Keresés

Részletes keresés

bindera Creative Commons License 2006.01.20 0 0 92
üdv
velem az történt hogy felhivott egy ismerősöm és felelősségre vont miért nem reagálok rá az iwiw-en.elég sokáig kellet magyaráznia mi is az,mert én tőle hallottama dologról először.Azóta annyi változott hogy az iwiw automatikusan küld az emilemre rendszeresen egy uj jelszót,amivel nem tudok belépni abba a rendszerbe ahova soha nem is regisztráltam:)))

ime a levél

Kedves 000000 00000 [000000]!
Az iWiW-en a bejelentkezésedhez használt email címed megváltoztatását kezdeményezted. A kért új címed: 0000000@00000net.hu.
Az alábbi linkre kattintva jóvá kell hagynod a változtatást:
http://iwiw.hu/pages/user/emailchange.jsp

Ha fenti link nem működik, akkor az alábbi címen az email cím váltó kódot bemásolva is jóváhagyhatod a változást:
http://iwiw.hu/pages/user/emailchange.jsp
Email cím váltó kód:
J4vWWjNsuMqvQE8X4OeP
Üdvözlettel:
iWiW
fanyűvő Creative Commons License 2006.01.20 0 0 91
Látod, én is kiestem a pixisből. Egy komoly, érett férfit nem lehet csak úgy megpirongatni, mint ahogy velem tette a topiknyitó.
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 90
én viszont a kétszeres kérdőjelemre nem kaptam választ!:-)
Előzmény: fanyűvő (88)
timshell Creative Commons License 2006.01.20 0 0 89
amúgy nem tudtam h magyar találmány. és az I az elejére eredményként került oda? úgy értem, a topicnyitó szövegből nem derült ki, hogy népszerű már külföldön is? el tudnám képzelni, hogy (tíz)milliók használják majd a jövőben.
fanyűvő Creative Commons License 2006.01.20 0 0 88

1. Benntartom a topikot a politikában.

2. Te vagy a topiknyitó, ezért megfogadom a kérésedet.

Előzmény: libera nos a malo (85)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 87
akkor tényleg:-(
Előzmény: fanyűvő (75)
timshell Creative Commons License 2006.01.20 0 0 86
a 2) válaszodból az érződik libera, hogy fogalmi zavarok vannak, de ez tényleg OFF. topic: wiw.
Előzmény: libera nos a malo (85)
libera nos a malo Creative Commons License 2006.01.20 0 0 85
Az autótolvaj az ügyes üzletember és csak a politikusi pályája előtt lopott. Ez az előélet előkelő helyet jelent az MSZP pártlistán.

Ha később is lopott az már negatív kampány és szemét árokásó fasiszták.

NE! Kérlek ne kezd itt ezt a baromkodást.

1) Mert akkor jön más, pl. én, és - teljes joggal - Tokaj Hímvesszejéről fog (fogok) beszélni.
2) Ahhoz, hogy valakit fasisztának nevezzenek, az illetőnek legalább rasszistának, antiszemitának kell lennie.
Előzmény: fanyűvő (75)
MGperY Creative Commons License 2006.01.20 0 0 84
1. szerintem nem. egy csomo ismerősöm 2x is reggelte magát: 3 éve és most, h újra pörög.
2. de látja. ezt már ebben a topikban is olvashatod.
Előzmény: timshell (81)
ZöPö Creative Commons License 2006.01.20 0 0 83
Jelen állpot szerint nem törlődnek az inaktív regisztrációk.
Előzmény: timshell (81)
ZöPö Creative Commons License 2006.01.20 0 0 82
Az első levél vagy telefon után, amire már nem tudnál válaszolni. Szóval nálam elég gyorsan.
Előzmény: Wic (78)
timshell Creative Commons License 2006.01.20 0 0 81
'Kiadom magam ZöPö-nek, és türelmesen várok.
Ha megtalál egy-két "ismerős" (mármint aki asziszi, én vagyok Te), szépen összeszedem a kapcsolati tábládat, ismeretségedet szép lassan az ő ismerősei etc. alapján... '

erre pl ez is lehet válasz. mondom, én nem vagyok iwiwes, de regeltem magam, mert nem tudtam, mi ez. viszont, ha a fentebb idézetten gondolkodom, meg kell kérdeznem, ha tudhjátok, légyszíves mondjátokmeg: törlődik a nem használt user bizonyos idő után? eddig azt reméltem, igen, most már azt, hogy nem. 2. kérdés: ha valaki jelöl ismerősnek, de nem veszem fel vagy mifene, akkor nem látják ugye? Köszi a választ
Előzmény: ZöPö (72)
ZöPö Creative Commons License 2006.01.20 0 0 80

"Egy haragosom megtalált wiwen, azóta fenyegetőzik, hogy minden ismerősömet zaklatni fogja és ezt majd nekem köszönhetik :)"

Erre mondják, hogy peches ember ne menjen a jégre! :-DDDDDD

Ha engem miattad zaklatna valaki, azonnal tiltóra tenném, onnantól magában pörögne.

Előzmény: Röné (71)
ex_lx Creative Commons License 2006.01.20 0 0 79
Mielőtt (amúgy valszeg nem teljesen alaptalan) pszicho-szociológiai tanulmány kanyarítasz az iwiwről, gondolj bele, hogy mekkora motivátor a kíváncsiság!
Előzmény: timshell (63)
Wic Creative Commons License 2006.01.20 0 0 78

Ha még nem lennék benne a rendszerben és úgy kezdenél engem alakítani, az más eset.

erről beszélek.

Szerintem hamar lebuknál, persze.

vagy nem.

Előzmény: ZöPö (76)
Wic Creative Commons License 2006.01.20 0 0 77

persze... :o)

Előzmény: Törölt nick (74)
ZöPö Creative Commons License 2006.01.20 0 0 76

Ahhoz, hogy lásd az én "kapcsolati táblámat", nem kell hülye zépének kiadnod magad. Bárki láthatja, aki benne van a rendszerben.

Ha még nem lennék benne a rendszerben és úgy kezdenél engem alakítani, az más eset. Szerintem hamar lebuknál, persze.

Előzmény: Wic (66)
fanyűvő Creative Commons License 2006.01.20 0 0 75

Igen, naív.

Az autótolvaj az ügyes üzletember és csak a politikusi pályája előtt lopott. Ez az előélet előkelő helyet jelent az MSZP pártlistán.

Ha később is lopott az már negatív kampány és szemét árokásó fasiszták.

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 74
na, és könnyen megy?;-)
Előzmény: Wic (70)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 73
no igen, én is igy gondolom:-)
Előzmény: ZöPö (64)
ZöPö Creative Commons License 2006.01.20 0 0 72
Erre is csak azt tudom mondani, hogy az egész nem kötelező, és én nem haragszom azokra, akik nem akarják használni. Nekem örömet szerzett, sokat.
Előzmény: timshell (63)
Röné Creative Commons License 2006.01.20 0 0 71
Nos, két oldala van az éremnek.

Egy haragosom megtalált wiwen, azóta fenyegetőzik, hogy minden ismerősömet zaklatni fogja és ezt majd nekem köszönhetik :)

Másrészt jó pár rági ismerőssel futottam össze az óvodától elkezdve a sulikon át, sok mindenkivel, és jópár esetben a köv. volt a levelezés:
"Szeva, mi van veled? mivel foglalkozol"
"megvagyok, ebben és ebben utazom"
"hmm, ez érdekes, te itt lenne ilyen meg ilyen lehetőség"
"ok"

szal üzletileg nekem nagyon megérte. :)

a negatív dolgokat pedig igyexem korunk rohanó világának, modern civilizációnak betudni. (s minől több közhelyet használni, hahaha)
Előzmény: libera nos a malo (58)
Wic Creative Commons License 2006.01.20 0 0 70

????

próbálok nagyon hüjén nézni most:

o|o

Előzmény: fanyűvő (59)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 69

akkor most igen, vagy sem?

lásd: 61-es

Előzmény: MySQL (62)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 68
naiv lennék?
Előzmény: fanyűvő (61)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.20 0 0 67
szerintem igen,,,de még mennyire ismerek komoly, érett férfiakat innen:-)))
Előzmény: fanyűvő (59)
Wic Creative Commons License 2006.01.20 0 0 66
  • Írhatok hamis adatot is, a kutya nem ellenőrzi.
  •  

pontosan.

Kiadom magam ZöPö-nek, és türelmesen várok.

Ha megtalál egy-két "ismerős" (mármint aki asziszi, én vagyok Te), szépen összeszedem a kapcsolati tábládat, ismeretségedet szép lassan az ő ismerősei etc. alapján...

Előzmény: ZöPö (56)
    libera nos a malo Creative Commons License 2006.01.20 0 0 65
    Nem hiszem, hogy az iwiw tipikusan a bűnözők kedvenc búvóhelye volna... :)
    Előzmény: MySQL (51)
    ZöPö Creative Commons License 2006.01.20 0 0 64

Nem, de ha ezt a rendőrség tudja róla, akkor megnézhetik, hogy kik az ismerősei...

Megjegyzem, van az iwiw-en olyan ex-ismerősöm, akit soha nem fogok bejelölni ismerősnek és ha ő jelölne engem, akkor törölni fogom az ismeretséget (mert ezt is lehet).

Előzmény: Törölt nick (57)
    timshell Creative Commons License 2006.01.20 0 0 63
    Ha jobban belegondolsz, nem hülyeség -no persze, hogy egy titkosszolgálat indította volna, az lehet, hogy az. De milyen érdekes, az egésznek nincs annyi értelme az egyszeri felhasználó számára, mint amennyi értelme lehet egy kíváncsiskodó/nyomozgató/informálódó valakinek. Az egész arról szól, hogy közzéteszed a kapcsolataid egy részét (az iwiwezőket), a baráti a körödet. Az iwiwben javarészt (!!! ne vegye magára mindenki) azok merülnek el, akiknek a kapcsolatai felszínesek, barátságaik nagy részében semmi, minimális intimitás sincs, és nincs jobb dolguk annál, minthogy ilyenekkel múlassák az időt. Egy haveromat kérdeztem, aki fel akart venni, hogy ez mire jó, úgy őszintén: lehet erőltetni, de ő is csak annyit tudott érdemben felhozni, hogy tudod, az ismerősöknek mikor van szülinapja. Egy másik ismerősöm szerint a az érdekkapcsolatokban utazó emberek rámehetnek a "hasznos" barátaidra: "Szia én vagyok ennek meg ennek az ismerőse, hallom te blabla". Nem kell minden új baromságra azonnal rákattanni. Iwiw sucks. Kövezzetek meg.
    Előzmény: libera nos a malo (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!