Keresés

Részletes keresés

Babszi75 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 302

Én csak azért izgulok,mert most szombaton indulunk a for two iroda szervezéséban Ciprusra,de voecherünk még nincs!

Felhívtam őket szombaton,de azt mondták ,hogy minden rendben.Ne aggódjak,de a malévvel előfordul,hogy a repjegyeket csak 3-4 nappal az indulás elött állítja ki...

Én már sok irodával utaztam,de még ilyen nem volt!!A voechert legkésőbb indulás előtt egy héttel megkaptuk.Sőt,volt olyan,hogy másfél héttel előbb!!

Előzmény: hipcat (297)
encián Creative Commons License 2011.04.04 0 0 301

Az Unitravel feketelistán van, vigyázz vele!

Előzmény: yukata (295)
megyi99 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 300

Unitravellel utaztam már négyszer, idén nyáron megyek velük ötödször. Korrektek voltak, azt kaptam, amit igértek. Remélem, ez az idén is így lesz.

Előzmény: yukata (295)
hipcat Creative Commons License 2011.04.04 0 0 299

Bocsánat, ha félreérthető voltam. nem a TUI-val utaztam, más irodával, akiket a For Two árul még a TUI-n kivül. A korrektséget és a pontosságot magára a For Two irodára értettem, velünk abszolút azok voltak. Igaz, problémánk sem volt.

Te náluk foglaltál? Akár náluk, akár nem azért durva az esetetek! 10e Ft kártérítés enyhén szólva is nevetséges.

Előzmény: kvalcsi (298)
kvalcsi Creative Commons License 2011.04.04 0 0 298

Én ezzel vitatkoznék, hogy a TUI korrekt iroda! Én még 2008-ban foglaltam Náluk Törökországba 4 db 2 ágyas szobát, tengerre néző felárral 3 szobát két hétre, 1 db szobát egy hétre.  Egyik szoba sem volt tengerre néző amit kaptunk, sőt  2 db földszinti volt ami melegházak tetejére és szemétdombra nézett. 3 nap és plussz 20 euró ellenében végre kaptunk egy db 5 emeleti, de továbbra is a melegházakra néző szobát.  A másik szoba cseréjére esély sem volt a hónapokkal előbb befizetett felár ellenére sem. Panaszomat fotókkal, a helyi idegenvezető jegyzőkönyvével igazoltam, még is csak a kb 80 ezer forint helyett  (4 szoba tengerre náző felára= 3 szoba 2 hétre, egy szoba 1 hétre) 10 ezer forintot térintettek vissza. Ígértek még exlusív ajándékcsomagot amit azóta is kapok!!!!

Szóval egy nagy rakás k.... a TUI és megbízhatatlan.  Sok irodával utaztam eddíg, de pont a TUI volt az az iroda akiben megbíztam, de sajnos semmit sem érnek, mert nem korrektek. A Neckermann a másik fele. Én Velük ugyan nem mennék sehová, mert 2 rokonom is nagyon megjárta Velük. Ők is befizettek extra felárakat, de semmit nem kaptak cserébe, mert állítólag a szálloda túlfoglalta magát.

Előzmény: hipcat (297)
hipcat Creative Commons License 2011.04.03 0 0 297

tui iroda, de mindenki mást is tudnak foglalni.

német és osztrák szervezőket is. korrektek, pontosak. többször utaztunk velünk, és maximálisan elégedettek voltunk.

Előzmény: Babszi75 (296)
Babszi75 Creative Commons License 2011.04.03 0 0 296

A for two utazási irodáról tud valaki valamit??

Előzmény: yukata (295)
yukata Creative Commons License 2011.04.03 0 0 295

First travel, unitravel páros, tudtok valamit mondani?

kvalcsi Creative Commons License 2011.04.01 0 0 294

Szia!

 

Mi többször (4-szer) utaztunk a Car-tourral és semmi problémánk nem volt. Nagyon régi és szerintem megbízható iroda. Nem hinném, hogy bedőlnek.

Előzmény: harpoon (293)
harpoon Creative Commons License 2011.03.30 0 0 293

Sziasztok!

 

Cartourról tudtok valamit? Körutazásra szeretnék menni, megbízhatóak? Eddig Zseppelinnel és Fehérvár Travellel voltam, velük elégedett voltam nagyrészt. Nagy igényeim nincsenek, csak ne dőljön be és legyen korrekt :)

parikutyi Creative Commons License 2010.02.08 0 0 292

Sziasztok!

Bár most már mindegy, mert márcuis 13-án utazunk egy délkelet-ázsiai körútra az Aerovivával, de jó lenne tudni, az ilyen típusú utaknál hogyan viselkedik az iroda. Hallottam róluk sok-sok rosszat és kevéske jót. Jó hosszú lesz, mert Hongkong, Szingapur, Malajzia, Borneo, Makaó és sok sok repülés és városnézés az igéret.

em Creative Commons License 2010.02.06 0 0 291
sziasztok!
az altura travelről van esetleg valakinek személyes infója? volt már velük valaki valahol?
jónak tűnnek a honlap alapján, de egy személyes véleményt sem találtam róluk a neten.

előre is köszi:)
Goendoer Tapir Creative Commons License 2009.10.15 0 0 290
Jópofa az iroda, megnéztem a honlapot, mondjuk ez is csak egy rétegnek lesz jó (persze látom, hogy nem tömegturizmus a cél).

Ha adhatok egy jó tanácsot, pakoljátok fel az engedélyszámotokat a weboldalra jól láthatóan (mielőtt az Engedélyezési Hivatal veszi észre, hogy hiányzik, és csekket is küld a figyelmeztetés mellé :-))
Előzmény: altiszt (286)
Goendoer Tapir Creative Commons License 2009.10.15 0 0 289
A Radisson (mint ahogy írtad is) csak utazásközvetítő, inkább az lenne érdekes, hogy ki volt konkrétan a szervező.
Előzmény: zsofirst85 (287)
gombóc63 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 288
Unitravel, Párizs, az idegenvezető egy nagy nulla, a szálloda még nagyobb nulla. A középkategória náluk azt jelenti, hogy vízköves, penészes zuhanyfej, a szobában mozdulni sem lehet, szekrény hiányában böröndből élsz 5 napig. Jó, jó, csak aludni megyünk oda:-((((
zsofirst85 Creative Commons License 2009.10.08 0 0 287
Sziasztok!

Szerintem az alábbiak megbízhatóak, és minőségi szolgáltatást nyújtanak:

1, Gulet Touristik
Idén Bulgáriába voltunk (8nap/7éj) velük **** szállodában all incl. ellátással és minden nagyon rendben volt, a szálloda, az ellátás és az utazás egyaránt. Mellesleg az ár sem elhanyagolható, saját árkategóriájában ez egyik legjobb. 155 ezer volt fejenként az út (ILLETÉKKEL és sztornóbiztosítással!) augusztus végén, Neckermannál ugyan ebbe a szállodába, ugyan olyan elhelyezéssel, ugyan azzal a járattal (Malév) 210 ezer lett volna, ez jelentős különbség.

2, Apollon Travel
Görögországban (Parália) jártunk velük tavaly, az út jól szervezett volt, az apartman is hozta az elvárt minőséget. Buszos útjaik jó árban vannak.

3, Radisson Travel utazásközvetítő
Velük Észak-Olaszországba jártam városnéző körtúrán, nagyon elégedett voltam mindennel.
altiszt Creative Commons License 2009.10.08 0 0 286
Szia,
Mindegyik utazási iroda amit felsoroltál egy kicsit más profilban, ár-értékben, célközönségben, stb.

Szerintem leginkább a Te igényeid fogják meghatározni, hogy milyen stílusú túrán/kalandozáson érzed majd jól magad.

Én csak az egy "utazásszervezőt" ismerem és ez az iKaland.
Bátran és őszintén ajánlom Neked.

Mire alapozom ezt? Ott dolgozom. :-)

üdv
Marci
vityko Creative Commons License 2009.10.01 0 0 285

Köszönöm! Akkor erre figyelni fogok! Nem szeretnék több ezret kifizetni a reptéren..

 

 

Előzmény: szeva2008 (281)
k.csilla77 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 284

Akit én ajánlani tudok az a Gulet. Igaz, egy ULM utat fizettünk be nagyon olcsón, de nagyon sok extra szolgáltatást kaptunk. Pl. este indultunk hazafelé, és a csapatnak biztosítottak egy extra szobát a szállodában, ahol a csomagokat lehetett hagyni és át lehetett utazni, le lehetett tusolni. Az idegenvezető is rendben volt (Korfu)

 

Aeroviva-Szicília: többszöri telefonálgatást követően küldték csak az ajánlatot, számlát. Téves információkat adnak, pl. elhalgatták, hogy a szálloda a város szélén van, tetején egy szórakozóhellyel. Meg azt az apróságot is elfelejtették elmondani, hogy utószezonban már nem érdemes odamenni, mert a strand mellett van, ami bezár, és a környéken már éttermet se találunk, ha netalán még vacsorázni szeretnénk. Az idegenvezető viszont nagyon kedves, segítőkész, felkészült volt (Dóri)

 

Unitravel: valaki írta, hogy jó idegenvezetőik vannak. Hát nekünk nem volt szerencsénk két éve Máltán a hölggyel. Ahhoz képest, hogy helybeli volt, még azt se tudta, hol van a legközelebbi buszmegálló... Semmit se mondott el nekünk. A szálloda se volt túl jó.

Manka1976 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 283
A triplanet honlapján a kezdőlapon a legalján van egy lehetőség,hogy reptéri transzferek..ráklikkelsz és ki tudod választani a várost,meg a repteret ahová érkezel..és részletesen leírják mivel tudsz eljutni a városközpontba./busz,vonat,taxi .. /
Előzmény: bévike (282)
bévike Creative Commons License 2009.09.29 0 0 282

Szia Maka!

Én is nézegettem már  a triplanet ajánlatait.

Szinte nem akartam elhinni,hogy ilyen olcsón is lehet utazni repcsivel.

Engem eddig az tartott vissza az ajánlataiktól,hogy hogyan jutok el a reptérről a szállásig, főleg ha este ér oda a gép, mondjuk 22 körül.

De tényleg jó ajánlataik vannak.

Előzmény: Manka1976 (278)
szeva2008 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 281
Szia!
A kézipoggyász megadott engedélyezett méretét a Wizz komolyan veszi, velük már többször utaztam. Amikor kapod a beszálló kártyát, rápillantanak és ha kicsit is gyanúsnak látszik a mérete, akkor bele kell raknod egy keretbe (oda van készítve a pulthoz direkt ebből a célból), ha nem megy bele, kénytelen vagy feladni, aminek az ára igen borsos.
Előzmény: vityko (279)
EndiMirador Creative Commons License 2009.09.29 0 0 280
Kalandtúra cégekről kinek mi a tapasztalata?
Baraka, Mirador, Eupolisz, Ikaland, Altura?
Melyiket ajánlanád ár-érték tekintetben?
vityko Creative Commons License 2009.09.29 0 0 279

Szombat reggel indulunk! :-) Már nagyon várom! A fapados járatokon mennyire veszik szigorúan a kézipoggyász méreteit? Pontosan az érdekelne, hogy a megadott 55X40X20 tényleg csak annyi lehet? Ja, persze Malévvel voltál...

Ha ez az út jól sikerül, a tervek között szerepel majd tavasszal Párizs is!!

Előzmény: Manka1976 (278)
Manka1976 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 278

Ismerősöm volt most 3 napot Milánóban velük,Easyjet-tel semmi problémája nem volt./Azért zárójelben jegyzem meg,hogy így hazatérve megnéztem,ha közvetlenül a szálloda honlapján foglaltam volna jó pár ezrest - kb.naponta 9ezret megspóroltam volna a szálláson-sőt,ha a Neckermann foglalja le ugyanott a szobát,akkor is kb. 5-6 ezret/De ez az utazás színvonalán nem rontott, és csodálatos volt az öt Párizsban eltöltött nap!Párizs nekem mindent megér...még a plusz 5-6ezret is! :)))) Mikor utaztok?

 

Előzmény: vityko (277)
vityko Creative Commons License 2009.09.29 0 0 277

Szia Manka!

 

Köszi a gyors választ!! Mi a Wizzairral megyünk. 4 nap Barcelona a Triplanetnél szinte ingyen ...De remélem minden rendben lesz!

Előzmény: Manka1976 (276)
Manka1976 Creative Commons License 2009.09.28 0 0 276
Visszafelé sem kérték a papírt,csak az útleveleket.A szállásos papírt kell odaadni a recepcicának és ő már adja is a szobakulcsot...nem kérdezett a mienk sem semmit...elvette a papírt,berakta egy dossziéba,aztán adta a kulcsot...és jó pihenést...ennyi volt!!!
Előzmény: vityko (274)
Manka1976 Creative Commons License 2009.09.28 0 0 275

A reptéren azt kell bemutatni,de ha nem mutatod meg csak odaadod az útleveleket akkor is simán megy minden,hiszen az utaslistán a foglalás alapján rajta vagy..ha kifizetted a jegyeket.

Melyik légitársasággal mentek?Malévnál van egy olyan lehetőség,hogy 24 órával előtte elindul a netes csekkolás,akkor meg utazáskor még sorba sem kell állni,hanem a "drop off" pultnál - ahol senki sem áll sorba - leadni a cuccost aztán hajrá,hiszen otthon kinyomtatod a beszállókártyát magadnak.

Előzmény: vityko (274)
vityko Creative Commons License 2009.09.28 0 0 274

Szia Manka!

 

Mi is a triplanetnél foglaltunk. Egyszerű "papírt" kaptunk e-mailben repjegy gyanánt ill. a szálláshoz.  Ezt elfogadják majd a reptéren? Semmi gond vele?

 

Előzmény: Manka1976 (271)
Ildikó1977 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 273
Ők tényleg jók, én Madridban voltam velük.
Előzmény: Manka1976 (271)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!