Keresés

Részletes keresés

cori777 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 346

Kedves Ildikó!
Akár priviben, de írnál esetleg email-címet?
Szeretnék bővebbet is megtudni a házról.
Köszönöm, Zsuzsi

Előzmény: alamina45 (344)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.10 0 0 345

Budapesten lévő jó állapotú lakásra cserélném Budapest közeli családi házam értékegyeztetéssel:

http://ingatlan.com/ercsi/elado+haz/csaladi-haz/fejer+megye+ercsi+kert+utca/20563134?sid=1

alamina45 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 344

Kedves Hirdető!

 

Pilisen, jó helyen és állomáshoz közel van egy 87 nm kertes házam 938 nm kerttel. /Garázs van./ Érdekel a csere.

 

 

Üdv. Ildikó

Előzmény: cori777 (328)
balazsvikta Creative Commons License 2015.04.29 0 0 343

ÖSSZEKÖLTÖZŐK FIGYELEM! --> SZÉTKÖLTÖZNÉNK

 

Megválnánk Pest megyében Monorierdőn (Bp. 30 km) található két generációs, kétszintes (külső lépcsőfeljáróval), teljesen külön életterű, mindkét szinten külön konyhával és fürdővel, összesen 5 szobás (lent 2, fent 3 szoba) családi házunktól.

 

A ház a település központjában található, minden (vasútállomás, orvosi rendelő, boltok, gyógyszertár, iskola, óvoda) maximum 5 perc sétával megközelíthető. Budapestre vasúttal mindössze 30 perc alatt be lehet jutni.

 

A kert rendezett, kis halastóval, gyümölcsfákkal, díszfákkal, virágokkal, veteményessel, melléképülettel, fúrt kúttal. A ház mellett garázs, alatta két pince is van.

 

A fűtés gázzal történik, a vizet villanybojlerek melegítik, a csatornahálózatra is rá vagyunk kötve.

 

Kellemes, „együtt, de mégis külön” otthon. Nagyon szeretjük, de sajnálatos haláleset és felnövő, nagyobb önállóságra vágyó gyerekek miatt számunkra túl naggyá vált.

 

Ugyan van mit javítgatni a házon, de rengeteg lehetőséget rejt magában, régen például az alsó szinten üzlet működött.

 

Csere terén nagyon rugalmasak vagyunk. Szeretnénk Budapesten vagy Pest megyében (jó vasúti közlekedéssel) egy kis családi házat és/vagy házrészt, és/vagy lakást. Önkormányzati lakást, építési telket vagy vízpart közeli nyaralót is beszámítunk (esetleg még autót is). Szerintem meg tudunk egyezni.

 

A ház irányára: 16.800.000 Ft

 

Érdeklődni: 0630-869-0769-es telefonszámon vagy a balazsvikta@gmail.com e-mail címen lehet.

olgi42 Creative Commons License 2015.03.31 0 0 342

Békés megyéből helyileg Sarkad város 13km-re Gyula fürdővárostól.cserélnék B.pesti vagy Szolnoki lakásra esetleg eladom saját tulajdonú első emeleti 58nm-es társasházi lakásomat.
Ami áll: hálófülke,nagy szoba,nagy konyha,spájsz,előszoba,fürdő egybe wc-vel.
Ablakokon redőny,fűtés termosztát,viz,gáz minden egyedi amennyit használ annyit fizet, köszönhető hogy középső lakás igy kevés a fűtés fogyasztás.Internet digi telefon van.kk.2000ft kivül a ház felujitásnak indul a lépcsőház tavaly lett festve.
Penny,tesco,orvosirendelők,járóbeteg rendelő,mentő állomás,posta,patikák,abc-k iskola,van.Köves út,közel a vasút állomás.
u.i Ami lényeges nagyon nyogodt csendes hely jó szomszédok.

Kérésre küldök képet.

 TF 06202766456

zugloinap Creative Commons License 2015.03.29 0 0 341

Azt kihagytam, hogy gázfűtéses a lakás es téglaépitésű a ház. 

Előzmény: zugloinap (340)
zugloinap Creative Commons License 2015.03.29 0 0 340

Budapest- Zuglóban, a Thököly út-Róna utca kereszteződésében, liftes házban  eladó vagy max.60 nm-esre cserélném  (szintén bp-i,zuglói, 6.,7.,8.,9 kerületire) tehermentes,első emeleti 43 nm+ 9 nm erkélyes nagyszoba+fülkés,kis rezsiköltségű lakásomat  ráfizetéssel.

A környéken Tesco, polgármesteri hivatal, pékség, posta, étterem is van, jó közlekedéssel, nyugdíjasoknak is ideális és biztonságos a környék ( bekamerázott) . 

Érdeklődni e-mailben: anjela kukac freemail pont hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.23 0 0 339

Elcserélem Pesttől 19km-re, Délegyházán 6 éve épült, újszerű állapotú, 100m2-es egyszintes önálló családi házam pesti lakásra, panelra elsősorban, 6.emeletig, értékegyeztetéssel.

http://olx.hu/hirdetes/delegyhazan-gyonyoru-uj-egyszintes-csaladi-haz-csere-is-ID1H2dB.html#97d1f70656

 

kristyne16 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 338

Eladó családi ház Herceghalmon, 11. kerületi (Kelenföld, Kelenvölgy, Albertfalva) lakásbeszámítással (1+2 fél szobás, vagy 2+fél szobás világos, erkéllyel rendelkező)

 

 

http://www.startapro.hu/hirdetes/ingatlan-haz/180_m2_es_3_2_szobas_jo_allapotu_csaladi_haz_herceghalom/herceghalom/2959842

 

email: krisztina.varga88@gmail.com

kristyne16 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 337

Elcserélném XI. kerületi 1. emeleti panelprogramos, új nyílászárókkal, biztonsági ajtóval felszerelt, vízórás, 33 nm-es 1,5 szobás, részben felújított (előszoba padlóburkolat, fürdő, konyha teljes) csendes, parkra néző lakásomat szintén XI. kerületi (Kelenföld, Kelenvölgy, Albertfalva) 40-48 nm közötti 1,5 vagy 2 szobás erkéllyel rendelkező nagyobb lakásra értékegyeztetéssel.

 

email: krisztina.varga88@gmail.com

K Z. Creative Commons License 2015.03.21 0 0 336

Három szobás, összkomfortos 1994-ben épült családi házamat Tápiószőlős központjában szilárd útburkolat mellett autóbuszmegállótól, orvosi rendelőtől, postától, önkormányzattól 3 percre és ikerház építésére alkalmas építési telkemet elcserélném Budapesti vagy Ceglédi  Egy+ két fél szobás  saját tulajdonú lakásra.

Családi házam 3 szobás központi fűtéses összkomfortos ház (külön gáz és külön vegyes tüzeléses kazán) hozzáépített kazánházzal és garázzsal. Elektromos vezetékek, bejárati ajtó redőnyök idén lettek cserélve két szoba parkettázva. Tetőtér beépíthető. A házhoz tartozó telek 1305 M2. Az építési ikertelek 2385m2 nagyságú a telek végével határos, utcafrontja a szomszéd utcára néz.

A ház melett és az építési telken  is fúrott kút is van. és 380V ipari árammal ellátva, Hozzá építve van még 3 karám nélküli szilikátból épült disznó ól is. .

A házhoz csatlakozik a kazánház és garázs is.

Kiwictor Creative Commons License 2015.03.15 0 0 335

Érd parkvárosi önálló családi ház (3 szoba, 2 fürdőszoba, hőszigetelt, beépíthető padlástér (betonfödém)) eladó, vagy cserélhető budapesti, vagy Balaton környéki házra, vagy lakásra 16-20M HUF értékben, v olcsóbbra értékegyeztetéssel.

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 0 0 334

Édes:)

Előzmény: Toncsi966 (332)
Toncsi966 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 333

Eladó, vagy elcserélhető kertes családi házunk, mely Bp-től 25 km-re van, kiváló közlekedés mellett. A buszmegálló 30 m-re van és csúcsidőben 5-10 percenként indulnak a járatok Újpest-Központba. A vasútállomásnál is megáll a busz, ahonnan a vonat 30 perc alatt a Nyugatiba repítenek az új vonatok :)

 

21 millióig bp-i vagy környékbeli lakást beszámítunk. A házon 4,5 millió euró alapú hitel van, melyet 56.000 Ft/hóval fizetünk. 

A ház NEM A HITEL MIATT ELADÓ (mivel az utóbbi 7 évben, amióta fizetjük 3.000 Ft-ot emelkedett csak a törlesztő részlet).

Nézd meg a honlapunkat, ahonnan mindent megtudhatsz az eladó házról:

 

www.kertes-haz.hupont.hu 

 

Toncsi966 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 332

Nálunk egy nő vitte el a "pálmát" aki 10 milliót szeretett volna 'alkudni" :D :D :D

 

Előzmény: Törölt nick (290)
Toncsi966 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 331

Szia! Lenne egy csere ajánlatom, bár az írásodból nem derül ki, hogy hol van a ház helyileg, milyen árban van, milyen paraméterekkel rendelkezik.

 

A mi házunkat itt tudod megnézni: www.kertes-haz.hupont.hu 

 

Ha érdekel, akkor írj a toncsi66@freemail.hu email címemre.

Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.01 0 0 330

Baranya megyében:Ellendi tornácos sváb típusú parasztházamat /3szoba,konyha,fürdő,WC/központi fűtés,melléképület aknás garázs,fedett kerti grill pincével/elcserélném esetleg ráfizetéssel két generációs családi házra vagy Háromfai horgásztó közeli 2 szoba konyha fürdő nagy udvari téglaházat adok.Pécs környéki település érdekel.

cori777 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 329

Előzmény: cori777 (328)
cori777 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 328

Üllőn,a városközpontban lévő 72 nm-es, 2 szintes sorházi lakásomat, 40 nm-es saját kerttel, fedett autóbeállóval, elcserélném Üllői, vagy Pest megyei tömegközlekedéssel jól megközelíthető, nagyobb kerttel rendelkező, kb. hasonló nagyságú családi házra.

murray Creative Commons License 2015.02.26 0 0 327

befejeztem.

Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.26 0 0 326

Hát ez valóban egyszerű felfogás:))) Más bukóját?? Mert az nekem vagy neked bukás ha a 18m-t érő házából ő  6 milliót kifizet a banknak 10-ért meg veszek magának lakást? Mit érdekel téged mit csinál a 16 millióddal utána, akár el is ihatja nem, az is bukó...

Ügyintézés?? Gondolom ügyvéd részt vesz az adásvételben, kurva bonyolult, tényleg, pláne hogy a hitelt nem a vevőnek hanem az eladónak kell végtörleszteni... ajaj:))))

Előzmény: murray (325)
murray Creative Commons License 2015.02.26 0 0 325

én egyszerű ember vagyok. tudom sokféle hitel van (90% megszívta, mindegy) de más bukóját nem fizetem ki. ennyi. nekem hitel nélküli tiszta ház kellett. és az ügyintézéssel kapcsolatos ideg se kellett.  nem is értek hozzá és nem is gondolkozom más helyett.

volt 16m ft kp pénzem ,jónapot.  én se hiteleztem magamnak, megegyeztem az eladóval leszámoltam a manit, adios. 

 

Előzmény: Törölt nick (324)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.26 0 0 324

Miért volt neked fontos hogy hiteles-e a ház? Tegye tisztává a tulajdoni lapot és onnantól neked édes mindegy ő hogy rendezte, nem??

Ha eltitkolja az gáz annak biztos oka van.

Azon túl hogy az enyémre is 8m van írva miután a földhivatal nem csökkenti az összeget minden hónapban amikor én utalom a törlesztőt a banknak...

Előzmény: murray (322)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.26 0 0 323

Meghallja a hitel szót az menekül?? Mert? Én semmi ilyet nem tapasztaltam. 6m hitelem van még azt a különbözetből tervezem kiegyenlíteni. Ettől még senki nem lett rosszul. Megnézném az utcánkban hány családi ház van üres tulajdoni lappal, hogy ne legyen rajta jelzálog. 2015-ben ez nem egy annyira bonyolult ügy... Nem neki kell átvenni a hitelt azt majd én lerendezem.

 

Újpest meg Ferencváros miért ne??? Haller u-ban laktam teljesen jó és gyereket oda hordom focizni, teljesen jó helyen lennénk. Újpest meg meló szempontjából, ami XIII-ban van.

Előzmény: murray (322)
murray Creative Commons License 2015.02.26 0 0 322

azért azt tudod hogy ha valaki vevő meghallja a hitel szót az menekül.

mikor házat néztem volt hogy eltitkolták előttem, lekértem a tul lapot ott viritott a 40.000 CHF.

jaj újpestet meg ferencvárost ne..:-)

 

Előzmény: Törölt nick (321)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 0 0 321

Nincs most hirdetve már október óta, majd április elején újra felteszem eladásra-cserére. A célom egy szakadt panel:) nem csikágóban, hanem IX vagy IV kerületben - XIII lenne de azt nem tudom megfizetni - meg kp a hitelt kiegyenlítendő.

Előzmény: murray (320)
murray Creative Commons License 2015.02.25 0 0 320

érdeklődők sincsenek? mármint normálisak,  akik nem egy szakadt panelt adnának érte a csikágóban.

 

Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 0 0 319

Majdnem ugyanilyen az enyém is és szintén 20km-re Pesttől - szintén cserélhető, eladó:) lesz tavasztól most nem hirdetem, csak itt nézelődöm, hátha jön fogás...

Előzmény: murray (318)
murray Creative Commons License 2015.02.25 0 0 318

még mindig nem vitték el ezt a helyes kis házat? nekem spec nagyon kéne :-)

 

Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.24 0 0 317

Budapest-től 20km-re A+-os ház eladó cserélhető.

Csere érdekel budai, pesti lakásra vagy házra vagy pest megyei lakásra vagy házra értékegyeztetéssel.

e-mail: joe35@freemail.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!