Keresés

Részletes keresés

hamvasszirom Creative Commons License 2008.07.18 0 0 124
Szia Röpcsike!
Milyen stílusú zenét szeretsz? Írj egy pár előadót és küldök néhány midit
Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.16 0 0 123
Hy!

Tiszteletem e kis közösségnek. Totál új vagyok itt, s elárulom, ogy csuppán a karaoke miatt léptem be hozzátok. Megláttam, megtetszett, s most szeretnék zenét gyűjteni. Mint látom, Ti itt efy kicsit profi szinten űzítek.
Esetleges kérésem lenne, hogy karaoke zene letöltési helyét, vagy éppen már meglévő file-kat kérnék.
Előre is tisztelettel köszönöm!

Röpcsike.

ropcsike@freemail.hu
psr640 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 121
Úgy érted, akusztikus hangszerek? Mert csak azok valódiak.
Előzmény: Törölt nick (120)
hamvasszirom Creative Commons License 2008.05.16 0 0 118
Szia jack_apo!
Mi a párommal roland g70 szintetizátoron használjuk a midiket, mert a számítógépen valóban csapnivalóan szól. Egy Yamaha hangszer, ami a rolandoknál sokkal könnyebben kezelhető, bizonyára megoldaná a problémádat. Jobb ötletem nincs. Sajnálom, hogy eddig senki sem írt neked, aki jobban otthon van a témában, mint én.
Előzmény: jack_apo (117)
jack_apo Creative Commons License 2008.05.04 0 0 117

Üdv.

 

VanBasco-s karaoke-s vagyok én is.

Keresek olyan modult, esetleg szintit, amivel jobban szólnak a dalok, mint a laptopom hangkártyájával.

Ti mivel dolgoztok?

Vegyek valami régebbi PSR Yamahát, vagy valami szoftveres megfejtés is van.

Segítsetek

Köszi

JAck_apo

suto_andrea Creative Commons License 2008.04.20 0 0 116

Sziasztok!

Nagyon nagyon köszönöm a segítséget:)))

Mostmár nekiállok gyakorolni.

Andrea

hamvasszirom Creative Commons License 2008.04.15 0 0 115
Szia Andi! Elküldtem a freemailodra a számot.
Előzmény: suto_andrea (113)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2008.04.15 0 0 114

Fájlt nem találtam, de http://www.youtube.com/watch?v=-9pBVBKTRuw

itt fent van, dugj rá vlami rögzítőt a hangkártyádra és szedd le...

Előzmény: suto_andrea (113)
suto_andrea Creative Commons License 2008.04.15 0 0 113

Sziasztok!

nagyon nagy szükségem lenne Bryan Adams Everything I do( a Robin Hood betét dala) számának alapjára. Vagyis a karaoke-s változatra. Sógornőm esküvőjén szeretném meglepetésből elénekelni. Nagyon megköszönném, ha valaki elküldené az e-mailemre: suto_andrea@freemail.hu

Fizetek is érte, ha kell...

Köszönöm előre is.

Andrea

hamvasszirom Creative Commons License 2008.04.12 0 0 112

Szia! jobb ma egy veréb! Elküldtem neked a tiszta őrület c. szövegét e-mailban, de nem kaptam választ. Talán megváltozott az e-mailcímed és nem kaptad meg?

 

hamvasszirom Creative Commons License 2008.04.07 0 0 111
Köszönöm pandurim a midit!
Ez a változat van meg nekem is. Az első szót lefelejtették, de attól még használható.
Előzmény: pandurim (109)
hamvasszirom Creative Commons License 2008.04.06 0 0 110
Sziasztok! Szeretnélek benneteket megkérni, akinek meg van Kerozintól a kismalac midije, karaokija, olyan előadásban, ami megegyezik az mp3-mal, az legyen szives küldje már el nekem az e-mailomra. Köszi mindenkinek!
pandurim Creative Commons License 2008.04.04 0 0 109

Szia Hamvasszirom! Csárdás MIX-ekre gondoltam. köszönöm kedvességedet.

 

hamvasszirom Creative Commons License 2008.04.03 0 0 108
Könnyűzenei mixekre, lakodalmasra, vagy csárdásmixre gondoltál?
Előzmény: pandurim (107)
pandurim Creative Commons License 2008.04.03 0 0 107
Hamvasszirom !  Köszönöm szépen a dalokat  nekem a kerozintól ezek megvannak ha kell szólj.  dalok :  Azzuró,  Csak a huga,  Durva didi,  Halál a májra,  Hungacsaka,  Kaka Kairó,  Kismalac,  Nagypapa punk volt 
hamvasszirom Creative Commons License 2008.04.03 0 0 106
Szió panduri!
Küldtem néhány csárdást! 
Előzmény: pandurim (105)
pandurim Creative Commons License 2008.04.02 0 0 105
Sziasztok !Vettem egy Roland EM 25 flopis szintetizátort mert megszeretnék tanulni rajta játszani saját szórakoztatásomra. Köszönettel vennék  midis dalokat  ha lehet csárdásokat és  MIX – eket. Ha valaki tudna és akarna  segíteni dalokkal megköszönné egy zöldfülü kezdő.  Ha valaki tud segíteni akkor erre az email címre  küldjön dalokat  panduri56@vipmail.hu   köszönöm.

hamvasszirom Creative Commons License 2008.03.15 0 0 104
Megkaptam a midiket. Köszi!
Előzmény: Sipix (102)
hamvasszirom Creative Commons License 2008.03.14 0 0 103
Ruter csere volt nálunk és nem működött a freemailos címem, de már aktivizáltam újra. Jöhet a leveled! Én sem tudok neked küldeni levelet.
Előzmény: Sipix (102)
Sipix Creative Commons License 2008.03.14 0 0 102

Nem tudok neked mailt küldeni...

Jelezz ha esetleg mégis elment:)

 

sipix@starport.com.ua

 

Előzmény: hamvasszirom (101)
hamvasszirom Creative Commons License 2008.03.12 0 0 101
Én nagyon szivesen segítek neked, ha dobsz egy e-mailt a hamvasszirom@freemail.hu-ra!
Előzmény: \"Andy\" (100)
\"Andy\" Creative Commons License 2008.03.05 0 0 100
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!Szeretnék osztálytalálkozómra egy fergeteges karaoke bulit csinálni.De kevés a midi gyűjteményem.Tudtok segíteni,hogy honnan tölthetek le magyar midiket?Vagy van valakinek gyűjteménye amit átküldene nekem?
Előre is köszönöm!
hamvasszirom Creative Commons License 2008.02.09 0 0 99

Sziasztok! Keresek egy midifile-et, Kerozintól a da da da című  című dalt. Ha meg van valakinek, esetleg tudja, honnan tölthetem le, vagy hol vehetem meg, kérem írjon ide, vagy az e-mailomra. Köszi mindenkinek! 

hamvasszirom Creative Commons License 2008.02.05 0 0 98
Bocsi, de én tök hülye vagyok a cakewalkhoz. Én olyan dalokra gondoltam, amik csak úgy kóborolnak a neten és bárki letöltheti. Majd megkereslek e-mailban.
Előzmény: jobb ma egy veréb (97)
jobb ma egy veréb Creative Commons License 2008.02.05 0 0 97

Kedves Hamvas.

Az előzőekben megadtam az "emilemet", ahol ebben a témában bármikor a segítségedre lehetek./ akár más zenész, ill. karaokés cimborának is./

A szövegfelírás egyszerű feladat a Cakewalkkal, de a szerzői jogvédelmet figyelembe kell venni,/ vagy ....../

A copyright komoly dolog, ennek megsértése nem gyerekjáték.

Mint az ekőzőekben írtam, a Cakewalk file infoban "untitled", ill. copyright-mentes

dalokat nyugodtan lehet editálni.

Keressetek meg "ebben" a témában priviben.

polluxkasztor@vipmail.hu

 

 

 

 

 

Előzmény: hamvasszirom (96)
hamvasszirom Creative Commons License 2008.02.05 0 0 96

Tud valaki nekem segíteni, hogy a szöveg nélküli midifile.okba, hogy tudom a cakewalk progival beírni a szöveget, hogy végül énekelhető is legyen?

rpuma Creative Commons License 2008.02.03 0 0 95
MidiTom sikerült beállítani!:):)Visszavonom az elöző kérdés!Kössz a segítséget szuperül megyí!!:)
rpuma Creative Commons License 2008.02.03 0 0 94
Köcce a választ még vmi hol is találom ezt a szintetizátort amiről beszéltél? Sajna ennyire nem vágom a témát. Segítenél még.
MidiTom Creative Commons License 2008.02.02 0 0 93
Meg kéne nézni, hogy van-e valamilyen szoftverszinti a gépen, amin egyáltalán megszólalhatnak ezek a nóták. Alapesetben az XP tartalmazza az "MS GS hullámtábla szintetizátort", arra kell irányítani a karaoke lejátszó midi kimentét. Ha a Windowsban ez van beállítva alapértelmezésű midi lejátszónak, akkor többnyire nem kell csinálni semmit.
Vannak persze ennél jobb megoldások is, de ez a legegszerűbb.
Előzmény: rpuma (92)
rpuma Creative Commons License 2008.02.02 0 0 92
Azért köszi a választ. Esetleg vki más tud segíteni még mindig ua az a problámám szöveg van hang nincs.vanBasc'os éa karafun esetén.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!