Keresés

Részletes keresés

Szekely.fer Creative Commons License 2013.11.18 0 0 1390

Szia, 

Nagyrészt a videón látható autóval kapcsolatos pozitív emlékeiket ossztják meg. Elismerően szólnak az autóról. A korábban említetten kívűl negatív kritikát a videó nem kapott! 

Előzmény: Clan Donnelly (1389)
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.11.17 0 0 1389

Koszi, csak érdekelt, mi a fenét magyaráz ilyen vehemensen..   Esetleg a tobbi olasz vélehttp://www.youtube.com/watch?v=XLHJ9d5Mnk8ményét is megnéznéd?   

 

 

Előzmény: Szekely.fer (1387)
Szekely.fer Creative Commons License 2013.11.17 0 0 1388

Jogi segítségnyújtás, képviselet Észak Olaszország területén!

Ha valakinek Olaszország területén (rendőrség, carrabinieri, adóhatóság előtt) jogi segítségre, többnyelvű képviseltre lenne szüksége keressen bizalommal.
Jogi végzettségemet Budapesten szereztem, jelenleg Észak Olaszország terültén végzek szakmai gyakorlatot, kapcsolatban állva magyar és olasz ügyvédi irodákkal is.
Beszélt nyelvek: Magyar, Olasz, Román, Angol
e-mailcímem: szekely.fer@gmail.com 

dr. Székely Ferenc József
 

Szekely.fer Creative Commons License 2013.11.17 0 0 1387

Szia, 

A magyarok lemaradottságára kíván utalni, de ez túlzás, mert olasz ismerőseim is meglepődtek ezen a szövegen...
Kell a szó szerinti fordítás?

Előzmény: Clan Donnelly (1386)
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.11.08 0 0 1386

Valaki lefordítaná? Autós poszton kommentelt valaki olaszul.

 

"Ma cosa si lamenterá mai questo tizio! Viene da'll Ungheria! L'80% delle persone si meraviglia ancora di innovazioni tecnologiche quali vettri electrici e lunotto termico.."

italotreno Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1385

Egy kis segítség, ha olaszországi letelepedésen gondolkozol:

http://www.webmagia.hu/olaszkisokos

M.Edith061 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 1384

Veneto tartományban tolmácsolást, ügyintézést, magyar cégek képviseletét vállalom ! 

Minden üzleti lehetőség érdekel.

edith.m.italy@gmail.com

tel: +39 327.9549100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M.Edith061 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 1383

Szia ! Olaszország észak-keleti részén lakom, tudnánk együtt dolgozni..........

Irj a privát mailre............  edith.m.italy@gmail.com 

Előzmény: Rino88 (1381)
ok.trendi Creative Commons License 2013.09.25 0 0 1382

szia Rino ird meg az elérhetöséged !!!! pont egy ilyen uzletársat keresek !!!

 

 

 

ok.trendi@gmail.com

Előzmény: Rino88 (1381)
Rino88 Creative Commons License 2013.09.15 0 0 1381

sziasztok!

Én egy olyan dologban szeretném a segítségeteket kérni, hogy egy kis vállalkozásom van itthon amiben használtcikkeket árusítok ( kerékpár, sílécek, barkácsgépek, fűnyírók stb. stb)

Szeretnék Olaszországba is bővíteni, de címekre, kapcsolatokra lenne szükségem.

Olyan jelentkezését és megkeresését várom akik tudnak ebben segíteni, nyilván úgy hogy  a megfelelő haszon nektek is meglegyen belőle.

Nyilván nagyobb mennyiségű árura gondolok, hogy megérje nekem is itthonról lemenni érte. Pl. egy síléckölcsönző új síléceket vesz és a régieket eladja, ilyesmire gondolok.

köszönöm

 

sziasztok

dorkarezs Creative Commons License 2013.09.14 0 0 1380

sziasztok dorka vagyok, jelenleg bébiszitterként olaszországban, casarzában. kis város genova közelében. karácsonyra szeretnék hazamenni, pápán lakom, de budapest vagy győr bőven jó nekem. ha valaki dec. 20 körül menne magyarországra és van plusz egy üres hely írjon a dorkadarka@gmail.com emilcímre, vagy ide:) előre is köszönöm :) 

amúgy van valaki, aki közületek genova környékén lakik vagy dolgozik és szívesen muatatná meg nekem az itteni dolgokat? 

wviktoriakormos Creative Commons License 2013.09.01 0 0 1378
Sziasztok!
Olyan embereket keresek, akik jovo tavasszal kikoltoznenek olaszorszag eszaki teruletere, vagy akik ott laknak de lakotarsat keresnek. Csak komoly emberek irjanak, aki csak fellangolt a nyaralas utan, azzal ne raboljuk egymas idejet ha lehet :).
En mindenkeppen koltozom, csak gondoltam jobb lenne egy sorstarssak neki vagni :). Irjon aki hasonli cipoben jar :)

kormos.wiktoria@gmail.com
cbacba Creative Commons License 2013.08.20 0 0 1377

Nincs ott egy magyar család sem?

Nem tanulnak magyar gyerkőcök Rómában?

cbacba Creative Commons License 2013.08.18 0 0 1376

Melyik a legbiztonságosabb vásrosrész Rómában lakást bérelni és mennyi kb. az átlag bérleti díj?

Köszönöm!

cbacba Creative Commons License 2013.08.18 0 0 1375

Van kint valaki 11 év körüli gyerekkel?

Mik a tapasztalatok az iskola rendszerrel?

Hánytól hányig vannak bent a gyerekek?

Mi a beiskoláztatás módja, ha még most költözünk ki Rómába?

Tankönyveket meg kell venni vagy az iskola adja?

Segítik a gyerekeket az olasz nyelv tanulásában, ha nem anyanyelvűként csatlakozik?

Nagyon örülnék a válaszoknak! Előre is megköszönöm.

Orosziné Gabi Creative Commons License 2013.08.05 0 0 1374

Sziasztok,a segítségeteket szeretném kérni.......!

 A férjem ipari alpinista,magas feszültségű villanyoszlopokat festenek (korrózió védelem).6 éve csinálja,Ausztriában dolgozott egy Magyarokat is foglalkoztató cégnél.

A segítségeteket peddig azért kérném,mert fogalmam sincs hogyan kereshetnék rá erre a munkakörre.Sajnos az olasz tudásunk egyenlőre hagy némi kívánnivalót......Volt egy Magyar srác aki kinnt dolgozott szintén ezen a munka területen észak olaszba,azt ígérte segít,de sajnos eltünt mint az a bizonyos szürke szamár ...:(Ennek már egy éve,szóval nem hiszem hogy nagyon számíthatnánk rá.

Szóval ha van köztetek olyan,aki esetleg egy "szak szóval"vagy ötlettel hogyan keressünk ilyen céget, vagy :esetleg valami csoda folytán ismerne olyat aki segíteni tudna kérlek írjatok!

Köszönöm szépen,szép napot Mindenkinek

Dolcevitaitalia Creative Commons License 2013.08.02 0 0 1373

Sziasztok!

 

Munkát keresek elsősorban Olaszországban. Éltem 3 évet Nápolyban ,pénzügyi, adminisztrációs területen dolgoztam. Nagyon a szívemhez, szívünkhöz nőt Olaszország nagyon szeretnék visszamenni dolgozni a párommal együtt. Angol és olasz nyelven beszélek otthonosan mozgok a háztartásban, konyhában is (magyar - olasz egyaránt) a párom gépész végzettségű úgyszólván "tuttofare". Minden megoldás érdekelne. irodai munka de vendéglátás, házvezetés is akár Tisztában vagyok azzal is , hogy jelenleg az olaszok is ugyanazzal köznek mint mi itthon. Ha bárkitől bármilyen információt kapok előre is nagyon köszönöm, azt az svargaj@gmail címre várom.

Üdvözlet mindenkinek!

 

italotreno Creative Commons License 2013.07.12 0 0 1372
tommaso75 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1371

BUDAPEST-FIRENZE-PISA-kisbusszal.
Julius 14.-én.
Budapestről lenne egy utas Viareggioba(LU), így a Firenze, Pisa, Livorno, La Spezia városokat is útba ejthetnénk...
***Ha lenne még érdeklődő a 14.-i útra, akkor a kerülő költsége eloszlana közöttük... (+1 utasnál 120€/fő/út, +2 utasnál 100€/fő/út : Pisa, Livornio, La Spezia városokba)*** 
A jelentkezést julius 10.-ig tudjuk elfogadni...
!!!-Ha nincs több jelentkező ezekbe a városokba, akkor ezt az uticélt nem érintjük, tehát csomagokat oda nem tudunk vinni, és ez esetben utastársak nélkül csak Milánó az uticél !!!...
Van még 4 utasnak és küldendő csomagoknak is hely...
Csomagszállítása kísérő nélkül 20€/csomag max 30kg-ig.
Kutyák, macskák és egyéb házi kedvencek szállítása is kísérővel megoldható...
2db kerékpár szállítására is van lehetőség...
Értelmes kereteken belül megbeszélés alapján háztól-házig szállítunk mindenkit !!!
Érdeklődni és helyfoglalás bagitamas75@gmail.com e-mail címen és vagy
+39 346 375 27 45 telefonszámon...

tommaso75 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1370

BOLOGNA-BUDAPEST kisbusszal.
Július 11.-én megyünk Treviglio(BG)-ból Budapestre BOLOGNA érintésével !
NEM MENETREND SZERINTI JÁRAT ! 
Még 3 utasnak és küldendő csomagoknak van hely a kisbuszban !!!
(Parma, Modena, BOLOGNA, Ferrara városokból 70€/fő/út a csomagjával)
Csomagszállítása kísérő nélkül 20€/csomag max 30kg-ig. Olcsóbb mint repülővel szállíttatni !!!
Kutyák, macskák és egyéb házi kedvencek szállítása is kísérővel megoldható mindkét útirányban...
2db kerékpár szállítására is van lehetőség...
Értelmes kereteken belül megbeszélés alapján háztól-házig szállítunk mindenkit !!!
Érdeklődni és helyfoglalás bagitamas75@gmail.com e-mail címen és vagy
+39 346 375 27 45 telefonszámon...

vis63 Creative Commons License 2013.07.03 0 0 1369

 

TOLMÁCSOLÁST, ÜGYINTÉZÉST, MAGYAR CÉGEKNEK OLASZORSZÁGI KÉPVISELETET VÁLLALOK ELSŐSORBAN VENETO, FRIULI VENEZIA GIULIA ÉS LOMBARDIA TARTOMÁNYOKBAN .................. 

 

http://caffedxn.dxnitaly.com/

Előzmény: M.Edith061 (1368)
M.Edith061 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 1368

TOLMÁCSOLÁST, ÜGYINTÉZÉST, MAGYAR CÉGEKNEK OLASZORSZÁGI KÉPVISELETET VÁLLALOK ELSŐSORBAN VENETO, FRIULI VENEZIA GIULIA ÉS LOMBARDIA TARTOMÁNYOKBAN. Több éves gyakorlattal és tapasztalattal.

Edith  +39 327 9549100  edith.m.italy@gmail.com 

Don glattfelderos Creative Commons License 2013.06.29 0 0 1367

Figyelmetlen voltál Ő kedves honfitársakragondolt, parasztosabb néven MAGYAROKRA.

Ez rád nyilván nem vonatkozik,hiszen te MÁS vagy.

 

Úgyhogy hagy figyelmen kívül a dolgot és ha lehet ne rongáld a kozmorált ilyen fikázásokkal.

Előzmény: italotreno (1366)
italotreno Creative Commons License 2013.06.29 0 0 1366

Az 1361,1362,1364-es hozzászólóktól csak annyit szeretnék kérdezni, hogy otthon is így keresnek munkát?


Mégis mennyi esélye van annak, hogy bárki is munkát, szállást ajánljon jóhiszeműségből egy másik országból egy számára teljesen ismeretlennek?


Másrészt Olaszországban akkora a munkanélküliség, hogy az olaszok se könnyen találnak maguknak munkát.

tommaso75 Creative Commons License 2013.06.28 0 0 1365

Kisbuszommal Julius 11.-én este 19.00-kor indulunk Milánóból - Budapestre !

Még 4 utasnak és küldendő csomagoknak van hely a kisbuszban !!!
Érdeklődni és helyfoglalás bagitamas75@gmail.com e-mail címen és vagy +39 346 375 27 45 telefonszámon...
Az útvonalon kisebb kitérő belefér, megegyezés alapján...

Az utazás ára 70€/út/fő...

Kutyák, macskák és egyéb házi kedvencek szállítása is kísérővel megoldható mindkét útirányban...
2db kerékpár szállítására is van lehetőség...
Kerékpár 1db 50€, 2db 80€

Csomagoknak kisérő nélkül 20€ /csomag, max 30kg

Visszaindulás Budapestről  július 14.-én indulunk este 19.00-kor  Milánó-ba...
A visszafelé úton is van még 4 utasnak és küldendő csomagoknak is hely...
Mindkét útra lehet még jelentkezni !!!


 

vassilevi78 Creative Commons License 2013.06.26 0 0 1364

Kedves kint élő Magyarok!

Remélem, tudtok segíteni nekem, munkát keresek Velencében vagy környéke. 22 éves szorgalmas, megbízható,kitartó vagyok.

Elsősorban konyhában szeretnék dolgozni, mint konyhai kisegítő.

Konyhanyelven beszélem az olaszt, de jelenleg is tanulom és gyakorolom az olasz nyelvet.

Bárki aki tud segíteni írjon nekem, az e-mail címem vassilevi78@gmail.com

A segítséget előre is köszönöm!

Adrienne 2 Creative Commons License 2013.06.26 0 0 1363

Szia Márta!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy válaszolt e neked valaki. Szardínia a szivem csücske és ezért érdeklődöm. Én éltem kint és most is mennék, de egyenlőre csak vakációra. Én utitársat keresek, de nem találok sehol.

 

Adrien

Előzmény: Barta Márta (1362)
Barta Márta Creative Commons License 2013.06.16 0 0 1362

Kedves kint élő Magyarok!

Remélem, tudtok segíteni nekem, munkát keresek Olaszországban. 38 éves szorgalmas, megbízható,kitartó vagyok. Mindegy milyen munka akár takarítás is lehet. 

Szardinia környékére szeretnék menni. 

Ha lehet olyan munkát keresek ahol a szállás benne van a fizetésben is. Ugymond konyha nyelven beszélek olaszúl. 

  06/30-430-34-58-as számon elérhető vagyok. 

Nagyon köszönöm a segítéget.

margo120 Creative Commons License 2013.06.16 0 0 1361

Kedves kint élő magyarok! Remélem, tudtok segíteni nekem, munkát keresek Olaszországban. 55 éves vagyok, ha lenne egy jóindulatú, kint dolgozó, kint élő segítőkész honfitársam, aki segíteni tudna ebben, annak nagyon örülnék. Szorgalmas, megbízható, lelkiismeretes vagyok. Virág és zöldségkertészeti, üvegházi munka érdekelne. Sajnos nyelvismeretem nincsen, de igyekszem tanulni.

Csak komoly állásajánlatokat várok és azok írjanak, akik valóban segíteni tudnak és nem átverni.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

 

Margó

hungarosiculo Creative Commons License 2013.06.15 0 0 1360

"Ezek függvényében a havi 800 euro elég a megélhetésre?"

 

Nem.

 

"Párom is szeretne jönni,esetleg ketten is kijönnénk bellöle?"

 

Nem.

 

Előzmény: robko66 (1333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!