Keresés

Részletes keresés

req999 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 72
És még sátánista is vagy. Meg gonosz. :] És persze hogy "a" komolyabb körre gondoltam, csak nem tudok fogalmazni már megint. Ma ilyen napom van. Biztos meg vagyok átkozva... :]]]
Előzmény: svmmvm bonvm (71)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.06.12 0 0 71
Osara? Vagy 'a' komolyabb kör?:)
Véleményem szerint az egyik 19, a másik meg XIX. De én tájékozatlan vagyok, inkorrekt és hülyeségeket beszélek egy nick mögé bújva.
Előzmény: req999 (68)
req999 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 70
#47
Előzmény: Azirafael (69)
Azirafael Creative Commons License 2003.06.12 0 0 69
Mit értesz "komolyabb körök" alatt?
Előzmény: req999 (68)
req999 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 68
Ezt a komolyabb körök pozitívumként értékelik, biztos vagyok benne... Remélhetőleg erről hivatalosan is nyilatkozik itt. :]
Előzmény: Azirafael (67)
Azirafael Creative Commons License 2003.06.12 0 0 67
Megnéztem. Azt azért nem gondoltam volna, hogy idáig süllyednek...Ásványvizet prédikálni és denaturált szeszt inni nem mágushoz méltó dolog. Jártam a wicca.hu-n, és ott Osara kifejtette, hogy soha nem volt és nem is lesz kapcsolat a KWHE és a Boszorkányszövetség között.
Előzmény: Szélvándor (65)
Szélvándor Creative Commons License 2003.06.12 0 0 66
Eszembe jutott valami aranyos...

MAGE WARS - Vito strikes back :)))

Azért kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a "Return of the Padre"... :)))))

Előzmény: Szélvándor (65)
Szélvándor Creative Commons License 2003.06.12 0 0 65
Hát persze hogy van!

http://www.magusszek.tk/

Előzmény: Jericho... (64)
Jericho... Creative Commons License 2003.06.12 0 0 64
Lehet, hogy a mágusoknak, szakszervezetük is van?
req999 Creative Commons License 2003.06.11 0 0 63
Amatőrök... Simán össze lehet hozni, hogy az ember lába ne büdösödjön. Sima higiénia, hajlam és megfelelő bakancs kérdése csak. És most kapaszkodj, mert különösen bölcset írok: csak mert szandál, lehet még büdös, és nem biztos, hogy csak a lába... nem is szólva az esetleges egyéb meglepetésekről. Szóval... az élet csupa rejtély és talány. :]
Előzmény: svmmvm bonvm (61)
Sense Creative Commons License 2003.06.11 0 0 62
Háát igen, erre régi szerepjátékos múltból csak egy Stinking Cloud varázslat jutott eszembe :)))
Előzmény: svmmvm bonvm (61)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.06.11 0 0 61
Na igen:) Kicsit lelohasztotta a lelkesedésem amikor láttam, hogy a boszi még 40fokos kánikulában is martensben illegeti magát, esetleg nem is harapdálnám meg a lábujjait, hiába a bűbáj:)
Előzmény: req999 (59)
Kartal_ Creative Commons License 2003.06.11 0 0 60
req: 10 pont :)
Előzmény: req999 (59)
req999 Creative Commons License 2003.06.11 0 0 59
Ehe... rágalmazgat a fiatalúr... Persze ilyen az irigység... :] Az igazság az, hogy nem voltam jelen, és erre több okot is fel tudnék sorolni, de talán az első is elég: az érdektelenség.

És aha! Hát ezzel a hozzáállással, mon ami, gondok lesznek. A kis tüncibünci boszikért sokmindent megtesz az ember. Mit neki lingamizzasztó hőség meg hajnali 10 óra! Van ebben valami báj. Nem csodálom, hogy annak idején nem sikerült behálóznod a kiszemelt pentagramos banyát, amiről meséltél eónokkal ezelőtt. A kitartás és az elszántság hiányzik, hiába a komolyság! :]

Előzmény: svmmvm bonvm (53)
Sense Creative Commons License 2003.06.11 0 0 58
Tudom, időnként olvasom a wicca.hu-t, meg vannak wiccás ismerőseim, na majd legközelebb :)
Előzmény: Kartal_ (57)
Kartal_ Creative Commons License 2003.06.11 0 0 57
Sense: nem is vettem annak. Egyszeruen csak elmondtad a velemenyed. :)

A kapcsolatot meg fel tudod venni velunk barmikor, ha ugy gondolod, hiszen nyiltak a meghirdetett programjaink.

Előzmény: Sense (56)
Sense Creative Commons License 2003.06.11 0 0 56
Hali!

Igazából én csak a közeletekben akartam meditálni egy kört, érdeklődésképpen, sajnálom, hogy lecsúsztam az eseményről...

Ja, amúgy nem fikázásnak szántam a beírásomat.

Sense

Előzmény: Kartal_ (54)
Sense Creative Commons License 2003.06.11 0 0 55
Nah, kössz, de azért a sétáért meg "vízijátékért" amúgy is megérte :)
Előzmény: svmmvm bonvm (53)
Kartal_ Creative Commons License 2003.06.11 0 0 54
Sense: 10:40kor mar csak beszelgettunk. :)

Nehany ember eljott, mert kivancsi volt, megrontva erezte magat, kerdesei voltak, stb. es ugy lattam, hogy elegedetten tavoztak. Nem ereztek magukat becsapva, es reszesei voltak egy kellemes beszelgetesnek.

Orulok, hogy jol erezted magadat te is. :)

Udv,
Kartal

Előzmény: Sense (52)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.06.11 0 0 53
"illetve volt az elcseszett hőségben néhány feketében-pentagrammás függővel mászkáló ember"
Szóval a req ott volt, csak sumákol:)
Nem azért, de aki képes ilyen p.csizzasztó hőségben 10 órakor feketében kajtatni holmi boszorkányok után az meg is érdemli:-/
Előzmény: Sense (52)
Sense Creative Commons License 2003.06.11 0 0 52
Spirituális izé..

Kimenetem a szigetre, nem mintha el lennék átkozva, de kiváncsi voltam, hogy mi a búbánatot akarnak csinálni...
Lényeg: kb. 10:40 körül értem oda némi csúszás miatt, egy (azaz 1) darab wiccást sem láttam már akkor a kútnál, azért körbemászkáltam, de semmi (illetve volt az elcseszett hőségben néhány feketében-pentagrammás függővel mászkáló ember, de vmi össznépi rendezvény egy szál sem, pedig kiváncsi lettem volna).

Viszont tök jót kószáltam a szigeten és a szökőkút+klasszikus zene is szép volt :)

Mágusháború: nem hallottam, hogy bármelyik is elhalálozott volna, akkor most mi van? :))))
Milyen mágusháború az ilyen? :)

Sense

Előzmény: svmmvm bonvm (46)
req999 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 51
Hejj, földlakó, szerintem itt sokkal sötétebb, hogynemondjam "ördögi" terv fortyog a színfalak mögött. :] Az, hogy ingyen elücsörög valaki és osztja az áldást meg a nemtommit, elég kevés kiadással jár, viszont a sok rajongó kap egy kis cirkuszt, aztán büszkén meséli a szomszédnak, osztálytársnak, havernak, hogy benne van a tutiban, a jóboszorkányok (akik nem sátánisták, mer' nem hisznek a sátánban) leszedték róla a rontást és megkötötték a szerelmét jól. Az első adag ingyen van, ugye, a Stexes Bratyók is így csinálják, és meg is van a reklám jól.


Magyarországon meg elég sokféle emberke él, akik közül sokan
1. hisznek akár az átkokban is (mert mit is értünk ez alatt?)
2. Bagaméri is meg volt átkozva, és gyakran hangoztatta
3. Lord Meldrumot Sir Shawcross jól megátkozta (tiszta Crowley-s jelenet volt... :]), és jól csődbe is ment őlordsága
4. a természetközeli népek elmennek a boszorkánydoktorhoz, ha az nincs, az épp rendelő jóboszorkányokhoz (akik nem sátánisták, mer' nem hisznek a sátánban), a felvilágosultabbak meg simán agyonidegeskedik magukat és meghalnak gyomorfekélyben meg infarktusban és agyvérzésben

Az meg, hogy járt-e valaki bármiféle iskolába alig kapcsolódik ahhoz, hogy le tudja-e írni helyesen a nevét... Nemtom... Szerintem ez valahol szórakoztató kis esemény, mint ahogy olvasom, mennek teázni is. Na most ha a fórumukból indulok ki, meg a hozzájuk hasonló weblapok fórumaiból, hát elég nagy önuralomra lehet szükség a "rajongótábor" elviselésére. De biztos megéri nekik, különben nem csinálnák.

Előzmény: svmmvm bonvm (50)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.06.10 0 0 50
Mentségükre szolgáljon, hogy ingyen csinálják, mondjuk szerintem ez elég harmatos módja az önszórakoztatásnak, de hát nem vagyunk egyformák.
(Mert abban kételkedek, hogy van olyan ember Magyarországon, aki
1. hisz az átokban
2. meg van győződve róla, hogy elátkozták
3. el van átkozva:)
4. és képes is csinálni valamit emiatt)
Biztos tanulságos lenne kitöltetni egy kérdőívet a vendégekkel, hogy pl. iskolába jártak -e, meg hogy írják le helyesen a nevüket, stb.
Előzmény: req999 (49)
req999 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 49
Tehát belőled nem élnének meg. Csoda-e, hogy inkább szerelmet rontanak meg átkot pakolásznak? Az mégiscsak kelendőbb, és gyarapodik tőle a rajongótábor, hízik az ego (már ha valakinek az a fajta rajongótábor kell épp).
Előzmény: svmmvm bonvm (48)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.06.10 0 0 48
Komoly emberek köre. Magamra gondoltam:)
Többek között azt is nagyra értékelem magamban, hogy képes vagyok meglátni az értéket sok olyan dologban, amiben más nem is keresné. (Mint Aglié (vagy ki) a Focault-ingában). És biztos vagyok abban, hogy a wiccának is vannak ilyen értékes gondolatai, tartalma, valami. De amikor ilyen szerelmi rontás meg átoklevétel kerül szóba, inkább hagyom az egészet a fenébe és megnézem Lui Pádre valamelyik rajongói fórumát, vagy egy Uri Geller videót:-/
Előzmény: req999 (47)
req999 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 47
Mik azok a komolyabb körök? Többet fizetnek? És hosszú távon?
Előzmény: svmmvm bonvm (46)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.06.10 0 0 46
"Spirituális tisztítás a Margitszigeten
2003. május 29. 11:20

A KWHE csoportos segítséget hirdet a rászorulóknak; megtisztítja őket az estelegesen rájuk került rontásoktól vagy szerelmikötésektől. A segítség természetesen ellenszolgáltatás nélküli."

Szerintem az ilyen akciók NEM segítik elő a kwhe elismerését komolyabb körökben:-/ Na mindegy, semmi közöm hozzá.

Előzmény: Khaosmage (45)
Khaosmage Creative Commons License 2003.05.22 0 0 45
Üdv!

Szeretnék néhány félreértést eloszlatni.

1.) A KWHE alapítói között volt olyan is, aki annó a BSZ. -nél kezdett, de a jelentős többségünk nem volt soha kapcsolatban velük.

2.) A Boszorkányszövetség a magyar boszorkányság hagyományaival foglalkozik, bár ők úgy gondolják, hogy a boszorkány és a wicca azonos fogalom. Nekik is van némi igazuk. Mi külön kategóriaként kezeljük a kettőt, magunkat kizárólag wiccának tartjuk. Nekünk is van némi igazunk. Elfogadjuk a BSZ-t, ugyanúgy, ahogy minden szervezetet elfogadunk.

3.) A két szervezet közti különbség abban rejlik, hogy a KWHE csak a tagok számára, és ingyenesen végez jóslást, stb., és elsősorban az oktatásra helyezi a hangsúlyt.

4.) Attól tartok, Fawn hozzászólása félreértést szült. A Wicca vallás lényege, hogy az ember elfogadja a világegyetem duális voltát, tiszteli a természetet, betartja az egyetlen szabályt ("Tégy, amit akarsz, de ne árts"), és wiccaként gondol magára. Foglalkozunk a mágia különböző formáival, így a hagyományos wicca- és boszorkánymágiával is, de mindenki más-más szakterületet kutat. Fawn nem vonzódik különösebben ehhez a fajta technikához, azonban vallási tekintetben Wicca (hiszen ez -evidens módon- a csatlakozás feltétele).

Minden jót!

Saddie
KWHE Alapító Súi Crínna

Léleklepke Creative Commons License 2003.05.20 0 0 44
Azért érdekelne, hogy ha a szervezet nem szigorúan Wicca, illteve ha nem kötelező ilyen irányultságúnak lenni, akkor miért Wicca egyház a nevetek?
Előzmény: Fawn (38)
Taktikai Reset Creative Commons License 2003.05.19 0 0 43
Hm... van egy Sólyomfi nevű sámán, ő következetesen "tátos"-nak írja a táltost. Talán meg akarja különböztetni magát a Kovács András féle újsumér-magyarjézus táltosságtól?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!