Keresés

Részletes keresés

monkat Creative Commons License 2008.12.08 0 0 301

Akarom mondani a héten:) Remélem Gangszta egyszer-kétszer helyre teszi:)

Előzmény: monkat (300)
monkat Creative Commons License 2008.12.08 0 0 300

Legszexisebb anyukának?!Nemár.Várkonyi Andrea,Gregor Bernadett és még sorolhatnám a sokkal-sokkal  szebb,nőisebb anyukákat.Persze pénz kérdése az egész....

 

Én már nagyon unom,hogy a csapból is ők folynak,és jövő héten megint ez a majom Réka lesz a HAT-ban:(

Előzmény: 5w (299)
5w Creative Commons License 2008.12.08 0 0 299
:)))))))))Én ezen csak nevetni tudok ,mert most is a tv-ben őt választották a legszexisebb anyukának!
Ez röhejjjjjjjjj!
Más anyuka sokkal szebb lenne mint ő ha ennyit adna magára!Pontosabban ha adhatna!Azt mondják hogy ő megdolgozott az alakjáért!Persze ezt nem vitatom de neki ez a munkahelye és van is rá ideje hogy tornázgasson!
Bárcsak engem is ezért fizetnének hogy tornázgassak !Hires akart lenni szerintem ezért ment hozzá norbihoz persze aztán biosztos megszerette de ezvolt a fő oka!
Utálom őket mert beképzeltek főleg réka!Azthiszi ő a legszebb anyuka és az ő gyermekei a leszebbek.Bár a kis lara nem csunya de a kis norbi nekem nemjön be!Rékáról meg annyit hogy nézzen tükörbe nézzen a fogazatára és azon gondolkozzon hogy hogyan és ki tudná ezt megcsinálni!Egérképü és ezen nemtud változtatni semilyen tornával!
Rebme Creative Commons License 2008.11.25 0 0 298
Nem szeretem.
szesztre Creative Commons License 2008.11.18 0 0 297

Azt gondolom, hogy normál emberek nem viselkednek így egymással a médiában és a magánéletben sem. Lehet egymást szeretni, nagyon is. Ehhez nem kell hisztérikusan nyafogni, hogy "Jaj, Apácska!", nagy műkönnyeket potyogtatni és társai. Ez még nem esett le Nekik... Szerintem a normál házaspárokat is észre lehet venni, akik még tényleg szeretik is egymást, nem a nézőknek "játszák" magukat. (lásd Szinetár-Berecki házaspár)

 

Csak lassan lejárhatna a lemezük, mert már megy egy ideje, s nagyon úgy látom, hogy valahol megakadt. Lökhetne rajta valaki, egy jó nagyot. :D

 

Réka buta, ez nem vitás. Ehhez nem is tudok és nem is kell mást hozzáfűzni.

Előzmény: C.Holmes (296)
C.Holmes Creative Commons License 2008.11.18 0 0 296

Csatlakozom hozzátok ! Ha tudnátok, hogy hogyan élnek ezek!!! Nem minta család az biztos ! Sajnos többet nem írhatok, ( konkrét dolgokat ). Csodálkozom azokon akik rajonganak értük !!

Bár lehet, hogy jobb butaságban élni........!

Előzmény: 5w (295)
5w Creative Commons License 2008.11.14 0 0 295

hűűűűű de jol szoltál!

én is nagyon utálom ezt a nőt,de legjobban az idegesit hogy annyira szépnek érzi magát és ezt nyilvánosságra is adja,és norbi is mindig azthajtogatja hogy az ő felesége milyen szép!!!

más nő nemigynézne ki ha ennyit adna magára mint ez a nő!Más szebblene !Ez egy csúnya nő aki nagyon beképzelt!mikor az alakját mutogatta a tv-ben és még mondta is a férje hogy addig őt nemzavarja mig vanrajta ruha!

Akkor azt hogyviseli el hogy már leisvetett mindent mert neki mü melle van!persze hogy nem a férjének csináltatta azokat a melleket

Előzmény: szesztre (203)
sziporka66 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 294
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 293
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 292
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 291

 

RUBINT RÉKA élete első fitneszversenyén indult, s máris ezüst érmet szerzett.

 

 

Itt a cikk: http://www.storyonline.hu/?cid=11383

sziporka66 Creative Commons License 2008.09.20 0 0 288

http://movie.blogter.hu/?post_id=294923

 

 

 

A kép sajna lemaradt, de itt van. Aki akarja, megnézi vagy nem  majd TI, eldöntitek.

Mást nem is írok, inkább megyek a RÉKÁVAL tornázni. Nagyon jó a legújabb DVD-je.

Mindenkinek nagyon jó tornát.

 

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.09.20 0 0 287



 

Másodjára kérte fel Schobert Norbert tökéletes külsejű nejét egy férfimagazin szexis fotósorozatra - Rubint Réka ismét igent mondott!



Mától mindenki megcsodálhatja a fitnesz-sztár kifogástalan testét - Rubint Réka megmutatta bájait az FHM magazin hasábjain! Bár a kérés az volt, hízzon öt kilót a fotózásra, Réka ezt nem tudta vállalni. Ám büszke rá, hogy úgy mutathatta meg magát, amilyen valójában. Elárulta: a melleit kisfia születése után korrigáltatta - adta hírül a Napi Ász.



Rubint Réka már nem először mutatja meg testét férfimagazinban. A fitneszlady sok fiatal lány számára példakép, hiszen egykor maga is nagy akaraterővel és kitartással érte el azt a külsőt, ahogyan most kinéz.

A csinos barna lány korántsem rendelkezett olyan külsővel tinédzserként, amilyenről álmodott. Gátlásos, duci kamasz volt, aki a tükörbe sem szívesen nézett bele. Drasztikus fogyókúráinak pedig ájulás lett a vége, Réka jól beverte a fejét.

Bár korábban a tornaórákat is kerülte, később tanárnője hatására megszerette a mozgást. Így került az aerobik közelébe, amely ma már a fő foglalkozása. Férjével, Schobert Norbival is az edzőteremben futott össze először...



Réka DVD-i segítségével ma már számos hölgy tornázik otthon, s a sztárok is szívesen kérik segítségét. A Való Világból ismert Jenny például, aki jelenleg énekesnőként bontogatja szárnyait, nemcsak edzésprogramot, de étkezési tanácsokat is Rékától kért.

Remélem a kép is megjelenik.

Lucien35 Creative Commons License 2008.09.05 0 0 286

Most akkor kiről szól ez a topik?

 

Előzmény: ica66 (285)
ica66 Creative Commons License 2008.08.24 0 0 285
Vikky te egy topik gyilkos vagy !!!!

A RÉKA tornája,  ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

A RÉKA magán élete fontosabb, hisz tudnia kell egyeseknek még azt is, amit Ő saját magáról sem tud, majd ŐK megmondanák: hogy éljen,viselkedjen,tornázzon,gyereket neveljen,üzletet kössön stb.

Hisz amíg mások magán életével foglalkoznak, addig a sajátukkal, legalább nem kell.

Ezt az időt miért a gyerekkel vagy a férjjel tölteni, amikor itt lehet a RÉKA magán életével is eltölteni az idöt.

Ja és ez mennyire hasznos a gyerekre és a férjre nézve, magunkról meg nem beszélve.

Hisz a RÉKA élete nincs rendbe,de egyeseké nagyon sinen van, minden téren.

Előzmény: vikky (284)
vikky Creative Commons License 2008.06.13 0 0 284

Úristen mi folyik itt ebben a topikban???

Most néztem fel ide először, és egyből olyan hozzászólásokat látok, amelyek eléggé nem ide illőek!! Valaki szinte kívülről tudja Rubint Réka életéttörénetét, hát no comment...

Azt hittem, hogy a tornáiról, kazettáiról folyik itt a beszélgetés... Húúú de naiv voltam. Nem lehetünk egyformák. Sajnos elég sok az olyan, aki az irigységén kívül nem tud mást felmutatni!

Amúgy meg én (nemcsak) az ő kazettáira kezdtem el tornázni, és nagyon jók!!

Miért nem lehet ezekről beszélni? (tisztelet a kivételnek)

 

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 283

http://www.borsonline.hu/news.php?hid=10433

 

Ez is a Réka, ha nem is szimpatikus az írás.

mexallott Creative Commons License 2008.06.03 0 0 281

Hello.

Valaki nem tudja,h a Rubint Réka: az igényes nők edzésprogramjában milyen zene megy?

Ha valaki tudja kérlek írjátok le az előadót vagy a címet ha mindd a kettő megy az még jobb. :)

Előrre is köszönöm.

ica66 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 280
Előzmény: sziporka66 (279)
sziporka66 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 279

http://rubintreka.lap.hu/

 

Itt egy Rubint Réka lap.Ez más mind a web lapja.Majd TI eldöntitek megnézitek-e.

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 278
Most látom rosszul írtam egy nevet szeszre helyet szesztre illet, volna, bocsánat.

Előzmény: sziporka66 (276)
sziporka66 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 277

 

 

Végre Szekszárdon is megnyílt a Norbi update bolt.

Amint látom nem csak én vártam türelmetlenül, hanem az ujj nemzedék is.

A tudatos vásárlást és az egészséges étkezést nem lehet elég korán kezdeni.

Mid járt a falatozástól erőre is kapott a nemzedék.

A bolt eladónője nagyon kedves és segítőkész volt.

Remélem kis városunkban Rubint Réka szépség szalon is, nyílik, aminek több ismerősöm is örülne.

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 276

http://tv2.hu/2007-08-15/Rubint_Reka_a_Mokkaban_magyarazkodott/

 

 

 

 

 

Itt egy vannak videók a Rékáról. Ezt a szeszre rajta fel egy másik topikba, ugy gondoltam itt is helye van. Ha jól láttam a magellánba szombaton a Réka lesz, ha tévednék elnézést, egy kis előzetest láttam, itt is a beálitás és a megtévesztésen sok, múlik.

 

A szigetről beszél a Réka, már olyan unalmas téma, mind maga a sziget ahol alkohol, drog, szex, hangos zenék és hígénia teljes kerülésétől érezi valaki jól magát. Más dolog 1-szer kimeni és más dolog napokig kint lenni. Nekem ugyanaz a véleményem mind a Rékának, de van egy szabálya, nem kell elmenni erre a fesztiválra.

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 275

Megint egy írást kitöröltek a Rubint Réka topikból. Hű az nagyon durva volt. Ugy látszik itt a kulturált írást, nem ismerik. Még reggel láttam. Inkább tornázom a Rékával Ő kulturáltabb, persze nem mindenkinek, de engem ez nem zavar.

Akit zavar tornázon más edzővel,hisz rengeteg van.

Választási lehetöség mindenkinek adott.

ÉN sem csak és kizárolag a Rékával tornázom.

monkat Creative Commons License 2008.05.14 0 0 274
ok.bocs
Előzmény: Nebáncs!virág (270)
sziporka66 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 273

Nem Katit akarta irni, ha nem kazit.

Bocsánat.

sziporka66 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 272

 

 

Meg vettem az új Katit nagyon szuper.

Nagyon jó a hangulatú szuper a 20-perc.

Ezt most nem találom olyan nagyon erős gyakorlat sornak mind a többi kazit, de pont ezért jó.

Rengeteget ízmosodot a  Réka, nagyon látványosan.

Ahhoz hogy ilyen kidolgozzottak legyünk rengeteg munka és kitartásnak kell, vagy kellene lennie, de próbálkozunk vele.

Mindenesetre ezt a kemény kitartást és szuper izomzatot nagyon irigylem tőle.

Évek szorgos munkája kell, ehhez.

Viszont a zene túl hangos inkább hátérnek kellene, de amúgy nekem szuper.

 

Végre topik gazda, hogy helyre tettél minket. Kösz.

Nebáncs!virág Creative Commons License 2008.05.13 0 0 270
Ez a topic Rubint Réka hivatalos topicja.

Kéretik a csevegést befejezni.
monkat Creative Commons License 2008.05.13 0 0 269

 

on

Na Téged viszont irigyellek a Vadasparkotok miatt.:)))

Én is Kelet Mo-n egy megyeszékhelyen élek,és nagyon szeretek itt lakni,Bp.n pld.én sem laknék,utóbbi két évben sajnos volt szerencsénk nagyon gyakran ott lenni,minden alkalommal megállapítom ,hogy itt sem laknék.

off.

 

 

 

 

Előzmény: szesztre (266)
sziporka66 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 268
Amíg itt készülődöm, azt mondja a férjem, gondoljuk, amikor a Nagy fogyásban, hogy üzentek egymással a Péter és az István.

Az ugyan ugy meg volt szervezve, mind az ökölvivoknál.

Azt mondja ugye nincs ilyen ember, aki ezeket beveszi vagy igen.....

Gondoljunk az IZAURA történetére még gyűjtöttek is…

Na de az óta eltel pár év és felnöttünk vagy nem....

 

Igazán szép és derüs napot mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!