Keresés

Részletes keresés

katafa Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14

Kb. 25 Quiltmakerem van (1999-2001 közöttiek). Az eredeti áruk 1400-1600 forint volt. 600 forintért odaadnám őket, de beszélhetünk mennyiségi kedvezményről.

 

Pestiek esetében legegyszerűbb lenne a személyes találkozás. Vidékieknél? Nem tudom.  

btrudy Creative Commons License 2006.02.25 0 0 13

Katafa!

Engem érdekelnének a magazinok, mondjuk 1-1 mindegyikből, de hogyan bonyolíthatnánk le a vásárt?

Az anyagcsereberében is benne lennék.

Előzmény: katafa (3)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 12

Kedves DIOHÉJ!!! Örülök hogy rátok találtam .Bár már töbször fel ajánlottam régi  fürge ujjaklapjaimat kötös könyveimet (1967,1976 1980 KÖRÜLIEK) Foltvarrást ,praktikát nem igen volt jelentkezö pedig sok hasznos dolgot lehet találni bennük.Válogatni is lehet ingyen.Az anyagok csere beréje sem rossz ötlet .Meglehetne oldani hogy néha találkozzunk valahol ,igy egymást is meg ismernénkBOCSÁNT HA UGY ÉRZED HOGY OKOSKODÁS A GONDOLATOM 

Előzmény: Dióhéj (10)
Dióhéj Creative Commons License 2006.02.25 0 0 11
Katafa, mi volna az a baráti ár, és hogyan tudnék hozzájutni, vagy hogy tudnám megnézni az újságokat......ha sok van és az összes érdekelne esetleg még barátibb volna az ár?
(hű ennek már igazi bolhapiacos alkudozásszaga van :-)))
Előzmény: katafa (3)
Dióhéj Creative Commons License 2006.02.25 0 0 10
Szia sirocco...ha nem haragszol ezt inkább olyan textiles, varrós, kötős, horgolós, kézimunkázós csere-berének szántam, de természetesen azért mert én indítottam nem szeretném kisajátítani....megkérdezhetnénk a többieket is, de az én véleményem az, hogy a kézműves hobbyk, szalvétatechnika, ólomüvegezés, egyéb kreatív kellékek annyira elvonnák a textilről a figyelmet, hogy nem maradna nekünk tér :-)
Tévedhetek is persze, de az ötlet azt gondolom lemásolható és szalvéta illetve akrilfesték cserére nyitható hasonló topic, nektek nem lenne unalmas a mi dolgainkat olvasgatni és átugrani, nekünk pedig a tiéteket :-)
Előzmény: sirocco (9)
sirocco Creative Commons License 2006.02.25 0 0 9

Sziasztok! Jó ötlet a topik! Én is körülnézek.

 

Egyéb kézműves mindenféle is jöhet?

szedit99 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 8

  Hát akkor megnyitom a bazárt.

  Amit szeretnék: egy patchwork táska-

 

  Cserealapom eddig:Bajzáth Katalin: Varrjunk gyerekeknek!

    

  Keresztszemes kép, leszámolható mintával, anyaggal, fonallal kb. 23x32

 

  Rengeteg maradék hímzőfonal

36évi Creative Commons License 2006.02.25 0 0 7
Nagyon jó ötlet, pártolom!!! :)
Dióhéj Creative Commons License 2006.02.25 0 0 6
Még szép, hogy szétnézünk....imádom a virtuális bazárokat....csak hát a legtöbb vagy angol nyelvű és a világ végén van, vagy számítógépes alkatrészekre specializálódott :-)
Előzmény: szedit99 (1)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.25 0 0 5

Sziasztok! :-)

Jó ötletnek tartom a topikot is, meg a csere-berét is! :-)

 

Egyezem katafa javaslatával is, én a magam részéről benne vagyok a kikötésekben, mármint az anyag minőségét és méretét illetően.

 

Előzmény: katafa (3)
Dióhéj Creative Commons License 2006.02.25 0 0 4
Hű...az újságok engem máris érdekelnének, és a textiles csomagot is jó ötletnek tartom....

a kivitelezésen még nem gombolkoztam...de azt hiszem utánvéttel a legolcsóbb...vagy sokan közös varrásokon találkozunk néha, illetve anyagbeszerző körutakon is megejthetjük a cserét valamelyik lelőhelyen :-)

Előzmény: katafa (3)
katafa Creative Commons License 2006.02.25 0 0 3

Nagyon jó ötlet ::))

 

Nekem rögtön van néhány-sok amerikai Quiltmaker és Quilt Magazine újságom (tele szebbnél szebb hagyományos mintával), amiket baráti áron eladnék. Anyagom nincs (mármint eladnivaló), viszont esetleges cserebizniszekbe szívesen belemennék.

 

EZ utóbbi kapcsán egy amerikai módszert javasolnék. Egyezünk meg mondjuk 15x15 és 25x25 (szigorúan!) méretben, és annak, aki cserélni akar ilyen méretűekből kell összetenni 4 (8?) darabot, ami vagy tematikusan (kis virág/állat/stb.) vagy színben hasonló. És abban is meg kéne állapodnunk, hogy csak jó minőségű pamut kerülne ezekbe a pakkokba, kivéve, ha külön jelöljük, hogy selyem (MÁrta nénire gondoltam) vagy egyéb, de egynemű anyag.

Előzmény: Dióhéj (-)
szedit99 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 2
  Ha nagyon kell, szerzek a nyaraló körül kóborló macskákból!

Előzmény: bindera (0)
szedit99 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 1
a mások is, szétnézek az ezernyi kézimunkás  cuccom között.

 Jó ötletnek tartom .  H

Előzmény: Dióhéj (-)
bindera Creative Commons License 2006.02.25 0 0 0
b0lha is lessz?:))
Dióhéj Creative Commons License 2006.02.25 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Egy olyan topicra gondoltam, ahol mi textil és kézimunka őrült lányok-asszonyok elcserélhetnénk, vagy eladhatnánk felesleges eszközeinket, könyveinket, folyóiratainkat, alapanyagainkat és minden egyéb ilyesmit....sokan vagyunk úgy, hogy vágyunk egy drága eszközre, aztán mi magunk is megvesszük, ajándékba is megkapjuk...ahhoz túl drága, hogy elajándékozzuk, eladni talán nincs lehetőség....vagy a könyveink, folyóirataink feleslegessé válnak, hiszen a mintákat kimásoltuk belőle, az ötleteket kifénymásoltuk....vagy a textil amit nyertünk-kaptunk nem tetszik nekünk....egyszóval arra gondoltam, teszek egy próbát....most konkrétan nincs semmi eladni vagy elcserélni valóm, de imádok ilyen helyeken böngészni, olvasgatni, csemegézni....ide fotókat is tudunk felrakni, ezért gondoltam megfelelő helynek az indexet...bevallom azt nem olvastam el, hogy a szabályzattal megfér -e az ötletem, de remélem semmi kivetnivaló nincs benne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!