Keresés

Részletes keresés

tities Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5565

Nikol-Zizu! Üdv köztünk!

 

Mi még mindig egyben, semmi nem hat. Álldogálással nincs baj, mert csak akkor ülök, ha eszek, vagy pl reggel még akkor sem, meg ha Rékát altatom. Tegnapi teendőkből semmi nem jött be, ma voltunk délelőtt megint egy órát sétálni (persze Réka tempójában gondolom nem használ:)), most felmostam, felsöpörtem, lufik után futkoztunk, fociztunk kint, és semmi, de még csak egy görcs sem. Talán 2-3x keményedett a pocak, de az sem volt vészes. Ráadásul mindenki (család) azzal vígasztal, hogy a gyereknek ott bent a legjobb. Bár szerintem túlhordásnál már nem biztos....Meg anyós még mindig úgy beszél, hogy jaj csak ma ne, meg ha esetleg ma ki talál bújni... Nem talál, hanem kell!!! Ja és a legfrankóbb, hogy mindenki azzal jön, hogy mikor ne szüljek, mert nekik milyen időpont nem jó... kész agyrém. Igazából már szinte csak ezek miatt a beszólogatások miatt van elegem, és jönne már ki, mert amúgy meg tök jól érzem magam. A legjobb ma a zöldséges néni volt, hogy talán mikulásra kibújik... Na hát azt nem szeretném megvárni. :) A frontra meg soha nem voltam érzékeny, úgyhogy a péntekben sem reménykedek. :(

 

Le is lövöm magam, ébredezik is Réka.

Micimalacka Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5564

RO-ból

A szobába senki nem mehet be egyáltalán, meg az osztályra sem. Látogatni csak a szobák melletti folyosón lehet, a szobák nyílnak az osztályra, másik oldalon meg egy folyosóra.

Előzmény: dobsika (5560)
Nikol - Zizu Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5563

Sziasztok! Az én első babámat a Mikulás hozza, de már 3 hete vannak menstruációszerű görcseim, amikor úgy érzem mindjárt megjön. Számítottam is rá, hogy ez a baba előbb ki fog bújni, de úgy tűnik nagyon jól érzi magát és szerintem ezt a hátralévő hetet még ki fogjuk bírni. Bár pénteken jön a hidegfront.:) Már türelmetlenül várjuk apával a kisleányt, nagyon kíváncsiak vagyunk rá. 

ficánka86 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5562

Tities még egyben? Hatott valami esetleg a tegnapi terveidből?

dobsika Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5561

Már babázók:

 

Mikorra teszitek közzé a szülésről az "élmény beszámolótokat"? Várnám...

dobsika Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5560

Fb-n is kérdeztem, itt is megteszem: A Mávban akik szültetek, hogy van a látogatás? Apa/tesó a -nem privát- szobába pl. bemehet? Minden érdekelne, m ott zöldfülű leszek.

dobsika Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5559

Benn tutira nem marad. :)))

Előzmény: Zoya77 (5556)
dobsika Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5558

Való igaz, jól kihúzod. Várom a híreket és drukkolok, h mostmár mielőbb jöjjön a kicsid. Addig meg KITARTÁS neked.

Előzmény: tities (5555)
dobsika Creative Commons License 2012.11.28 0 0 5557

Annyira ügyik vagytok lányok...csak úgy potyogtatjátok a babákat! GRT!!!

Előzmény: ficánka86 (5554)
Zoya77 Creative Commons License 2012.11.27 0 0 5556

Gyerek még nem maradt bent, nyugi.:D
Apás program meg kitűnő választás, nekünk 2x bejött, egyszer véletlenül, most meg direkt. Szóval hajrá.

Sétálj nagyot, estére süss palacsintát (jó sokat kell állni hozzá:D).

És kitartás, meglesz az a bébi.:D 

Előzmény: tities (5555)
tities Creative Commons License 2012.11.27 0 0 5555

No no no! Mi ez a babaeső? És felénk miért nem hull??? :) Amúgy gratulálok mindenkinek!!!

Most kezdem azt hinni, hogy mindenki előbb fog megszülni nálam ezen a fórumon, bár azért karácsonyig csak nem húzzuk ki. :)

Ma voltam nst-n, minden rendben, nézett méhszájat is, totál zárt, jól tart, magzatvíz bőven van, sokat mozog, doki szerint még nem mostanában szülünk. Ráadásul vizsgálni is elég lájtosan vizsgált, szinte meg sem éreztem, pedig azt hittem, hogy na majd az segít egy kicsit. Tegnap egész nap fürdőt, konyhát takarítottam, mostam, vasaltam, varrtam, már délután kicsit lelkiismeretfurdalásom volt, hogy Rével keveset játszok. Este meg elmentünk bevásárolni, másfél órát toltuk a kocsit jobbra balra, mindent megvettünk, de semmi hatása nem volt... Holnapután újra nst, aztán onnantól kezdve naponta. Na ezt szeretném elkerülni, főleg, hogy most már egyedül nem engednek, apóssal járok, és katasztrófa.... Ma azt hiszem délután teszünk Rékával egy nagyobb sétát a faluban, megmászok egy két nagyobb dombot, hátha. :) Este meg lehet apa lesz soron, bár ahhoz már sok affinitásom nem nagyon van. :)

 

 

ficánka86 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5554

Adriana liget üzenete: Ma de. megérkezett Áron baba viharos gyorsasággal, 3270 g, 53 cm-el. Jól vagyunk, fotót majd később küldök.


dobsika Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5552

Bbibb kislánya villám gyorsan érkezett. Nagy grt nekik!

Előzmény: ficánka86 (5548)
dobsika Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5551

Az elején valóban meg kell küzdeni érte, de utána meg annyival egyszerűbb minden egy AT (anyatejes) babánál. SZÓVAL: KITARTÁS!

Előzmény: Fülesmaci79 (5547)
dobsika Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5550

Épp vmi hasonló válaszra számítottam rokonok terén tőled...:)))

Előzmény: Fülesmaci79 (5546)
dobsika Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5549

Hű, de kihúztátok...De mostmár aztán rajtad a sor, nagyon szorítok!

Előzmény: tities (5545)
ficánka86 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5548

Fülesmaci79 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5547

Gyursz,

nekem a kórházban nem engedték a fejést, mert az gyarapítja az egyébként is gigászi mennyiségű tejemet. Borogatnom kellett, hogy apadjon...

 

Nekem azt mondták, hogy igény szerint mindig legyen rajta Huncutom és 3-4 hét alatt beáll a kereslet-kínálat aránya. De mivel túl jó a lány alvókája, így legkésőbb minden 3. órában fel kell keltenem enni. Én se alszok sokat, de az első 6 hét erről szól....

Most vagyunk 3 hetesek és két naposak, szombaton meg volt a szüléshez képest a +1kg gyarapodás. :-) pedig általában 70-100gr-ot eszik egy alkalommal, többet még nem mértem. Igaz, nem is mérem minden alkalommal, főleg éjjel nem,a  maratoni éjjeli szopásokról nem is beszélve... Múlt éjjel is, 00:50-től 4 óráig fent voltunk.... az elején bealudtunk mindketten, aztán felriadtunk, folytattuk a szopit de bealudt a cicin 5-10 perc alatt, majd amint letettem az ágyba, kinyiltak a szemei... ezt játszottuk 3 órán kereszül. :-( Utána viszont aludtunk 8-ig, akkor ordítva ébredt, hogy ő éhes....

hát, nem olyan egyszerű ez a szoptatás, jó kis mesék keringenek róla, közben jó nagy meló és gyötrelem... ;-) de imádom, ne értsetek félre, csak hát már többször megállapítottam, hogy a nehézségeket nem reklámozzák...

Előzmény: Gyursz (5528)
Fülesmaci79 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5546

Tities,

kitartás, most már bármikor szülhetsz! Sétálj, lépcsőzz, szeretkezz és megindul a bébike :-D

 

Anyum és a nagyim volt itt, húgom nem jött... most vitte ki a férjem az állomásra őket... jó volt, hogy jöttek, de már ideje volt, hogy menjenek...

 

 

 

Előzmény: tities (5545)
tities Creative Commons License 2012.11.26 0 0 5545

Sziasztok!

 

Először is gratula Morocconak! Jó egészséget és sok boldogságot nektek!

 

Mi még mindig egyben.... Túl vagyunk a szülinapi bulin, most már minden tényleg letudva, jöhet a tesó, de nem akar... este és ma reggel görcsölgettem kicsit, de csak mint mikor meg akar jönni, totál rendszertelenül, és mindig pisi után jött. Szóval remélem azért már indulgat valami, mert nem szeretnék még egy hétig nagy pocakkal lenni. :) 

 

Fülesmaci! Remélem túl élted te is a hétvégét, azért biztos jó volt kicsit találkozni anyukáddal és a tesóddal. 

 

No most megyek, harapok valamit, aztán jelentkezem, ha lesz valami.

ficánka86 Creative Commons License 2012.11.25 0 0 5544

dobsika Creative Commons License 2012.11.25 0 0 5543

Most nézem, már csak te és én vagyunk a 37 hét előtt. A többiek végülis bmikor szülhetnek...

Előzmény: ficánka86 (5540)
dobsika Creative Commons License 2012.11.25 0 0 5542

Tities/Timbol: Ti hogy vagytok?

dobsika Creative Commons License 2012.11.25 0 0 5541

Morocco üzent: Elment a magzatvíze, szül. :)

ficánka86 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 5540

Dobsika kérésére javítva a császáros időponttal!

dobsika Creative Commons License 2012.11.22 0 0 5539

Húha, kitartás a rokonokhoz. Várom a beszámolód, igazából minden érdekel. :)

Előzmény: Fülesmaci79 (5537)
dobsika Creative Commons License 2012.11.22 0 0 5538

No jol kihuzod. :) Izgi, várom a fejleményeket rólad.

Előzmény: tities (5536)
Fülesmaci79 Creative Commons License 2012.11.22 0 0 5537

sziasztok!

Titi, azért próbálj meg pihenni is, mert kell majd az erő, tudod... :-)

 

képzeljétek, holnap érkezik anyám és nagyanyám a hétvégére, hétfőn mennek haza..... remélem túléljük  balhék nélkül. Szorítsatok!

 

Jövő héten meg összekaparom magam és megírom szülésem storiját, meg mindent, hogy mennek itt a dolgok.... ;-)

 

 

Remélem addigra már beállunk a szopikkal, mert még ingázunk az igény szerinti és a 3 órás között.... az éjjelek a húzósak, tegnap is szoptattam 21:45-22:17-ig, 23:00-23:15-ig, 23:55-01:00-ig, 5:35-6:15-ig, majd reggel 9:17-9:40-ig, aztán babafürdés volt, majd 1 perc szopi, majd délben megint kaja.. hulla vagyok, de már ébredezik a lány, mindjárt kezdődik előlről az egész... :-)

 

 

Kékhold, gratula itt is! Ahogy elnézem a táblázatot, Lázár beindítja a babaesőt, aminek karácsonyig nem is lesz vége.... :-D

Kitartást lányok, drukk mndenkinek!!! Szilveszterre, de talán már Szentestére minden babóca kint lesz!!!! :-))))

 

 

 

tities Creative Commons License 2012.11.22 0 0 5536

még mindig együtt, mai nst is tökéletes, semmi jele, hogy kiváncsi lenne ránk a gyermek

most mégsem vasárnap, hanem kedden kell mennem, akkor lesz vizsgálat is, talán segít valamit

azért ma vettem a kínaiban csípős leves, bár szerintem sokat nem ér, de azért kipróbáom

 

jelentkezek, ha mégis lenne valami akció! :)

tities Creative Commons License 2012.11.21 0 0 5535

Kékholdnak gratulálok! 

 

Mi még mindig egyben... Lassan kezdem úgy érezni, hogy mi így is maradunk. :) Én már két hete szülni akarok, erre még lehet, hogy két hetem van vissza. Még az is lehet, hogy Timbol is beelőz. :) Na mindegy, holnap nst, ha addig nem történik semmi. 

 

Tegnap este megint marhán fájt, ahogy mocorgott, 20 percenként fent voltam fél háromig, utána meg négykor kipattantak a szemeim, azóta fent vagyok... Azt hiszem egy hete nem aludtam 6nál tovább, szoktatom magam az éjszakai léthez...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!