Keresés

Részletes keresés

convar Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1553

És közben találtam megint egy DA-es gifet, na ez is egy igazi gyöngyszem :D

 

convar Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1552

Biztos láttad már, de olyan jó megosztani (:D) : végre vannak új strandos bikinis képek :)

 

http://gallery.jessicaalba.net/thumbnails.php?album=2019

 

Mondjuk sztem k.ra nem előnyös ez a pánt nélküli fürdőruci. Nagyon lenyomja a melleit :) Vagy...

 

...tényleg nem hazudott, amikor azt mondta idén vmikor, hogy a szülése óta lógnak a mellei :D Na ennek is külön utána jártam egy kicsit (:D), ezek is 2010ek:

 

http://gallery.jessicaalba.net/displayimage.php?album=1893&pos=3

http://x17online.com/gallery/view_gallery.php?gallery=JAlbaHot082010_X17&index=24

 

Mondjuk ez a top is csalhat, a teljes bizonyosság az lenne, ha újra felvenné azt a legendás átlátszó zöld rucit :) Az nagyon jó lenne :D Biztos tudod melyikre gondolok :)

 

Kíváncsian várom a véleményed :)

convar Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1551

"De hát jó a link! Úgy értem ha rákattintasz a képekre megjelennek HQ-ban!"

 

Jó hát, én nem mondtam hogy ne jó. De azok "csak" (:D) 1539x2086osak, éshát gondoltam hátha vannak nagyobbak is, tudod a jóból sosem elég :D De amit linkeltél már igazán kielégíti minden igényemet, kössz :)

 

 

"És bocsi, de neked volt igazad, tévedtem, ezek a képek tényleg nincsenek meg a jessicaalba.net-nek."

 

Na várjál, az a poén, hogy én azóta meg megtaláltam :D Annyi a trükk, hogy nem a Photoshotsoknál van, hanem a Magazinesnél :)

 

http://gallery.jessicaalba.net/thumbnails.php?album=1961

Előzmény: Jessica Fan (1548)
convar Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1550

:OOO :D Á, tényleg feladom :D Mondjuk én fél év alatt gyűjtöttem össze ennyit :)

Előzmény: Jessica Fan (1546)
Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1549

http://forum.skins.be/9-hq-celebrity-pictures/56-jessica-alba-babe-tournament-2008-winner/87/

 

Az oldal közepe vannak azok a képek amik neked kellenek!

Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1548

De hát jó a link! Úgy értem ha rákattintasz a képekre megjelennek HQ-ban!

 

És bocsi, de neked volt igazad, tévedtem, ezek a képek tényleg nincsenek meg a jessicaalba.net-nek.

Előzmény: convar (1539)
Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1547

Én évek alatt gyűjtöttem össze ennyi képet Jessről!:D

Előzmény: convar (1545)
Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1546

Jelen pillanatban a /Jessica Alba/ mappa a számítógépemen durván 10 Gigabyte, és van benne 14389 kép.

Előzmény: convar (1545)
convar Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1545

Én még csak 1234 dbnál és 332 Mbnál járok :) De mind1, veled úgysem akarok versenyezni :DDD

 

(Mielőtt beparáznál, hogy "Ez most végig fogja válaszolni az egész topikot?", megnyugtatlak, nem, csak belenéztem már az elejébe, honnan is indult ez az egész :D)

Előzmény: Jessica Fan (13)
convar Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1544

Ill. gif ez, na mind1 :D

Előzmény: convar (1543)
convar Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1543

Aztán: találtam egy k.jó screenshotot. s1e12. Emlékezetes egy belépő volt :)

 

http://kepfeltoltes.hu/view/110104/da113_lookinred_www.kepfeltoltes.hu_.gif

 

 

convar Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1542

És egy kérdés: az An Invisible Sign-ról tudsz vmit? Mivel már régesrég leforgatták, és gyanúsan nagy a csend körülötte...

convar Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1541

Na ez jó hír, akkor igazán kisegíthetnél egy pontos linkkel, mivel érdekelnének HD felbontásban is :D ;)

 

Am ezek szerint tényleg vak vagyok, pedig még 2009et is megnéztem, hátha :D

Előzmény: Jessica Fan (1540)
Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.03 0 0 1540

Tuti, hogy rosszul nézted meg! Ezeket onnan töltöttem le!

Előzmény: convar (1539)
convar Creative Commons License 2011.01.02 0 0 1539

Ja jó :) Azért persze megvannak nekem stúdióképekben is az etalonok, 2010et nézve sztem a GQ november mindent visz, nameg az FHMes sorozat a nagy kedvencem még, gondolom nem kell magyarázni miért :)

 

http://www.celebsgossip.net/jessica-alba-fhm-australia-september-2010/

 

Am érdekes, ezek nincsenek fent a jessicaalba.neten. Szal létezhet olyan kép, ami nekik nincs meg? :D Tetejébe itt nem egy kiss pisti "épp egy butikból jött ki, sztem ő van rajta" típusú fényképről van szó, hanem egy neves magazin profi fotósorozatáról :)

Előzmény: Jessica Fan (1537)
Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.01 0 0 1538

Én már 4x láttam mind két évadot!:)))

Előzmény: convar (1536)
Jessica Fan Creative Commons License 2011.01.01 0 0 1537

Az egésszel egyetértek!

 

ui:BUÉK!

Előzmény: convar (1535)
convar Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1536

Na, tekerek már még egy kicsit :D

 

Elkezdtem a 2. szezont, megint csináltam pár screenshotot. Imádom ezeket a jeleneteket, ez a képi világ annyira jellemző a DA-re:

 

convar Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1535

Jó, de melyikkel? Több állítás is volt benne :D Vagy mind1ikkel? Vagy csak nem volt kedved vitatkozni mi? :) Csak úgy voltál vele hogy gyorsan írok már rá vmit, hogy azér lássa, nemhiába pedálozik itt mi? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fel ne vedd, csak provokálok :D Am ha addig már nem "találkoznánk", boldog újévet :)

Előzmény: Jessica Fan (1534)
Jessica Fan Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1534

Igen, egyetértek!

Előzmény: convar (1533)
convar Creative Commons License 2010.12.28 0 0 1533

 

Érdekes, ezen megint olyan egészségesen telt arca van. Én jobb szeretem így, amikor "jó bőrben" van :) Am vagy 10 évet letagadhatna nem? :) Hihetetlen...

 

Am meg sztem ez a nő egyre szebb ezeken a paparazzifotókon is. Sőt lassan nekem jobban tetszik így civilben, természetesen, mint a stúdióképeken. Azokon gyakran csak elrontják a szokásos hülyeségekkel a már eleve tökéletes "alapanyagot" :)

convar Creative Commons License 2010.12.28 0 0 1532

"Jessica melltartóban és bugyiban!!!!!!!!!!!!!!

 

Meg kell nézned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

 

Hurrá

Előzmény: Jessica Fan (1531)
Jessica Fan Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1531

Most értem haza! Dolgoztam és onnan mentem moziba!

 

Little Fockers!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Fergeteges film!!!!!!!!!!!

 

 

:DDDDDDDD

 

10/10

 

:DDDDDDDDDDD

 

Jessica melltartóban és bugyiban!!!!!!!!!!!!!!

 

Meg kell nézned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:DDDDDDDDDDDDD

 

ÁLLATI FILM!:DDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény: convar (1530)
convar Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1530

Na, a Little Fockers eddig egész jól áll :)

 

http://filmtrailer.hu/filmhirek/box-office-hirek-jol-nyitott-az-utodomra-utok/

 

Csak az lep meg hogy már egy vígjátékhoz is 100 milcsi kell? :O Pedig gondolom a műfajból adódóan nem kellett agyonnyomatni CGIvel :D Meg hát nézd meg a listában, mennyi filmet kihoztak 20-30 millióból.

 

Igaz, de Niro egyedül felmarkolt sztem vagy 20-30 milliót, nameg am is sok a nagy név, de azért akkor is :D

convar Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1529

DA első évad: az én best of "Max civilben" képeim :) (az első 3 saját screenshot :D)

 

 

 

 

 

Na? :D Mondjuk ezekre mit lehet mondani? :D

 

 

 

 

 

convar Creative Commons License 2010.12.26 0 0 1528

"Igazából már én is várom azt hogy egy olyan filmben alakítson, amelyet Oscarra jelölnek, vagy pedig őt jelölik Oscarra."

 

Na, örülök, hogy átment az infó :) (mármint hogy mire akartam kilyukadni)

 

 

"Szerintem lesz majd ilyan szerepe is, de még ráér. 30 éves sincs."

 

Dehogy ér rá! :D Julia Robers 23 évesen, Winona Ryder 22 évesen, Kate Hudson 21 évesen, Keira Knightley 20 évesen jelölt volt, Halle Berry 25 évesen pedig nyert! Nem ér rá! :D

 

 

"Tehetséges, és amilyen szerepben láttam már, mindig jól eljátszotta, amit kellett."

 

Sztem is, már amennyire én ezt meg tudom állapítani :) Igazából én ilyen szempontból nem vagyok nagy műértő, sztem Hollywoodban sztem mindenki tud egy bizonyos szintet, afölött viszont nekem meg már mindegyik tökéletes alakítás :)

 

 

Más: olvastad a starityn a 2010 legszebb női az askmen szerint topikot? Azt hiszem letettem a névjegyem, de azért remélem nem találták túl támadónak :) Azt már így sem mertem bevallani, hogy micsoda elégtétel volt számomra, hogy a Jolie csak 88. vagy hanyadik lett :D

Előzmény: Jessica Fan (1527)
Jessica Fan Creative Commons License 2010.12.26 0 0 1527

Igazából már én is várom azt hogy egy olyan filmben alakítson, amelyet Oscarra jelölnek, vagy pedig őt jelölik Oscarra. Szerintem lesz majd ilyan szerepe is, de még ráér. 30 éves sincs. Tehetséges, és amilyen szerepben láttam már, mindig jól eljátszotta, amit kellett.

Előzmény: convar (1526)
convar Creative Commons License 2010.12.25 0 0 1526

"Itt szerintem nem fog megbukni, mert rengetegen szeretik, és Amerikában sem, mert ott szintén."

 

Úgy legyen. Nekem nem fáj hogy sokaknak, így neked is tetszik ;) Csakhogy nehogy félreértsd, én csak aggódom Jessikáért. De inkább csak attól, hogy nem lesz sikeres a film. Az nem baj hogy vígjáték, mert legfeljebb nem nézem meg :D

 

Ill., hogy máris kicsit ellentmondjak magamnak, az én véleményem szerint annyiban mégiscsak baj hogy vígjáték, hogy túl sok van már ebből neki. Tehát ezesetben sem kifejezetten maga a Little Fockers a probléma, hanem az arány, hogy sztem, ha valóban akarna "komoly" szerepeket is, akkor nem volna szabad ennyi vígjátékot elvállalni, mert így félő, hogy az esetek jórészében továbbra is csak karakterszereplőnek fogják megkeresni ilyen típusú könnyed filmekhez. Vagy itt van ez a Lonely Island klipp, most érted, ha pl. a Gweneth Paltrowt vagy a Kate Winsletet keresnének meg egy ilyen "lehetőséggel", ők úgy úgy elhajtanák Akonékat mint tehén a legyet :)

 

De akkor jogos a kérdés, hogy ha nem(csak) ilyeneket akar, akkor mégis, miért vállalja el őket? OK, egyértelmű a válasz, pénzért :) Nade...ő már megtehetné azt hogy nemet mondd, válogathatna, 1-2 két visszautasítástól még nem kellene tartania, hogy "de akkor miből fogom fenntartani a családomat?" :) Szal végülis mégsem értem Jesst... :)

 

Persze a fene tudja, így is hányra mond nemet, ezt ugye nem tudhatjuk :)

 

Na mind1, tudom hogy te ezeken feleannyira sem problémázol :) Am az a poén, és ez gondolom már neked is feltűnt, hogy magán Jessen, a vágy titokzatos tárgyán kívül szinte semmiben sem értünk egyet :D De am meg ez így van jól, ez Jess nagy szerencséje, hogy ilyen széles a rajongótábor, és így mindig meg vannak azok az emberkék, akiknek tetszik az aktuális a filmje :) Hisz látod, amikor egy Killer insideot csinál, az nekem tetszik, amikor meg Little Fockerst, az meg neked :)

 

Ja, és ez az egész téma csak azért ennyire a vesszőparipám, mert elvileg Jessnek is :) És én szeretném, ha Jess mindenben megtalálná a számítását. Mert érted, ha Jess olyanokat mondana, hogy jó így minden és másmilyen filmeket nem is akarok csinálni, akkor annyira én sem rugóznék a témán, mert minek, fölösleges, ha 1x ő sem akar többet...de a nyilatkozataiból kiderül, hogy akar, csak akkor, mondom, sztem rossz úton jár.

 

Bocs, tudom, megint jó hosszú lett :D

 

És neked is további kellemes ünnepeket :)

Előzmény: Jessica Fan (1523)
Jessica Fan Creative Commons License 2010.12.25 0 0 1525

Na, ez egy pozítív kritika!:)))

Olvastad az alatta lévő néhány kommentet? Valaki azt írta, hogy szarrá röhögte magát rajta!:DDDDD

Asszem akkor én is felkészülök!:))) Bemelegítem a rekeszizmokat, úgy, hogy a hétvégén megnézem itthon az első két részt DVD-n, hogy hétfőre, munka után "eddzésben" legyek!:DDDD

 

Egyébként boldog karácsonyt!:)

Előzmény: convar (1520)
Jessica Fan Creative Commons License 2010.12.25 0 0 1524

De az igazi kedvencem az a Nagy Durranás. Sajna nincs meg!:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!