Keresés

Részletes keresés

Zsuzsika8 Creative Commons License 2018.08.29 0 0 19256

Aeolussal utaztunk Tsilivibe.

 

Korrektek voltak, a hely is elég jó volt, és jók a fakultatív programok.

Előzmény: Turkeygirl007 (19253)
tündi1111 Creative Commons License 2018.08.27 0 0 19255

Szia! Próbáld meg az Utazom.com-ot. 3. éve velük utazunk, rendben volt minden.

 

pampalinikis Creative Commons License 2018.08.27 0 0 19254

Szia!

 

Ha fennt vagy facebook-on, ott keress rá Zakynthos, a kelet virágára. Dóri ott él kinnt, és szokott segíteni szállásokkal kapcsolatban. Nekem annó (2016) elég gyorsan válaszolt. Utazási irodában nem tudok neked segíteni, mert én egyénileg szerveztem mindent.

Előzmény: Turkeygirl007 (19253)
Turkeygirl007 Creative Commons License 2018.08.23 0 0 19253

Sziasztok!
Sajnos nincs már hely a szeptember 12-i repülő útra Zakythosra, ezért a segítségeteket szeretném kérni szállás ügyben.
A szeptember 05-i indulással mennénk.
Segítsetek kérlek, hogy Ti milyen utazási irodával és hova utaztatok, amivel meg voltatok elégedve!
Köszönöm!

ttfej Creative Commons License 2018.08.17 0 0 19252

Szia! Adnak igen ha jelzed és teljesen ingyen,benne van a bérlésben.Üdv.:R.

Előzmény: Psy85 (19251)
Psy85 Creative Commons License 2018.08.16 0 0 19251

Hello, jovo heten mennenk a szigetre ket kicsivel, a kerdesem az lenne, h autoberlesnel adnak gyerekulest? Ha igen, felaras? 

Bebri Creative Commons License 2018.08.10 0 0 19250

Sziasztok! Járt valaki közületek Argassiban, a Chryssi Aktil szálláson? Ha igen, tudnátok adni infót róla? Érdekelne pl..hogy a kpnyhasarokban van-e rezsó vagy ilyesmi. Másfél hét múlva indulunk. Budapestról indulunk csütörtöki nappal, azt esetleg tudja valaki, hogy mikor indul a repülő? Még nem kaptunk érzesítést.  (Taurus Reisen) Köszönöm

bohmmarta Creative Commons License 2018.08.08 -1 0 19249

Sziasztok!

 

Görögországban a legszebb strandok nem a legközelebbi, a legnagyobb, a leghíresebb strandok. Mindenhol vannak olyanok, ahol az útról egy kis ösvényen lejutva egy gyönyörű kis "privát" strandot találunk. Tudtok nekem ilyeneket mondani Laganas közelében (de egy ilyenért messzire is érdemes menni)? Egy kis homokos, apró-kavicsos öböl, ahol nagy eséllyel csak mi leszünk, és az útikönyvekben nincs benne. Köszönöm!

Nagyi17 Creative Commons License 2018.07.30 0 0 19248

Jaaa plusz a grand tours gyűjtöget embereket majd Szegeden osztanak szét h ki hova. Jól meg van szervezve,de várakozni kell amíg az osszes busz oda ér. Vannak olyan irodák,akik Pestről egyenesen mennek a cél felé. Ezzel nem kevés időt lehet spórolni. Sajnos nem tudom a társaság nevét már,de egy házaspár meselte Laganasba,hogy 22óra volt az út megallas nelkul fedélzeti wc volt stb...nem tudom az mennyire gáz... Jó a grand,de ezekkel számolni kell sajnos.

Előzmény: Nagyi17 (19247)
Nagyi17 Creative Commons License 2018.07.30 0 0 19247

Mi repulovel mentünk 90e/fő volt. Busszal 70e/fő lett volna, ezért döntöttünk a repulo mellett. Grand tours nem rossz,de sietni kell a wc-knél,mert minden perc számíti főleg a határon...a sor iszonyat hosszú a női wc-nél így tavaly a férfiba jártak a nők,amikor mi voltunk busszal. Én sem biztos,hogy mennék busszal legközelebb (29éves ffi vagyok) a lábaim beduzzadtak,a derekam fájt utána 2napig. Sok idősebb párral.talalkoztunk,akik evente 2-3alkalommal mennek busszal,hát le a kalappal előttük. Bár ha minden kotel szakad,és nincs anyagi lehetőség a repcsire,akkor inkább a busz és inkább Görögország,minthogy a balcsi ugyan ennyiért.....

Előzmény: Törölt nick (19246)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.29 0 0 19246

koszi!

 

Rolitours-nal nézelődunk most, róluk eddig jókat hallottunk

Előzmény: Niccosse (19245)
Niccosse Creative Commons License 2018.07.29 0 0 19245

Szia! Szerintem is olcsóbb busszal menni. Nekünk fejenként 60.000 F-ra se jön ki ellátás nélkül. A kompozás is szerintem egy külön élmény. De egy napi utazással szamolni kell. De az teljesen egyén függő hogy ki mennyire birja. Mert nem egy fiatallal találkoztam akik busszal mentek és utána megfogadták hogy soha többet. De a külső tapasztalatom, hogy a kis gyerekek sokkal jobban bírják mint a felnőttek és a nyugdíjasok is jobban bírják pedig nekik okuk is lenne a panaszra, de valamit valamiért 🙂 Én is fiatal vagyok, nekem nincs bajom vele, ki lehet birni és hozzá is lehet szokni szerintem. Egyszer legalább ki lehet próbálni. Nekünk a Grand Tours utazási iroda vált be. Velük délelőtti órákban érkezünk meg es utolso nap késő délután vagy kora este indulunk így az utolsó nap is lehet még fürdeni. És új buszai is vannak. Mindenképp utána kell járni hogy melyik buszos utazási irodával érdemes menni.

Jó nyaralást! 🙂

Előzmény: Törölt nick (19244)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.28 0 0 19244

Szia!

 

Érdeklődni szeretnék a buszos utas tapasztalatról.

Tavaly autóval voltunk Thassoson, idén pedig Zakynthos lenne a terv, de ha lehet kihagynám az autós sztorit.

Akkor több autóval mentünk, most viszont csak a mi családunk.

Bármi közbejöhet, amúgy is leginkább csak én vezetnék, szóval kényelmesebb lenne nem vezetni.

 

Neked nagy a tapasztalatod a buszos utazások terén. Mennyire "gáz"?

5 éves gyerkőccel mennénk...

 

Érdemes belevágni?

(Azért szerintem jóval olcsóbb, mint repülővel)

 

Köszi 

Előzmény: Niccosse (19242)
apache76 Creative Commons License 2018.07.28 0 0 19243

Sziasztok!

 

Laganasból mennyire nehézkes eljutni busszal a Zante vízividámparkba? Köszönöm.

Niccosse Creative Commons License 2018.07.28 0 0 19242

Sziasztok! Már a 8. éve, hogy Görögországba utazunk busszal. Eddig mindig a fakultatív kirándulásokon vettünk részt. Hiába volt nálunk mindig jogosítvány az idegennyelv tudása hiánya miatt mindig a biztosra mentünk. Korábban voltunk már Zakynthoson, akkor Agios Sostisban. Most Tsilivibe megyünk augusztus közepén és most már az autóbérlés mellett szeretnénk dönteni, körbe kocsikázni a szigetet. Aki járt már Tsilivibe és bérelt autót is igénybe tudott venni magyar nyelven segítséget? Tudtok valamit ajánlani? Köszönöm és mindenkinek kellemes feltöltödést kívánok még ami maradt a nyárból 😊

 

S I T H che Creative Commons License 2018.07.26 0 0 19241

Mindenhol van rengeteg, nincs igazan nagy kulonbseg, de a kisebbek indonkent elfogynak, tehat lehet, hogy nem lesz az elso kolcsonzoben, csak a 3.-ban. (az kb 300m_t jelent) A repuloteren is lehet berelni, de ott dragabb. Viszont ha csak par napra mentek, akkor megvan az elonye, hogy a repteren felveszed erkezeskor es indulaskor ott hagyod, ami nagyon praktikus, foleg, ha reggel 5 kor a repteren kell lenni. 

Előzmény: zakarias123 (19240)
zakarias123 Creative Commons License 2018.07.26 0 0 19240

Üdvözlők Mindenkit!:-)

Augusztúsban tervezünk Zakynthosban pár napot eltölteni a párommal, és ennek függvényében érdeklödőm az autóbérlés miatt..Melyik a legjobb opció?

Köszönök minden hozzászólást!

Johanna

S I T H che Creative Commons License 2018.07.24 0 0 19239

Nem biztosit ilyet egyik autokolcsonzo sem, neked kell az utazasodat intezned, oket nem erdekli hova mesz az autoval, csak az, hogy fizess es visszavidd:-)) Ahogy mindenutt mashol is a vilagon. 

Előzmény: jurita (19236)
Nagyi17 Creative Commons License 2018.07.24 0 0 19238

Átlósan kb 30 km a sziget. Be lehet jarni 2nap alatt de ha meg is akartok allni itt ott több idore akkor 3-4nap kell szvsz. Mi 2 napig kocsikáztunk,második nap ugyanazokon a falukon mentume keresztül,csak más volt az úticél. Viszont a rossz idő miatt mi a sziklás részeknél (porto limnionas) nem tudtunk a fürdőzni sajnos

Előzmény: belphnaque (19237)
belphnaque Creative Commons License 2018.07.14 0 0 19237

Sziasztok !
Ma jöttünk rá, hogy itt nyaralunk majd gyerekekkel, augusztus közepén 2 hétre.
Az ismerkedés elején vagyok. Hagy kérdezzek néhányat:
- Érdemes úgy szervezkedni, hogy két helyszínen szálljunk meg, vagy kicsi a sziget, és minden bejárható ?
- Érdemes esetleg a szomszédos területekre is átcuccolni (pl. Kefalonia) egy hétre vagy pár napra ?
- Van Zakínthosnak olyan része, amin kevsébé vagy érdemesebb szállást nézni bármilyen általatok preferált szempontok szerint ?

 

Köszi !

Belph.

jurita Creative Commons License 2018.07.13 -2 0 19236

Sziasztok, jövőre Zakynthos-Kefalónia túrát tervezünk. Zakynthosra érkeznénk wizz air-rel és onnan is indulnánk vissza. Autót akarunk bérelni és átkompozni vele Kefalóniába is. Pár éve olvastam, hogy valaki talált olyan autókölcsönzőt aki ezt biztosította nekik. Nem tudjátok melyik kölcsönző volt? Köszönöm előre!!

amina4 Creative Commons License 2018.07.09 0 0 19235

Szia Ni kó 57!

 

Igen, ugy van. A megszokott helyen. Sajnos már túl is vagyunk rajta, de megint csak azt tudom mondani, hogy nagyon jól éreztük magunkat.

Ti? Nyaralás?

 

Üdv: Amina

Előzmény: Ni kó57 (19204)
hallaignác Creative Commons License 2018.07.09 0 0 19234
sanse79 Creative Commons License 2018.07.05 0 0 19233

sziasztok!

mi a mai nap tzertunk vissza tsilivibol. csutortok , azaz egy hete, akkor volt meg nagyon szeles az ido, masnap mar rendben volt. csak a szokasos delutani kicsit szelesebb ido, de mit mondjak, szerintem jobb is, mert mar kezdett nagyon meleg lenni. Reggel amikor 9korul kimentunk a gyerekekkel mar akkor kezdett egetni a nap...szoval nem tudom h julius kozepen, vegen...aug-ba mi van ott :D

lenyeg hogy mult pentektol napsuteses ido es nagyon meleg :D

udv

b

Nagyi17 Creative Commons License 2018.06.30 0 1 19232

Felhő mentes,éget a nap. Persze ma repülünk haza :( :) Az elmúlt 2-3 napban szeles-felhős volt,így pl Porto Limnionasnál nem tudtunk fürdeni,mert a szikláknak csapódtunk volna. De így is remek kiruccanás volt,Xigia beach-nél már tudtunk fürdőzni :) Tegnap is volt 1-2 felhő Laganas felett,de mindent összevetve jo ido volt, fürödtunk teknős lesen voltunk+ keri barlangoknal

Előzmény: denesvin (19230)
frozendaiquiri Creative Commons License 2018.06.29 0 0 19231

Pont ezt a tavernát ajánlottam Husss-nak pár hsz-el lejjebb.

Voltam ott, nagyszerű a kaja és a kiszolgálás is, legalábbis 9 éve az volt.

Előzmény: 'szti (19225)
denesvin Creative Commons License 2018.06.29 0 0 19230

Milyen mostanság az idő?

alphabetti Creative Commons License 2018.06.27 0 0 19229

Nem a vízben, de nagyon a parton van és jókat is ettünk itt: Amboula beach-en van, Planos részen, a Sentido Louis Plagos Beach szálloda melletti utca végén.

Előzmény: Husssss (19219)
Husssss Creative Commons License 2018.06.27 -2 0 19228

Zakynthos városban tudtok nagy írószerboltról esetleg? 😁

Már nagyon készülni kell az iskolára... A csajok egyedi cuccokat szeretnének beszerezni. Tudom  hogy sima bazárosban van ceruza vagy jegyzetfüzet ,de itt matekfuzetrol es tarsairol van szó . 😃 🙈

Husssss Creative Commons License 2018.06.26 0 0 19227

Köszönöm! Ez nagyon tetszetős!!

 

Időjárás : Péntektől lesz jó idő, de gyanítom a legkondi nem fog kelleni éjszakára. Mi is csütörtökön megyünk. 

Előzmény: 'szti (19225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!