Keresés

Részletes keresés

leoland Creative Commons License 2011.03.09 0 0 26726

Mélyen megrendített minket is a hír! :(((

Nagyon sajnáljuk Hanket aki Magyarországon egy legenda volt és az is marad!

Pali bácsi fogadd öszínte részvétünket!

 

Kati&István

Előzmény: wandy5 (26723)
Kis Alfi Creative Commons License 2011.03.09 0 0 26725

Minket is mélyen megrendített a hír, és nagyon sajnáljuk Henket.

Pali "Bácsinak" és családjának pedig innen is, erőt, kitartást kívánunk ezekre a nehéz napokra, és együttérzésünket fejezzük ki.

Előzmény: wandy5 (26723)
Beubabu Creative Commons License 2011.03.09 0 0 26724

Démon apukája... Nem akarom elhinni, egyszerűen nem térek magamhoz. Nagyon nagyon sajnálom, őszinte részvétem Pali bácsinak és az egész családnak. Nyugodj békében drága Hank!

 

 

Előzmény: wandy5 (26723)
wandy5 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 26723

Kedves Leósok!

Sajnos a kutyások körében jól ismert többszörös Champion, rendkívül szép tenyészkutya HJCH.HCH.ICH. HANK vom WELLAND vasárnap örökre elment.

Nagyon szívós, gyógyíthatatlan betegség felülkerekedett rajta. :-((((

Őszintén együtt érzek a kedves gazdijával, aki még nem tud erről sem írni, sem beszélni, úgy lesújtotta és persze engem is!!!!

Nyugodjon békében!!!!!

 

Wandy5

 

UJOKA Creative Commons License 2011.03.04 0 0 26722

Nagyon szép kutyuska! :) -szép képek!

Előzmény: Cleócska (26721)
Cleócska Creative Commons License 2011.03.03 0 0 26721

Sziasztok!

Veszprémben ma ismét leesett a hó Cleócska nagy-nagy örömére.

 

UJOKA Creative Commons License 2011.02.25 0 0 26720

Kedves Leósok!

Segítséget szeretnénk kérni:

Rémusz és Huba sűrgősen ideiglenes befogadót keresnek!!!
 Sajnos visszakerült hozzánk két korábban mentett kutyánk, egy 3 és egy 3,5 év körüli kutyus.
Mindketten ivartalanított leonbergi keverék kan kutyusok. Az elmúlt 1,5 évben együtt éltek egy kedves családnál, akik örökbe fogadták őket. Sajnos most a család - önhibáján kívül - nehéz helyzetbe került és nem tudja gondját viselni a kutyáknak. Addig amíg nem rendeződik náluk a helyzet (1-2 hónapra) ideiglenes helyet keresünk a számukra!
Képek róluk a galériában

Amennyiben úgy érzed szívesen viselnéd gondját a kutyusoknak kérlek jelentkezz nálunk! Köszönjük!!!


info@leonbergerteam.com

Tel:
06 20 828 9938
06 20 497 7526
06 30 288 1334

 

 

 

 

UJOKA Creative Commons License 2011.02.23 0 0 26719

Hirdetési segítség:

 

Gazdit keres két leó keverék kölyköcske!

9 hetesek és 8-9 kg-sak, egy szuka és egy kan vár még szerető gazdira.

Nagyon kedves, barátságos, érdeklődő kutyusok, jelenleg panzióban vannak.

Érdeklődni Várkonyi Beánál lehet:

70-947-5914

 

 

 

Lea hercegnő Creative Commons License 2011.02.23 0 0 26718

Fájdalmam kimondhatatlan.

Napról-napra egyre elviselhetetlenebb a hiánya.

Bence szerint ez csak egy rossz álom. Miért nem látjuk sehol? Felfoghatatlan.

Köszönjük Mindenkinek az együttérző és Hozzá intézett szeretetteljes szavakat.

Büszke vagyok Rá, mert aki csak látta, főleg ismerte, mindenkit megdelejezett igazi, tökéletes leonbergi lényével.

Igen, Alfija, az egyetlen párja, már biztos rátalált és mindketten vigyáznak egymásra.

Őt nem lehet elfelejteni.

És mindörökké velem marad.

Az én imádott, Drága Hesztikém.

C. A.

 

 

Castor mackó Creative Commons License 2011.02.22 0 0 26717

Kedves Ildi és Bence!

 

Szörnyen sajnáljuk Heszti mamát, nagyon szép és irigylésre méltó élete volt nálatok.

Gyönyörű kiskutyáknak adott életet és a kíváló természetét valamennyi kölyke örökölte.

Fájó szívvel búcsúzunk Heszti mamától!

 

Castor maci és a családja.

wandy5 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 26716

Kedves Ildikó, Bence!

Nagyon sajnálom, hogy Heszti örökre elment, de ez már csak így van! Sajnos, egyszer ez a pillanat eljön és soha sem jókor. Hesztike egy kis tünemény volt, igazi Leonbergi! Adjunk hálát, hogy megélhette a 10 élet évét. Ez egy Leonbergi életébe egy igazán szép kor. Megéltetek vele sok boldog, örömteli pillanatot. Tovább adhatta a kiskutyáinak is azt a kedvességet, hűséget, ami példaértékű volt!Örökre elaludt, de szívünkbe örökre tovább él!

Együttérzünk veletek!

Andi és Béla

leoland Creative Commons License 2011.02.21 0 0 26715

Drága Ildikó!

 

Mélyen együtt érzünk Veletek! Osztozunk fájdalmatokban!

Heszti nyugodjék békében...

 

Kati&István

Csomós Creative Commons License 2011.02.21 0 0 26714

Sziasztok . Van egy kis 10 hetes leonbergi keverékünk. 6kg . Kisebb az átlagnál valószinű. Nagy gond lenne lakásban tartani?

arwenleo Creative Commons License 2011.02.21 0 0 26713

Drága Cáranya!

 

Fogadd őszinte részvétünket, együttérzünk Veled!

Nagyon sajnáljuk, hogy a Heszti már nincs köztetek!

UJOKA Creative Commons License 2011.02.20 0 0 26712

Előzmény: UJOKA (26711)
UJOKA Creative Commons License 2011.02.20 0 0 26711

Búcsúzunk Tőled Heszti mama!

 

Neked köszönhetjük első  leonbergi kutyánkat, Brúnót.

Csodálatosan jó természetű Leó voltál, aki csordultig volt szeretettel és ezt az útravalót adtad utódaidnak is!

Minden pillanatban sugárzott Belőled a kedvesség, az emberek szeretetet és a bizalom!

 

Emlékünkben örökké őrizni fogunk! Nyugodj békében.

 

Brúnó és családja

 

 

 

 

 

 

Kis Alfi Creative Commons License 2011.02.20 0 0 26710

Megint átkelt egy kedves szeretett BARÁTUNK azon  a bizonyos szivárványhídon.... :-(((

 

Drága Hesztia,

 

Szomorúan hallottuk, hogy ma reggel már nem szaladtál üdvözölni a családodat. Mélységesen megrendít, hogy ismét egy éltünket meghatározó barátunktól kell búcsút vennünk. Most már biztos nem fürödhetünk mély, melegbarna tekintetedben, és nem jössz hozzánk ölelésért.

Osztozunk Családod gyászában,mélyen együttérzünk velük, tudjuk milyen szeretet kísérte életedet, és milyen űrt hagytál most magad után.


Reméljük odaát, Alfival együtt terelgetitek közös sétáitokon a hozzátok csatlakozó 4lábú barátaitokat. Mert ha létezik kutyamenyország, Ti biztos ott is egymásra találtok.

 


 

 

Előzmény: Lea hercegnő (24652)
Snapszli Creative Commons License 2011.02.17 0 0 26709

Látjátok? Ez ám a klassz ajándék leoknak húsvétra! Van még idő beszerezni... :o)

Snapszli Creative Commons License 2011.02.17 0 0 26708

:o)

Előzmény: UJOKA (26704)
Beubabu Creative Commons License 2011.02.17 0 0 26707

Valami tüneményes, imádnivaló - én is köszönöm :-)

Előzmény: UJOKA (26704)
UJOKA Creative Commons License 2011.02.16 0 0 26706

Fantasztikusan jófej ez a család és a kutya is! :)

 

Előzmény: leoland (26705)
leoland Creative Commons License 2011.02.16 0 0 26705

Hát nem is tudom, de valahogyan teljesen megértem!:)))))))))))))

 

Ez valami elképesztő! Nem is találok rá szavakat!:-)

 

Köszi, hogy megosztottad velünk!

 

Előzmény: UJOKA (26704)
UJOKA Creative Commons License 2011.02.16 0 0 26704

 

ezt muszáj volt áthoznom fb-ról! :)

Beubabu Creative Commons License 2011.02.16 0 0 26703

Tökéletesen egyet értünk...

Előzmény: Floydi (26702)
Floydi Creative Commons License 2011.02.16 0 0 26702

Ez jó hír, mármint hogy ránézésre nincs komoly baja! Habár én az ilyen "van, de mégsincs" problémákat nagyon nem szeretem.

Előzmény: Beubabu (26701)
Beubabu Creative Commons License 2011.02.16 0 0 26701

Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Az eredmény: semmi. Áttaperolta, jobbra-balra - előre-hátra tekergette a lábát, a lábujjait is egyesével kimozgatta és nem talált az égegyadta világon semmit. A kutya meg sem nyikkant, nyugodtan tűrte az egészet. Azt mondta figyeljük még és ha rosszabbodik akkor megröntgenezi, de egyelőre még nem. Azt is mondta, hogy próbáljam meg kitapogatni, hátha sikerül megtalálnom azt a pontot ami fáj... Fél órán át voltunk bent és tényleg semmire nem reagált a kutya, úgyhogy figyelem tovább. Azt is mondtha, hogy ne aggódjak, mert ha valami komoly problémája lenne, akkor az jobban kihatna a mozgására és nem csak néha jelentkezne, hanem folyamatosan.

Szóval egyelőre ennyi.

Snapszli Creative Commons License 2011.02.15 0 0 26700

Tudasd majd az eredményt! Drukk, ne legyen semmi komoly!

Amúgy teljesen szívemből beszéltél lentebb. Ez is bizonyítja: azt a bizonyos emberséget, viselkedési normát, vagy ha úgy tetszik egyszerűen szociális érzékenységet nem adják a diploma mellé! Sőt......   Ezt valahol már az "anyatejjel kellene magunkba szívni".  Értem ez alatt a családi és majdan később a tágabb környezetet. És gondoljunk bele, mit tanulnak, milyen milliőben nőnek majd fel ezen és hasonszőrű párok gyermekei... és így tovább. Ez egy ördögi kör. De jó, hogy sokan nem így gondolkodnak, állattartás ide, vagy oda! Mi itt (topic) úgy gondolom megtesszük a magunkét, meg van  akik ennél sokkal többet is, kalapom emelem előttük, kedves kutyamentők! Csak az összes ember fejében kellene végre mindent helyre rázni :o) !!! Jó is lenne...

Előzmény: Beubabu (26699)
Beubabu Creative Commons License 2011.02.15 0 0 26699

Sziasztok!

Végre tudom Démon melyik lábával van gond. A jobb mellsővel. Nem volt egyszerű kifigyelni, mert csak ritkán nyűszített fel ugra-bugra közben és olyankor mindig úgy láttam, hogy mindkét lába egyszerre ért földet, de ma este úgy kelt fel fekvésből, hogy csak a bal lábával tolta fel magát és aztán pár létést úgy tett meg, hogy egyáltalán nem lépett rá a jobbra. Holnap délután visszük dokihoz, hogy nézze meg... remélem semmi komoly, mert egyébként úgy szaladgált még délután is, mintha semmi gond nem lenne, de jobb a békesség.

Beubabu Creative Commons License 2011.02.12 0 0 26698

Azért egy gazdi sem örül neki - ahogy annak idején én sem. Megmondom őszintén ha nincsenek az egészségügyi gondok Démonnal én bizony nem biztos, hogy ivartalanítattam volna. Persze akkor lehet, hogy elvittem volna 1-2 kiállításra. Julisnál teljesen természetes volt, hogy műtjük, hiszen keverék. Aztán az egyik állatos közösségi oldalon még jól le is lettem hordva mindenféle szemétnek, hogy én gyűlölöm a keverékeket és nekem nem való kutya...

Egyébként abban teljesen igazad van amit a tenyésztésről írtál - sajnos lassan minden sarkon szaporítókkal találkozik az ember... Mert az igazi tenyésztő ritka és az ő helyzetük is egyre nehezebb. Egyszerűen nem értem, hogy miért nincs ez még leszabályozva, miután soha nem látott mennyiségű kutya van az utcán, a menhelyeken és a gyepiken?!

Az se rossz amikor a celebek jönnek a hülye dumáikkal és összengedik a mindenféle kutyáikat, mert azok szerelmesek egymásba...

Én szívem szerint a mindenféle ingyenes hirdetési oldalra sem engednék feltenni eladó kutyás hírdetést...

Előzmény: Kis Alfi (26693)
UJOKA Creative Commons License 2011.02.12 0 0 26697

Kedves Leósok!

 

Még kapható a HLT 2011-es fali leonbergis naptára!


 

 

Továbbá még rendelhető a HLT autós matricája, mely levehető és nem hagy nyomot az ablakon:

 

Köszönjük, ha támogatod a leó fajtamentők munkáját a vásárlásoddal!

 

www.leonbergerteam.com

 


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!