Keresés

Részletes keresés

bogyesz87 Creative Commons License 2013.01.10 0 0 832

Helló! Nem tudom, hogy azóta megvetted-e a gépet. Nekem is ugyan az a csomagom van amit leírtál és hidd el nem drága, megéri az árát. A multitokmány és a gyémánt gravírozó sajna nincs a csomagban ezért kell külön megvenni hozzá, azért kerül annyiba. A multitokmány mindenféle képpen meg kell venni, különben csak azokkal a fejekkel tudod használni a gépet amik benne vannak. A Normál csomaggal üveget egyenlőre nem tudsz, ha azokat a pluszokat nem veszed meg. De egyébként ajánlom a www.hometools.hu oldalt nagyon segítőkészek!

Előzmény: Luigi50 (819)
yassie Creative Commons License 2013.01.03 0 0 831

ez vésnöki munka. Fozola, vagyis Fodor Zoli csinál ilyen gyönyörűségeket fegyverbe.

ha fémbe akarsz dolgozni akkor pontgravírozót vegyél, de ehhet az is kevés

Előzmény: Steve6829 (828)
Szpidi99 Creative Commons License 2012.12.21 0 0 830

Az a gyanúm hogy maratással készültek.

 

Előzmény: Steve6829 (828)
YkcivP Creative Commons License 2012.12.20 0 0 829

Véleményem szerint ez vésés és nem gravírozás vagyis annak egy formálya. Talán, de csak talán az ütve gravírozóval elérhető ez a forma.

Előzmény: Steve6829 (828)
Steve6829 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 828

 

 

Kedves gravírozók!

Szerintetek ezt a mintát mivel, hogyan hozták létre?

Ez egy alumínium hajtókar biciklire. Nagyon tetszik, ahogy egyedivé varázsolták.

A műszerekkel amit ti használtok prdukálható lenne ez?

És még egy kérdés: acélba lehet ezekkel gravírozni?

 

YkcivP Creative Commons License 2012.12.05 0 0 827

Mndenképp multitokmány és sose vegyél belőle használtat.

Előzmény: z.ozzy (826)
z.ozzy Creative Commons License 2012.12.02 0 0 826

Ha esetleg valakinek van felesleges, eladó multi tokmány, vagy hüvelybefogók az kérem jelezze.

z.ozzy Creative Commons License 2012.12.02 0 0 825

multi tokmányt, vagy befogó hüvely készletetet érdemes venni? 

Előzmény: YkcivP (823)
z.ozzy Creative Commons License 2012.12.02 0 0 824

Köszönöm a választ. A Parktikerben 19 ért volt Dremel 300 multipack flexivel(kifutó termék), vettem is gyorsan egyet :) Gyémátgravírozó fejet is kellet vegyek 2 db-ot,mert a csomagba nem volt. Sajnos itthon vettem észre, hogy a befogó szár nem jó, úgyhogy most azt is be kell szerezzek. Tényleg jó gépnek tűnik, és a kötelező bejáratáson túl is vagyok.

Előzmény: YkcivP (823)
YkcivP Creative Commons License 2012.12.02 0 0 823

Szia, nem ismerem ezt a géped de a régi Einhell-emhez hasonlít. Jó gép de nem pontos és nem mondanám hogy tökéletesen központosított. Még mindíg a DREMEL gépeket tudom ajánlani mindenkinek és azt mondani hogy inkább gyűjtsön még hozzá 5- 6 ezer forintot mivel tényleg igazi központosított géppel lehet dolgozni. Akár üveggel akár tojásról illetve bármilyen anyagról legyen szó. Illetve van még 1 dolog ami miatt nem jók ezek a gépek nem lehet hozzá pót alkatrészt venni mint pl: flexi szár. Nekem tört már el és azóta se tudtam venni a géphez ezért kaptam illetve vettem meg én is a DREMEL-t. Nézz körül a www.hometools.hu honlapon. Jönnek a karácsonyi akciók érdemes megvárni.

üdv: Vikcy

Előzmény: z.ozzy (822)
z.ozzy Creative Commons License 2012.11.29 0 0 822

Sziasztok!

 

Garvírozó gépet szeretnék venni.

Ezt a típust találtam szimpatikusnak http://barkacsnetplaza.hu/webshop/powerplus-powx-134-gravirozo-keszlet-180-w/ Érdeklődnék h van e tapasztalata valakinek ezzel, ill ebben az árban (10000-15000) milyen készülékeket ajánlotok.

Köszönettel Nyz

YkcivP Creative Commons License 2012.11.13 0 0 821

Nem drága egyáltalán. Csapj le rá :D

A tokmány és a szárak nem alap felszerelés. Ezért kaptál ilyen ajánlatot és Ő az egyetlen aki összeállított itthon egy üveghez való felszerelést a DREMEL-hez. Külföldön azt hiszem Amerikában van alapfelszerél belőle de hozzánk még nem hozták be. Én nem haboznék a helyedbe tuti.

Előzmény: Luigi50 (819)
Luigi50 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 820

Ja és persze köszi ám a segítséget-))) Mert úgy elgravírozom,hogy azt már el is felejtem-))) Nincs valaki fejérből ?

 

Előzmény: YkcivP (818)
Luigi50 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 819


A DREMEL 3000-1/25 mikrogépet, multitokmánnyal és 2 db 7103-as gyémánt
gravírozó szárral 24990 Ft-ért tudjuk egyedi csomag összeállításként
adni. Ezt az ajánlatot kaptam ,csak nem igazán értem ! Most a multi tokmány meg a gyémánt gravírozószár az plussz ? Az nincs a normál csomagban ? Akkor a normál csomaggal nem lehet üveget gravírozni ,csak ha megveszem a tokmányt meg a gyémánt szárat ? Mert főleg üveget szeretnék gravírozni ez meg így drágának tűnik.

Előzmény: YkcivP (818)
YkcivP Creative Commons License 2012.11.13 0 0 818

Igen én már vágtam palackot is meg üveg lpót is aminek el volt törve a szára. Máris adok egy linket hogy mit használok a vágáshoz és annak csiszoláságoz.

http://hometools.hu/spd/2615S545JB/SpeedClic_gyemant_vagokorong_SC545

nem mondom hogy ezt vedd meg de ehhez hasonló keress és vegyél meg. Bár én még mindig DREMEL párti és hometools párti vagyok. Szakszerű és gyors kiszolgálás.

Előzmény: Luigi50 (817)
Luigi50 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 817

Tisztelt Fórumozók! Még lenne kérésem - foglalkozott-e valaki üvegpalack vágással? Arra lennék kíváncsi, hogy mivel lehet a vágott üvegek szélét simára csiszolni? Úgy értem, ha valaki többet vág (poharakat akarok csinálni belőlük)? Tehát valamilyen gépre gondoltam, csak nem tudom, melyik tudná simára csiszolni úgy, hogy nem repegeti a szélét? Asztali köszörű, asztali csiszoló? Tud-e valaki segíteni? Akinek ebben tapasztalata is van? Előre is köszönöm.

Your Enemy Creative Commons License 2012.11.07 0 0 816

Helló nekem 300 as van, és tök jó:)

Meg tudod rendelni a gépet, és külön fejeket a hometolsnál jófejek a dolgozók elmondod neki egyszerü nyelven hogy mit szeretnél és ajánlanak valamit:)

Előzmény: Luigi50 (815)
Luigi50 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 815

Köszi a válaszod ! A Dremmelből konkrétan melyiket érdemes ? Mert asszem számomra túl nagy a választék-)) Úgy értem,hogy ne legyen a készletben (sok) felesleges dolog tartó meg ilyesmi mert szűűűk a költsévetésem sajna.

Előzmény: YkcivP (814)
YkcivP Creative Commons License 2012.11.05 0 0 814

Szia, bocs csak egyszer leírtam és valamiért eltűnt.

Én mindenképp egy komoly gépet javasolok neked ha nem csak egyszerűen hobbinak szeretnéd hanem komoly hobbinak. Egy vacak olcsó gép még az ember kedvét is elveheti a dologtól. Multifunkcionális gépet érdemes venni. Én márkának a DREMEL-t javasolom azt is a www.hometools.hu oldalról. Érdemes körülnézni mert így karácsony felé még több akciója is van. Általában nem tartozék a gyémántfej ezért azokat kell venni ami lehet DREMEL is de én azt drágának tartom én inkább a Proxon gyémánt fejeit vásárolom ugyan ebben a boltban. Ha elakadsz az eladó/tulajdonos tud ebben is segíteni bár web shop van elérhetősége is. Én nagyon elégedett vagok vele és tőle veszem a gépeimet illetve e fejeket is.

Előzmény: Luigi50 (813)
Luigi50 Creative Commons License 2012.11.03 0 0 813

Hu hu !!! ??? Van itt valaki ?

Előzmény: Luigi50 (812)
Luigi50 Creative Commons License 2012.11.01 0 0 812

Sziasztok!

 

Olvastam a sok hozzászólást, én is gravírozni szeretnék, de igazából teljesen elbizonytalanodtam, mert most már végképp nem tudom, hogy mit vegyek :) Azt szeretném kérni, hogy írja le végre valaki egyértelműen, ha üvegeket, üvegpoharakat akarok főleg gravírozni, akkor milyen gépet vegyek? Milyen tartozékot kérjek hozzá? Hogy egyszerre minden meglegyen :) Mert azt sem értem, hogy egy készletben hogyhogy nincs benne a gravírozó szár? Hát akkor hogy gravírozok vele...? Teljesen kezdő vagyok (alacsony költségvetésű :) ), tehát a leghasznosabb és legolcsóbb lehetőséget kérném. Üdv, Lajos

topaz45 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 811

Köszi,akkor körbenézek a lehetőségek között.

Előzmény: yassie (810)
yassie Creative Commons License 2012.10.17 0 0 810

Ez az egy tartozék, ami megfelel az olcsóbb változat is! Persze azokban akad időnként gyárilag használhatatlan is, de ha egy 100.-os fejet kell kidobni az nem fáj annyira. A Dremel természetesen ebben is minőséget jelent, de nem annnyiranagyon fontos, mint a gép esetében. Szóval akár piaci olcsóság is használható!

Én üveghez és fémhez csak a gyémántos gömböket használom

Előzmény: topaz45 (809)
topaz45 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 809

Üdvözlök mindenkit.

Megérkezett a gépem,de sajnos az alap felszerelésben nincsenek gravírozó szárak.

Segítenétek,hogy kezdésnek illetve a jó munkához üveghez,plexihez,fémhez milyet vegyek?

Jó hozzá bármelyik gyártóé,vagy dremel-hez csak dremel tartozék jó?

Köszi.

topaz45 Creative Commons License 2012.10.14 0 0 808

Köszi a segítséget majd körbenézek,hogy kapni olcsón. 

Előzmény: yassie (807)
yassie Creative Commons License 2012.10.13 0 0 807

Jó választás, elégedett leszel a géppel is és a munkáiddal is amik ezzel készülnek. Állvány valóban mindegy milyen. Ha nincs ahová felakaszd (nekem is a gázcsövön lóg - ha dolgozom úgyis kupi van az asztalon, ez már semmit nem ront a képen - ha nem dolgozom meg úgyis elpakolok..) akkor a nagy barkácsboltokban keress állványt. Láttam már több helyen.

Előzmény: topaz45 (804)
topaz45 Creative Commons License 2012.10.10 0 0 806

Köszi,megpróbálok én is barkácsolni egyet.

Előzmény: YkcivP (805)
YkcivP Creative Commons License 2012.10.10 0 0 805

Ez egy nagyon jó választás :D mármint gépnek. Állvány nem fontos hozzá mert fel lehet akasztani egy csőre is. Én az íróasztalomon dolgozom és a férjem ahhoz készített nekem tartót :D

Előzmény: topaz45 (804)
topaz45 Creative Commons License 2012.10.10 0 0 804

Köszi a segítséget,megrendelem ezt:http://hometools.hu/spd/F0133000JF/DREMEL_3000_multifunkcionalis_szerszam_25_tartozek 

De nincs hozzá asztali állvány úgy látom,a drmel állványa  meg elég drága.

Nem tudjátok,hogy hol kapnék csak tartó állványt olcsóbban?

Gondolom a gépnek 111 mi tartja,nem kell,hogy dremel legyen.

Köszi.

Előzmény: yassie (802)
yassie Creative Commons License 2012.10.09 0 0 803

A dremel gázosának és a hobbi eszközként kapható elektromosnak ugyanolyan fejei vannak... Az, hogy épen gáz, vagy villany melegíti fel őket, oly mindegy... Szóval ezen nem múlik. A fej formáival lehet játszani. Vannak másik típusú gépek, ahol drótszerű hajlított izék a fejek :-) Azok szerintem jobbak, mert jobban át tudnak melegedni, mint azok a vastag fém fejek. (ezek a gépek jóval drágábbak, és nagyobbak) De azt tudni kell, hogy a fa akár kicsit ég meg, akár nagyon, nem lesz nagy árnyalatbeli eltérés sehogysem... Itt is a megégetett részek sűrűségével lehet az árnyalatokat megadni, mint a gravírnál. Csak épp fordítva működik, mert üvegen a megmunkál rész lesz a világos, fán meg a megégetett a sötét.. Tehát fán sűrűn sok kis pötty az sötétebb részeket eredményez, a ritkább pöttyök meg világosakat.

 

Előzmény: YkcivP (800)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!