Keresés

Részletes keresés

Endzsi93 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 188
Kedves Gusztika!
Jelenleg óriási dilemmám van.Én is a BMC-ben kezdtem a "pályafutásomat",dr.ZJ-nél. Sikertelen volt a lombikom,de nem ez volt a fő motiváció ahhoz,hogy orvos-váltás mellett döntsek.Az én doktorom minősíthetetlenül viselkedett velem,undorodtam hozzá járni.Wiegandt doktorról viszont ódákat zengtek a kismami-jelöltek.Szerinted át lehet hozzá jelentkezni?Sajnos nem tudom,hogy hogyan kezdjek hozzá?!Nincs véletlenül magánrendelése,esetleg nem tudsz adni egy telefonszámot?Mi elég messze lakunk Pesttől(2 óra autóval)ezért jó lenne,ha telefonon tudnék tőle időpontot kérni.Előre is köszi a fáradozást!
Előzmény: Gesztenye Gusztika (187)
Gesztenye Gusztika Creative Commons License 2007.10.30 0 0 187
A Budai Meddőségi Központ referenciájaként a gyerekszobában szundikáló 7 hónapos fiacskám szolgáljon. :) Dr. Wiegandt Péter volt a kezelő orvosom, de az inszeminációkor pont szabin volt, így azt Dr. Szűcs Zoltán végezte el. Elsőre sikerült a fogantatás. A terhesgondozásomat már a saját nőgyógyászom végezhette, igaz én egy fillért nem fizettem a Jánosban, tehát nem is ragaszkodtak hozzám annyira. ;)

A személyzet kedves és szakmailag is felkészült, te viszont készülj fel arra, hogy nagyon sokat kell várakozni. Tehát könyv, kaja, innivaló mindig legyen nálad. Én gyakran csúsztam emiatt a munkahelyemről, vagy szabit vettem ki. Ezt is be kell kalkulálni, pláne, ha nem akarod az orrára kötni másnak, hogy hova járkálsz munkaidőben.

Sok sikert Nektek! ++++++++++++
Előzmény: livia0108 (185)
nyufi-fufi Creative Commons License 2007.10.20 0 0 186

sziasztok!

Én teljesen új vagyok ezen az oldalon.Igazábol nem is nekem van problémám,mivel túlvagyok ezen a koron.Bevezetőnek ennyi.Szeretnék tanácsot és segitséget kérni Tőletek akik jártasabbak ebben a témában.Lányomról van szó.Májusba volt 1 méhenkivüli terhessége.Szerencsére laparaszkoposan tudták műteni.Késöbb megállapitottá,hogy nem atjárható a petevezetéke,és még más problémája is van.Járt egy orvosnál a Nyirőbe,de onnan elment és uj korházat keres ahol dolgozhatna.Azóta hétről hétre hitegeti,hogy mikor tudná műteni.Ebben kérnék segitséget,hogy kit kereshetne fel ez ügyben aki jó és megbizható.Segitségeteket előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

livia0108 Creative Commons License 2007.10.19 0 0 185
Sziasztok! Nekünk is fogantatási problémáink vannnak. Engem a budai meddőségi kp-ba irányítottak, most jelenleg oda járunk jövőhéten lesz az első inszeminációnk. Szeretnék infót kapni és tapasztatot hogy mi a vélemény erről az intézményről vagy valaki ajánljon egy megbizhatot. Köszike
Móka70 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 184
Szia! Nem merek mély részletekbe bocsátkozni, ráadásul pont V.M-hez jártam, jártunk többen, akik azóta mind eljöttünk onnan. Ha neked jó tapasztalatod volt, az csak jó.Többek közt higiéniai gondok, kapkodás, lelet elkeverés és középidőről való lecsúszás, valamint gyógyszertúladagolás voltak a főbb problémák, legalább 3-4 lánynál, akikről tudok, azaz nem csak nekem voltak gondjaim, hanem többeknek is. Na és a köztudott, elvárt hálapénzekről ne is beszéljünk. Erről többet nem akarok írni.Lássunk más hozzászólót is, én is örülnék más ottani jó tapasztalatoknak! Sok sikert, őszintén!
Előzmény: duckylion (183)
duckylion Creative Commons License 2007.10.04 0 0 183

Szia!

 

Miért nem ajánlod a Szabolcs utcát? Én odajártam a kislányom megfoganása előtt, de elég hamar sikeresek lettünk, így túl sok tapasztalatot nem gyűjtőttem. Ma megyek újra, mert a tesóval is hiába próbálkozunk spontán módon nem sikerül :-(. Én V.M.-hez járok. Megírnád a rossz tapasztalataidat? Vagy másét is szívesen veszem!

 

Előzmény: Móka70 (181)
Szilvi19800701 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 182

Sziasztok!

 

Én érdeklődnék, hogy ki mit hallott a Nyírő meddőségi kp.-ről?

Nekünk lombik babánk van, és kitartást kívánok mindenkinek, mert mi vagyunk az egyik példa, hogy reménytelen helyzetbe is sikerülhet!!!! Mi a Nyírőbe jártunk, és nagyon megvoltunk elégedve mindenkivel, mint az orvossal ( Dr. Fülöp István), mint az asszisztensekkel!

Testvérkét szeretnénk neki, és akkor előről kell kezdenünk mindent. Ezért lennék kíváncsi minden infóra, mivel mi olyan híreket hallotunk, hogy mivel maszek lett egy beültetés 250.000-be is kerülhet.!

Mindenki segítségét előre is köszönöm! Mindenkinek szép napot!

Móka70 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 181
Egy jótanács mindenkinek: Szabolcs utcai meddőségi központba ne menjetek!! Mi a véleményetek? Ismeritek a helyet? Valakinek onnan tapasztalat?? Én hihetetlen történeteket tudnék írni, de a lényeg, oda NEEE!!!
pumpica Creative Commons License 2007.09.22 0 0 180

Köszönöm a tanácsot GGGJJ, már be is jelenkeztem az első konzultációra okt. 17.-ére, remélem rendes dokit fogunk ki.

Előzmény: GGGJJ (179)
GGGJJ Creative Commons License 2007.09.21 0 0 179
A János kórházról változókat lehet hallani. Én nekem a meddőségi központtal pozitív a tapasztalatom, csak egy orvost kell ott ELKERÜLNI ! DR. Arnold Lászlót
Dr. Arnold László, ő vállal lombikot, csak a szobájának falára a sérült és meghalt gyerekeket nem ragasztja ki !!! Nekem ő okozta a tragédiát lombikkal, a függtelen orvos szakértői vélemény alapján csupán csak 3 alapvető hibát követett el. Szóval őt kerüljétek. ja és az sem mellékes, hogy azért mentem lombikra, mert közölte, hogy én nekem ez az egyetlen út. Azóta már természetesen is teherbe estem és megszületett 6 hónappal ezelőtt az egészséges kisbabám. Azt állította, hogy el van záródva mindkét petevezetékem és nem tudta átfújni. Az élet mást bizonyított !
pumpica Creative Commons License 2007.09.20 0 0 178
Sziasztok! Új belépő vagyok és abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy az állami finanszírozott inseminációt mely intézetekben végzik? Illetve kin vagy min keresztül lehet eljutni oda? Fontos lenne nagyon! Első próbálkozásunk lenne és tanácstalanok vagyunk!!! Privát címem: pronay@monornet.hu
babaka123 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 176
Hello!!!

Most regisztraltam, mert tanacstalan vagyok. Utbaigazitast szeretnek kerni toletek, hogy hova, kihez forduljak a problemammal? Mar jartam endokrinologusnal es tobb nogyogyasznal, de nem sok sikerrel. Mivel a mehem es petefeszkeim nagyon picik, szerintuk semmi eselyem arra, hogy gyerekem legyen. Gyerekkorom ota szedek hormonpotlo tablettakat, amivel probalkoztunk a mehem novelesere, de nagyon keves eredmenye volt es az utobbi idoben nem valtozott semmit. En szeretnem a lehetetlent megprobalni. Kerlek segitsetek es ha meg kuzd valaki ilyen gonddal azzal is szivesen beszelnek. Koszi
Lillia Creative Commons License 2007.01.19 0 0 175

Szia,

írtam neked mailt az adataidnál megadott címedre.

L.

Előzmény: tito4756 (173)
lucreziaborgia Creative Commons License 2007.01.18 0 0 174

szia,

én a másik topikba, a medlombba már leírtam a véleményemet, és a bmc tekintetében csatlakoznék a 2-vel előttem szólóhoz.:)

Előzmény: tito4756 (173)
tito4756 Creative Commons License 2007.01.18 0 0 173

Sziasztok!

 

Kérlek írjátok meg véleményeteket a Nyírő Gyula Kórházról és a BMC-ről, ugyanis pillanatnyilag nem tudom eldönteni melyiket válasszam. Szerintetek?

 

Köszi a segítséget előre is.

*LAra* Creative Commons License 2006.12.14 0 0 172
Debrecenről senki, semmit?? :-(
jamelia Creative Commons License 2006.12.04 0 0 171

BMC FOR EVER!

:-)

*LAra* Creative Commons License 2006.12.04 0 0 170
Tudna valaki egy doktort ajánlani a debreceni Kaáli Intézetből? Úgy néz ki oda fogunk járni és örülnék bármilyen információnak! Lehet emailban is, ha nem szeretne valaki személyeskedni. Előre is köszönöm
ZsazsaH Creative Commons License 2006.11.20 0 0 169
Sziasztok!

Azzal a hírrel kapcsolatban, hogy a támogatott lombikprogramok számát csökkenteni kívánják, szeretném nektek egy Nyílt Levél /petíció/ elérhetőségét csatolni:

http://www.petitiononline.com/IVF2006/petition.html

további információk: www.lombikbaba.hu oldalon

 

Amennyiben egyetértetek a tartalmával, kérlek titeket, hogy írjátok alá - ez elektronikusan is megtehető - hiszen ez mindannyiunk érdeke!

Amennyiben már ismeritek vagy esetleg aláírtátok a Nyílt Levelet, akkor elnézést a hozzászólásomért.
kismica Creative Commons License 2006.11.20 0 0 168

Lara, ez tényleg így van, elsőre kétségtelenül sokkoló, mikor a kezedbe adják a kötelező vizsgálat-listát, de nem jókedvükből teszik, törvény szabályozza, csak így jár a támogatás...

 

Mi tavaly voltunk HIV stb. vizsgálaton, akkor nem kellett érte fizetni a lombikosoknak, csak a Kaális papírt vittem magammal, elfogadták.

 

Sajnos tényleg egyre többet kell várni, a mostani túlterheltségben pedig erősen benne van a támogatott lombikok számának csökkentése, hogy vesszenek meg, akik ezen akarnak "spórolni"...

Előzmény: *LAra* (167)
*LAra* Creative Commons License 2006.11.20 0 0 167
Mi a szegedi Kaáli intézetet választottuk és 2006. október 26.-án voltunk először egy megbeszélésen, ami 12 000-be került! Viszont eddig sehol sem olvastam, hogy addig nem kezdik el a vizsgálatokat, amíg nincs papír AIDS-szűrésről + Hepatitis B és C vizsgálatáról. Ezek "mindössze" 9700 Ft/fő, azaz 19 400 Ft-ba kerültek, amit az ÁNTSZ-ben végeztek el. Eredménye 1 hét alatt elkészült.
Most kértem volna időpontot vizsgálatokra, viszont a doktornő nem ér rá, így átcsúsztunk decemberre! :-( Szerintem január lesz belőle, mivel az ünnepek is közbe jönnek! Nincs mese, várunk.....
kakukkfű_ Creative Commons License 2006.10.03 0 0 166
Bocsi, rossz hozzászólásra válaszoltam, Juditnak ment:)
Előzmény: kakukkfű_ (165)
kakukkfű_ Creative Commons License 2006.10.03 0 0 165

Fede, mivel ma már nagyon sok orvos végez inszeminációt, tehát nem tudom, hogy minden esetben csinálnak-e, de a nagyobb meddőségi központokban (Kaáli, BMC) biztosan kérik a HSG-t, ill. ők meg is csinálják, ha még nincs. Sztem praktikus, ha megcsinálják, mivel kár végigcsinálni 6 hormonkúrát az inszemhez, ha nem átjárhatóak a petevezetékek, és ezért esély sincs a teherbe esésre.

 

A röntgenes HSG úgy zajlik, hogy vmi folyadékot nyomnak fel a méhbe és a petevezetékekbe, utána röntgen felvételt készítenek és az alapján mondják meg az eredményt. Van aki meg sem érzi, nekem konkrétan jobban fájt, mint egy erős menstruációs görcs és kb. fél óráig fájt. Van UH-s is, de nekem olyan nem volt, állítólag az kevésbé fáj.

Előzmény: fede94 (162)
fede94 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 164
Nagyon köszönöm!
Előzmény: Titanilla_202 (163)
Titanilla_202 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 163

http://csaladinet.hu/index.php?module=news&target=article&date=1107212400&type=babavarok&category=9&id=1244

Itt megcsinálják ingyen. Kulturált. Üvegben be lehet vinni a spermát.

Amúgy pedig a meddőségi intézetekben csinálják még.

Előzmény: fede94 (162)
fede94 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 162
tanácsot kérek: hol végeznek kultúrált körülmények között spermavizsgálatot. árak?
Judit__ Creative Commons License 2006.10.03 0 0 161

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Petevezeték átjárhatóságot minden esetben csinálnak, ha inszeminálást szeretnék? Mivel jár ez a vizsgálat, és mennyi ideig tart elejétől a végéig? Valaki leírná nekem bővebben a vizsgálat menetét?

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.16 0 0 160
Szia! Csak azért néztem be, hogy megköszönjem a kineziológusod elérhetőségét! Kedden voltam nála, 2 hét múlva megint megyek! Nagyon szimpatikus volt és szerintem sikerült előbbre jutnunk:)
Előzmény: sharon01 (156)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.15 0 0 159

Packages!

 

A Nyirőt nem tudom. A Kaáliban a vizsgálatokat megcsinálják. Műtétre mire gondolsz?

Előzmény: packages (157)
JANDEK Creative Commons License 2006.03.15 0 0 158
Szia Golyavaro! En is ovoneni vagyok, veletlenul olvastalak titeket, de azert remelem nem haragszol, hogy irok. Melyik kozpontban lesz a lombik? Nekunk ikreink lettek lombikkal, biztos nektek is sikerul! A meddoseg-lombikbebibe topikban gyakrabban megfordulok! Kitartast! Es igazad van, az ovisok sok erot tudnak adni!
Udv: Jandek
Előzmény: gólyaváró (144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!