam az áldott szót. A sok áldottkodó, nímandokat, nyelvrontókat védelmező, "elnéző, megértő' áltoleráns fórumozónak. :) Én a klasszikot hallgatom. A röfögő nímandokat, makogó orrpoliposokat, a magyar nyelvet leginkább angolnak vagy franciának feltüntető, a magyar nyelvet valójában szégyellő ostoba, kisebbségi kpmplexussal küzdő felkapaszkodottakat meghagyom annak, aki megvédelmezi őket a gonosz kritikusoktól.
[fidelio] Ludwig van Mozar Creative Commons License 2010.01.09 0 0 5331
Kedves [b]Enma![/b] Elfogadom az okfejtést, bár némileg zavaros. De amit állítottam, az tényszerűen, ugye, igaz? Az "áldott" szót csak ketten használtátok. Akkor milyen erkölcsi alapon Írod, hogy gúnyolódtál a sok "áldottozó" fröcsögőn?
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.02 0 0 5330
Elkövettem azt az önkinzást, hogy többé-kevésbé hallgattam ezt a műsort. [b][url=http://real1.radio.hu:8080/ramgen/bartok/2010/01/02/2010-01-02-b10.rm?start=0][b]10[/b][/url][b].[/b][url=http://real1.radio.hu:8080/ramgen/bartok/2010/01/02/2010-01-02-b10.rm?start=0:00:00.0][b]00[/b][/url]:[/b] [b]Irodalmi Újság[/b] Műsorvezető: Győri László Szerkesztő: Lehoczky Orsolya  Leszámítva a Pomogáts Bélával készült interjút, szinte az összes többi a liberál bagázs önajnározása volt. Neveket nem írok, nehogy mán reklámnak minősüljön. Ha van gyomrotok hozzá, meghallgathatjátok. Éneklő, lihegő, olvadozó riporterecskék egymás után. Mondjátok, lesz még egy Csúcs László, aki kitakarítja az emerrádiót, hogy újra Magyar Rádió legyen?!?! Magyar hanggal, magyar beszéddel, magyar hangsúllyal?
[fidelio] Enma Creative Commons License 2009.12.30 0 0 5329
A te "logikád" szerint az, aki használ egy szót, és nyíltan elmondja, hogy csak gúnyból használta, az neked a valóság. Ilyen alapon: a létező szocializmus építését is bizonyára elhitted, elvégre sokan mondták, harsogták, röfögték...sőt,.... építetted is, nemde? Az volt maga a valóság, hiszen mondták. Bizonyára azt is elhiszed, hogy az, aki a magyar rádióban, a közszolgálatiban bemondó, az csak a legszebben beszélő lehet. Az ilyen alattvalókat szeretik minden korban a hatalmasok. :) Az "önkritika" még a szabad népes félórákból maradt kedvenc szóhasznbálatod?
[fidelio] Ludwig van Mozar Creative Commons License 2009.12.29 0 0 5328
Érdekes önkritika ez, kedves [b]Enma[/b]! Csak Te és [b]nab[/b] "áldott"-ozott... [img]../../skins/fidelio/js/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif[/img]
[fidelio] Enma Creative Commons License 2009.12.29 0 0 5327
"Áldottat, békéset, Nektek is, kedves fórumtársak. Gyöngytyúklakomásat, ha csak ennyi adatik nektek..." Remélem kiderült, hogy ironizáltam, sőt, gúnyolódtam a sok "áldottozó" fröcsögőn.
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2009.12.24 0 0 5326
Nem rejtély ez, hanem a történelem: Enmácska jól ismer, és tudja, hogy felmenőim tevékenységének tárgya a trágya volt. Törekvő emberek lévén, folyamatos és okos munkával trágyagyárat létesítettek a Battonya melletti Batt-tanyán, és nem a mostani mű-, hanem a most is jobb valódi trágyát kezdték gyártani. Főleg gyöngytyúkokét, mert azok ürüléke a leghatásosabb bármire, vagyis mindenre. A hatékonyabb működés miatt sosem vágták le a - mondhatni: aranyat tojó - tyúkokat, mert tudták, abból élnek, az az életük, és ezért nem ismerték azok fenséges húsának ízét. Nem napszámosok voltak, de napjaikat nem számolva dolgoztak, hogy legyen az asztalra kenyér a munkájukból. Mi, kései utódok már csak az emlékeket ápoljuk, most meg az egyetlen trágyi, akarom mondani, ill. írni, tárgyi emléket is levágtam, mert már idegesítő, sőt, kibírhatatlan volt a hangja. A húsa viszont pompázatos, mert hiszen saját levében főztem az ősi recept szerint, már megkóstoltam. A szép fejét pedig a Fidi őrzi múzeumának tárlóiban az utókornak. Rebekának hívtuk. . A Bartók Rádió minden műsorvezetőjének kívánok[b][color=#800000] Békés Karácsonyt[/color][/b], természetesen valamennyi szerkesztő és más közreműködővel együtt! A következő évben pedig további jó munkát a javunkra! . [i]/Enmának is, és neked is/[/i]
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.23 0 0 5325
Nahát, mennyi rejtély... sejtelem... karácsonyi?:   "(Bár, igaz az én felmenőim nem a trágyadomb mellől nézték napszám után az akkor számukra még elérhetetlen gyöngytyúkokat.)" Bizony, ez is Karácsony...
[fidelio] Enma Creative Commons License 2009.12.23 0 0 5324
Micsoda ünnepi lakomák! Egy szem gyöngytyúk! Nálunk más szokott lenni... Nem részlezetem, nehogy valami szociális helyzetek versenye legyen itt. (Bár, igaz az én felmenőim nem a trágyadomb mellől nézték napszám után az akkor számukra még elérhetetlen gyöngytyúkokat.) Áldottat, békéset, Nektek is, kedves fórumtársak. Gyöngytyúklakomásat, ha csak ennyi adatik nektek...
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2009.12.23 0 0 5323
Jól gondoltad: a beigli kész, bár a diótölteléket majdnem odakozmáltam, viszont levágtuk az egy szem gyöngytyúkunkat, mert már fárasztó volt az állandó kotyogása, ami zavarta a zenehallgatás élményét. Már fő is a saját levében, mert a legjobb netes recept szerint úgy kell elkészíteni. . Neked is minden jót, és ajándékul kukkants be a képzőművészeti rovatba!
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.22 0 0 5322
Jól elvagytok...Biztosan kész a beigli, ajándékok becsomagolva... Áldott Karácsonyt, BÚÉK! (Gondoltam, mindegy kedvéért rövid u-val írom...)
[fidelio] Enma Creative Commons License 2009.12.22 0 0 5321
Mindegy, valamit félreérthettél. Csak valami infantilis, hajhuzogatós szinten lévő személyiség képzelheti azt, hogy egy felnőtt ember megsértődik (hülye)gyerekekre... Félre ne értsd, nehogy ezt is magadra vedd. Lehet, hogy te megsértődsz, ha egy hülyegyerek kinyújtja rád a nyelvét, és mérges leszel, bosszút forralsz, revansot veszel. Megnyugodhatsz, mindegy, nekem tök mindegy, hidegen hagy, miket írkáltok és milyen képeket küldözgettek. Amúgy igazad van, a legtöbbötöknek nem árt egy szemléltető kép is a vaddisznóhoz, mert nélküle talán a kecskével kevernék össze. Annak is 4 lába van, tudod...
[fidelio] Ludwig van Mozar Creative Commons License 2009.12.21 0 0 5320
[b]ambrosia[/b]! Mire számítottál?[img]../../skins/fidelio/js/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif[/img]
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2009.12.21 0 0 5319
Akkor reménykedem, hogy azt megtanultad, hogy ha bajod van, akkor legközelebb nekem szólsz és nem keversz bele másokat. Köszönöm. Neked is boldog Karácsonyt.
Előzmény: Törölt nick (5318)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.21 0 0 5318
Ha "röviden" ennyi, hát ennyi. Tanultam.   Neked is boldog Karácsonyt!
[fidelio] mindegy Creative Commons License 2009.12.21 0 0 5317
Kedves Enma, az egyik [i]kritikus, jó ízlésű, igényes rádióhallgató[/i]! Igazad van, gondolod te, de nincs igazad, véljük mi :-) Nem a kritikával van a baj, hanem a nem jó ízlésű, mondhatni ízléstelen kritikával, ami elhagyja időnként a billentyűidet. A vaddisznóért elnézést kérek, illusztrációnak szántam, hadd lássa az olvasó, milyen egy lény, amelyik röfög. . De persze, tudok finomabb is lenni, ha rád gondolok: így küldök egy gyöngytyúkot, a fórumozók gyöngyét, ha te nő vagy, ami nem derült ki a beírásaidból, bár sokáig Emmának olvastam az álnevedet, és véltem valódinak. Viszont nő nem lehetsz, mert a nők mind nagyon finom, jó ízlésű és kulturált személyek, ha éppen nem gyűlölködnek, fröcsögnek, mert olyan is van köztük. A gyöngytyúkról különben nekem más is beugrott, Ildikó, a gyöngyöm. [img]http://www.diszmadarmagazin.hu/_articles/image/diszmadarmagazin/cikkek/0111/images/kontyos1.jpg[/img]
[fidelio] Enma Creative Commons License 2009.12.21 0 0 5316
Azt, aki idejön erre a topikra, amely a Bartók rádió [i]műsorvezetőivel[/i] foglalkozik,  és mást se csinál, csak ledorongolja, kiosztja, lecikizi, sémfeli (a fikáznit prosztónak tartom, általában nem használom, de tudom, ebből érti beathoven és mozar jól meg) azt a kritikus, jó ízlésű, igényes rádióhallgatót, aki le merészeli írni a negatív véleményét a nem a magyar rádióba való beszédhibások tömkelegéről, nos azt én csak szánom. . Mint ahogy azon is csak mosolygok és szánakozom, aki saját magából kindulva, csak ostoba ösztönökkel, indulattal és gyűlölettel tudja azonosítani a kritikát, s az ahhoz tartozó, cinikus, ironikus szavakat. . A nímandok röfögésének semmi köze nincs az én érzelmeimhez, gyűlölethez, szeretethez. Azt se tudom, ki ez a Schaefer vagy Szlotta, semmi érzelmi viszonyulásom nincs hozzájuk: a beszédüket nem szeretem. És ez, kedves mindenkori nagy [i]általánosítók és kirekesztők[/i], nagy különbség. Csak szánom, hogy nem is értitek, mi ez. Aki vaddisznók képeit teszi ide, és gyalázkodásnak véli a kritikát, aki szókincsét fitogtatva utána ledorongolásról "beszél", azt csak szánalommal nézem. Sorry, ugyan mindenütt ti vagytok kicsit többen, de azért mi is vagyunk. Kulturált, nem tegnaptól klasszikus zenét hallgató, nem a médiaszennyen nevelkedett, nem prosztó, nem alacsony igényű, sőt, igénytelen, nem diszlexiás, nem toporzékoló, nem fröcsögő, nem ostoba emberek, a politikusokra hajazó gyermeteg személyiségek. :)
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2009.12.21 0 0 5315
[b]Ambrosia! [/b] Te írtad lejjebb ezt: 'Mit te most megmondtál, kedves Contra? Mostan oktatol? Avagy ez nem-e a bemondókról szóló bíráló megmondótopik? Oder már mink is kicsavarjuk, mint a cigánynyelvimitátor bátorszívű hölgy és tsa a másik topikban? Nem-e lehetne normálisan?' Nos: Ha most te mondod a tényeket, és te kéred számon máson, hogy mit lehetne normálisan, akkor - Ha velem van bajod, ne Contrának írj, - az általad csak 'cigánynyelvimitátor bátorszívű hölgy és tsa a másik topiban' az braveheart és tarnhelm a kocsmatopicból. Utóbbit végképp nem értem, hogy miért kellett idekeverned, de te biztos tudod. Ha csak az nem, hogy még jobban bántsál, ne csak a saját nickemen. Más. Ha meg nem tetszik az a 'beszéd', talán ne járj 'a kocsmába' mert szerintem ott simán elfér, ha már a vicc részét nem érted és véresen komolyan veszed. - Ha meg már tényeket emlegettél, az is tény, hogy nem annak van igaza, az sűrűn ír, DE annak se biztos, hogy igaza van, aki ritkán ír. Ugyanis nem ezen múlik. Ezt meg majd te tanítsd meg volt tanárodnak, meg azt is, hogy ha egyik nickjén beszélget a másik nickjével és 'mindkettő' egyetért egymással ez legfeljebb csak annyit bizonyít, hogy még nem skizo. - És én abban sem látok összefüggést, hogy azért mert a Cseh Tamás topicban egyetértettünk, attól más topicokban is egyet kell értenünk. - Mostanáig nem tudtam, hogy nem értünk itt egyet, ugyanis én nem szólítottalak meg itt, te meg face to face nem nekem modtad a velem kapcsolatos aggályaid, hanem másra testáltad, akinek ráadásul baromira nincs köze 'hozzám' és akivel még ritkábban szoktam beszélgetni, mint pl. veled. - Sőt itt se sűrűn szoktam előfordulni pedig nekem sincs túl jó véleményem minden Bartókos bemondóról, meg unom azt a népi játékot, hogy aki itt fikázni 'meri' a Bartókos bemondókat, azokra ti rögtön lecsaptok és őket fikázzátok. Pedig ez a topic nem róluk szól, csak el kéne olvasni a címet. - De hát nálad úgy látszik ez a 'normális' ügyintézés ez a 'hátulról mellbe' és én vagyok aki 'kicsavarja' a dolgokat, aki általában a másiknak szokta intézni azt, ami az illetőnek szól. És ehhez nekem nem kell se harmadik személy - főleg olyan, akivel szinte semmi kapcsolatom sincs -, se külön egy fikanick. - Na röviden, ennyit a te 'tényeidről'. - Meg hosszan is ennyi. - Meg úgy különben is ennyi.
Előzmény: Törölt nick (5314)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.20 0 0 5314
1. Mozar! Az én nevemben is beszéltél! 2. Nem tudom, mi baja annak a kedves bátorszívűnek, akivel a Cseh Tamás topicban olyan jól egyetértettünk. Nem minősítettem, csak tényeket mondtam. De ha ez bántó, akkor bocs tőle!
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.19 0 0 5313
És, hogy ne legyek off: Schaefer Andrea igenis rengetget változott- előnyére. Ezt már tegnapelőtt is meg akartam írni. Szépen, nem elnyújtottan és visszafogottan beszél. Nem látok okot a folyamatos piszkálódásra.
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.19 0 0 5312
Csak egy megjegyzés, hamár a gyalázkodók kerültek ismét terítékre: Enmának csak fekete és fehér szín létezik. Szerinte, ha nem szapoljuk az általa már-már betegesen gyűlölt ( lsd. röfög stb.) -és nem kulturáltan kritizált -  bemondókat, műsorvezetőket,  akkor csak  szerethetjük. Enma, csak az a baj veled, hogy gyomorforgatóan "alkotsz" véleményt. Gusztustalanul fröcsögsz, sugárzik belőled a sértett gyűlölet,  és ezt más is észreveszi, nemcsak én, vagy Mozar. Azt a  benyomást kelted, mintha kizárólag azért járnál ide írkálni, hogy frusztrált, örök elégedetlen egódnak szelepet nyiss. Én nem kritizálok másokat, mert nincs rá okom. Azért sértődsz meg minden véleményem után, mert valahol kapisgálod. hogy igazam van.     Köszönöm Mozar, emberi hozzászólásodat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!