Keresés

Részletes keresés

mafikám Creative Commons License 2013.04.08 0 0 525

http://www.hotelmadanis.com/en/apartments-madanis/

 

800 m-re a Camp Nou-tól

 

Hotel Madanis

Apartamentos Madanis

Riera Blanca, 14-16 08903

Hospital de Llobregat

Barcelona

Előzmény: mafikám (524)
mafikám Creative Commons License 2013.04.08 0 0 524

érdeklődni a gharagos kukac yahoo pont com-on lehet

Előzmény: mafikám (523)
mafikám Creative Commons License 2013.04.08 0 0 523

Sziasztok!

 

Anyagi okok miatt eladó a következő kupon - 4 nap (3 éj), 3 felnőtt vagy 2 felnőtt + 2 gyermek részére 69.900 HUF-ért:

  • 4*-os Hotel Madanis apartmanjaiban
  • büféreggeli - az Apartamentos Madanisban reggelivel
  • 15% kedvezmény városnéző túrára és az FC Barcelona (Camp Nou) stadionjába
  • ajándék üdvözlőital

Elvileg június 30-ig használható fel a voucher, de rákérdeztem az utazási irodánál, hogykésőbb is lehet-e utazni, illetve 4 felnőtt is mehetne-e.

 

"Mehet 4 felnőtt az Önök voucherével, úgy hogy a helyszínen 20€/éj felárat kell fizetniük a 4. felnőttért, azaz a 3 éjszakára összesen 60€-t és így egy nagyobb apartmanban szállásolnák el Önöket. Arra is van lehetőség, hogy szeptemberben vagy októberben utazzanak. A szabad helyek függvényében tud a szálloda szállást biztosítani"

 

http://divany.bonuszbrigad.hu/3-4-nap-Barcelonaban-2-3-felnottnek-vagy-csaladoknak-a-4-os-Hotel-Madanis-apartmanjaiban-az-Apartamentos-Madanisban-reggelivel-kedvezmenyes-varosnezessel-es-latogatassal-a-Camp-Nou-ba-50-kedvezmennyel

 

 

talicskadriver Creative Commons License 2013.04.06 0 0 522

Szep nagy hozzaszolas:) gondoltal mar arra,hogy esetleg csinalsz magadnak egy weboldalt es csak a linket kell megjelentetni itt?, na mindegy sok sikert !!!!

 

Ui: En is ezen a forumon talatam  szallast multkor (nem ezt) es nagyon elegedett voltam es iden is visszamegyek hozzajuk:)

 

Előzmény: sugiszofi (521)
sugiszofi Creative Commons License 2013.04.06 0 0 521

 

Itt láthattok pár képet a lakásról. Rövid leírásban: a lakás a pg Joan de Borbo utcán található, terasza a kikötőre néz. Három hálószobás ebből egy külön fürdővel rendelkezik, a másik kettő közös fürdőt használ. Van egy nagy nappali TV-vel, van wifi, van egy étkező plusz teljesen felszerelt konyha. A lakás első emeleti és lift is van szóval nem kell lépcsősorokat megmészni. A tengerpart kb 5 perc a belváros pedig 10 perc gyalog, de a tömegközlekedés is nagyon jó. A lakásból kilépve a buszmegálló várja a vendégeket valamint 5 perc séta a Barceloneta metró. 

 

A környékről: A lakás alatt van a pans i més kávézó ami reggel 9-re már biztosan nyitva van egy tejes kávé 1.60EUR ugyhogy nem is tul drága friss croassaint és minden más. Az egész utca bővelkedik tengergyümölcse éttermekben, ha ajánlhatok valamit akkor ezen az utcán érdemes enni. Vannak cocktail bárok, gyorséttermek, fagyizók, a közelben ott a piac ahol friss gyümölcsök és zöldségek tömkelege van. Szóval minden mi szem szájnak ingere.

 

Innen hamar el lehet jutni a látványosságok megtekintéséhez. Vegyük például azt hogy a Parc Ciutadella és az állatkert 10 perc séta a lakástól, a Gótikus negyed és a Born pedig csak 5 perc séta. Ha ezek alapján bárkinek elnyerte a tetszését annak várom érdeklődését.

 

További információk ezen a linken: http://www.facebook.com/BarcelonaBarcelonetaApartman

 

Jelentkezni továbbá e-mailben: sugiszofi@citromail.hu

vagy telefonon: 0036/ 30-638-2622

 

sugiszofi Creative Commons License 2013.03.30 0 0 520

Sziasztok! 

Amennyiben szállást kerestek Barcelonában és szeretnétek kényelmes helyen, közel a tengerparthoz megszállni akkor nézzétek meg az ajánlatomat ezen a linken meg tudjátok nyitni: http://www.facebook.com/BarcelonaBarcelonetaApartman Akik áprilisban jönnének azoknak kedvezményt is adok. Írhattok a facebookon a Barcelona Apartman oldalon keresztül vagy érdeklődhettek a sugiszofi@citromail.hu e-mail címen. 

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2013.03.22 0 0 519

Sziasztok!
Hangulatos kis lakásunkban két különálló szoba vár, 2 perc a tenger, 5 perc az óváros gyalogosan
barcelonaszallas@gmail.com
Andi és Balázs

Bcn room Creative Commons License 2013.03.16 0 0 518

Ha szallast keresel Barcelonaban akkor www.barcarooms.com

Szundi01 Creative Commons License 2013.03.14 0 0 517

Felül olyan pénznemre lehet állítani, amilyenre csak szeretnéd. Ráadásul a Felhokfelett.hu oldalon nem csak szállást, de repülőjegyeket és autót is lehet bérelni. Mi rengeteg helyre jutottunk már el a segítségükkal az utazási irodák árának a töredékéért, mindent egy helyen lehet intézni és nagyon jó tippek is vannak a kezdőlapon.

Előzmény: ordzsu (516)
ordzsu Creative Commons License 2013.03.14 0 0 516

Nagyon jó a szálláskereső oldal, de sajnos nekem euróban adja meg az árakat. Viszont egy kis keresés után rátaláltam a trivago.hu oldalra ami ugyan ezt a szolgáltatást nyújtja csak forinttal.

Előzmény: Szundi01 (496)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.14 0 0 515

Arra kell még vigyázni, hogy nem mindig a jegykezelő bal oldalán kell bemenni. Van amikor a korlát a jobb oldalon nyílik ki. Én figyelni szoktam az előttem áthaladót és utánozom, nehogy aztán becsukódjon előttem a kapu.

Volt olyan is, hogy a T-10-em bent ragadt, szóltam és kinyitották az egészet és kiszedték a papírt. A spanyolok nagyon segítőkészek én ezt tapasztaltam.

Előzmény: Aveo2007 (513)
Bcn room Creative Commons License 2013.03.13 0 0 514

Barrcelonaban a turistalatvanyosagok nagyresze egy kupacban -setatavolsagnyira talahatoak egymastol, gondolok itt a La Ramblara, Gotikus es Born negyedre , a Ciutadela parkra az Arc de triunfra, ezeket egy jol organizalt nap alatt tomegkozlekedes igenybevetele nelkul is belehet jarni, termeszetesen annak fuggvenyeben hol talahato a szallasod,a mi vendegeink gyakorlaitalag a Sagrada Familia es a Guell parkon kivul szinte mindent gyalogossan keresnek fel vagy pedig szinten lehetoseg van kerekpar -elektromos kerekpar es robogo berelesere is ezekel az eszkozokel nagyobb tavolsagok bejarasara.

Aveo2007 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 513

Kösz

Előzmény: Flower2000 (512)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 512

A jegyet meg kell őrizni, be kell dugni kifelé jövet megint általában, hogy ki tudj jönni, de néha ki tudsz anélkül is.

Előzmény: Aveo2007 (508)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 511

Én egy hétre kettőt használtam el augusztusban.Szerintemti négyet fogtok ketten most.

Előzmény: blaze73 (505)
blaze73 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 510

bnc room és barceloneta : köszi az infót!  hasznos volt. akkor 1 db T10-zel kezdjük :) 

 

milyen idő várható szombattól ? :) :) LOL 


Előzmény: Bcn room (509)
Bcn room Creative Commons License 2013.03.13 0 0 509

A T10 es jegy megvasarlasakor 10 utazasra valo jogosultsagot vasarolsz, ha ezt a jegyet tobben hasznaljatok pl 2 en, akkor a belepeskor 2 szer kell ervenyesiteni vagyis 2 egyseget von majd le, a metron is elofordulhatnak ellenorok, ok felvannak szerelve egy kis terminalal ami leolvasva a jegyen levo magnes csikot latjak hanyszor es hol lett ervenyesitve a jegy.

Aveo2007 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 508

A metróban lenn nincs utólagos ellenőrzés?

barceloneta Creative Commons License 2013.03.13 0 0 507

Akárhányan használhatjátok, egymás után használva annyi egységet von le ahányan használjátok. Én "hazajárok" Barcelonába elég sűrűn, van "egy kis" tapasztalatom a témában!

Előzmény: Flower2000 (499)
Aveo2007 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 506

Én pedig úgy goldoltam, hogy egy T30-ast veszek, mivel 4-en vagyunk és azt használjuk, ímíg elfogy. Ezek szerint mindenkinél legyen egy T 10-es.?

blaze73 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 505

Akkor próbáljuk használni úgy.

Mondjuk 2 x T10 sem ördögi dolog, 6 napra BCN 2 főre, nem ? :) 

Előzmény: Flower2000 (503)
raulista Creative Commons License 2013.03.13 0 0 504

Pedig hidd el, levont kétszer egymás után. Mindig néztük.

 

Előzmény: Flower2000 (503)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 503

A bemegy simánra emlékszem, csak írtam, hogy mi van ha jön az ellenőr...

Ha metróról buszra szállunk se von le megint szerintem ha benne vagy az időben. Ezért nem értem én ezt. Meglepődnék ha egymás után kétszer is levonna ha bedugod.

Előzmény: blaze73 (500)
blaze73 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 502

Ok, király! :) 

Előzmény: raulista (501)
raulista Creative Commons License 2013.03.13 0 0 501

Mi ketten használtuk a T-10-est. Miután átment a férjem a mtró kapun, odaadta nekem és nekem is levont egy egységet. Ugyan így buszon is kétszer dugtuk be. Tehát működik így.

 

Előzmény: Flower2000 (499)
blaze73 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 500

Értem, köszi.  Érdekes. Mert azt írták máshol, hogy egy t10 és azzal két ember is bemegy, simán.  hmm oK.

 

 

Előzmény: Flower2000 (499)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 499

A vonat mellett van az automata, bedugod a 10 eurot és kiadja a T-10-et. Szerintem kettőnek nem lehet használni mert ha jön az ellenőr kéri ezeket, bedugja a gépébe és látja mikor volt érvényesítva. Ha te érvényesíted magadnak akkor ha utána bedugod már nem csinál vele semmit mert 75 percen belül szerintem nem csinál vele semmit. Ha jön az ellenőr azt csak egy bedugásnak veszi.

Persze lehet, hogy tévedek.

Előzmény: blaze73 (498)
blaze73 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 498

szombati Wizz BCN járathoz kérdésem. 


ki tudja a reptéren hol lehet leggyorsabban T10-hez jutni?   web szerint trafikok (Tabac) is árulja, nem akarom automatából bankkártyával venni, KP-s.

 

MÁS: T10 két személynek is használható?  lehet érvényesíteni két főnek is, vagy 1 fő/T10 kell?    sosem használtam még így, reptérről bejutás városba vonattal 1 jegy kell per fő úgy tudom és 75 percig érvényes....  


THX :)

talicskadriver Creative Commons License 2013.03.13 0 0 497

Sziasztok!

Mi mar tavaly is voltunk Barcelonaban es iden is megyunk! Megint ugyanott fogaltunk szobat mint a multkor (www.barcarooms.com), mert nagyon jo aron nagyon jo szobat kaptunk, mondjuk iden mar egy komplett apartmant berelunk majd mert csatlakoztak hozzank a barataink is, nagyon elegedettek voltunk veluk, segitokeszek, tisztak a szobak es nagyon jok az arak, szoval csak ajanlani tudom!!!!!

Szundi01 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 496

Olcsó repülőjegyek vannak most Barcelonába budapesti és bécsi indulással ezen az oldalon. Itt foglalhatók: http://www.felhokfelett.hu/content/barcelona-becsbol-vagy-budapestrol-47643ft-tol-retur-minden-adoval

A szálláskereső rengeteg szálláskeresős oldal ajánlatait hasonlítja össze, sokat lehet vele spórolni! http://www.felhokfelett.hu/hotel_search

Nem csak Barcelonában, hanem bárhol a világon kereshetsz vele szállást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!