Keresés

Részletes keresés

Váradi Március Creative Commons License 2005.09.30 0 0 9
Egy újabb nézhető műsor. Remélhetőleg.  
kábelbúvár Creative Commons License 2005.09.30 0 0 8

Kepes új műsora kedvéért Peruban egy titkos szertartáson hallucinogén italt fogyasztott, amitől később szivárványszínű víziói támadtak. A sámán először füsttel kábította el Kepest, írja a Blikk, majd fel kellett hajtania egy kis üvegben található italt, mert csak úgy vehetett részt egy sámán-szertartáson. Az új Kepes-műsor, a Világfalu miatt ilyen és ehhez hasonló megpróbáltatásokon kellett túlesnie a tévés személyiségnek, mialatt körbejárta az országot, hogy műsort készítsen kalandjaiból. Azt is elmesélte, hogy Japánban az egyik fürdőben csak anyaszült meztelenre vetkőzve forgathattak.

 

A Blikknek adott interjújában azt is elmondta, hogy nyolc hónapja megszületett ötödik gyereke, és hogy rákbetegségében már elmúlt a kritikus időszak.

Dydand Creative Commons License 2005.09.30 0 0 7
A desszert nem mindig volt acsúcson (az utolsó széria pedig egyenesen nagyon gyengus volt), ez igaz:)
Előzmény: pointless (6)
pointless Creative Commons License 2005.09.30 0 0 6
Én is elismeréssel adózom Kepes életműve előtt, belátom hogy sokan szeretik, csupán arra utaltam hogy a Desszert például nem tetszett. De még így is inkább ezt nézném mintsem a Fábry showt ...
Előzmény: Dydand (5)
Dydand Creative Commons License 2005.09.30 0 0 5
Kepes egy sokat látott, tapasztalt ember. Sokmindenen túl van (a rákon is). Kimért, nagypapás? Lehet, máshogy mondva: megfontolt, bölcs, és így azért jobban hangzik, nem?
Üdv: dy
Előzmény: pointless (3)
Dydand Creative Commons License 2005.09.30 0 0 4
Mert lesznek benne olyan jelenetek, amikere pár nagymama gyorsan felhívná az ORTT-t, ha előbb adnák :(
Előzmény: barrix (1)
pointless Creative Commons License 2005.09.30 0 0 3
Lehet hogy egyedül vagyok ezzel, de nekem nem jön be a Kepes-féle kimért, nagypapás stílus.
ARIBOY Creative Commons License 2005.09.29 0 0 2
barrix:Mert lehet attól félnek,hogy ha 20:55 kor adnák,nem lenne nézett.
Előzmény: barrix (1)
barrix Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1
De azt mondjátok meg: miért 1/2 11-kor fog kezdődni?!
Előzmény: andzsin (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 0
Nem egy 0 ember!
andzsin Creative Commons License 2005.09.29 0 0 topiknyitó
Hajrá András!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!