Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1823
erdekes szokas :)) hogy mi vihette ra...
Előzmény: cicómicó (1821)
quilla Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1822
Biztos igy tanitotta neki az anyukaja :DD Engem mondjuk az is teljesen meglepett, hogy a mieink magutol eleve szobatisztak. Persze nem ertek nagyon a macsokhoz, ujkeletu az en imadatom, nalunk a parom talalta ki, hogy nem elhet macska nelkul, es menet kozben derult ki, hogy en sem :) De sosem volt korabban sem macskam sem indittatasom, hogy legyen.
Előzmény: cicómicó (1820)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1821
Valahogy igy...
cicómicó Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1820
A vécén ülő cicc nem az enyém,csak találtam a neten a sok jópofi között.De Lili cicám tényleg a csapba végzi a kisdolgát.Van alom három is ,de ennek ellenére ezt teszi.Nemigazán tudtam még rájönni miért csinálja.a nagydolgát az alomba végzi.
Előzmény: quilla (1819)
quilla Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1819
O oda vegzi a dolgat tenyleg?? Nincs is alma? (vagy alomja.. hogy van ez magyarul :))
Előzmény: cicómicó (1816)
quilla Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1818

Ma a szomszedasszonyom is igy jart, beleszeretett a macsba es vagy fel oran keresztul olben hordozta, Lujza meg hagyja magat :) Ha mar esze nincs sok szepsege es jo termeszete akad, igy mindenki imadja :) Nalunk Geza a furdozo, de nem am viz nelkul :DD

 

 Gondolom elozo eleteben hal lehetett, mert nem menekul el a viz elol :) Oke, azert usztatni sem szoktuk, de ilyen csudig ero vizbol nem szalad el, hanem vizsgalodik :DD

Teljesen ugy nez ki a cicod a kepeken mintha plussbollenne a bundaja :) Szep es csillogo.

Előzmény: cicómicó (1817)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1817
Egyszerüen beleszerelmesedtem a volt kukalakódba Quilla.Egyszerüen eszményi.Nálunk a fürdőzés a divat persze szigoruan viz nélkül.
Előzmény: quilla (1815)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1816
Remélem ma már jobban vagy Pici gazdi.Csak egy kép,hogy felviditsalak.
Előzmény: Pici gazdi (1814)
quilla Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1815

De szep feherke!!!

Hoztam mai kepeket (remelem nem gond, hogy igy ujkent is mutogatok cicokat)

Ma vizvezetekszereles volt nalunk. Es hat ebbol a macskak is kivettek a reszuket... illetve Geza annyira nem mert o egy gyava nyul es senkivel nem all szoba csak a csaladdal, szova o az agy alatt kuksolt, es amikor a szerelo elugrott meg valamiert gyorsan leellenorizte, hogy kifele mifele :) (utana megint elbujt)

 

 

Luisinha viszont vegig ott sertepertelt a szerelo korul, o mindenkit szeret :) itt eppen megzavartam valami fontos munkalatban :)

 

Előzmény: Pici gazdi (1814)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1814

Sziasztok!

Köszike :)

 

 

Előzmény: quilla (1813)
quilla Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1813

Jobbulast neked!! Kuldok egy kis meleget es napsutest, hatha az segit :)

 

Előzmény: Pici gazdi (1811)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1812
Mielőbbi gyógyulást kivánok Pici gazdi.
Előzmény: Pici gazdi (1811)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1811
Sziasztok!
Gyönyörűek a cicáid, légy üdvözölve :) Sajnos én beteg vagyok ezért csak köszönni tudtam. Minden jót ha jobban leszek jövök!
Üdv. Piciék
Előzmény: quilla (1791)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1810
Az én álmom is egy karthauzi volt/egyébként ugy irják/,aztán egy bokor alól mentett fekete házi cicc és a már emlitett keverék gazdija lettem.De nem bántam meg.A te volt kukalakód egyszerüen tüneményes.Nem hinném,hogy bánnod kéne a cserét.Büszke lehetsz rá.
Előzmény: quilla (1808)
quilla Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1809

ja a butasag:

 

 bar azota mar egeszen kikupalodott :) okosabb nem lett.
quilla Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1808

7 kilo? Az szeeep!! Mondjuk enyimek lanyok es nem ekkorak, de szerintem a 4 kilot egyik sem viszi, a kicsi egesz biztos nem. Paromnak nagy vagya egy ilyen kek orosz cic, vagy egy chartreaux (igy irjak?)...aztan en meg befogadtam ehelyett ezt a kukabol kiszedett, perzsanak tuno butasagot :DD

 

Előzmény: cicómicó (1807)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1807
Ez a cicc egy oroszkék mama és egy fekete perzsa frigyéből született ötödik éve lesz juliusban. Ivartalanitott kandur és hét kiló.Ilyen volt kicsi korában.
Előzmény: quilla (1805)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1806

Kereskedelmi forgalomban rutinszerüen nem kapható.Nekem is rendelték két éve egy olyan boltban amelyik Miele termékeket árul.A macskás ujságokban hirdették,ugy találtam rá,csak nagyon drága.Két éve nyolcvanegyezer forint volt.

Előzmény: quilla (1804)
quilla Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1805
o de szep ez a cic, micsoda bundaja van!!!!!
Előzmény: cicómicó (1803)
quilla Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1804

Hat az enyimek sem egymas mellett alszanak :) Es valamiert az en oldalamat preferaljak, nem a paromet... igy neki van egy fel agya, nekemmeg a ket macskanak a masik fel. Es enyimek sem bujnak ossze, a fel agyon is tudnak ok is ketfele, szoval en is szoktam kanyarban aludni. Neha megrugdosom veletlenul egyiket-masikat, de ez kulonosebben nem hatja meg oket :DD Latom, akkor a macskak termeszete hasonlo lehet...

Ez a porszivo akkor specire tulajoknak van fejlesztve? Ennek utananezek akkor.

Előzmény: cicómicó (1802)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1803
A másik cicám Lali is legalább annyira kedveli az ágyamat.
cicómicó Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1802
Hát persze,hogy az ágyban alszanak  velem.Övék az ágy háromnegyed része, a maradék meg az enyém.Csak az a baj,hogy a maradék egyik fele az ágy egyik oldalán van a másik fele meg a másikon van.El lehet képzelni milyen pózokat veszek fel alvás közben.Nekem egy 2200W-os porszivóm van szőrtelenitésre.Miele Cat and Dog a neve.Igy sem tökéletes de uralható a probléma.
Előzmény: quilla (1801)
quilla Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1801

Egyebkent a te cicaid is az agyban alszanak? Ebbol kiderul, hogy a mieink igen... es nappal is szeretik... en meg nem gyozom szorteleniteni, valami jo modszert kene erre talalni. Semmifele macskafotel nem erdekli ezeket, velunk alszanak es foglaljak a helyemet :)

 

Előzmény: cicómicó (1799)
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1800

Sziasztok Cicások!

Kívánok mindenkinek nagyon szép estét!

A képek gyönyörűek, fantasztikusan aranyosak.

cicómicó Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1799

Sziasztok.De sok szép cicó került fel mióta nem jártam erre. 

Az én cicóim igy pihennek.

quilla Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1798
Lehet hogy o is kukazassal kezdte? :) Legalabbis a mi Lujzank nagyon olyan benyomast keltett :DD Csapzott volt, bolhas es elegge nyeszlettke (meg serulesei is voltak) mikor az utcan raleltek, szerintem tuti kukazott mert azota is nagy haspok, ha tele van akkor is moccan a kajara :)
Előzmény: Zsolt 0128 (1797)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1797

Sziasztok! Szia quilla! Nekem is van egy fekete-fehér macskám! Bár ő elég lüke szegény :) Mindig olyat csinál amit nem szabadna. Például gumikat eszik, és turkál a szemetesben :)

Előzmény: quilla (1796)
quilla Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1796

En is belejuk vagyok szeretve :) De ez nalam ujabb keletu, gyerekkoromban sosem volt macs a kozelemben de igazabol vagyat sem ereztem soha, hogy legyen. Aztan az emberem talalta ki, hogy o viszont mindig akart es macska nelkul nem elet az elet, igy majusban lesz 2 eve, hogy Gezat meg bebikoraban orokbefogadtuk. Aztan belopta magat a szivunkbe, annyira, hogy marciusban lesz egy ev, hogy szerelem volt eslo latasra Lujzaval (ot is az allatorvosnal fogadtuk orokbe) es azonnal haza is hoztuk :) mostanra el nem tudom kepzelni, hogy ne legyenek idehaza csacska macskak :) A lanyom is nagy rajongo lett, es a macskacsajak egesz jol turik a kikepzeset :)

Nalunk csak a Geza okos, ugy latszik ez a szinarnyalat esszel jar egyutt, mint nalad is :)

 

Kukucska-macska :)
Előzmény: Xexis (1795)
Xexis Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1795
Az én cicám is visszahozza, de előbb jól megrágcsálja, megnyálazza, aztán meg már nem kell neki.. Kéri a következő papírgombócot... Nagyon okos cica.... És nagyon barátságos... Aki csak ismeri, imádja.... Tudod minden cicának más az egyénisége...De ez egyáltalán nem baj... Mindegyiket szeretjük.... :)))
Előzmény: quilla (1794)
quilla Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1794
Tnyleg, mintha masolata lenne a mienk a tiednek :) Es a mienk is ugral ha dobalunk neki, am nem akarmit, van egy kedvenc osszegubancolodott nyaklanca, azt kell neki eldobni es a szajaban visszahozza, hogy dobjuk ujra :) Lehet, hogy kutya volt elozo eleteben, mert nem mi tanitottuk neki, ezt valahogy o talalta ki. (Lujza az butacska, nem csinal ilyen attrakciokat, viszont o szeret minden idegent is... Geza elbujik, csak velunk 'all szoba')
Előzmény: Xexis (1793)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!