Keresés

Részletes keresés

Vinzso2 Creative Commons License 2023.10.10 0 0 5371

Köszönöm,  de sajnos nem találom. Egyébként a kasztrálást megcsinálják ők, és állítólag nem kel levágni, hanem elsorvad, és feszívódik.

Előzmény: marcipan63 (5370)
marcipan63 Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 5370

Keress rá Tomika z re ő tud olyan hölgyet aki elastrator gyürűvel kasztral 1 nap aztán masnap az elhalt golyokat zacsival együtt levágja.

Előzmény: Vinzso2 (5369)
Vinzso2 Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 5369

Sziasztok.  Most találtam rá erre a csoportra, és  nagyon örülök nektek. Remélem hogy maradhatok.  36 éves szub meleg férfi vagyok, a több dobom van, az eggyik 25 éves, a másik 31, a harmadik pedig 19 éves. Tudom hogy ez nem meleg csoport, de ilyen csoportot nem találok. Szeretném megkerdezni hogy van - e itt olyan akit kasztrált már az úrnője. A domjaim egyre gyakrabban emlegetik hogy tesznek rám valami  elastrator gyűrűt, ez állítólag  elsorvasztja a haszontalan golyoimat. Van valakinek tapasztalata? Köszi a választ. 

 



eltamas81 Creative Commons License 2023.10.10 0 0 5368

20.000.- Ft. + postaköltség

 

(eredeti ára 34.000 Ft.)

 

Nem rég vásárolt, nincs hordva.

Előzmény: dallos80 (5367)
dallos80 Creative Commons License 2023.10.09 0 0 5367

Szia mi az ára?

Előzmény: eltamas81 (5366)
eltamas81 Creative Commons License 2023.10.09 -1 0 5366

És a lemaradt képek.

eltamas81 Creative Commons License 2023.10.09 -1 0 5365

CB-6000 acél erényöv eladó.

 

0,0 km-es!


Orvosi fémből.
A fejlesztéseknek köszönhetően kényelmes a viselése.
Akár hónapokig is viselheted egyfolytában.
Vizelés lehetséges mivel lyukas a vége.

- 1db 4.5 cm  átmérőjű gyűrű
- 1 darab ketrec rész
- 1 darab szürke fémlakat 2 kulccsal

hossza:7cm
átmérő(belső):3.5cm

 

E-mail: eltamas81kukacgmailpontcom címen.

50 felé Creative Commons License 2023.10.04 -1 0 5364

A játék öröme nálunk:

Az 50. nap bezártságát úgy "ünnepeltük", hogy egy elektromos szondával 15 percig villanyoztuk a rácslakót, majd végzés után visszazáratta. 

ds_istvan Creative Commons License 2023.10.03 0 0 5363

Szia Agrippína 77 !

 

Szívesen beszélgetnék veled a témában, ha van kedved kérlek írj egy E-mailt!

ds_istvan@freemail.hu

 

kösssz, 

istvan

Előzmény: Agrippína 77 (5360)
Zs37 Creative Commons License 2023.10.02 0 0 5362

ladó méretprobléma miatt a lenti szilikon erényöv. 

Nem volt használva. 

Nem a gagyi kínai verzió! 

Posta a vevőt terheli, átvehető személyesen Bp-en. 

Ár fix: 10 000 Ft 

 

 

Érdeklődni CSAK EMAIL-ben! Köszönöm.

   

hzsnelson22@gmail.com

chasterob Creative Commons License 2023.10.01 -1 0 5361

Többször olvasom, hogy akiket erényövbe zárnak, azoknak a prosztata izgatás is bejön, vagy legalábbis elkezdi élvezni (más lehetőség híján). Én próbáltam nem is egyszer, hogy élvezni tudom-e az izgatását, de inkább volt rossz élmény mint jó, így fel is adtam a próbálkozást.
Lehet hogy egyáltalán nem tudom élvezni? Vagy ez idővel változna? Esetleg ha az ember párja csinálja egy felcsatolhatóssal az más? Ti kapcsolatotokban van ilyen?

Az éppen folyó beszélgetési témához annyi tudok hozzá tenni, hogy sajnos még én sem találtam meg a megfelelő erényövet. Ami ketrec kialakítású, abból mindegyikből ki tudok szökni. Így én is azt tudom elképzelni, hogy vagy egy piercinggel vagy teljes övvel lehet biztonságossá tenni.

 

Agrippína 77 Creative Commons License 2023.09.29 -1 0 5360

Akkor maradjunk játék vonalon jelenleg úgy hiszem HT3 vagy 4 NUB van, ez pont jó méret mert 100% észrevehetetlen, ezt tudja hordani akár 2-3 hónapig is, egyedül a tisztálkodás része nem 100% de az nem sok modellén megoldott, hátrabilincselt kézzel hetente vagy 2 hetente megmosom neki meg kicsit játszok orgazmus az kizárt és zárom vissza, de van egy technika amivel le sem kell venni teleöntöm tusfürdővel és finoman addig mozgatom míg végig nem folyik az öv belsejében, aztán még addig víz alatt míg ki nem tisztul a tusfürdő, ebből ennyit lehet kihozni ez egy kompromisszum ebben a játékban.

 

Szóval a nubnál   nagyobbat semmilyen körülmények közt nem szeretnék venni neki és ami régen is a HT mellett szolt hogy a nubnak is van csöve, szoktam gyűrűre rakni neki pántot úgy nem tud elállni a szeméremdombtól így jól tart és talán már 98% biztonságos, ha a pántot jól lehetne rögzíteni hogy eltávolíthatatlan legyen egész jó lenne, úgy szoktam csinálni hogy az egyik felére felvarrom a pántot miután bekentem ragasztóval, a másik felét meg felrakás után varrom ragasztom rá, így macerás, és egy pánt ugye egy alkalom kivéve ha gyűrű fent marad így ez nem hétvégi játékhoz való hanem ha 1-2-3 hónapig be van zárva, de nagyon nehéz megtalálni pont azt a hosszt amiben lehet ülni és alva sem túl laza de évente csak 1-2 ilyen hosszabb van.

 

DOMINikA2023

 

Ezek mind csodálatos játékok tudnak lenni amiket felsoroltál próbáljatok ki mindent a bdsm világába, tabuk nélkül beszéljetek meg mindent és ami tetszik azt a játékot megtartjátok ami meg nem azt meg el lehet felejteni. De ne egy alkalom után ítéljetek meg egy játékot hanem 3-4-5x hogy valóban biztosak legyetek benne hogy kell-e nektek vagy sem, a pegginghez még több kitartás kell, azt a férfinak nagyon kell akarni hogy a kedve ne menjen el tőle én két pasit törtem be mind kettő azt mondta hogy ha nem akarná ennyire akkor egyszer is elég lett volna, mert az első alkalmakat megszenvedik, idő kell mire megtanulják kiiktatni azt az összehúzó reflex mozdulatot 20 alkalom után már talán nem összehúzódni fog hanem kinyílni és ne extra nagy mérettel kezdjétek elég egy 3,5x20cm is, kezdésnek lehet ekkora hosszt be sem tud fogadni, szóval türelem ha ebbe az irányba is indultok. Én napi viselésre ha nincs erényöv rajta heregyűrűt vettem az embernek ettől mindig azonnal kezembe tudom venni a golyóit nem bujkálnak el,  azonnal lehet játszani :) , nem mellesleg a strandon is iszonyat jól mutat,meg is szokták bámulni az irigy picsák, ha hidegebb a víz akkor szokott panaszkodni hogy a golyók menekülnének vissza a hasfalba ahol melegebb van, vigyázni kell ha túl hideg a víz megtudnak fázni, mi már nem vagyunk 20 évesek amúgy is jobb kedveljük a melegebb vizeket.

Előzmény: logen123 (5357)
DOMINikA2023 Creative Commons License 2023.09.29 -1 1 5359

Sziasztok!

 

Ma regisztráltam (párom ajánlására) inkább többszöri unszolására. Viszont ma meglepetésből.

 

Nagyon érdekes és izgalmas ez a világ, és nagyon sok mindent kipróbálnék /ki szeretnék próbálni, de ne szaladjunk ennyire előre.

 

Mivel nem vagyunk régóta együtt (közel 4 hónap)  így, még csak ismerkedem a cock tease/denial/chastity fogalmakkal... Van ami extrém, van ami viszont nagyon tetszik. :) Előtte sosem néztem, próbáltam ilyet. 10 évig éltem együtt az előző párommal, és nem is tudtam arról, hogy van bennem irányító véna is....Pár dolgot kipróbáltunk már a párommal az utóbbi hónapokban, de inkább sokkal többet fantáziáltunk. Mivel keveset találkozunk így az online térben tudunk egymásnak képeket küldeni. 

 

 

A párom már több mint 10 éve nézi ezeket az oldalakat (gifek, képek, hozzászólások), és az utóbbi hetekben nekem is küldött bőven.

 

Mondta, hogy nagyon örülne ha én is átszellemülnék, és "kiművelném magam" és ezt az oldalt is mutatta többek között. 

 

Így gondoltam egy regisztrációval lepem meg először.

 

 

Amint megjön, megmutatom neki ezt a bejegyzést és nagyon várom, hogy milyen képet fog vágni:)

 

 

Remélem jó helyre írtam és remélem hogy, ő ezt nem veszi észre idő előtt :)

 

Várom az estét, éjszakát :)

Sziasztok

Üdv.

Dominika

 

Mister V. Creative Commons License 2023.09.29 -1 0 5358

És ha ne, PA, hanem frenum/frenulum piercingben gondolkodsz, az nem lenne megoldás? Ott nem a makkot húzná, csak egy bőrdarabot (fitymaféket).

Előzmény: logen123 (5357)
logen123 Creative Commons License 2023.09.29 -1 0 5357

Hát ami igazán be vált volna nekem olyant nem tudok mondani. Volt már 8-10 fajta sima illetve öv rendszerü is de egyiknél sem volt meg az, hogy a kulcs nélkül ne fértem volna hozzá. Ennél a pa kompatibilis övnél tényleg meg volt az az érzés hogy az útnőm nélkül semmi esélyem az orgazmusra.  De ugyebár nemem a makk vizenyős dagadasa miatt nem vált be sajnos, pedig nagyon éltem volna. (De nem adom fel keresek tovább.) Szóval igazábol vannak bevált módszerek (  tüskés gyűrű....) De ha nem a kínzás acél akkor hosszútávon szerintem viselhetetlen. Így viszont már csak "játék".q

Előzmény: Agrippína 77 (5356)
Agrippína 77 Creative Commons License 2023.09.28 -1 0 5356

És ha elengedném a PA kompatibilitást, akkor milyen kisebb hordható fém öv ajánlott?

Előzmény: logen123 (5355)
logen123 Creative Commons License 2023.09.28 0 0 5355

A sújt nem a zacsi húzása miatt írtam, hanem a makk húzása miatt. Én is keresgélek neten, de egyre jobban hajlok a saját egyedi gyártás mellett. Ha van itt valaki aki csinált már ilyent akkor iránymutatást elfogadom, és nagyon meg is köszönök. Akár 3d nyomtatással ha foglalkozik valaki és segítene a kivitelezésben azt is megköszönném. 

Előzmény: Agrippína 77 (5354)
Agrippína 77 Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 5354

Szia!

 

A súlya szerintem nem gond, be van edzve :) kb 4 éve hord 300-400g here súlyt, valamikor 200g kezdtük kellet idő mire megszokta, sokat panaszkodott hogy úgy érzi leszakadnak mára hónapokig is el van a 400g vel, van hogy rajta felejtem :) amúgy a hétköznapi állandó az 300g kőrül van.

 

Van egy HT nub, de ez amolyan komolytalan szó szerint csak játék kihúzható ha nagyon akarja, ezért szeretnék inkább PA kompatibilis fémet tudom hogy a HT hoz is belehet fűzni a karikán keresztül drótot de az nem tetszik, legyen szép, legyen jó ránézni.

Meg nem is karika PA hord hanem banánra cseréltettem vele mert igy esélytelen hogy állva vizeljen.

 

 

 

marcipan63

Az alin keresni tudok de azt nem látom egyértelműen hogy tartósan mennyire hordható, ajándékba szeretném adni felrakni a férjemre.

Előzmény: logen123 (5353)
logen123 Creative Commons License 2023.09.27 0 0 5353

Szia. Nekem a második linken lévő van. Nem látszik a nadrág alatt, de a hossza nekem így is nagy. Mivel a makkom az övben rögzítve van és nincs lehetősége hűvösebb időben vissza húzódni annyira amennyire szokott ezért nekem a folyamatos viselése nem megoldható. A húzódás következménye az lett hogy bedagadt, kisebesedett. Illetve a másik probléma hogy nehéz és kell neki egy tartó heveder... Ha esetleg találnál elfogadható áron olyan övet ami rövidebb mint pl az első linken lévő. Vagy pl olyant mit a panicap.( https://www.etsy.com/listing/589010011/penis-cage-penicap-pa-for-prince-albert?click_key=53489d4196249a29b7696bcf311f556cf6180d79%3A589010011&click_sum=1072458b&ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=chastitycage&ref=sr_gallery-1-7&organic_search_click=1)  azt megköszönném ha vagy itt vagy emailban továbbküldenéd nekem. Köszönöm.

Előzmény: Agrippína 77 (5351)
marcipan63 Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 5352

Nézd meg az alin, ott is van nagyon sok őv.

Előzmény: Agrippína 77 (5351)
Agrippína 77 Creative Commons License 2023.09.26 -1 0 5351

Sziasztok!

Szeretném megajándékozni a férjemet egy erényövvel, olyat szeretnék ami hosszabb ideig is hordható  lehetőleg fém és rövid fajta hogy ne látszon ha dolgozni megy és mindenképp PA kompatibilis legyen, de fontos hogy akár 1-2-+ hónapig is zárva tudjam tartani különösebb probléma nélkül.

https://www.etsy.com/ie/listing/1042493330/customizable-streamline-chastity-cage?variation0=2159369797

Ez PL tetszene de az ára nem kompatibilis

 

Szóval valami hasonlót csak olcsóbb verziót.

 

Ez pl feleslegesen hosszú, nem akarom hogy látszon, nem a nyilvános megalázás a célom.

https://www.ebay.com/itm/275970312733?hash=item40411cca1d:g:XksAAOSwd8dhuZPb&amdata=enc%3AAQAIAAAA4HE1vkG8JpiI21V9E0hT51pAzl6aiHIgxiR8UlAFdndyHGqAgDNQqvbBPkYeYLvM8KJaUbE1bXeMfp5ibRH9w0px1Qd8zCefDVFhD3jnmzAnqe7K1SxXFTEikBPA0AL1BILM%2FE2T13b1ckj53fP5BPQSeYxijXKLaQotoSKDZso%2FRuEGVoecfAA%2BrMtI7oGQQBKYfr94tcCNovDsNAWUYkIivUWKhDT7QQiGBbiR%2BMdo9cvN4%2FlL9qGbyqgR4DcGoz9ihoq2dVHLfF%2FaAizEKe6BsuRSKlvuXbd3sxs8D2Ic%7Ctkp%3ABk9SR5z6kqfaYg

Előzmény: marcipan63 (5350)
marcipan63 Creative Commons License 2023.09.22 -1 2 5350

Szia! Kerdezted miért jó egy pasinak ha le van zarva a farka. Nekem azért, mert szeretem tudni azt, hogy kontrol alatt van és nem verhetem ki. Aztán jó a tudatnak mikor látok egy csini csajt az utcán,de ez nekem tiltott gyümölcs a fán. S a kukim hiába jelezne érdeklödést, ővtöl függően, még a merevedés is akadályozva van. Jó érzés az is, hogy körbevan ölelve a kuki és van olyan ővem ahol a golyókhoz se lehet hozzáférni. Ez most a kedvenc éppen.Szóval akkor van orgazmus mikor a párom úgy akarja. Azt mondta a kukim az ővé csak rajtam van. 

Előzmény: Törölt nick (5344)
marcipan63 Creative Commons License 2023.09.21 -2 0 5349

logen123 Creative Commons License 2023.09.11 -1 1 5348

Szia. Ennek a fajta övnek csak akkor van értelme ha nagyon szorosan van fenn, különben ki tudod fordítani annyira hogy hozzá férj, kihúzd. Tapasztalatom az hasonló övvel hogy nem látszik nadrágban. Szekelésnél macerás lehet egy hasmenésnél.

Előzmény: Tomi270 (5347)
Tomi270 Creative Commons License 2023.09.10 -1 1 5347

 a kép lemaradt bocsánat 

Tomi270 Creative Commons License 2023.09.10 -1 0 5346

Sziasztok eről az övröl kinek mi a tapasztalata látszik egy boxer allat mennyire alkalmas hosszú távon viselni ? 

A svetlana Creative Commons License 2023.09.07 -1 3 5345

Szia!

 

Én a női oldalt írom le neked nagyon röviden és csak néhány szösszenet.

 

Nos az embert azért kell erényövbe zárni mert az öv/ketrec sokat segít neki abban hogy hogy élete párjára többet gondoljon, minden nap udvaroljon és robbanásig feszüljön a nő utáni vágy akinél a kulcs van, csak az a hatásos erényöv ami PA piercinghez párosul, így ad kellő biztonságot nem fog másik nőhöz  menni mert nem tudna vele mit kezdeni, az első időket megszenvedi az övben de ha hozzászokik már ö fog kérni hogy inkább zárd be....:) egy idő után megtanulja hogy nem olyan jó az neki ha ki van engedve... itt ezen a ponton kaptam visszaigazolást hogy a rengeteg fáradtságos időm gyümölcsöt hozott és sikerült, Svetlana révbe ért, sajnos nem tudok általános receptet mondani, minden ember más és más...

 

És ezt a játékot tovább kell gondolni ő nyal, én meg felcsatolhatóval megdugom, ez sajnos függőségé fog válni mert ez lesz a legfőbb élvezeti forrása, könyörögni fog hogy legyen megdugva, ezt lehet még tovább gondolni, pl ha ha kizárólag a büntetési célból dugom seggbe akkor vastag sima hosszút használok fájjon csak de ne csurogjon ki, ha engedek neki hogy élvezkedjen 95% ban ez van, akkor erősen bordázottat használok ami szinte szántva stimulálja a prosztatáját, amit nagyon élvez és csak úgy csurog ki az anyag, amit nagyon élvezünk mind a ketten, és ha kicsurgott fel is nyalhatja.

 

És a bdsm tárház minden játékával tovább fűszerezhető a Domina és Sub kapcsolat.

 

Persze aláírom ez a nem mindenkinek jön be, mind a két félnek kell az ilyen irányú érdeklődés hogy működjön.

marcipan63 Creative Commons License 2023.09.06 -1 1 5343

Tény és való, hogy nem egyszerü belpréselni egy ilyen kis kosárba a golyokat, de ha a ketrecet is sikerül feltenni, onnantol kezdve nagyon izgató tud lenni az, hogy se a kukit se a golyoit nem tudja megfogni az ember.

Előzmény: *Aquarius* (5342)
*Aquarius* Creative Commons License 2023.09.04 0 0 5342

Nekem 1db golyóm kitöltené az egészet, szerettünk volna ilyen rendszerűt de mind kicsi.

Előzmény: marcipan63 (5341)
marcipan63 Creative Commons License 2023.09.01 -1 2 5341

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!