Keresés

Részletes keresés

Djurkevic_ Creative Commons License 2012.08.05 0 0 2402

 

Noni Juice Creative Commons License 2012.06.29 0 0 2401

Európa 3. legjobb csapata vagyunk. :)))

Djurkevic_ Creative Commons License 2012.06.28 0 0 2400

135 ezer euro a büntetés.

relf2 Creative Commons License 2012.06.21 0 0 2399

No annak az Ausztrália elleni dühítő vereségnek meg pont holnap lesz 6 éve,...az tényleg rémes volt...

Előzmény: Djurkevic_ (2397)
Swallow My Pie Creative Commons License 2012.06.21 0 0 2398

te hülye fasz, te.

Előzmény: Djurkevic_ (2397)
Djurkevic_ Creative Commons License 2012.06.21 0 0 2397

2002-ben a legkönnyebbnek tűnő feladatot nem sikerült megoldani, legyőzni Ecuadort. Főleg úgy hogy hasonló futballt játszanak mint Mexikó, így lett volna miből tanulni... Emellett a felkészülési meccset úgy kellett volna megoldani ahogyan Mexikó tette, ők a szerbeket hívták meccsre, mint hasonló stílusúnak vélt csapatot. Pénztárcába kellett volna nyúlni és meccselni egy latin-amerikai csapattal (pl Peru, Chile, Kolumbia).

 

Olićról annyit hogy amit kiderült hogy nem lesz benne a keretben 40-ről 50-re emelkedett az oddsunk a végső győzelmet illetően.

 

A fejes helyzetet illetően igazad van a másiknál meg Olić csinált volna egy cselt hogy jobb lövőhelyzetbe kerüljön. Azt éreztem hogy nem elég bátrak.

 

Lehet arról beszélni hogy mennyire összetartó a társaság, de már a selejtezőcsoportban adódtak gondok (otthon x a görögökkel, kint zakó illetve a grúz vereség...).

 

4 éve a törökök ellen hatalmas hiba volt bekapni azt a gólt.

 

Ami viszont örökre a botrány kategória az a 2006-os Ausztrália elleni meccs. Azt soha nem emésztem meg.

Előzmény: relf2 (2396)
relf2 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2396

2002-ben a Mexikó elleni meccs 4-5-1 volt sajnos, ..azt a meccset hozni kellett volna..., ha az megvan, továbbjutnak és akár lgjobb 4 lehetett volna.

 

Felülbírálom magam, mert alább azt írtam, Olic nem hiányzik majd,..no azt hiszem, a spanyolok ellen a hajrában a rutinos öreg róka(no és még villámgyors)  Olic kellett volna, de legalább befejeli Rakitic helyzetét.

 

A fő gond az volt, hogy Jelavic az elejétől kellett volna és Mandzukicot túl hátravonták, Rakiticet, aki nem befejezőcsatár, pedig előretolták, ezért nem Mandzukic ért a fejeshelyzethez, ő biztos bebólintja és továbbjutnak, minimum 1-1 el, no és Perisic helyett ha Olic lövi azt a ziccert a végén, az is bent van,..

 

Dühítő,..mert 2-4 évente vannak EB-k, VB-k, és fáj a kiesés,..főleg pont ma 4 éve volt a törökök elleni kiesés..

Előzmény: Djurkevic_ (2395)
Djurkevic_ Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2395

Vitratkoznék veled, 2002-ben melyik meccs volt a defenzív? Mexikó jobb volt, de csak tizenegyessel tudtak nyerni, az olaszokat pedig legyőztük... Az a VB Ecuador ellen ment el de nagyon messzire! Emlékszem kiszámoltam hogy Mexikónak hány góllal kell vernie olaszokat és továbbmegyünk mi is...

 

Még ennyit, ha már ezt megfogalmaztam eddig:

 

Bilićnek annyiban igaza van hogy Ćorluka meznél fogva lerántása tizenegyes. Ez tény, ezen kár vitatkozni, a másik meg nem volt az (eltalálta a labdát és a lábát is, ez meg nem az NB I).

Korábbi meccsekről: Írek ellen jobbak voltunk, a biztos győzelemhez elegendőt adta ki a csapat magából. Az olaszok ellen győzni kellett volna, még jó hogy a második félidőre összekapta magát a csapat, de az csak x-re volt elég. Ezután el is ment a kedvem az egésztől. Aha megverjük a spanyolokat... persze, az írek kapitánya meg olasz... na a lengyel vodka hatására megjött az önbizalom.

Bilić jól taktikázott a spanyolok ellen, ha nekik megyünk végünk mint a botnak. Azt tudtam hogy gólt KELL lőnünk (a minimum 1-1-hez), kettőről meg álmodtam. A játékunkban a meccsig is benne volt hogy tudunk egyet verni akár a spanyoloknak is. Inkább a bekapottaktól tartottam, aztán szóltak hogy a 2-2 jó mindkettőnknek és az olaszok kihullanak. Na amiben biztos voltam hogy ez nem lesz, hacsak valami csoda történik (pl vezetünk 2-0 ra és van hátra 10 perc, vagy a spanyolok 2-1-re és hatalmas mázlink lesz). Az ellenfél fejével gondolkodva rá kellett jönni hogy a spanyoloknak jó a döntetlen (biztos ami biztos), tehát ha nem muszály nem fognak mindent bele támadni, nehogy bekapjanak egy gólt kontrából. Szóval én azt vártam hogy az utolsó 10-15 percig altatunk hogy mi nem tudunk mit tenni ellenük, aztán csoportelsőség vagy kiesés jelleggel nekik rontunk a csatárainkkal (gondolván arra hogy egyszer hasonló helyzetben a jobbal szemben ezt a taktikai utasítást adtam ki). Erre már a 60. percben megvolt az az egyetlen helyzet amit be kellett volna fejelni, de túl korán mert ez ráébresztette a spanyolokat hogy ők itt tényleg kieshetnek, másrészt elhittük hogy tényleg nyerhetünk, lesz még helyzetünk. Ezen kívül két olyan alkalom volt amikor lehetett volna komolyabb lehetőség ha ésszerűbb döntést hozunk. A harmadik a tizenegyes (Ćorluka), ha nem húzzák a mezét eltalálja fejjel a labdát? Ne feledjük, ekkor még 0-0 volt, ha gólt szerzünk a spanyolok kiesnek, érthető hogy bevállalta a tettes a kockázatot). A kapott gól? Les volt, vagy sem? Biztos voltam benne hogy les (pont úgy mint az ítreknek lőtt másodiknál). Ez a spanyol-meccs olyan volt amikor egy gyengébb boxoló a világbajnokkal meccsel, egy ütésre koncentráltunk de az nem talált, így nyert a jobb.

Összességében jók voltunk, a pályán megpróbáltuk nem vallottunk szégyent (pl hollandok, ukránok, lengyelek, oroszok),  az utcán és lelátón is hoztuk azt amit tudunk. Nem kell szégyenkeznünk, ott voltunk. Legyünk büszkék.

 

PS. 98-ról annyit hogy egy társaság az aktuális EB szerelésben pózolt és megkérdezte viccelődve miért van rajtunk a 98-as mez...

Előzmény: relf2 (2393)
Djurkevic_ Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2394

Türelem, futballundort kaptam :(

Előzmény: Vucko (2391)
relf2 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2393

Hát.---ennyi volt sajnos ...

 

Hiba volt Bilictől a defenzív, védekező  4-5-1 formáció alkalmazása, ezzel már befürdött Jozic 2002- ben a VB-n.

A horvát csapatnak nem fekszik a védekező bunkerfoci, támadófutbal kellett volna, 3-52, Jelavicot, vagy Kalinicet játszatni második csatárként, és akkor talán nincs kihagyva az az óriási ziccer, mert egy klasszikus csatár ilyet rutinból befejel.

Jobb lett volna végig támadni és esetleg több góllal kikapni, mint ezzel a dühítő 1-0-al hazamenni...

 

Na meg persze Sukerék és az akkori 98-as csapat ezt a meccset simán 3-0-ra nyeri, sajnos sose lesz már olyan csapat, mint az volt, no és olyan csatár a horvátoknál, mint anno Suker volt.

relf2 Creative Commons License 2012.06.15 0 0 2392

Hát ez az 1-1 kevés lesz,..győzni kellett volna.

Ha nem nyernek a spanyolok ellen, akkor kiesés, és ez a győzelem nagyon nehéz lesz, a spanyolok, nagyon nagyon jók.

Vucko Creative Commons License 2012.06.15 0 0 2391

Gyürke,
Voltál/mész valamelyik meccsre? Ha igen, poszot-képet nyomj már be!

Vucko Creative Commons License 2012.06.13 0 0 2390
relf2 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 2389

Eddig nagyon jó a csapat, bár a védelemmel vannak gondok, erre figyelni kell az olaszok ellen.

Remélem meglesz az olaszok elleni győzelem és a továbbjutás!

Noni Juice Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2388

Hát ha az Írek csak ennyit tudnak mint a Népstadionba akkor nem lehet gond. Az Olaszok ellen jó a mérleg :) A spanyolok meg hát csak nem lesznek olyan erősek, mint az utóbbi időbe.

Ha mész ki élménybeszámolót kérünk. :))))

 

Djurkevic_ Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2387

Bokąić alapember volt a 2002-es VB-re kijutó csapatban. A kijutást eldöntő utolsó meccsen is ő rúgta a gólt, járt neki hogy ott lehessen. Nem lett volna ott gond ha Ecuadort sikerül legyőzni, az olaszok meg imádkozhattak. Akkor legalább sikerült Olaszországot legyőzni, ami most is a továbbjutás kulcsa lesz. 2004-ben, 2006-ban is sikerült brutál gyenge meccseket játszani (Svájc, Japán ellen), meg egy botrányosat (Ausztrália).

 

Én sokkal jobban félek az írek elleni meccstől mint az olaszoktól, spanyoloktól.

 

A továbbjutás meglesz, elődöntőbe várom a csapatot.

Előzmény: relf2 (2386)
relf2 Creative Commons License 2012.06.04 0 0 2386

A sérült Ivica Olic helyett Nikola Kalinicot hívta be a keretbe Bilic, -írta a Nemzeti Sport.

 

Én már a kerethirdetésnél hiányoltam Kalinicot, szerintem fontos csatár lehet,  ezenfelül még Jelavic, Mandzukic jó játékában bízok. Persze Modric, Rakitic jó formája nagyon kell a középpályán és Pranjic gyorsasága, jó átívelései.

 

Olic kiesése szerintem nem olyan nagy probléma, igazán már 32 évesen túl van a zenitjén, nincs igazán nagy  formában.

 

Emlékezzünk csak a 2002-es Vb-re, mikor Jozic erőltette minden meccsen végig Boksicot, aki már szintén nem volt formában, túl volt a zenitjén, és sajnos a csapatot nagyon lassította, megtörte a lendületet és egy igazi helyzete sem volt.

 

Egy fiatal , dinamikus , gyors csapat kell, fiatal játékosokkal és úgy látom Bilic jól összerakta a csapatot, támadó szellemben. Ebben a csapatban bármi benne lehet.

Nagyon szurkolok nekik !

 

 

 

 

Djurkevic_ Creative Commons License 2012.05.30 0 0 2385

Vratari:

 

1 Stipe Pletikosa (Rostov)

23 Danijel Subaąić (Monaco)

12 Ivan Kelava (Dinamo Zagreb)

Obrana:

 

4 Jurica Buljat (Maccabi Haifa)

21 Domagoj Vida (Dinamo Zagreb)

5 Vedran Ćorluka (Leverkusen)

3 Josip ©imunić (Dinamo Zagreb)

13 Gordon Schildenfeld (Eintracht Frankfurt)

2 Ivan Strinić (Dnipro)

6 Danijel Pranjić (Bayern München)

Veza:

 

11 Darijo Srna (Sahtar)

16 Tomislav Dujmović (Dinamo Moskva)

8 Ognjen Vukojević (Dinamo Kiev)

7 Ivan Rakitić (Sevilla)

10 Luka Modrić (Tottenham)

20 Ivan Periąić (Dortmund)

19 Niko Kranjčar (Tottenham)

14 Milan Badelj (Dinamo Zagreb)

15 Ivo Iličević (Hamburg)

Napad:

 

18 Ivica Olić (Bayern München)

9 Nikica Jelavić (Everton)

17 Mario Mandľukić (Wolfsburg)

22 Eduardo da Silva (Sahtar)

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2384

Szerintem a horvát-ír meccs üti meg a szintet (az írektől önfeledt ivászatot és végigbömbölős szurkolást várok). Sem a spanyoloktól sem az olaszoktól nem várok sokat. 2008-ban Bécsben állítólag 50ezer horvát volt (a városban, a meccsen kb 30 ezerre teszem ezt a számot), gondolom sokkal kevesebben most sem. A két poznani meccs között a Torcida, BBB és a többi horvát tábor sem fog haza menni, szóval lehet esemény, de a korábbiak alapján azon sem csodálkoznék ha a Torcida és a BBB ősszeütne (pusztán mert unatkoznak)...

 

Nem vagyok naprakész a lengyel helyzetről, de ha Poznanban történhet valami akkor ezen elv alapján Gdanskban is. Másrészt ők gondolom az oroszokra készülnek, azzal nem vagyok tisztában hogy mennyire várható összefogás a részükről, a helyzetet hasonlónak tartom mint Horvátországban: egyes mobok önmagukban is ütőképesek. Lehet Varsó útirányon megyek Poznanba és akkor könnyen lehet hogy a lengyelek nyitómeccsét is beleveszem a programba (nézelődés szintjén, mert ha lenne rá pénzem akkor sem mennék be a meccsre, nem lenne pofám egy lengyeltől elvenni ezt az élményt miközben semmi közöm hozzájuk). Sőt időben belefér a két poznani meccs közé a lengyel-orosz is. Teljesen off, de felmerül bennem a kérdés hogy az oroszok barátaiként ismert szerbek elutaznak-e Lengyelországba? De gondolom sok magyar ultra és hool is elutazik; nincs messze.

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2382

Ha jól sejtem arra gondolsz hogy a Lech Poznan hooljai akcióznának?

 

Nekem a 2008-as EB ugrik be, amikor Klagenfurtban volt az utolsó csoportmeccs és semmi gond nem volt a lengyelekkel. Mindez annak ellenére hogy korábban történt ez+az. Gondolok itt a Wisła-Hajduk és a spliti barátságos meccsre. De a lengyeleknek is megvannak a saját ellenségei (német, orosz) és gondolom rápörögnek majd erre a poznaniak és a gdanskiak is, elsősorban. Ami érdekes lesz hogy 2 meccs között nem lesz értelme hazamenni, tehát napokig Poznanban leszünk.

Előzmény: Törölt nick (2381)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2380

Noha csak teóriát írtam a "sorsolás" kapcsán, eltaláltam hogy Lengyelországban játszunk és azt hogy az olaszokkal (a többiek valahogy most nem izgatnak :).

 

Kívánságlistát nem írtam, de az írekre vágytam. Alapjában véve két szempont alapján választom ki hogy kikkel szeretném ha játszana a csapat. Az egyik a játékstílus és annak ereje (mennyire erősek és mennyire fekszik nekünk a játékuk). A másik a szimpátia. Az írek mindkettő szempont alapján bekerültek az áhítottak közé. Erős válogatottak közül fekszik nekünk az olaszok játéka (pusztán az elmúlt két évtized tétmeccseire alapozva :) és nekem személy szerint szimpatikusak az olaszok (más kérdés hogy mondjuk Splitben mit gondolnak róluk :). Spanyolok, hát a szimpátia részemről ott is megvan, ha már vereséget szenvedünk akkor inkább tőlük mint Hollandiától. Akiket még szívesen láttam volna ellenfélként: Lengyelek, dánok.

 

Szurkolói szempontból nagyon jó ez a csoport. A stadionban max az írek lesznek ellenfelink. Gondolom ők jól beisznak majd és klasszikus angol stílusra hasonlítóan végigordítják a meccset. Sem a spanyolok, sem az olaszok nem rendelkeznek válogatott szinten számottevő táborral, így nem tratok attól hogy elkapkodnák a "semleges" szektorokba szóló jegyeket és egyébként sem lesznek ellenfeleink sem az utcán sem a lelátón, ezáltal a ellenük hazai környezetet tudunk majd teremteni.

 

Annak örülök hogy az oroszokat elkerültük, sem a játékstílusuk nem fekszik és szurkolói szempontból van egy rakás indok amiért jobb őket elkerülni. Továbbá az abszolút nem szeretem válogatottakat is elkerültük: német, angol, holland, portugál, francia (utóbbi kettő esetében szinte csak a válogatottat rühellem - pl nem értem miért sztárolják a portugálokat? csak nem a bunkó Ronaldo miatt?)

 

Szóval elégedetten ittam sorra a Travaricákat tegnap este a sorsolást követően...

 

Ajmo Hrvatska !!!

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2379

Grupa C

 

Hrvatska

Irska

©panjolska

Taljanska

 

olé:)

Noni Juice Creative Commons License 2011.11.21 0 0 2378

Ez a csoport így nagyon kellemes lenne. Reméljük jó a teoriád. :)))

Előzmény: Djurkevic_ (2377)
Djurkevic_ Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2377

Horvát lapok természetesen arról írnak hogy jó lenne valamelyik lengyelországi csoportba kerülni. Ukrajnában gondolom az oroszokon kívül nem nagyon akar más játszani. A fő dilemma hogy Horvátországtól milyen messzire vannak a helyszínek, másfelől pedig a Nyugaton élő horvátoktól. Három csoportmeccsen biztosan ott leszek. Amúgy nekem szinte mindegy hol játszunk, mert Ukrajnába az utazás kerül többe, Lengyelországban pedig a szállás.

 

Mivel nyilván tiszta sorsolás útján mindenféle lobbiérdeket mellőzve alakulnak ki a csoportok csak tippelek, csak a megérzésem alapján írok várható helyszíneket. Ha mégis nagyban hasonlítana a később kisorsolthoz az csak a véletlen műve lehet.

 

:)))

 

Íme:

 

Lengyelországba sorsolják majd:

 

Horvátországot, németeket, olaszokat, svédeket, dánokat, cseheket, hollandokat.

 

Ukrajnába:

 

spanyolokat, oroszokat, angolokat, portugálokat, görögöket, franciákat, íreket.

 

Innen már könnyű lesz a csoportokat is kitalálnom, mert ketté szedtem az indulókat:

 

A németek nem kerülnek a lengyelek csoportjába, az angolok az írekébe, a horvátok a németekébe, az oroszok az ukránokéba, a dánok a svédekébe (csupán hasraütés alapján ami csak véletlenül egyezik az ésszerűséggel ami az esetleges balhék elekrülését érinti)

 

Tehát:

 

Lengyelország

Olaszország

Horvátország

Dánia

 

Hollandia

Németország

Svédország

Csehország

 

Ukrajna

Anglia

Görögország

Franciország

 

Spanyolország

Oroszország

Portugália

Írország

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2376

sorsolás, december másodikán

 

EURO 2012, A KALAPBEOSZTÁS – HIVATALOS

 

 1. KALAP            2. KALAP          3. KALAP            4. KALAP

Ukrajna              Németország   Horvátország      Dánia

Lengyelország   Olaszország     Görögország       Franciaország

Spanyolország   Anglia              Svédország         Csehország

Hollandia            Oroszország    Portugália           Írország

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2375

Valamint:

 

-Kalinić

Előzmény: Törölt nick (2374)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2374

Bilić csatárokkal ahogy nézem elvan látva:

 

-Mandzukić

-Olić

-Jelavić

-Petrić

-Klasnić

-Mate Bilić

-Eduardo da Silva

-Ante Rukavina

 

 

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2373

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2372

Sve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije u kvalifikacijama za Euro 2012.:

 

3. rujna 2010.: Latvija - Hrvatska 0:3 (Petrić, Olić, Srna)

Početni sastav: Runje - Srna, Ćorluka, ©imunić, Strinić - Rakitić, Vukojević, Modrić, Kranjčar - Petrić, Eduardo

7. rujna 2010.: Hrvatska - Grčka 0:0

Početni sastav: Runje - Srna, Ćorluka, ©imunić, Strinić - Kranjčar, Vukojević, Modrić, Pranjić - Olić, Petrić

9. listopada 2010.: Izrael - Hrvatska 1:2 (dva gola Kranjčara)


Početni sastav: Runje - Ćorluka, Schildenfeld, ©imunić, Strinić - Rakitić, Modrić, Pranjić, Kranjčar - Olić, Eduardo

17. studenog 2010.: Hrvatska - Malta 3:0 (dva gola Kranjčara, Kalinić)

Početni sastav: Runje - Srna, Ćorluka, Schildenfeld, Pranjić - Rakitić, Dujmović, Modrić, Kranjčar - Petrić, Eduardo

26. oľujka 2011.: Gruzija - Hrvatska 1:0

Početni sastav: Runje - Srna, Ćorluka, Lovren, Strinić - Rakitić, Dujmović, Modrić, Kranjčar - Petrić, Kalinić

3. lipnja 2011.: Hrvatska - Gruzija 2:1 (Mandľukić, Kalinić)

Početni sastav: Runje - Srna, Ćorluka, ©imunić, Pranjić - Mandľukić, Vukojević, Modrić, Periąić - Eduardo, Jelavić

2. rujna 2011.: Malta - Hrvatska 1:3 (Vukojević, Badelj, Lovren)

Početni sastav: Pletikosa - Vrsaljko, Ćorluka, Lovren, Strinić - Srna, Vukojević, Badelj, Periąić - Mandľukić, Klasnić

6. rujna 2011.: Hrvatska - Izrael 3:1 (Modrić, dva gola Eduarda)

Početni sastav: Pletikosa - Ćorluka, Lovren, ©imunić, Strinić - Srna, Vukojević, Modrić, Kranjčar - Mandľukić, Jelavić

7. listopada 2011.: Grčka - Hrvatska 2:0

Početni sastav: Pletikosa - Ćorluka, Lovren, ©imunić, Strinić - Mandľukić, Vukojević, Modrić, Kranjčar - Eduardo, Jelavić

11. listopada 2011.: Hrvatska - Latvija 2:0 (Eduardo, Mandľukić)


Početni sastav: Pletikosa - Ćorluka, Lovren, ©imunić, Strinić - Srna, Rakitić, Modrić, Kranjčar - Mandľukić, Eduardo

11. studenog 2011.: Turska - Hrvatska 0:3 (Olić, Mandľukić, Ćorluka)

Početni sastav: Pletikosa - Vida, Schildenfeld, ©imunić, Ćorluka - Srna, Dujmović, Modrić, Rakitić - Olić, Mandľukić

15. studenog 2011.: Hrvatska - Turska 0:0

Početni sastav: Pletikosa - Vida, Schildenfeld, ©imunić, Pranjić - Srna, Vukojević, Modrić, Rakitić - Olić, Mandľukić

Djurkevic_ Creative Commons License 2011.09.13 0 0 2371

HRVATSKA - IZRAEL 3:1 (0:1)

Zagreb – Stadion u Maksimiru. Gledatelja 22.000. Kvalifikacijska utakmica za Euro 2012
Sudac: Carlos Velasco Carballo (©panjolska) – 6.
Strijelci: 0:1 Mehed (44), 1:1 Modrić (47), 2:1 Eduardo (55), 3:1 Eduardo (57)
®uti kartoni: Srna Strinić (Hrvatska); Ben Harush, Zahavi (Izrael)
Crveni karton: Ben Haim (Izrael) u 51. minuti
Najbolji igrač:Luka Modrić (Hrvatska)

Hrvatska (4-4-2): Pletikosa (6) – Ćorluka (5,5) (od 46. Eduardo 7,5), Lovren (6), ©imunić (6,5), Strinić (5,5) – Srna (6,5), Vukojević (5) (od 46. Dujmović 6), Modrić (7,5), Kranjčar (7) – Jelavić (6,5) (od 88. Kalinić -), Mandľukić (6,5).

Izrael (4-2-3-1): Aoute (6) (od 46. Haimov 5) – Khutaba (5), Ben Haim (5), Gershon (6), Ben Harush (5,5) – Kayal (6), T. Cohen (5,5) (od 57. Golasa 5,5,) – Zahavi (6) (od 68. Shechter -), Benayoun (5,5), Tawatha (5,5) – Hemed (6,5).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!