Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2005.07.06 0 0 130
Pedig milyen kemény cucc! :) Én a kazettára (mert ugye veszem) azt írom, hogy Gilmore Girls, mert fizikailag képtelen vagyok leírni, azt hogy Szívek Szárlfslddjkf (basszus most se sikerült). :) És ha kérdezik, hogy miről beszélek, akkor mindig elmagyarázom, hogy ez nem is nyálas annyira mint a címe, persze elég nyálas de nagyon jó, de a címe borzalmas.
Előzmény: Everton (129)
Everton Creative Commons License 2005.07.06 0 0 129

szerintem egy csomóan ezért nem nézik....

asziszik valami szappanos opera

Előzmény: macmelon (128)
macmelon Creative Commons License 2005.07.06 0 0 128
Pont ezt mondom én is (csak nem tudok fogalmazni), hogy nagyon gáz a címe.
Előzmény: Everton (127)
Everton Creative Commons License 2005.07.06 0 0 127

de most képzed magad elé:

 

- belibbenek a töltőállomásra ,

ott ül 6 szőrős rokker bőrjakóba talpig halálfelbe.

- szevasz tesó háttte meg hol a ffffba voltál??

-- á semmi most ért véget a szivek szálodája ....

 

szerinted hány fordul le a székröl a röhögéstöl????

Előzmény: macmelon (126)
macmelon Creative Commons License 2005.07.06 0 0 126
"A cím: katasztrófa. Miért?" Azt úgy értettem, hogy miért ez a rettenetes címe van.
Előzmény: macmelon (125)
macmelon Creative Commons License 2005.07.06 0 0 125
A cím: katasztrófa. Miért? A sorozat éppen elégé giccses, erre már nem szabad több terhet tenni... :)
Előzmény: Everton (124)
Everton Creative Commons License 2005.07.06 0 0 124

ja!

sose tudok időbe indulni sörözni!

és ott meg ha elmondom miért késtem......

hogy lehet ilyen hüje nevet adni egy sorozatnak????

Előzmény: macmelon (123)
macmelon Creative Commons License 2005.07.06 0 0 123
Igazából kicsit ez már túladagolás. :) Abban reménykedek, hogy még élek 3 évig, szóval adhatnák lassabb, sőt akár szezon közti szünet is lehetne. (Ugyan is erre lett kitenyésztve).
Előzmény: citromfüvecske (122)
citromfüvecske Creative Commons License 2005.07.06 0 0 122

Sziasztok. Ez egy nagyon aranyos sorozat. Jó hogy naponta adják az ismétlést.

 

macmelon Creative Commons License 2005.06.30 0 0 121
Azt nem hiszem, hogy megvették volna a 4.-5 szériát is, de persze nagyon örülnék! Én arra számítok, hogy megint addig adják, mint legutóbb.

(Fél-off: Nem rég megnéztem a Sin City-t, ami egy nagyon nagy 10-es egyébként, és nagy fíling volt, amikor feltünt Becky :)
Előzmény: absoluteyes (119)
macmelon Creative Commons License 2005.06.30 0 0 120
"már láttalak" Remélem már jó szemmel láttál! :)

Akkor a nyár végén beindíthatjuk az össznépi csereberét, hiányzó részek, első percek stb.! Nekem van két videom és VIVO-s videokártyám, úgyhogy minden épeszű formátumból minden másba tudok átmásolni.
Előzmény: absoluteyes (119)
absoluteyes Creative Commons License 2005.06.29 0 0 119

Remélem, most leadják a többi részt is!

 

Üdv., Macmelon! Pszori fórumon már láttalak. :)

Nekem megvannak az első részek.

macmelon Creative Commons License 2005.06.29 0 0 118
Meg vannak és szivesen adom is! (Ráadásul jol kiegészíti az én problémámat, nekem az 1. rész hianyzik és a 4. első 2 perce.)

"Gyűljön össze jónéhány rész, aztán értekezzünk a cseréről"
Jó ötlet! Most úgy is nyár jön stb. Aztán csere-bere. (kivéve, ha éppen egy mókus esküvőjére leszek hivatalos)
Előzmény: krysztasz (117)
krysztasz Creative Commons License 2005.06.24 0 0 117

Már kettő hiányzik, a második és a harmadik rész.

A 2. résznél nem voltam itthon, beprogramozni a számítógépet, tv indítását, felvételét szerintem nem lehet.

De a 3. részt elindítottam, de mégsincs meg. Nem értem, hogy miért. Mivel, kb. 70 perc után állítottam le, ilynekor két AVI-ban veszi fel a filmet. De most csak a második AVI van meg. Nem értem, hogy miért. Hétfőn meg is volt szépen a két AVI, hogy most hova lett, nem tudom, de nagyon pipa vagyok.

Tehát, ezek megvannak? Gyűljön össze jónéhány rész, aztán értekezzünk a cseréről, mert ez így nem frankó. Direkt igyekszek haza, reklám nincs, de valami rejtély mégis közbe szól.

Előzmény: macmelon (115)
Everton Creative Commons License 2005.06.24 0 0 116

na ezeket nekem cimbim letöltötte!

az ámitógépes rögzitett kópia engem is érdekel!

én is akarom rögziteni csak még nem jött meg a komútert a tv vel összekötő apparát!

 

bár remélem mostmár csak kiadják dvdn...

 

Előzmény: krysztasz (114)
macmelon Creative Commons License 2005.06.24 0 0 115
H! Én veszem a részeket, és szivesen csereberélek, mert valami okból mindig kimarad egy vagy kettő rész. (Áram- vagy agyszünet :)
Előzmény: krysztasz (114)
krysztasz Creative Commons License 2005.06.23 0 0 114

Sajnos ilyenem nincs.

Viszont megnéztem a tegnapi első részt, és nagyon tetszett, újra. :)

Fel is vettem számítógépre, de a mait nem tudom. Van aki, veszi a részeket? Vagy legalább a mait, és valahogy megoldjuk, hogy meglegyen nekem is. Mivel én is veszem a részeket gépre, így tudunk egyezkedni.

Előzmény: slaughter (113)
slaughter Creative Commons License 2005.06.19 0 0 113

 

 

http://kmn-music.de/index.php?page=0

Aki tudja mi fán terem a torrent és van kliensprogramja is, az semmi perc alatt elkezdheti letölteni az alábbiakat:

Gilmore.Girls.-.The.Ultimate.Soundt rack.Vol.1.(2CD-45Tracks)

Gilmore.Girls.-.The.Ultimate. Soundtrack.Vol.2.(2CD-40Tracks)

Gilmore.Girls.-.The.Sou ndtrack.-.Best.Of.Season.5

krysztasz Creative Commons License 2005.06.18 0 0 112
Igen, jól látod. Örülök is neki, bár - egy kivételtől eltekintve - láttam minden részt, sajnos áramszünet volt. :(
Előzmény: Everton (111)
Everton Creative Commons License 2005.06.17 0 0 111

jol érzékelem hogy 22 töl ujra kezdik a sorozatot ?

minden este 18.40... / már megint késni fogok a kocsmázásbol/

 

van olyan aki számitogépes formátumban tudja rögziteni?

dercon Creative Commons License 2005.05.13 0 0 110
Sajnos még nem örülhetünk, úgy tudom, az mtv hatalmas összegekkel tartozik több szinkronstúdiónak. Annak is, amelyik a GG-t csinálta. :(
Előzmény: krysztasz (109)
krysztasz Creative Commons License 2005.05.07 0 0 109
De örülök! :) Akkor hamarosan újra Szívek szállodája! :)
Előzmény: FFeri (108)
FFeri Creative Commons License 2005.05.07 0 0 108
Részletre vásárol hollywoodi filmeket a Magyar Televízió
2005. május 06.

 

A Magyar Televízió az egyik legtekintélyesebb amerikai szaklapban közölt adatokhoz képest is, és a hazai átlagárnak közel harmadáért kíván filmeket vásárolni a közeljövőben, a szerződés-tervezet szerint előnyös részletfizetési feltételekkel - közölte az MTV. Magyarországi ősbemutatóként 9 filmet, köztük a Martin Scorsese rendezte New York bandáit, Oliver Stone Halálkanyarját, a Harold Becker által rendezett Takarodót vásárolja meg az MTV, továbbá minisorozatokat (Liz – Elizabeth Taylor története l-2, rendező: Kevin Connor), és a Szívek szállodája újabb két szériáját.

Ötvennyolc filmet vetítenek földi sugárzású televíziós premierként, azon filmek száma pedig, amelyeket a közszolgálati televízió az RTL Klub előtt, elsőbbségi joggal vetíthet, 91 darab - áll a köztelevízió közleményében.

 

http://www.hullamvadasz.hu/index.php3?hir=5226&fotip=1

dercon Creative Commons License 2005.04.10 0 0 107

Csak annyit szerettem volna megosztani veletek, hogy végre utolértem a kinti vetítést! Huhú! :D Nagyon jó dolog, hogy a GG 5. szezon után sem laposodott el.

 

Ami meg Kim apját illeti: tényleg nem láttuk sosem, régen még emlegették, de egy jó ideje már azt se, a 4. szezon óta pl. biztos nem volt róla szó. Amúgy kicsit ellentmondásos a dolog, mert mindegyik családi ünnep alatt látnunk kellett volna. (Lehet, hogy láttuk is, csak nem tudunk róla;)

krysztasz Creative Commons License 2004.12.08 0 0 106

A 91. hozzászólást oldvasd el, hogy mi köze van az RTL Klubnak a sorozathoz.

Előzmény: macmelon (96)
krysztasz Creative Commons License 2004.12.08 0 0 105

"Tudtátok, hogy Lane-nek van apja és velük él!?! "

 

Megmondom őszintén, nekem nem tűnt fel, hogy Lane-ékkel lakna az apja. Hogy van apja, az tuti, de akkor jól el bújt a régiségkereskedésékben... Mrs. Kim elől. :))

Előzmény: macmelon (102)
macmelon Creative Commons License 2004.12.03 0 0 104
OFF
Igen, megint nem volt elég precíz! Azért is irtam, hogy "Egy másik érdekes példa", mert olyan érdekes, hogy már nem is az :)

Szerintem az Ally/Ügyvédek az határeset, de ez már komoly sorozatelméleti vita (amiben inkább én is veled értek egyet :). (A Mad about You/Jóbarátok az pl. egyértelműen crossover, hogy olyat is mondjak)
ON
Előzmény: vega (103)
vega Creative Commons License 2004.12.03 0 0 103
Kevered a spinoffot a crossoverrel...
Az Ally-Practice pl az utóbbi.
Előzmény: macmelon (102)
macmelon Creative Commons License 2004.12.03 0 0 102
OFF

Nem voltam teljesen percíz (bár gondoltam rá). Igazából nem az a lényeg, hogy ugyanaz az ember szerepeljen benne, csak gyakori, hogy egy korábbi (mellék)szereplőből (Cheers->Frasier) alkotnak új sorozatot. A pontosabb def. úgy szólhatna, hogy ugyanabban a virtuális realitásban játszódnak. Arra gondolok, hogy a Jóbarátokban nem jelenhet meg Mulder és Scully, de a Star Trek: DS9-ban nyugodtan megjelenhet Picard kapitány.

Ha a konkrét példát nézzük, akkor igenis volt közös szereplő a CSI-k közt! Elég tipikus, hogy a már bevált sorozatban picit rásegítenek az újra, és a régi egyik szereplője meglátogatja az újakat. (A Jess-es eset is hasonló lett volna). Régen néztem a CSI-t és emlékszem, hogy a Forgács Péter elutazott Miamiba és ott alkotott. Szerintem halál eröltetett volt: nagyon kilógott a lóláb, de ez már csak vélemény.

Egy másik érdekes példa a kedvencem az Ally McBeal és az Ügyvédek, mert ott egyszerre kezdték a két sorozatot...

ON

Hogy a GG-ről is essen szó:
A Jess-es sorozat címe Windward Circle lett volna egyébként.

Tudtátok, hogy az egészet diszletekben veszik föl, azaz a város a WB studiója? Egy rakás másik film is játszodik itt, pl. a kávézóban, Lorelai házában stb.

Tudtátok, hogy Lane-nek van apja és velük él!?!

És egy rossz hír: Dave-re ne nagyon számítsatok, még ha meg is venné az MTV a folytatást, mert a szinész srácot itt vették föl mindenidők legnyálasabb sorozatába az O.C.-be.
Előzmény: LoviGabi (101)
LoviGabi Creative Commons License 2004.12.03 0 0 101

Szia.

 

Közbevetés, illetve kérdés:

 

"vagy a legtipikusabb példa: CSI->CSI: Miami"

 

Hmm... véletlenül ezek is ( :)) a kedvenc sorozataim közé tartozik, de nem igazán látom hogy ki(k) -voltak- a két sorozat közös szereplője(i)? A CSI: New York-ról már nem is beszélve...

 

LoviGabi

Előzmény: macmelon (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!