Keresés

Részletes keresés

Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1218

Ha ez a 12 ezer forintos kisbusz a dlinél lévő kölcsönzőből van, akkor azok elég szarok, mert kb 16 litert fogyasztanak!

 

pavel

Előzmény: strew (1216)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1217

Ez biztos így van...(reklámfelület)

 

De nekem és sztem nem csak nekem, igen is számít, hogy ha már egy világversenyes álmom teljesül akkor ne jelenjünk meg mint valami sehonnan falváról érkezett csipet-csapat, hanem mint országát képviselő válogatott...

 

De ha nagyon ajánlja nekünk azokat az adidas pólókat, akkor igényt tartanánk rá...legalább nem kell majd annyit mosni a VB alatt!!!

Előzmény: Siroki Brjeg (1214)
strew Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1216

Ma derül ki.

 

A következő lehetőségek vannak

1. nagybusz

2. 1 ingyen kisbusz + 1 kisbusz 12000ft/nap + 1 autó

3. 2 kisbusz 12000ft/nap + 1 autó

 

minden lehetőséget mérlegelve a legoptimálisabb megoldást fogjuk választani.

Előzmény: Siroki Brjeg (1213)
strew Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1215
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1214

Egyébként ez a bemelegítő póló egy bohóckodás!

 

A menők azért találták ki, hogy legyen még egy reklámfelület ami eladható. nekünk nincs szükségünk sajnos plusz reklámfelületekre.

 

 

Előzmény: teo#89 (1210)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1213

Szia!

 

Nekem senki nem mondta, hogy mt vegyek fel.

 

De az a baj, hogy póló lesz, hanem , hogy egy ilyen póló ezer forint, akkor nem kell átverni a lányokat és 1700-ért eladni nekik.

 

Tamás?

 

Mivel megyünk??

Meg van a két kisbusz?

Előzmény: strew (1209)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1211

Ja, és kikérem magamnak, hogy hülye vagyok!!! Válogassa meg kérem az irántunk intézett szavait!!!!!!!!!!

 

Köszönöm

Előzmény: Siroki Brjeg (1206)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1210

Kedves Pavelka Zoltán!!

 

Nem tudom, hogy honann vette ezeket a feltételezéseket, de sztem egy köszönettel tartozunk, hogy egyáltalán foglalkozik valaki Velünk!!

 

-Mi az h elveszik tőlünk a pénzt??? Csak mellékesen megjegyezném, hogy a póló dolog nem volt kötelező...Feltettük a kérdést, hogy ki szeretné...

 

Ja a másik dolog, hogy a fórumon nem egyszer szerepelt a póló kérdés, és Ön valahogy nem nagyon jelezte nekünk, hogy lenne ilyen lehetőség, hogy ingyen igénybe tudnánk venni őket!!! Hiába...Néma gyereknek...

 

Ezek után szerintem nem kéne, mindig mindenen háborogni...Mert ebbe Ön is benne van!!

 

Tisztelettel:

 

Tóth Dóra

 

Előzmény: Siroki Brjeg (1206)
strew Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1212
strew Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1209
Én azt az információt kaptam hogy a szertárból csak pamut melegítőt kapunk. Én igényeltem táskát és polót is...
Előzmény: Siroki Brjeg (1206)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1208

Szia Vanda!!

 

Már csak arra kéne megoldást találni, hogy mi ugye nem a Nyugatihoz megyünk, hanem Komáromba szállunk fel a buszra...Na most akkor mit csináljunk?? Bocsánat, hogy mindig bonyolítunk...

Ja, és köszönjük szépen Neked, és Zsunak is a villámgyors és hatékony intézkedést!! Így nem leszünk tarka-barkák :):)

 

Szép napot Mindenkinek!!

Előzmény: vandalizmus (1203)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1207
Monjuk látom, hogy a főnixben minden hónapban kell új póló, hogy Zsunak meglegyen a betevő!
Előzmény: Siroki Brjeg (1206)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1206

Vesszek meg, ha értem, hogy minek kell 3400 forintot ilyen esetben  pólóra költeni!!

Van, aki alig tudja kifizetni az utat, ti meg pólóra veszitek el a pénzüket.

Tudom, hogy ezen Zsuzsa, vagy valaki jól keres, hiszen egy ilyen bemelegítő póló max feliratozva, jó minőségű pólón 1000 forint, de ne a lányokon keressünk!

Felháborító!!!

 

Miért nem jó nekünk a központi szertárból kivenni egyen pólókat, ami ugye adidas és fizetni sem kell érte?

 

És még én vagyok a rossz ember!!!

 

felháborító amit csináltok, de ameddig van olyan hülye aki ezeket a pólókat kifizeti addig csinálhatkjátok

Előzmény: vandalizmus (1203)
vandalizmus Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1205

Fontos!

 

Megnéztük a biztosításokat is - ahol kérdeztem csak úgy lehet csoportos biztosítást kötni, ha utazási szolgáltatást is igénybe veszünk!!! :( Azt pedig ugye nem akarunk.

 

Szóval a feladat: a héten mindenki kössön biztosítást magának november 5 és 12 közöttre!

 

Ha most kapnék fizut ezt is megelőlegezném, és elintézném egyedül - mert egyszerűbb lenne -, de most nem tudok kifizetni ekkora összeget. :(

 

Javaslat a biztosítás típusára: EUB - Nívó csomag. Ez mindenhol ugyanannyiba kerül.

 

Vanda

 

 

kípör39 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1204
nekem meg a 3. teccik..:)...de a második is yo...
Előzmény: milka11 (1200)
vandalizmus Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1203

Sziasztok Csajok!

 

Azt beszéltük tegnap Zsuval, hogy ne kelljen nektek a bankba rohangálni pénzt tenni a számlámra! Szóval kifizetjük a pólókat előre - főként Zsu fizeti :) -, és akkor mielőtt indultuk vasárnap, megkapjátok őket a Nyugatinál! Oda mindenki hozzon 3400 forintot a két pólóért - csak az kap pólót, aki perkál... :)

 

Valakinek akkor legyen hely is a táskában, mert elkértem Ágitól a főzőlapot - azt mondta Renire szívesen rábízná (csapatban marad :)) -, és akkor azt is felnyalábolom Zsunál, és átadom a Nyugatinál.

 

Derűs ébredést!

Vanda

teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1202
Szerintem is a középső a legjobb...
Előzmény: milka11 (1200)
milka11 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1201

hat ez nagyon nem latszik..

felrakom a phoenix hondlapjara, nezzetek meg:

phoenixfloorball.hu/letoltesek/U19 women  alatt..

Előzmény: milka11 (1200)
milka11 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1200

csajszik. ket betutipus maradt a szoras utan.. egyik- a szoveg is osszerakott.. valahogy komunikaljatok, es sms-ben kernek valaszt. mar hajnaltol nem vagyok gepkozelben, viszont 9 orakor megyek polokert..

ha nincs valasz, en a kozepsot valasztanam (transistor)

 

FLOORBALL TEAM HUNGARY

2006

(JACK THE HIPPER)

 

 

FLOORBALL

TEAM HUNGARY

2006

TRANSISTOR)

 

 

es egy kicsit kotottebb formaju (georgia):

 

FLOORBALL

TEAM HUNGARY

2006

 

 

Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.29 0 0 1199

Nem voltunk "mekibe" csak ügyes a buszsofőrünk:)Hehh...

De nem tudom miért baj hogy Tamás ott dolgozik...és hogy ez miért fontos számodra!:(

üdv

Szép napot mindenkinek

 

Előzmény: Siroki Brjeg (1198)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.29 0 0 1198

Ilyen közellaktok, hogy már haza is értél, vagy betértetek e mekibe netezni!

 

ui: Görög ott volt? :))

Előzmény: Eduss#18 (1197)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.28 0 0 1197
Köszönjük szépen!! /A komáromi lányok:)/
Előzmény: Siroki Brjeg (1196)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.28 0 0 1196

Kifizetem szövetségi pénzből, ne terheljük a VB előtt a lányokat. Hozzatok számlát és adom a pénzt, egész délután a Népligetben vezetek.

 

pavel

Előzmény: strew (1195)
strew Creative Commons License 2006.10.28 0 0 1195
teremköltség =<1000Ft
strew Creative Commons License 2006.10.28 0 0 1194

Edzés:

Vasárnap 13:00 - 16:00

MINDENKINEK KÖTELEZŐ!!!

Neumann János SZKI Budapest.

CSak benti cucc. Fehér és sötét poló.

teo#89 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 1193

Lányoook!!!!

 

S.O.S. közlemény a vb-s tréning pólókkal kapcsolatban!!!!!!!!!!!

 

Egy kedves ismerősnek köszönhetően, ilyen rövid kis idő alatt is tudnak nekünk pólókat biztosítani!! De azért nem megy ám olyan egyszerűen!! Nagyon kevés idő van mindenre, szóval ha benne Vagytok, akkor kérném szépen, hogy minél gyorsabban teljesítük a kérésüket!!

 

Mégpedig:

 

- a szita szerintem legyen egyszínű, mert így olcsóbb a póló nyomásának ára

  (1 szita, egy szín esetén kerül 3000 Ft-ba, persze ezt az árat 16 fele szét kell osztani)

- a póló így egyszínűre nyomva, 1000 Ft-1700 Ft között lenne (a póló minőségétől függ)

-Ezt az árat holnapra, a közgyűlésre a csapatvezetőknek vinni kéne, vagy megbeszélni a csapatvezetőkkel, hogy egyesületi pénzből oldják meg, amit ráérne odaadni Nekünk, csapattagoknak a jövő héten is!! Muszáj ennyire drasztikusnak lennünk (a pénzezésre értem), mert hétfőn a a rendelést le kell adni, hogy jövő hét pénteken  el lehessen hozni őket!!!

-Arra gondoltam, hogy elég lenne ha a póló hátuljára lenne nyomva minta.

      Pl.: -World Championship 2006 HUNGARY, vagy U19 Floorball Team HUNGARY, vagy kinek mi tetszik!!! Ezt is tessék minél hamarabb eldönteni..még a héten kéne!!!! Jöjjenek az ötletek ezekből tudunk előrébb jutni!!!

 

Szóval kérek minden kis csipet-csapat tagot, hogy beszéljen a csapatvezetőjével és a válogatottban szereplő csapattársával...Értesítsük minél hamarabb egymást, mert szorongat Bennünket az idő!!!!!

 

Kérem jelezzetek vissza, mert akkor feleslegesen nem kepesztünk/kepesztek!!!!

 

A méretekről is értesítsétek a csapatvezetőket, nehogy aztán ezzel legyen gond!!!!

 

Ja, remélem nem bánjátok, de Vandát kértem meg, hogy szedje be a pólópénzt a közgyűlésen és hozza is el őket jövő héten...az az igazság, hogy más ismerősöm nincs aki Pesten szorgoskodik...

 

Előre is köszönöm mindenkinek!!!!!!! :):):)

 

Ui.:Nagyon nagy izgalomba vagyok, bocsássátok meg nekem az akciózást!! :):)

 

Puszi mindenkinek

 

Dóri

 

 

vandalizmus Creative Commons License 2006.10.27 0 0 1192

Sziasztok Lányok!

 

Ne aggódjatok már az utazás miatt! Ezzel majd mi foglalkozunk. Kisbusszal lesz a kiutazás, helye mindenkinek van.

 

Ami fontos! Ma 15:00 óra után Ágoston Zsolt felhívja majd Tamást, hogy szabad-e a terem a Naumann-ban. Általában üresek a hétvégék, de azért az igazgatónak rá kell bólinatnia. Szóval úgy néz ki, hogy lesz edzésetek hétvégén, és estére már valszeg azt is tudni fogjátok, hogy mikor. Ne tervezzetek semmi mást vasárnapra!

 

Holnap este pedig már a pontos infókat is megkapjátok az utazással kapcsolatban.

 

Derűs pénteket!

 

Vanda

milka11 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 1191
Az egyik a Tamas, az egyertelmu. masik nem tudim, ugyanis te (mert hogy a neved felmerult, mint lehetseges csapatkisero) nekem azt mondtad 2 hete, kimesz a lamnyokkal, de utana atmezs az egyetemi VB-re, Svajcba. ha te vewzeteed a kisbuszt, ez nehezkes..
ezert nem tudom ki a masik csapatkisero, sofor. Akos talan?
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.27 0 0 1190
Na ki?
Előzmény: milka11 (1188)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 1189

De akkor mindenki fut:))Nincs autó meg busz,meg stb:))

16ember???:S :(

Előzmény: Siroki Brjeg (1186)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!