Keresés

Részletes keresés

henzon zanet Creative Commons License 2015.09.15 0 0 666

*megkérdezni

henzon zanet Creative Commons License 2015.09.15 0 0 665

Szeretném ,hogy a gázórát miért fotózzák le többször is egy évben? Mit néznek olyankor? Mivel nem laktunk a laskásban 2 hónapig, el volt zárva a gázóra előtti csap és úgy fotózták le,  abból lehet bajom? Ahhoz van jogom elzárni?

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 0 664

Azért még arra is emlékszem, hogy kifejezetten leírták, hogy a gáznál olcsóbb fűtés lehet még a lopott fával való kandallós, cserépkályhás stb. tüzelés. Abban az esetben ha legálisan, számlára vásárolt fával fűt , ott is összehasonlításban a gázzal való fűtés a nyerő. Fáknál még ott van az az igény is, hogy tudni kell tárolni a kiszárítása miatt, mert akkor van jó kalória értéke, ezeket a fákat 2-3 évig kell pihentetni és akkor lesz jó. 

Előzmény: Törölt nick (663)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 0 663

Ez így, ebben a formában nem igaz! Sajnos nem tudom beilleszteni az oldalt, de nem régen olvastam egy hatástanulmányt, amelyben vastagon, mondom és leírom, hogy értsd vastagon a gázos fűtés jelenleg a legolcsóbb!!! Másodikként volt megjelölve fapelletes és arra emlékszem, hogy legutolsó helyen volt a villanyos. Napelemes rendszer nem volt köztük, mert nem elterjed, drága és nagyon bonyolult a kivitelezése, akár 10 éves megtérüléssel. Így jelenleg ezek a modern rendszerek gazdaságtalanok. Azoknak javasolják akiknek van feleslegbe 2-3 millió forint (átlagban) akkor érdemes elgondolkodni napelemes rendszereken, ha kivitelezhető. 

Előzmény: Törölt nick (662)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.12 0 0 662

B.sszátok ki a gázos cégeket, meg a gázt is a házaitokból!

 

Fűteni, de komfortosan, lehet olcsóbban is a gáznál.

 

Most fizettem ki az amperbővítést az elektromos hálózatunkban a családi házunknál. (kb 180 nm a hasznos és fűtött lakótér) Már eleve volt kb 3x20A és így csak 64 eFt volt. 3X25 A és éjszakai áram és élszakai fogyasztásmérő lesz. ~37 Ft a nappali és ~23 Ft az éjszakai áram. (kis részben nappal is lehet használni) A rendszer legószerűen összekapcsolható és bővíthető. 300 literes két hőcserélős tartály, bele 3 fázisú 6 kw-os fűtőszál az alap, amit rákötök a padlófűtésre és a radiátorokra is, mert mindkettő van. Már ezzel önmagában lehet olcsóbban fűteni, mint a gázzal.

A tartály egyik hőcserélőjére két picike napkollektort teszek. Két 16 vagy 20 elemes vákumos, hőtükrös u csöveset. Ez sem túl drága.

Bea030 Creative Commons License 2015.08.04 0 0 661

Igen, sajnos már látom :-((( Megjött a szakértői jegyzőkönyv, ami a vizsgálatkor készült.El sem hiszem az abban leírtakat.Szerintük szétszedtük az órát, kiakasztottuk a számlapot .... valamit csináltunk a plombával - feszegettük -  állítólag :-((( Szerintük 2006-ban nem lehetett az a plomba abban az órában, mert akkor az a hitelesítő még nem hitelesített órákat.Ügyvédhez fordulunk, nem tudom, hogy mi lesz a vége, de hajmeresztő.Olvasok más fórumokat is, sokakkal megtörténik ez. "Sajnálom" a gázműveket nagyon, hogy milliárdos hiány keletkezik, de úgy gondolom, hogy teljesen máshol kellene keresgelni, mint a normál lakosság.

Várjuk az ügy következő fázisát.

Előzmény: reimre (660)
reimre Creative Commons License 2015.07.04 0 0 660

Sajnos már elkövettél egy komoly hibát. A leszerelt és bezacskózott óra szakértői vizsgálatánál ugyanis jelen lehettél volna és vihettél volna magaddal ügyvédet is. Így már sokkal nehezebb.

Előzmény: Beata074 (659)
Beata074 Creative Commons License 2015.06.30 0 0 659

Sziasztok,

úgy látom komoly probláma a gázóra ellenőrzés, csere.Velünk 2015. március 30.-án történt hasonló, tegnap jött a csekk 540,000 ft ...... 2006-os órában 2005-ös plomba van, vagy valami hasonló volt a probléma... B5-ös plomba és 2006-os az óra. Leszedték, bemérték,elvitték minden rendben volt kivéve ezt az egyet.A festék a legkiálóbb pontján lejött már az órának lévén 9 éves, konyhában van, felújítás azóta 2 x volt a lakásban.A szerelők már akkor jelezték, hogy "ebből gond lesz " és, hogy sajnos "túl sűrűn fordul ez mostanában elő":-( Tegnap megjött a csekk, gázlopással vádolnak, 540,000.- + 18,800.- szakértői díj. Azt írták a munkalapra, hogy nem felújított az óra, nem lehet benne az a jelzés..... A takaró műanyag vagy üveglap , ami mögött ott van ez a kerek lapocska illetve a ráragasztott vonalkód sértetlen volt. 9 év alatt volt már ellenőrzés, készült fotó, munkalap, soha egyszer sem volt gond.Írtam a Főgáznak ( nem Tigáz a szolgáltató ) , hogy kérem a jegyzőkönyvet, ami készült, hogy mit találtak ezen kívül , mivel semmi információt nem írtak, csak hivatkoznak szabálytalan vételezésre.

Közösségi oldalon szintén ma olvastam, hogy mások is így jártak , egyre többen....

Készítettünk fotót,amikor elvitték, lefényképeztem a kérdéses részt, bár laikus szemmel nem látom a plombán lévő mintát / számot ? Kértem, hogy szedjék elő a 2006 vége vagy 2007 év eleji felszereléskori képeket, munkalapot, hogy lássák ugyanígy nézett ki, mint amikor 3 hónapja elvitték.

Várom a fejleményeket, nem szeretnénk kifizetni a kitalációjuk szerinti összeget.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.16 0 0 658

Ártatlanokkal fizettettek meg több százezres kötbéreket. Érdekes, hogy csak nekik volt ez a módszerük, így végre vége!

Egyértelműen, minden kétséget kizáróan kell ellenőrizni és büntetni ha valaki lop gázt. Érdekes, hogy főgáznál nem hallani ilyen trükkös kötbérezésről, pedig ott is ellenőriznek és kötbéreznek ha kell, de persze tiszta eljárásban. 

asdf_ Creative Commons License 2015.06.16 0 0 657

Szerinted nem ugyanazok, nem ugyanugy fognak majd a nagy allami mamutban dolgozni (es nem az allami mamutnak lesz akkor mostantol evi tobbtizmilliard vesztesege)?

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.16 0 0 656

Na végre vége, bedarálták TIGÁZ-t is, vége a rémálomnak, trükkös módszereinek!

larus Creative Commons License 2014.12.17 0 0 655

Mennyire húzott le a behajtócég?

 

Nekem 160.000.-be került, és semmit nem csináltak az elmúlt másfél évben.

Előzmény: k.o.v.a.cas (654)
k.o.v.a.cas Creative Commons License 2014.12.16 0 0 654

Sziasztok! Nem tudtok olyan topikot ami foglalkozik behajtó cégekkel?

 

Előzmény: homokhat (653)
homokhat Creative Commons License 2014.11.20 0 0 653

ok keresem

Előzmény: Blue_Sky_007 (651)
homokhat Creative Commons License 2014.11.20 0 0 652

na   nem

Előzmény: Blue_Sky_007 (649)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2014.11.20 0 0 651

Ha visszaolvasol, ott van valahol.

Előzmény: homokhat (650)
homokhat Creative Commons License 2014.11.20 0 0 650

köszönöm gyors válaszodat! Az ügyvéd szerintem 30-50 ezer alatt na igen vállalja, jól gondolom szerinted? 

Előzmény: Blue_Sky_007 (649)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2014.11.20 0 0 649

Nem kell félni, de mindenképpen ügyvéd.

Nálam ma csak "ellenőriztek" és a nyomáscsökkentőt cserélték, egy nap szabim, és a szomszéd segítsége "kellett".

Normális volt, még beszélgettünk is azokról, amikről itt olvastam.

Nem kommandós volt, hanem sima melós, és azt mondja, ők is félnek, mármint a dolgozók. A melósok ellenőrzik a kommandósokat, a kommandósok a melósokat, így megy, mindenki megfélemlítve. Ha a melós bizonytalan, akkor inkább jelenti a plomba problémát, mert ha a kommandós utána ellenőriz, akkor a melós is ki van rúgva.

Nekem már új órám van, új plombákkal, elvileg nem zaklatnak többet.

Előzmény: homokhat (648)
homokhat Creative Commons License 2014.11.20 0 0 648

Sziasztok Sorstársak!

 

Tegnap óta mi is beálltunk a sorba, elvitték a gázórát. Csere miatt jöttek minden előzetes bejelentés nélkül. Nem voltam otthon, így felhívtak, mondom nem vagyok otthon menjen be nyugodtan a feleségem otthon van. A szerelő egyedül volt és azt mondta, hogy gázóra csere miatt jött. Fotó jó sok, majd kis tükör elő, benézett a plomba mögé, majd telefonon hívta a kollégáját, hogy nézze már meg  2005-ben használtak-e "bordás" plombanyomót? , mert szerinte "disznólábasnak" kell lennie. A választ nem tudjuk  de arra hivatkozott,  hogy lekel szerelni, mert nem tűnik eredetinek. Majd telefonált valakinek, hogy jöjjön ide tanúnak a jegyzőkönyvhöz. Én is megérkeztem csodálkozva látom, hogy még mindig itt a  a szerelő, így már én is vártam a kb 30-40 Km-ről érkező munkatársát. Megérkezése után, ő is megerősítette a plomba "bordás" "disznóláb" kérdését. Na leszerelték , mágnesezés is kimutatható az egyik sarkában, meg karcos a hátulja. Nem fenyegetőztek, nagyjából normálisak voltak. Szóval a kérdés bordás vagy disznóláb? Ja még azon a sárga műanyag izén egy szám eltérés volt az ő adataik szerint. Megtaláltuk az eredeti átvételi papíron azok jók voltak , tehát aki rögzítette az írta el valamikor.

Féljek e nagyon ? és fogadjak ügyvédet  ? 

ErkölcsTan Creative Commons License 2014.10.17 0 0 647

 

Kamu független igazságügyi szakértői trükkel is lop a Tigáz

 

Ami viszont megfigyelhető és egyértelmű a két képen. A "szakértő" anyagvetemedési, gyűrődési és látószögbeli eltérési hibát kíván másnak beállítani. Ezek figyelembe vételével a két plombalenyomat inkább azonosnak, mint eltérőnek ítélhető. A szakértői csalás a legszembetűnőbben a B5 részletnél, az eltérő ötös szám felső szára közti eltérő távolság természetes voltánál csíphető fülön. Aminek aránya érdekes módon pont megegyezik a szabad szemmel is jól látható bal oldali plombaköralakzat tökéletes körhöz való összenyomásával, azaz torzításával. Tehát a két kép, vagy lenyomat eleve torzítva van egymáshoz képest. A külső torzulások természetes módon jelentkeznek a belső 5-ös számnál is. Nagyon primitív trükk, de ezzel 468 ezer forintot lehet jogtalanul elcsalni, sőt hatósági eljárások által gyakorlatilag elrabolni másoktól.

 

Kamu független igazságügyi szakértői trükkel is lop a Tigáz

  Most került a kezembe először egy ilyen "független igazságügyi vizsgálatnak" titulált, azaz hazudott izé. Ízé, mert nem is tudom minek nevezhetem.  Mint minőségbiztosítást tanult szakember darabjaira szedem, amely által az ilyen elfogult és szakmaiatlan zugfirkálmányokat[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2014.10.15 0 0 646

 

Kalocsai Gábor ügyvédet és másokat is kérek, ha vannak gázórán végzett "Független Igazságügyi Vizsgálatnak" titulált, azaz hazudott jegyzőkönyveik, azokat a részemre a személyes adatok kitakarásával juttassák el. Kitakarás nélkül is lehet, bizalmasan kezelem és majd én fogom kitakarni. Szívesen venném az ők általuk megtett ellenérveket is. Most került a kezembe először egy ilyen jegyzőkönyv és mint minőségbiztosítást tanult szakember darabjaira kívánom szedni, amely által az ilyen elfogult és és szakmaiatlan zugfirkálmányokat a Tigáz nem fogja tudni a jövőben az általuk elkövetett csalás bűncselekménye egyik becsapó eszközeként használni. Címem:

 

vilagnezet@index.hu

ErkölcsTan Creative Commons License 2014.10.03 0 0 645

A valós és megrázó történet a Tigáz és Más Gázos Cégek Által Megkárosítottak Jogaiért közösségben került megosztásra a facebookon és Zsuzsa engedelmével itt is.

 

Üdvözletem!

 

Örülök, hogy rátaláltam erre a csoportra, mert hátha tudnak segítséget, tanácsot adni az ügyemmel kapcsolatban.

 

Szeptember 22-én reggel 9 óra tájban megjelent a kapunk előtt 3 megtermett férfi a Tigáz DSO képviseletében (komolyan olyan érzésem volt, mintha TEK jött volna letartóztatni, mint egy terroristát), hogy kikössék a gázt. Értetlenül álltam az eset előtt, mivel noha az egyik csekket valóban késedelmesen adtam fel (sajnos nem velünk egyedül fordul elő, hogy megcsúsznak egy nem várt kiadás miatt), a kikapcsolás pillanatában már a tárgyhavi csekkem is be volt fizetve. Ezt a jelen lévőknek szépen be is mutattam, eddig a pontig be sem engedve a 3 megtermett férfit az udvarba. Erre közölték, hogy őket ez nem érdekli, mert noha látják, hogy a követelés már teljesítve van, nem tehetnek semmit, nekik akkor is ki kell kötni a gázt. Gondoltam, egy fityiszt engedem be őket a kertbe. Mondtam nekik, hogy ha egyszer látják, hogy be van fizetve, legyenek egy kicsit tekintettel arra, hogy terhes vagyok, egy másik, 2 éves kisgyerekkel és idős, beteg, vak apukámmal vagyok itthon, és ha kikötik a gázt, se fűteni, se főzni (következés képen vizet melegíteni) sem tudok. Igazolom akkor rögtön a Tigáz Zrt felé a dolgokat, ők pedig menjenek nyugodtan tovább. Ekkor már kezdtem nagyon feldúlt lenni, de közben minden igyekezetemmel azon voltam, hogy ne törjek ki, mert a bennem növekvő magzatomra kellett gondolnom, aki egy ilyen stressz hatására dönthetett volna a távozás mellet, amit terhességem jelenlegi szakaszában nem élt volna túl (rosszul is lettem aznap, másnapra pedig vérezni kezdtem, de szerencsére nem vetéltem el).

 

Hiába érveltem, kértem, a legnagyobb terjedelmű vezéregyéniség elkezdett fenyegetőzni, és itt jön a csavar a dologba. Azt mondta nekem, ha nem engedem be őket a kertbe, hogy kikössék a gázt, akkor nekiállnak az utcán bontani, ami nekem 160e ft-ba fog kerülni. Ne erre elvesztettem minden maradék türelmemet és nyugalmamat, nem beszélve arról, hogy meg is ijedtem. Feldúltan, és nem is igazán úrinői modorban közöltem velük, hogy akkor kössék ki, valamint kívántam a kedves családjuknak is hasonló helyzetet, bár nem használtam trágár szavakat. Ezután bejöttem a házba, rájuk csuktam az ajtót, feljöttem az emeletre, hogy tájékoztassam az édesapámat a helyzetről, valamint próbáljak beszélni a Tigáz ügyfélszolgálattal telefonon (persze ezt sem hagyták, mert miközben elkezdetem a telefonálást, bejöttek és beszélni, magyarázni kezdtek, így a hívást meg kellett szakítanom). Erre a vezérbika (én csak így hívom), hívás nélkül bejött utánam a házba a csukott, de nem kulcsra zárt ajtón), mondván, hogy menjek le. Az idegességtől nem igazán tudtam már mondani semmit, csak annyit, hogy mindjárt megyek. Erre a pali még beljebb jött, és még erőszakosabban kért, majdhogynem felszólított a saját házamba, hogy menjek már le.


Hogy megvédjem a kisfiamat az ijedségtől, fel kellett zárnom az emeletre. A gázt pillanatok alatt kikötötte a legcsendesebb tag, a trió harmadik képviselője meg aláíratta velem a papírokat, majd szó nélkül elhúztak.


Még aznap, némi faxolgatás után sikerült igazolni a Tigáz ZRT felé a befizetést (bár nem értem, mi közöm ahhoz, hogy a szolgáltatónak 2 hét egy befizetés lekönyvelése, és a lassú adminisztráció miatt miért köteleznek jogtalan büntetésre, mikor az adott pillanatban már nem volt jogos a követelés, mert az részemről teljesítve volt, illetve azt is megkérdeztem a diszpécser hölgytől, hogy egy falkányi rossz arcú emberhez is merészen bemennek-e kikötni a gázt, okoskodnak-e, mikor 3-4 hangosabb tag összefogva elkezdi őket fenyegetni, mert bár ugyi könnyű a vétlen nőket, idős embereket megfélemlíteni; érezhetően zavarba jött), de a gázt visszakötését csak másnapra vállalták.


Kedden a Tigáz Zrt alkalmazottja megérkezett a visszakötése, akinek kínomban elpanaszoltam, hogy jártam előző nap. És itt a lényeg. Az ember teljesen felháborodva közölte, hogy a DSO képviselőinek semmi joga nincs az utcai levágásra, erre csakis a Zrt jogosult, miután megkérte a közterületi bontási engedélyt, ennek idejéről a delikvenst ajánlott levélben előre értesítik (2 esetben van azonnali vágásra lehetőségük, lopás észlelésekor és hibaelhárítás esetén). A DSO tagjai vállalkozók, akik 3 alkalommal próbálkozhatnak elzárással, ha a tulaj beengedi őket az ingatlanra, utána az esetet visszaadják dolgavégezetlenül a Zrt-nek, aki megkezdi az utcai vágáshoz szükséges papírok beszerzését.


Magyarul engem, egy terhes asszonyt megfélemlítettek, megzsaroltak, hogy bejussanak az ingatlanra, majd engedély nélkül, magánlaksértést megvalósítva még a házba is erőszakosan utánam jöttek, hogy a jogsértő magatartásukat folytassák.


Cukor a tetejére, hogy a szept.30-án érkezett októberben esedékes fizetési határidejű számla szerint 13700ft túlfizetésem van...


Egyenlőre panaszt emeltem a Tigáz Zrt-nél, akikkel annyit közöltem, hogy semmiféle írásos szöveget nem adok be, mert ha én írok, az kizárólag a rendőrségi jegyzőkönyv részére lesz, ahol feljelentem őket a fent leírt zsarolás, megtévesztés, magánlaksértés miatt. Nem tartom jogosnak a kikötés miatti pénzbírságot sem, mert mikor a kikötés megvalósult, az összeget részemről már teljesítettem, az már had ne az én gondom legyen, hogy mennyi idő alatt könyvelik le.


Mit tehetek, hogy az ügy ne sikkadhasson el, mert arra gondolok, ha egy idős, beteg ember kerül szorult helyzetbe, konkrétan pont olyanba, mint az enyém, akár az életével is fizethet az erőszakos, hazug bűnöző Tigáz DSO alkalmazottai miatt, akik bűncselekményt is hajlandóak megvalósítani, csakhogy a fő vállalkozó megkaphassa az elvégzett (mert csak azután fizetnek) munka után a pénzét.

 

Üdvözlettel: X. Zsuzsanna

 

felvezetővel, képpel és bővebben itt olvasható:

 

http://vilagnezet.blog.hu/2014/10/03/lelancolt_gazorak

dr.Stefan76 Creative Commons License 2014.09.16 0 0 644

azelot miért kototték ki ?

Előzmény: ErkölcsTan (643)
ErkölcsTan Creative Commons License 2014.09.16 0 0 643

 

A blogbejegyzés végén lévő utóiratban szerepel, hogy a Tigáz befosott

és a demonstráció előtt visszakötötte a gázszolgáltatást.

 

 

 

 

Előzmény: dr.Stefan76 (642)
dr.Stefan76 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 642

várjuk a fejleményeket ! !

 

visszakotod magadnak a Gáz-t, orát honnan veszel ? ?

Előzmény: ErkölcsTan (641)
ErkölcsTan Creative Commons License 2014.09.14 0 0 641

T. Cím!

 

Alulírott dr Simonyi Endre (2030 Érd, Temes u. 36.) az alábbiakkal fordulok Önökhöz:

Vitába keveredtem a TIGÁZ Zrt egy általam jogtalannak tartott követelése miatt. Álláspontom alátámasztására szakértői véleményt szereztem be, amit a TIGÁZ számára megküldtem.

 

A TIGÁZ azonban 2014.09.01.-én a Btk. 318. § (1)-ba ütközőcsalással ingatlanomra bejutva, a 2008. évi XL. törvény a földgázellátásról 29. § (3) előírásait be nem tartva, kikapcsolt a gázellátásból, és a Btk. 323. § (1)-ba ütköző zsarolással, szorult helyzetünkkel visszaélve, arra akarnak kényszeríteni, hogy ne csak a meg sem kapott csekket fizessük be, hanem még a – meg nem nevezett – hatóság által zárolt összeget is, ha ismét gázhoz akarunk jutni.

 

Úgy döntöttem, hogy ezt nem tűröm tovább, és a sajtó képviselőinek, valamint más személyeknek a jelenlétében helyreállítom a jogellenesen megszüntetett gázszolgáltatást, és tájékoztatom a jelenlevőket arról, hogy ezt miért tehetem meg jogszerűen. Ezzel példát kívánok mutatni, minden hasonló módon károsítottnak!

 

Erre f. hó 17.-én 11 órakor kerül sor, és a meghívottakat meg kívánom vendégelni, ezért kérem, legkésőbb f. hó 15.-ig tájékoztassanak arról, hogy hányan – és kik – jönnek Önöktől?

 

Üdvözlettel, Érd, 2014.09.11.

 

forrás:

Demonstráció a Tigáz ellen

  A Tigáz és Más Gázos Cégek Által Megkárosítottak Jogaiért közösség egy tagja, most hasonlóan hozzám, tökösebb lépésekre szánta rá magát. Saját maga indítja újra a jogellenesen lezárt gázszolgáltatását. Elvileg számtalan törvénymegerősítést is lehet rá[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

ErkölcsTan Creative Commons License 2014.08.20 0 0 640

Hibás termék a gázóra is

 

Membrános gázmérő G6, 250 mm csonkkal, bruttó 28.258Ft. Kapható; http://meromuszer.revolshop.hu, ami a legdrágább gázóra jelenleg a felsorolt 4 típust tartalmazó készletben. A legolcsóbb G4-es bruttó 16.510Ft. Tehát körülbelül a Tigáz szokásos kiszámlázása egy gázóra elzárásért és visszakötéséért (ledugózás és dugó kiszedése) két darab vadiúj gázórát lehet vásárolni. Az is fura, hogy az órák gyárilag hitelesített "mérőműszerként" kerülnek eladásra. Szerintem itt ugyan akkora katyvasz van sokak fejében, hogy mi a mérőműszer és mi nem az, mint Egely Györgynek az úgynevezett vitalitásmérőjével kapcsolatosan. Ami a valóságban  csak a körülötte lévő levegő mozgásának irányát és intenzitását méri. Nem más mint egy 72 ágú szélforgó.  Tehát nem nevezhető gázmérő mérőműszernek semmi olyasmi tárgy, ami adott esetben, egy mágnest az oldalához elhelyezve, gázmennyiség helyett mágneses erőtér változást mér. Punktum.

 

 

 

Az Ügyben a fogyasztóvédelmi hatósághoz és a Gazdasági Versenyhivatalhoz fogok fordulni, mert gázóra egy 15-30 eFt közötti árazású hibás termék, amelyet kereskedelmi forgalomban is lehet kapni. Kérni fogom a hibás termékek forgalmazásának a betiltását. Tehát nem hiteles, hanem egy hibás mérőeszköz, mert a mágnesezhetőséget kötelezően ki kell küszöbölnie a gyártóknak. Nem mágnesezhető anyagok használatával, vagy nagyobb védőtávolságokkal.

Igen, ilyen egyszerű a Tigáz és más szélhámos maffiacégek leoboáztatása, lemónikaluinszkiztatása, ha gondolkoztok egy kicsit és nem a hülye tanácsokat adó ügyvédek és hökömcirkuszi bíróságok hipnózisában éltek.

ErkölcsTan Creative Commons License 2014.08.14 0 0 639
ErkölcsTan Creative Commons License 2014.08.13 0 0 638

A naplóbejegyzésem is hatásos a Tigáz "maffiaszerű" viselkedése ellen. Érdemes elolvasni és megosztani is. Továbbá a fotón a mi családi házunk fűtésrendszerének központja van, szívesen társalgok műszaki kérdések tekintetében is.  

TiGáz csalás és garázdálkodás

Most fogalmazom a feljelentést a Tigáz-Eni és TIGÁZ-DSO felmenő és lemenő cégei al és felvállakozói ellen. Csalás és garázdaság miatt. Elboldogulok vele magam is, de aki akar az magának segít, ha valamilyen módon csatlakozik a feljelentésemhez. Ha másként nem hát olyan[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Előzmény: xyztigaz (637)
xyztigaz Creative Commons License 2014.07.29 0 0 637

Segitseget kernek, ha valaki tud reagalni. Ket Tigazos jott ellenorizni. A gazora elott kozoltek, hogy ellenoriznek, nem leolvasnak. Felesegem kozben 4 gyereket kezelt, sajnos nem dobta ki oket. Ha valaki, hat ok buheraltak meg az orat, szakerto kezekkel.

Ez nem lesz resze a szakertoi velemenynek, de mennyire vedheto jogilag igy a tortenet, ha ott beigazolodik, hogy manipulalt volt az ora?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!