Keresés

Részletes keresés

Rendszerhib4 Creative Commons License 2021.01.24 0 2 16278

Az hát. Most meg bőven az.

Előzmény: Morningstar17 (16255)
idooogeep Creative Commons License 2021.01.17 0 0 16277

Vannak. A háttérben végzik munkájukat.

De ezt csak az itteni fórumra tudom mondani, a játékban nem tudom.Ott nemigen lehetett velük találkozni.Ott inkább a gépek vették át a szerepüket.

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (16275)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.01.17 0 2 16276

Már csak azért is furcsa, ami a Honfoglalóval történik, mert ez amolyan igazi Hungaricummá vált, az ilyet meg ugye védeni kellene.

Anno néztem kb. 10 éve a német verziót (volt olyan is), nos ott fél óra várakozás után jött össze nagy nehezen 3 játékos.

Teljes érdektelenségbe fulladt.

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.01.17 0 0 16275

Moderátorok még vannak?

Itt a fórumban?

Vagy ők is elvéreztek?

idooogeep Creative Commons License 2021.01.17 0 0 16274

Csak 14? Nekem 18 volt:-)

Előzmény: wetlips (16271)
Szótér Creative Commons License 2021.01.17 0 0 16273

Ezt a mobilra írt Honfoglalót vendégjátékosként érdemes kipróbálni. Kicsit macerás az átcuccolás, valóban. Csak laptopról játszom. megelégednék szerényebb látványimbolygásokkal. Ha jelölöm a magyar térlépet, átrak a másikra. A ranglisták nem hoznak izgalomba, addig játszom, ameddig nem kell érte fizetni. Most is még fejlesztik, változik, kivárom a véglegesítést, ha továbbra is idegesít a sok kardcsörte,meg egyéb látványosság, abbahagyom. Elég jó a szövetség, meg a hosszú, a villám teljesen elveszítette az igazi játékélményt számomra.

Előzmény: wetlips (16272)
wetlips Creative Commons License 2021.01.16 0 2 16272

Ezen az 50 év fölöttiek alapból elvéreznek.

Nem tudom, mire volt jó ez. Remélem, kifizetődik az üzemeltetőknek. Kívánok hozzá sok szerencsét.

Előzmény: Szótér (16252)
wetlips Creative Commons License 2021.01.16 -1 0 16271

Számomra itt a vége.  14 év... milyen jó volt,  szép emlékek!

De most el kell engedni.

idooogeep Creative Commons License 2021.01.16 0 0 16270

merészkednék, de ez számomra túl bonyxolult

 

Előzmény: Rettenthetelen Rezső (16269)
Rettenthetelen Rezső Creative Commons License 2021.01.15 0 0 16269

Nagy harcos!

 

Azért büszke vagyok rád, hogy újból csatákba akarsz merészkedni!

Előzmény: idooogeep (16267)
gargos Creative Commons License 2021.01.14 0 0 16268

Egy emulátort kell letőlteni a számítógépre, nekem a Memu emulátor megfelelő lett.  Azután az emulátoron belűl kell megkeresni a Gogle Play áruházat és ott a keresőbe kell beírni a Triviador szót, utána pedig le kell tölteni a számítógépre a Triviador (Honfoglaló) játékot.

idooogeep Creative Commons License 2021.01.14 0 0 16267

Szia!

kezdjük az elején.

Van egy asztali számítógépem.

Van egy honfoglalós nevem, és egy ehhez tartozó freemail.fiók.

Kell más is?

Előzmény: zaniko1 (16266)
zaniko1 Creative Commons License 2021.01.14 0 0 16266

 

Szia:)

 

Én a google  playerről töltöttem le az új honfoglalót. Triviador néven van, egy nagy sárga heteshez hasonló ikon.

Emulátoron belül végeztem el a konverziót, miután letöltöttem a honfit. Minden ment simán.

Van róla videó is. Így játszhatsz emulátorral címmel.

 

 

Előzmény: Törölt nick (16260)
gargos Creative Commons License 2021.01.14 0 0 16265

Megnéztem a Konverzióról Lépésről Lépésre című videót - vendégjátékosként kell belépni az új verzióba és utána csatlakozni kell a lovagrendhez - ott már meg lehet adni egy email címet billentyűzettel is és a videóban leírtakat követve át lehet hozni a régi honfoglaló nicket az új verzióba emulátor segítségével.

gargos Creative Commons License 2021.01.13 0 0 16264

Én sem tudok belépni csak vendégjátékosként a Régi Honfoglaló játékos vagyok - nál a billentyűzetet nem lehet használni, és nem tudom beírni az email címem.

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.13 0 0 16263

Tarnyanyát és még 1-2 csalót nem lenne rossz ötlet kivágni, de nem az egész játékot elmeszelni.

Előzmény: Törölt nick (16262)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.13 0 0 16262

Megvan, de nem lehet belépni.Nem reagál a tégi hofoglaló vagyok, csak áll. (112 a szintem.)

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (16261)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.01.13 0 0 16261

Ha látsz olyat, hogy Trivador, akkor alighanem az a helyes.

Előzmény: Törölt nick (16260)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.13 0 0 16260

A BLUEStacs  végre letöltődött, de melyik webhelyen lehet belépni?

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.01.13 0 0 16259

Az a legfontosabb!

A fog!

Ahhoz verik a garast!

Előzmény: Morningstar17 (16258)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.01.12 0 1 16258

A lónak egy része már megvan. -:)) ......Igen, a foga, nehogy bárki is másra gondoljon! 

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (16247)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.01.12 0 1 16257

Köszönöm, nem kívánok eredményt vásárolni. Nem is magam miatt írtam igazából.

Előzmény: Rettenthetelen Rezső (16246)
Navze Creative Commons License 2021.01.12 0 1 16256
Morningstar17 Creative Commons License 2021.01.12 0 2 16255

Még 2013. 05. 06 - án szűnt meg A HONFOGLALÓ! Ami az után lett, az mind béna kacsa.

Előzmény: hont foglaló ember (16254)
hont foglaló ember Creative Commons License 2021.01.12 0 0 16254

Nem szűnt meg, egyelőre még használható.

https://www.infoora.ml/p/regi-honfoglalo-tutorial-windows-android/

Előzmény: Törölt nick (16253)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.12 -1 0 16253

Megszünt a régi Honfoglaló.Béke poraira!

Szótér Creative Commons License 2021.01.11 0 0 16252

Sok sikert!

 

kell: google fiók (gmailes fiók)
internet
androidos telefon,tablet

Telepítés:
1.Régit uninstallálni (ha van)
2.google play áruházba belépni (gmailes felhasználónév,jelszó)
3.keresésnél beírni triviador > keresés
A sárga kérdőjeles lesz az
4.kiválaszt, katt vagy bök > telepítés.
csinál ikont,lehet el is indul majd egyből.Akkor már lehet játszani,vendégként kipróbálni,nézegetni mi merre,gyakorolni.

 

PC-re,laptopra (amin windows rendszer van)
------------------------------------------

Ami kell: google fiók (gmailes fiók)

1. bluestacks keresni,letölteni (hivatalos oldalról)
https://www.bluestacks.com/download.html
itt a letöltésre katt (Az op rendszernek megfelelőt tölti le)
ez csak egy kis file lesz,ezt kell majd futtatni,ha kész a letöltés
2. telepítés (lehet,hogy egyből megkérdi,hogy telepítse-e,vagy megkeresni a letöltésekben,és onnan indítani (dupla kattintás rajta))
ekkor elkezdi letölteni a programot,majd telepíti.(több percig is eltarthat).( A végén lehet,hogy kér egy újraindítást.)(Az mondjuk sosem árt.)
(A telepítésbe némely vírusírtó bezavar (pl. Avast),azt nem árt kikapcsolni arra az időre.(Türelem,lehet,hogy lassú lesz.)
Újraindulás után a Bluestacks ikonnal indítható.(Nem a multi-instacks manageres ikon,hanem a sima)
3. Mikor betölti (ez is időbe telhet először),lesz egy felület,fölül my games,meg gamecenter.A My gamesban ott lesz a google play áruház ikonja is. Azon katt,oda kell a google vagy gmailes fiókkal belépni.
Ugyan úgy a triviadort keresni,majd telepíteni. A My games felületre is,meg a PC (laptop)képernyőre is csinál ikont,majd onnan is el lehet indítani.(Simán katta Triviador ikonra,elindítja a bluestacks-t is)
Innentől olyan,mint a telefonon,csak az egérrel kattintgatsz egyelőre.
Jobb oldalt,meg jobb fölül vannak gombok,érdemes megnézegetni,mi-micsoda.(bár tényleg pár dolgot kell csak beállítani,de lehet pl. képet csinálni, videot,ha van valami videofelvevő is,
hangerőt állítani stb. Illetve a beáálítások még ami érdekes lehet,de kb.beállítja magától,ami kell.)
Meg ami fontos lehet,az a Game Controls gomb.Ott lehet megcsinálni,hogy a billentyűzetről lehessen játszani.
4. Triviador ikonnal indul.(Ha nem egyből az asztalról indítottad) Mikor bejön a Honfoglaló kezdőlap,érdemes beállítani a gombokat. Game Controls gomb (fölülről az 5. ) katt
Fölső kettő bekapcs (kék legyen). Controls for-nál a billentyűzet ábra kék.Opacity csúszka először közép,vagy még jobbra (hogy lásd)
Legalsó Open advanced editor : Erre katt. (Itt tudsz gombokat létrehozni a képre,amiket majd a megfelelő helyre kell helyezgetni.)
Bal fölső gomb, Tap spot. Katt. Kell csinálni 12 gombot minimum. (A képre csinálja meg sorban.)
Utána egyenként rákattintasz a gombokra,egyesével,és mikor benne villog,meg tudod adni melyik billentyű legyen majd. ( 1-es,2-es stb,sorban.Legyen 0 is.
Kell még egy,ami a törléshez kell majd,meg kell az enternek is.) Nagyjából a helyükre is lehet húzkodni a gombokat,hogy
majd könnyebb legyen pontosan elhelyezni őket. Mikor megvan mind,a jobb oldalon a contrls editorban katt a save - ra, majd az x (bezárni a control editors-t.)
5. Kiválsztod a gyakorlójátékot,katt,kiválasztod a játékfajtát.Elindul a játék,ilyenkor elvileg látod a képernyőn a gombjaidat,amiket majd a tényleges helyükre kell helyezni.
Játék közben katt a game controls gombra (jobb oldalt billentyűzet ábra),majd open advanced editor (Legalsó) .A játék közben,a tippelős kérdéseknél ekkor oda tudod húzni,
egyesével a gombokat,ahova kell. (Ráhelyezni az 1-est az 1-re,2-t a kettőre,stb, Entert az enterre, a törlésre meg az amit választottál.) Mikor megvan minden,a helyén,
akkor katt save, majd x. Utána lehet gyakorolni,esetleg finomítani az elhelyezésen. (Mindig menteni az újabb beállítást !)(Lehet,több játék is kell,mire minden a helyén lesz,nyugi.)
A gombok láthatóságát tudod szabályozni,illetve el is lehet tüntetni,ha az Opacity csúszkát lehúzod balra teljesen.

6. Játékból kilépni a fogaskeréknél lehet,a bluestackból pedig a kezdőképen,jobb fölül az x-el.

 

A Memu emulátor is hasonlóképp működik.(Máshogy vannak a gobok,máshol stb.,de nagyjából így.Hogy melyik a jobb,azt nem tudom.) Az,hogy hogy viselkedik a bluestacks,
az a különböző gépeken változó lehet,hogy működik
(működik-e,egyáltalán lehet-e telepíteni),stb. Ez csak általánosan van leírva.

 

Átköltözés (Konverzió)
-----------------------

A régi (még mostani mostani) -ból átvinni a nicket,és a hozzá tartozó dolgokat.
Androidos Telefonon,tableten. (De ha már megy a PC-n,laptopon,akkor ott is ugyan-úgy,hiszen az is egy kvázi androidos felület.)

Ami kell majd: telefon,tablet,amin már telepítve van az új verzió Vagy a PC,laptop,amin fut már az új verzió.
régi emailcím (ahhoz a nickedhez tartozó,amit éppen át akarsz vinni !! (ami él (bár ezt nem biztos,de ha kell,akkor még a régiben válts ilyenre,)
a nickhez tartozó jelszó (amelyiket át akarod vinni, (ha nem tudod,kérj még előtte újat))
Kell egy élő emailcím (ide küldik majd a kódot )
inernet kapcsolat

1. Elindítod a játékot.Kiválasztani melyik nyelvet akarod.(magyar) katt,beteszi középre,katt a zöldre.
Elfogadni a feltételekt ! Katt a zöldre.
2. Fő oldal. Jobb oldalon fölül Régi játékos vagyok. Katt.
3. Férfi, vagy nő. választani.ok (zöldre katt)
4. Régi játékos vagyok, Katt. Csatlakozás a lovagrendhez. elolvasni,katt a zöldre.(Itt nem kell még írni semmit,majd a követkzőn.)
5. Itt kell megadni azt az élő emailcímet,ahova majd küldik a kódot.Csatlakozom emailcímet beírni. Zöld pipa katt.
6. A következőn kell megadni a kódot,amit kaptál ( lehet,hogy sokat kell várni,(az emailcímtől is függ,meg lehet,hogy beteszi a spam,vagy a promóciós,vagy más mappába)
Ha megvan,beírni fölülre,az alsóba meg Jelszót megadni.(Ez lesz majd az újhoz a jelszó. Min. 8 karakter,max 16, 1 szám,1kisbetű,1 nagybetűnek lenni kell)
Ha megvan,zöld pipa katt.
7. Névválasztós ablak. Ha régit akarsz áthozni, NEM KELL semmit írni !!!!!!!
8. Fölül katt a Régi játékos vagyok.
9. Utolsó lépés.Kösd össze a két regisztrációt ! Na itt kell beírni a régiben levő nickedhez tartozó emailcímet,és a régi nickhez tartozó jelszót. !!!
Ha megvan,katt zöld pipa.
Szuper,induljon a költözés. Mellette zöld pipa katt.(Ellenőrizheted,hogy jó-e. Majd mégegyszer zöld pipa katt.
Ha jó,akkor csatlakoztál a lovagrendhez,kapsz jutalmat,begyűjteni,majd zöld pipa katt.Áthozva ennyi-annyi. Zöld pipa katt.
Beváltják a tematikust,meg a fejlesztéseket. Zöld pipa katt.
Megint kapsz valamit,zöld pipa katt.
Kész. Illetve,ha valaki nem csak magyarban játszott annak a másikaknál is meg kell csinálni,de ezt nem tudom,de ugyan így kb.

Hát ennyi.

Előzmény: Törölt nick (16251)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.11 0 0 16251

bluetech.com? Nem szerepel a hárékok közt, vagy hol?

Előzmény: v a r angy (16250)
v a r angy Creative Commons License 2021.01.11 0 0 16250

Szia!
Próbálkozz csak, én már 3 hete rajta vagyok. Talán majd sikerül.

Előzmény: Törölt nick (16249)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.11 0 0 16249

lehet

Előzmény: Törölt nick (16248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!