Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2007.07.03 0 0 316
A másik kettőt nem láttam, állítólag az HBO-n adták, de nekünk nincs és soha nem is volt HBO-nk.
Előzmény: Miss.sorozat (314)
mammamija Creative Commons License 2007.07.02 0 0 315
Miranda anyjának a halála nem hozható összefüggésbe Sam orgazmusával... mert csak úgy egyszerűen eltűnt neki.
Miután keménytökű "üzletasszonyt" játszik a szerepe szerint, ez lehet a stress-től is - de a végén persze happy lesz a történet.
A számozásos pózoknál a Kámaszutra nevű örökbecsű lehet a segítségedre - azt hiszem ott számozták meg a pózokat. Jó sokat!:)
Előzmény: Evil Zandy (309)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.07.02 0 0 314

Meg van olyan rész is amiben leszbi.

Hogyhogy több befejezése van????Miről szól a másik kettő????

Előzmény: Dorinesz (313)
Dorinesz Creative Commons License 2007.07.02 0 0 313
Igen, nekem is elég fura volt, hogy Samanta nem élvezi a szexet. De azért a rész végére ismét belejön. :-) Meg van olyan rész is, amikor önként cölibátust (nem tudom a nőknél hogy hívják ezt) vállal. De a rész végére abból is kiábrándul. Meg hát ugye az utolsó részekben meg azért nem élvezi, merthogy kemón van, de a vége heppi end. Legalábbis annak a verziónak, amit én láttam. Állítólag 3 befejezése van a sorozatnak. Egy heppi end, egy pesszimista, meg egy arany középút. Nekem a heppi end van meg, és szívből örülök, hogy ez van meg. :-))
Előzmény: Evil Zandy (312)
Evil Zandy Creative Commons License 2007.07.02 0 0 312

4. éved 8. rész, My motherboard, my self a címe. nincs torrentem vagy más letöltő progim, úgyhogy nem tudom megnézni

de azért elég furcsa, hogy Samantha nem élvezi a szexet :))

Előzmény: Dorinesz (311)
Dorinesz Creative Commons License 2007.07.02 0 0 311
Fú, na ezt a részt most hirtelen nem vágom. De az ismerős, hogy volt egy ilyen rész (sőt, több rész) hogy a Samanta nem élvezi a szexet. :-)) Sajna nem tudom a pózokat. :-DDDDDDDD
Előzmény: Evil Zandy (309)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.07.01 0 0 310

Mintha én mondtam volna!:)

Előzmény: mammamija (307)
Evil Zandy Creative Commons License 2007.06.29 0 0 309

Sziasztok!

 

Nagy kérésem lenne. a szerda esti részben meghalt Miranda anyja. Samantha ezen kibukik, és nem élvezi a szexet, pedig mindenfajta pózt kipróbálnak. Ha valaki lenne olyan kedves és megnevezné ezeket a pózokat (ha jól emlékszem az egyik a 17-es? volt), sőt, ha még képekkel is illusztrálná, nagyon hálás lennék. Tegnap próbáltam egyik haveromnak elmagyarázni, hogy hogy is nézett ki, de nem ment :)

 

Előre is köszönöm

Dorinesz Creative Commons License 2007.06.28 0 0 308
Én se bírom. :-) Mármint megszokni. De nem is tud hasonlítani rá.
Előzmény: mammamija (307)
mammamija Creative Commons License 2007.06.28 0 0 307
:(
Én továbbra is Szakácsi Sándor hangján "hallom" a Hause-t.
Hiába próbál Kulka "szakácsisan" beszélni - nem bírom megszokni....
Előzmény: Monty78 (301)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.26 0 0 306

Szia! :-))

 

Én is szivesen csinálnám ezt, de az a helyzet, hogy már aludnom kéne, mivel napok óta éjfélkor fexem. Engem is megfertőzött a WOW őrület sajna, így aztán állandóan rohadt álmos vagyok. :-)

Előzmény: Miss.sorozat (305)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.06.26 0 0 305

Na, most kivételesen örülök, hogy itt nem vagyunk sokan! Legalább nem kellett oldalakat visszaolvasni. Bár, mostantól írhatunk többet!:)

(A napi programom: Hazaérek, levágódom a tv elé, és bámulom a sorozatot!:) Semmi mást nem csinálok!:)!!!)

Dorinesz Creative Commons License 2007.06.25 0 0 304
Már több szex és ny részt meg akartam nézni, de sajnos nem jött össze. Pont látom a feliratot, hogy következik szex és ny, na mondom, megvárom akkor a reklámot, és aztán megnézem, két perc reklám nézés után bealszom. :-)) Szóval én már le is tettem róla.
Előzmény: Monty78 (303)
Monty78 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 303
de akkor legalább tuti nem nyesegetik lájtosra :))
Előzmény: Dorinesz (302)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.20 0 0 302
Oh, köszi! :-)) Este 11? :-SSS Én olyankor már rendszerint beájulok! Hogy nem tudnak neki egy értelmes időpontot találni!
Előzmény: Monty78 (301)
Monty78 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 301
Hétköznap este 11 körül, +/- vmennyi. Tegnap pl 22:45 volt, ma 23:00, holnap 23:05. Attól függ, mi van előtte, milyen hosszú film.

(House most Kulka János, a kérdőjel már nem kell, ez tuti ;) )
Előzmény: Dorinesz (300)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.20 0 0 300

Ez a Szakácsi Sándor rémlik. :-)) Szegény! :-(( Úgy lesokkolt! Mert néztem a Dr House-t, és a Szakácsi hangján nyomatták. De már beharangozták, hogy más fogja szinkronizálni, csak én nem tudtam, hogy miért. És pont reklám következett volna a rész közepén, amikor benyomták a Szakácsi fényképét, és alá volt írva, hogy élt ettől eddig. Úgy elszorult a szívem! Akkor már tudtam, hogy miért szinkronizál más. :'-((( Ő egyszerűen verhetetlen volt Dr. House-ban! :-DD

 

De hogy témánál maradjak. Tudja valaki, hogy mikor mennek a Viasaton a vágatlan részek? Mert lemaradtam a reklámjáról, és nagyon kíváncsi lennék rá.

 

Köcce! :-)

Előzmény: Miss.sorozat (299)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.06.19 0 0 299

A régi hang: Szakácsi/y Sándor (de ciki, hogy nemtom hogy írják!)(meghalt rákban)

Az új hang?: Kulka János (???)

 

 

A dvd-k jók KÖSZI!!!

Előzmény: Dorinesz (298)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.19 0 0 298

Fú, nem tudom, hogy ki az új hangja. :-DD Azt se igen tudtam volna megmondani név szerint, hogy a régi hangja ki volt, a nevekkel nagyon hadilábon állok. A tiedet azért megjegyeztem! :-)) Legalább is a keresztnevedet.

 

Tényleg, jók lettek a lemezek?

Előzmény: Miss.sorozat (297)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.06.19 0 0 297

Tulajdonképpen ezzel egyet értek, szerintem csak megpróbálom bebeszélni magamnak(és másoknak), hogy csak azért nem tetszik, mert megszoktam Sz. Sándort... De tényleg, igazad van, ez hiányzik a pasi hangjából: ˝gúnyos cinikusság˝

(Egyéként, ki  az új hangja?)

Előzmény: Dorinesz (296)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.19 0 0 296
Szerintem ez túl kedves. Nem tud úgy hangsúlyozni ez a fickó, mint a régi szinkronozó. Hiányzik az a gúnyos cinikusság a hangjából, mint a réginek. Meg amikor rá kéne, hogy ripakodjon valakire, az is túl kedves.
Előzmény: Miss.sorozat (293)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.19 0 0 295
Ezt én sem értem. Valszeg az lehet, amit mondtál, hogy leadtak 48-at lightban, és innen kezdik a normális részeket. A lájtot inkább én se néztem. Baromi pocsék volt!
Előzmény: Südve (292)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.06.18 0 0 294
Valameik nap a konyhában hallgattam a Tv-t fél füllel. Mintha hallottam volna egy hangot (ami szerintem Mirandát szinkronizáló emberkéhez tartozott.) LéteziK? Ha igen, meg tudja valaki mondani, mit hallottam?   (ism.egy értelmesen megfogalmazott kérdés...)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.06.18 0 0 293
House-ról: A régi hang tényleg szuper volt. EWz is jó, csak még meg kell szoknunk...
Előzmény: Dorinesz (291)
Südve Creative Commons License 2007.06.18 0 0 292
Szép, szép, de hogy miért a 49. résznél kezdik???? Vagy leadták a 48-at ligth-ban, most onnan folytatják a vágatlan részekkel? Vagy most mi van? A light részeket inkább nem néztem. :-(
Előzmény: Habmalac (290)
Dorinesz Creative Commons License 2007.06.18 0 0 291

Mekkora szenzációnak számítanak ezek a vágatlan részek a viasaton! :-DD Ez egyszerűen vicc. Asszem kaptak érte jócskán, hogy lenyestek belőle egy két részt. Egyáltalán azt se tudom, hogyan engedhették ezt meg maguknak, na mindegy.

 

Ez a magyar szinkron-angol hang tényleg eléggé kiábrándító. Régebben mondtam már, de ismét megjegyzem, hogy nagyon is igazad van. Pl Bruce Willis Dörner György-ös szinkronja után a valódi hangját meghallani valami iszonyat volt. :-)) Pedig a magyar szinkronját baromira eltalálták! Viszont a Dr. House az valami pocsék. Aki eddig szinkronizálta, és meghalt szegény, ő nagyon jól csinálta. Ez az új hangja meg tökre nem passzol ahhoz az egyéniséghez. Sztem a mostani hangja túl kedves. Nem illik a figurához.

Előzmény: Habmalac (290)
Habmalac Creative Commons License 2007.06.18 0 0 290

na hogy legyen valami: :)))

a napokban néztem egy interjút Sarah Jessica Parkerrel, eredeti angol nyelven. most jöttem rá, hogy ennek a csajszinak még sosem hallottam a saját hangját, valahogy az ő filmjeit mindig szinkronosban fogtam ki (pedig elég sok feliratosat nézek). elég nagy csalódás volt, eszméletlen nyafka hangja van, ráadásul egy olyan Fábry-féle benemállaszája fószer csinált vele interjút, úgyhogy Jessicának gyakorlatilag nem volt két értelmes mondata, vihogott idétlenül szerencsétlen. elég nagy csalódás volt. és újra rá kellett döbbenjek mennyire jó lett a magyar szinkron a sz&ny-ban :) Viasaton hirdetik, hogy mennek (nemtommikortól) megint a vágatlan részek esténként.

Miss.sorozat Creative Commons License 2007.06.14 0 0 289
Már mióta nincs itt senki??? :(
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.05.20 0 0 288
:))))))))
Előzmény: Dorinesz (287)
Dorinesz Creative Commons License 2007.05.19 0 0 287
Szerintem volt! Sírt a sorozatban egy párszor a pasik miatt. :-)
Előzmény: Miss.sorozat (286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!