Keresés

Részletes keresés

Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 394

Igazán nincs mit!

Vettem olyat is! :-)

Előzmény: martindoc (393)
martindoc Creative Commons License 2009.06.04 0 0 393

Ok! Köszi a linkeket. 1-2 millióval többért 1+1/2 szobás lakást is kapsz, ami már lakható életteret jelent, nem egy szobakonyhát.

Előzmény: Jackopower (391)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 392

De itt magad is nézelődhetsz:

 

http://ujingatlan.lap.hu/ (XIV kerület.)

 

Nincs benne beépített konyhával, motoros redőnnyel, wellness káddal, stb..

 

De pl a Hátvezér Udvarnál is van redőny.

Előzmény: martindoc (390)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 391

Na. Hirtelen belenéztem 3 db Zuglóban épülő lakóparkba:

(Tudod. A tények makacs dolgok!  :-D )

 

13,6 31 nm földszint Zugló

 

15 millió 34 nm

 

15,7 29 nm 4 emelet
Előzmény: martindoc (390)
martindoc Creative Commons License 2009.06.04 0 0 390

14 millió egy 30 m2-es? Egy garzon 466 ezer forint/m2-ért?

 

(Klímával, beépített konyhával, motoros redőnnyel, wellness káddal, legfelső emeleten talán.)

Előzmény: Jackopower (388)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 389

Szóval már most 4 milliót profitálhatok. :-)

 

És itt egy jó hír: 10-15 százalékkal drágulhatnak az új lakások

Előzmény: Jackopower (388)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 388

"Mi van jackopower. Félbemaradt az építkezés? "

 

Ezt úgy kérded tölem, mintha Én tehetnék róla.

egyébként ennek csak örülök. Képzeld el eseredti áron 9,5 millióért itt Zuglóban megkapom a lakást, úgyhogy a környéken és itt 14 millió ugyanez.

 

Ügyes vagyok ugye? :-)

Előzmény: martindoc (387)
martindoc Creative Commons License 2009.06.04 0 0 387

Mi van jackopower. Félbemaradt az építkezés?

Pörgeted a topikot, bárcsak a dolgos jómunkásemberek lennének ilyen fürgék, már rég költözni is lehetne a Hétvezérbe!

Előzmény: Jackopower (386)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 386

Mi van martindoc. A Sasar Resort topik unalmas?

Most kell az neked, hogy a modrátor innen is kitiltson?

Előzmény: martindoc (385)
martindoc Creative Commons License 2009.06.04 0 0 385

Direkt nem mondom hogy Te vagy Jackopower és magadnak adsz igazat.

 

Előzmény: PT-HV (384)
PT-HV Creative Commons License 2009.06.04 0 0 384

Jackopowernek igaza van.

Mit sipánkodik itt. A nyilt fórumot vissza lehet olvasni. Az egész történet le van ide írva. A dolgok nagyrészét pont Jackopower írta le. Szóval miről beszél itt Ember01?

Inkább ö csak kavarja itt a szart!

 

Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 383
Beszéltem a 7vezérUdvarral.

A következő 2 hétben hívogatják be azokat, akik jelezték, hogy igényt tartanak a lakásra. Már voltak is bent páran eddig. Van egy személyes beszélgetés  a vezetővel.

Ennyit most. Majd ha jártam bent, szólok hogy mi volt. Ha esetleg valaki megelőzött volna….

Jackopower Creative Commons License 2009.06.04 0 0 382

"Állításoddal ellentétben egy hozzászólásod volt."
Ebben ne legyél olyan biztos !

 

Már hogy ne lennék! Még be is másoltam az index adatát, hogy 1 hszod van itt. Vagy az index is téved? Látom te még az égről is lehazudnád a csillagokat!



"Pont az lett ide bemásolva hogy minden okés (Bírósági végzés, hivatalos levél stb…)"
Ez mind nagyon szép, nagyon sok végzést, levelet láttam már, na de ebből hogy lesz és mikorra lakás? A papírok nem fogják felépíteni....

 

Mint ahogy egy lakóparkot sem építenek fel papaírok! Ugyebár!

Akkor kellett volna ilyen óvaintő beírást tenned, amikor a felszámolás volt. Nem most amikor jó írányba lezárult és már mennek az értesítő levelek! Ezért furcsa az egész mostani hszod! Olyan szarkeverésesnek tünik csak!

"Akkor milyen, „nem hogy így járjon” ról beszélsz?" Tudod általában aki belevág egy olcsóbb lakásba az általában nem dőzsöl és annak számít mi lesz a befektetett kis pénzecskéjével, az esetleg eladott lakása helyett meddig kell albérletben tengetnie életét. Én már jártam meg építetővel és gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

 

Én is jártam meg. Max annyiban hogy csúsztak. Úgy mint itt is. Ismétlem. Más lakóparknál is járhatsz így. Tehát ez mindenre ráruházható. Persze ha van lakóparkod ami már kész van és vannak eladatlan lakások(a végére mindig a szarok maradnak meg!), drágán szeretnéd eladni az itt érdeklődőknek, azt megértem!



"Vagy fáj, hogy aki nem mondta vissza, az most rohadt olcsón kapja meg a lakást?"
Egyáltalán nem, sőt. De én már lassan egy hónap múlva költözöm abba a lakásba, ami amikor kiléptem a hét vezér projektből szerkezetileg ott tartott, ahol most ez a projekt.

 

Nekünk is van hol lakni. Nem az utcán vártunk. :-))) Azért is írtam, hogy max a jó üzleti érzékkel rendelkezők tartották meg  a lakást. Én kifejezetten örülök, hogy 9,5 megkapom azt ami itt Zuglóban már 14 millió felé tart!

Aki meg most választ az majd akkor veszi meg ha látja hirdetni ismét internetten, lakásvásáron, plakáton. Addig nem is kereseik.

Ez  atörténet eddig azokról szólt akik korábban lefoglalták a lakásokat és okosan kivártak!



"Ls miért ne ismertem volna magamra? Hiszen Rám illik. Akkor jó hogy magamra ismerek. Vagy Te nyugodtan célozgathatsz, de az érintet maradjon csöndbe?
Ráadásul miből következtetsz hogy Én ezért zsét kapnék?"
A személyesen tőled kapott infók szerint DunaHouse-os vagy, amely ügynökség mellesleg a projekt értékesítője. Nagyon aktív vagy, ami néha már feltűnő is. Ez azért egy kicsit elgondolkoztató nem. Mért nem ennyire aktív a többi vevő???

 

Én Duna Houses vagyok??????

Tudtommal az OTP bank Elektronikus banki igazgatoságán vagyok lakáshiteles tréner immáron 7 éve!

Te mirről beszélsz? Jesszusom!

Azért vagyok ennyire aktív, mert én szeretek lakoparkokba járni, figyelni sorsukat. Nekem ez a hobbim. Fáj?


"Te tényleg ezen a színvonalon vagy? És még jól meg is sértődsz?
Szeretnéd ha kitiltana mi? Mert akkor nyugodtan írogathatnád tovább a rágalmazásaidat."
Nem ismersz engem, ezért ha lehet látatlanba ne minősíts. Kikérem magamnak ezt a hangnemet. A rágalmazás komoly dolog büntetőjogi kategória és ez a fórum arra van, hogy emberek megosszák egymással a véleményüket. Én nem írtam semmi sértőt neked, nem értem mitől lettél ideges és miért sértegetsz. Az enyém is egy vélemény és nem kell minden megnyilvánulásnak pozitívnak lenni. Én nem a projektet akarom fúrni, ebben nagyon tévedsz.

 

Nem lettem ideges. Tehát te megszepentél a sérttegetéstől, de te gyanúsítgathatsz engem. Elég érdekes elképzeléseid vannak az életről!

Akkor ne fúrd! Ha megvan a másik ház és annyira boldog vagy, koncenrtálj arra és hagyd hogy itt a 7vezér udvarról beszélgessünk!

"Egyébként is Téged lehetne kitiltani, ugyanis az index egyik szabálytata, hogy nem hivatkozhatsz más fórumra!!!
De gondolom a szabályzat az neked smafu!"
nem hivatkoztam más fórumra, csak egy hozzászólóra, ami azért nem ugyanaz valljuk be.

 

Pont erről van szó! Nem lehet egy fórumra úgy beírni, hogy ott ecseteljük a hozzászóló más fórumba való hozzászólásait! így már érted? Tudod mit: Olvasd el a szabályzatot. Ha meg még mindig nem vágod, kérdezz rá az életmód modinál. Majd felvilágosít téged!

"Végül is akkor most mitől akarod megóvni a többieket? Mire utaltál?"
Csak fel szeretném hívni a figyelmet, hogy nem minden kóser ezzel a projekttel, aki belevág legyen körültekintő és ha sürgősen lakást szeretne a közeljövőben és nincsenek rá évei keressen másik megoldást."

 

Na na! Ne torzítsál megint! Mi az hogy ha nincsn rá évei? Egy ennyi lakásból álló lakóház felépítése 2 év. 2007 február és 2007 augusztus között elérétk a közel szerkezetkész állapotot. Mlg másfélév meló van vele. Ezért mondják, hogy 2010 nyár végére van meg. De erről majd az adv.szerződés tartalmaz infót. Azt már Te ugyse látod.

feltételezzük azt, hogy egy értelmes vevő mielőtt aláírja az adv.szezrődést:

1., Megtekinti az építkezés álását. (Pl.. hogy vannak-e kint munkások!)

2., Átolvassa az adv.szezrődést!

Nézzük ajó oldalát. egy el nem indult projektel szemben, ez már közel szerkezetkészen áll. És van még egy jó része is hogy álltak: A falak legalább beálltak. nem fog annyira repedni a fal, mert az épületnek volt bőven ideje helyezekedni

.
"Ha nincs konkrét infód. Ne zavard a fórumot!" Bár a topikot ha jól láttam te nyitottad, de annak önálló élete van, így nem korlátozhatod ki és mit szóljon hozzá.

 

Dehogyisnem! A topiknyitó jeéezheti a moderátornak, hogy ha valaki ne a fórumával kapcsolatban írogat, hanem csak személeskedni jön be a topikba. Persze ezt is csak akkor tudnád, ha elolvastad volna a szabályzatot! Ugyebár!



Azt hiszem ezzel le is zárnám az üzengetést.

Végre egy jó döntés!


Aki részese a projektnek annak sok türelmet és kitartást kívánok ! Remélem még megélem a hét vezér udvar komplett felépülését és átadását. Mivel szinte naponta megfordulok arra, figyelemmel fogom kísérni.

 

Mivela 7vezér 7 egységből áll, mindegyik külön külön is egy egy lakóháznak felel meg. Az építtető meg ha kész van az egyikkel, akkor kezdi a másikat, nos mindegyikre 2 évet számolva úgy 2020 környékére tenném a legvégső átadást!

 

Ha gondolod, bemásolok még ide jópár lakóparkot ami LAKÓPARK, azaz több épületből áll és így azok is akár ugyan ebbe az időpontra lesznek befejezve!

 

Végezetül azért örülök, hogy sikerült tisztáznunk, pl. azt hogy a honlap működik!

 

Előzmény: Törölt nick (381)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.03 0 0 380
Ember01

Állításoddal ellentétben egy hozzászólásod volt.
Pont az lett ide bemásolva hogy minden okés (Bírósági végzés, hivatalos levél stb…)
Akkor milyen, „nem hogy így járjon” ról beszélsz?

Vagy fáj, hogy aki nem mondta vissza, az most rohadt olcsón kapja meg a lakást?
Ls miért ne ismertem volna magamra? Hiszen Rám illik. Akkor jó hogy magamra ismerek. Vagy Te nyugodtan célozgathatsz, de az érintet maradjon csöndbe?
Ráadásul miből következtetsz hogy Én ezért zsét kapnék?
Te tényleg ezen a színvonalon vagy? És még jól meg is sértődsz?
Szeretnéd ha kitiltana mi? Mert akkor nyugodtan írogathatnád tovább a rágalmazásaidat.
Egyébként is Téged lehetne kitiltani, ugyanis az index egyik szabálytata, hogy nem hivatkozhatsz más fórumra!!!
De gondolom a szabályzat az neked smafu!

Végül is akkor most mitől akarod megóvni a többieket? Mire utaltál?

Ha nincs konkrét infód. Ne zavard a fórumot!
Előzmény: Törölt nick (379)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.03 0 0 378
Ember01

 

Mint látható, erre az egy hozzászólásra regisztráltál itt! Ez már jól minősít!

 

Mivel engem említesz, jelzem, hogy igen több lakást veszek. De ezt ebben a fórumban is leírtam már a legelején.

És igen albérletben lakom, hiszen az egyik lakást eladtam. A másik kettő még nincs átadva. Ez meg most indult újra. Miért ne lehetne így? Csak, mert korlátolt vagy?

 

És igen a honlap – szintén állításoddal ellentétben – működik. Be is másolom a linket!

 

http://www.hetvezerudvar.hu/

 

 

aaaeaa

 

Remélem tudtam segíteni.

 

Megkérnélek, hogy  a rosszindulatú, szarkeveréseiddel húzzál el innen a fészkes fenébe. Senki ne kíváncsi rád! Ez a fórum a 7vezér lakásvásárlóknak van fent tartva. Nem pedig unatkozó marháknak!

 

Köszi!

 

Előzmény: Törölt nick (377)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.02 0 0 376

Korábban jóval több lakás volt eladva, foglalás alatt.

Szóval szerintem ez már a friss lista.

(A 27% eladási arány azért elég gáz, de hát ez van).

 

Mai hír:

 

10-15 százalékkal drágulhatnak az új lakások

 

A 25% Áfa lesz még fontos.

Szóval azzal nő az ár. Bár ha nem írták bele  aszezrődésbe, hogy aktuális ÁFA szabályzat szerint, akkor abban még van alkú poziciónk is. :-D

 

Szerintem ha egy 31 nm est megkapok Zuglóban 9,5 milkáért, úgy hogy máshol már 13 mill felett és jön a  drágulás, akkor aki nem akarja, akár befektetés jeleggel is megvenni, (kiadja albérlőnek, majd 5 év múlva eladja), annak nincs nagy üzleti érzéke.

/Azt megértem, hogy közbe másikat vettek, de befektetésnek kihagyni, butaság!/

 

Előzmény: Gumballer (375)
Gumballer Creative Commons License 2009.06.02 0 0 375
Én azt azért furcsállanám ha a foglalt lakások 70%-át visszamondták volna. Már csak a közel 30%-os foglalás miatt is, persze nem biztos hogy ezt frissítették az oldalon.
De ha nem is frissítették, és most kevesebb lak van eladva, akkor se hiszem h régi áron ennyi embernek ne kellene.
Jackopower Creative Commons License 2009.06.01 0 0 374
A lakáskeresőben a 137 db lakóingatlanból jelenleg 37 db van eladott vagy foglalás alatti státuszban. Ez jelenleg 27%-os értékesítést jelent.

 

A kapcsolattartót már átírták, de pl.: a környék bemutatásánál nem frissítették az Aréna Plázát, pedig az már azóta felépült. :)

 

nn

Jackopower Creative Commons License 2009.06.01 0 0 373

Kösz a plusz infót. Ezek mindig jól jönnek.

Az nekem is már furcsa volt, hogy mindösszesen 216.000,-Ft be nem fizetés miatt futott a dolog felszámolásba. Talán még jól is jött így nekik, csak hát nem tudhatták, a gazdasági válságot előre.

Remélem azért, valaki befejezi előbb, vagy utóbb.

Én a Szulák Andi nélkül is megvettem volna, bár tényleg bíztató volt utólag a dossziéban az arca, meg a plakátokon is.

A Zászló utcában még mindig olyan tábla van kint, ami szerint a Volksbank a finanszírozó. De tudtommal a mai napig nem sikerült megállapodniuk.

Én arra ügyelek, hogy a szerződés még csak előszerződés legyen, és nyitott bankot hagyjunk meg, mert szerintem a hiteligénylésemet ráérek az átadás előtt 3 hónappal beadni valamelyik bankba, azaz a legkorábban 2010 nyár végén. Most így látom a dolgokat.

Nekem egyébként a  ház és a környék is bejön. Lehetne kissé közelebb a belvároshoz, de akkor pont a környék lenne más. Ez most olyan nyugis. Közel a Stefánia és Városliget.  Na meg a Tesco és a piros Metro is. :)

 

Előzmény: csipa66 (372)
csipa66 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 372
Szia Jackopower,

Ismerned kellene a tulajt, sajnos nagyon nehéz ember. A felszámolás az ügyvezető hibájából következett be, ennek ellenére a felszámolás befejezése után sem lett elküldve. Ehelyett azt az embert küldték el, aki kihozta a felszámolásból a céget. Nehéz kiigazodni a tulajdonoson, aki egy idős ember és kézi vezérléssel irányítja az itteni céget. Információim szerint az ügyvezető - aki nem tud nagyon jól magyarul - arra sincs felhatalmazva, hogy utalást intézzen, mindent a tulaj intéz Jeruzsálemből. Az eddigi költségeket a saját pénzéből fizette, de nem igazán lehet tudni, hogy van-e még annyi pénze, hogy befejezze a házat és ugye a többi 6 házat. Egyébként úgy hallottam, hogy Szulák Andrea is felmondta a reklámszerződését a házzal.
Jackopower Creative Commons License 2009.05.31 0 0 371
Szia csipa66.

 

Erről nem tudtam, de ha így van, akkor tényleg megnehezedik a dolog.

Nézzük a másik oldalát is. Eddig mennyi pénzt öltek már bele, amit szerintem nem nagyon akarnak kárba veszetni. Különben a felszámolásnál kiléptek volna és bukna az egész. Ez csak jelent valamit.

Nekem azt mondta a Szondi György felszámoló biztos, hogy 2 milliárdot nem fognak ott hagyni.

Talán ezek reményre adhatnak okot.

Előzmény: csipa66 (370)
csipa66 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 370
Két héttel ezelőtt a titkárnő is felmondott, így az épitésvezető menesztése után csak az ügyvezető maradt a cégnél. Információim szerint a ház kulcsrakész állapotba hozása 7oo-8oo millió forintba kerülne. Ha jók az információim, akkor a lefoglalt lakások 7o %-át visszamondták és visszakapták az előlegeket. Az izraeli tulaj sok tartozást nem fizetett ki (vakolók, lakatosok), így vagy azokat kellene kifizetni vagy új alvállalkozókat szerezni. Szóval jelen pillanatban nem túl rózsás a helyzet.
Jackopower Creative Commons License 2009.05.28 0 0 369
Szia himerb!

 

Lesz. Be is másoltam hogy a felszámolás megszűnt.  Erre vártak 2008 óta! 2009,04,04-én szűnt meg! Sőt azt a levelet is, amit mindenkinek kiküldtek. Írtam is, hogy ez májusban megtörténik. Megtörtént. Júniusban lehet időpontra bemenni, aláírni. Gumbaler írta, hogy neki telefonba 2010 nyara átadást ígértek.

Holnap elsétálok az építkezés felé. Úgyis 10 perc sétára van onnan ahol most lakom. Megnézem, hogy a meló elindult-e már? Számításaim szerint most szerkezetkész állapot környékén lehetnek, ami 50% ot jelent. Ezt az állapotot 2007 február és 2007 augusztus között érték el. Innen ha belehúznak, tényleg meglehet 1 éven belül. De Én inkább másfél évet mondanék.

 

Te is foglaltál korábban itt lakást, vagy most nézelődsz?

Előzmény: himerb (368)
himerb Creative Commons License 2009.05.28 0 0 368
Sziasztok!

Szerintetek lesz valami ebből a lakásból vagy felesleges időpazarlás?

Jackopower Creative Commons License 2009.05.26 0 0 367

Geospace segítségével:

 

 

hv
Jackopower Creative Commons License 2009.05.26 0 0 366
Pontosan! :-D
Előzmény: PT-HV (365)
PT-HV Creative Commons License 2009.05.26 0 0 365
Jackopower

A minap láttam egy friss árlistát.

Egy 31 nm –es lakás most 12,9 lesz kínálva. Ez most neked marad 9,5?

Jackopower Creative Commons License 2009.05.21 0 0 364

Nagyítom a lényeget, hogy jobban látszodjon!

 

 

ab
Jackopower Creative Commons License 2009.05.21 0 0 363

Már küldözgetik ki a hivatalos levelet. (Benne a bírói végzés is)

 

 

 

bc
PT-HV Creative Commons License 2009.05.17 0 0 362
Lassan indulhatna a munka. Tegnap arra voltam. Senki. Bár szombat volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!