Keresés

Részletes keresés

varga_ildiko Creative Commons License 2002.03.21 0 0 57
Én is üdvözlöm!ill.üdv mindenkinek!
Nem én találtam a centrumra, hanem a centrum talált rám.
És az igazat megvallva nem volt egy könnyű döntés.
Nem a centrum miatt,az már az első "ismerkedés" után szimpatikus volt.
Inkább a politika "színpadától" óvtam magam.
De győzött a naivitásom, mert én még hiszem, hogy lehet ezt tisztességesen csinálni!
A centrumban úgy érzem, hogy ezt képviselhetem is.
Előzmény: dejo (48)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 56
Hopp, elfelejtettem köszöni. Kezitcsókolom.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 55
Miért nem az 1-es körzetben indult, hiszen ha jól tudom ott a rendelője (Jósaváros). Úgy érzem ott nagyobb lett volna az esélye is.
Előzmény: Dobai_Csilla_Dr. (54)
Dobai_Csilla_Dr. Creative Commons License 2002.03.21 0 0 54
Kedves Sz Zsuzsi!Igyekeztem a rendelési időt úgy alakítani, hogy minden napszakban megtalálható legyek. Amennyiben ez nem elegendő, telefonon be lehet jelentkezni egyéni időpontra is.
Dobai_Csilla_Dr. Creative Commons License 2002.03.21 0 0 53
Kedves Dejo! Mentem az utcán, megcsörrent a mobilom, és a Centrum Hangja volt az, ami megszólalt benne. Aztán elkezdtünk beszélgetni, és rájöttem, hogy értjük, mit akar a másik. Én mit akartam? Azt, hogy végre ne pártérdekek, hanem a szakmai evidenciák mentén szülessenek a döntések, ne pártfegyelem, hanem a lelkiismeretem , meggyőződésem szerint szavazhassak/mint 6 év óta a Nyíregyházi Közgyűlésben mindig/
Dobai_Csilla_Dr. Creative Commons License 2002.03.21 0 0 52
Tanársegédnek!Te többet tudsz mint én! Tőlem még senki nem kérdezte, hogy indulok e ősszel, és főleg nem az MSZP-sek. Én egyéniben is el tudok indulni, ahhoz nem kell senkinek az engedélye.Ellenzékben eddig sem voltam rettentően simulékony!
dejo Creative Commons License 2002.03.21 0 0 51
Helló agyfegyver!
Nem jöttek a hölgyek, vagy olyan sok az offline vendég, hogy nincs ránk idejük?
Előzmény: agyfegyver (47)
sz_zsuzsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 50
Bocs, az "aki mellesleg a háziorvosom, és hogy a ragyába jussak el hozzá" című sor storno, felhívták a figyelmem arra, hogy 2 éve más orvoshoz igazoltam... Gyakran járok dokihoz...:-)))

Télleg, miért lesz egy orvosból politikus? Na és egy testnevelőből?

Előzmény: sz_zsuzsi (49)
sz_zsuzsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 49
Kérdezd már meg a nevemben a doktornőtől, aki a háziorvosom, hogy hogy a ragyába jussak el a rendelésére, ha mindig pont olyan a munkabeosztásom, mint az övé?!? Vagy ha már ott van, írjon fel valami bogyót, ha kell, elmesélem a tüneteimet is...:-)))
Előzmény: agyfegyver (47)
dejo Creative Commons License 2002.03.21 0 0 48
Kedves Hölgyeim!
Kezüket csókolom és örömmel üdvözlöm Önöket az általam nyitott topicban.

Hogyan találtak rá a Centrum Pártra, avagy hogyan talált a Centrum Párt Önökre?

(Remélem agyfegyver, már nyitottál nicket a hölgyeknek. Ha nem akkor talán megfelelő lenne, ha a tiedet használnátok addig kozösen, esetleg "aláírásokkal" megkülönböztetve a hozzászólókat.)

Előzmény: agyfegyver (47)
agyfegyver Creative Commons License 2002.03.21 0 0 47
Ma kb 18:00-tol,akar az internetkavezoban szemelyesen, akar itt a forumon az interneten keresztul,a CENTRUM nyhazi kepviseloi Varga Ildiko es Dr Dobai Csilla a Netc@feban varjak a kerdeseket.
GYERTEK KERDEZZETEK!
MOST!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 46
Ősszel, ősz végén volt a tv2-n a Bázis, egyfajta túlélési vetélkedő. Valamikor 22 óra tájékán adták. Gálvölgyi is csinált belőle paródiát.
Előzmény: _LaJoS_ (45)
_LaJoS_ Creative Commons License 2002.03.20 0 0 45
Ez a bázis valami tévéműsor? ("Sokan nem nézték a bázist")
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 44
Kiváncsian várom, hogy rakják össze. Sokan nem nézték a bázist, ahol második lett. Hétfőn Parragh Dénesék mellett nagyon elcsuklott a hangja. Gondolom azt akarják, próbálnák felénk kommunikálni, hogy milyen erős lány, kitartó stb. De sajnos ebből semmi nem jön át. Mert valószinűleg a kampányosai óriási hibát követtek el, amikor ezt a középkorú designet erőltetik nála. Eltűnik az igazi nő benne. Láthatóan ebben a szerepben Ildikó sem érzi jól magát. Nem is meggyőző. Azt gondolom, hogy úgy, amilyen Varga Ildi valójában sokkal trendibb lenne.
Ha az új fodrásza, tanácsadói csak ennyit tudnak csak kihozni belőle, egy ilyen színes, vibráló egyéniségből, akkor ideje lecserélni a stábot!
agyfegyver Creative Commons License 2002.03.20 0 0 43
de igen Ő személyesen!!!!
Tarcus Creative Commons License 2002.03.20 0 0 42
Csak nem "Bázis" Ildikóhoz lesz szerencsénk személyesen?
Előzmény: agyfegyver (39)
Papci Creative Commons License 2002.03.19 0 0 41
Figyu! Akkor egyeztessetek ha lehet, mert Helmeczy hozzank jon online interjura az interju.szabolcs.net oldalra csutortokon
Előzmény: agyfegyver (39)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.19 0 0 40
És ez miért jó nektek?
Előzmény: agyfegyver (39)
agyfegyver Creative Commons License 2002.03.19 0 0 39
Marcius 21.-en a CENTRUM nyhazi kepviseloi Varga Ildiko es Dr Dobai Csilla a Netc@feban varjak a kerdeseket. A valasztasokig meg 5 alkalommal!
Akar az internetkavezoban szemelyesen, akar itt a forumon az interneten keresztul. Kerdezzetek batran! A tovabbi alkalmak: marcius 24,26,28, aprilis 4,5.
Tarcus Creative Commons License 2002.03.18 0 0 38
Most már teljesen nyugodt vagyok, mert ismételten bebizonyosodott, hogy az idő előtti "károgás" megint nem jött be.Amúgy tanulj már meg két alapvető választási kérdést: 1. Országos listára NEM lehet DIREKT módon szavazni, csak egyénire és területi listára. 2. Országos lista állításához elég 7 (hét) területi lista megléte.Csákány
Előzmény: FixI (29)
tepoe Creative Commons License 2002.03.15 0 0 37
Még három megyében nincs listájuk (Komárom, Heves, Szabolcs), de mindenhol megvan a szükséges számú egyéni jelöltjük. Nálunk úgy néz ki mindenhol el tudnak indulni. Ma négyig lehet még jelöltet bejelenteni, hétfőn négyig listát.
Előzmény: FixI (29)
tepoe Creative Commons License 2002.03.15 0 0 36
Országos listára egyáltalán nem érdemes szavazni, mert arra nem is lehet. :))
Minden megyében lesz listája a Centrumnak, mivel a területi listaállításhoz szükséges egyéni jelöltjeik megvannak. Szerintem ma estig még benyomnak pár egyénit, úgyhogy kb. 130 körzetben lesz egyéni jelöltjük, megközelítve ezzel a mukikat és Torgyiékat. Nem a listaállítás sikerességén, hanem a tényleges támogatottságukon múlik majd a dolog. Ha a szimpatizánsok elhiszik, hogy bekerülhetnek, akkor lehet esélyük.
Előzmény: dejo (30)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.14 0 0 35
Nem emléxem.
Előzmény: dejo (34)
dejo Creative Commons License 2002.03.14 0 0 34
Ha ez tényleg igaz, akkor még inkább csak "pillanatnyi" startégiai érdek, hogy nem arra szavazok aki a legszinpatikusabb!

Patikus! Nem ismerjük mi egymást? Nem tőled kértem egy arcszesz receptjét?

Előzmény: Tanársegéd (33)
Tanársegéd Creative Commons License 2002.03.14 0 0 33
Mindannyian ormányt akarunk váltani. Amit leírtam az természetesen igaz. Az egyik képviselőjelölt kampányfönöke mondta.
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.14 0 0 32
Ha ez igaz, megerősítettél abban, hogy érdemes a Centrum-ra szavazni, ha kormányváltást akarok, márpedig akarok.
Előzmény: Tanársegéd (31)
Tanársegéd Creative Commons License 2002.03.14 0 0 31
Hehe, mulatságos ezt éppen tőled olvasni, amikor Nyíregyházán is közkeletű, hogy a Centrumos képviselőket előzetesen egyeztették az MSZP-vel. Sőt, már folynak a szervezkedések az önkormányzati választásokra, és csak olyan jelöltek lehetnek a Centrumban, akiket az MSZP is elfogad.
Előzmény: dejo (30)
dejo Creative Commons License 2002.03.14 0 0 30
"Ez pedig azt jelenti, hogy az országos listára nem érdemes szavazni."
Szerintem meg akkor amikor az a tét, hogy váltunk-e kormányt vagy sem, addig nem érdemes a Centrumra szavazni, amíg ki nem nyílvánítja, hogy egy esetleges pathelyzetben melyik oldalra állna.
Sajnos (relatíve) nagyon sokan nem arra a pártra fognak szavani amelyik a legszinpatikusabb (én sem) hanem arra aki leváltja vagy éppen megmenti a kormányt, attól függően, hogy mennyire kábította el a "Fidesz Magyar Csomagolástechnikai Vállat" díszcsomagolása.
Előzmény: FixI (29)
FixI Creative Commons License 2002.03.14 0 0 29
No, itt valamit félre értettel.

Amúgy meg, ha a valasztas.hu-t böngészgeted, akkor nagyon ne legyél nyugodt. Holnap lejár a kopogtatócédula gyűjtés, és még 2 megyében nincs joga listát állitani a Centrumnak. Ez pedig azt jelenti, hogy az országos listára nem érdemes szavazni.

Előzmény: Tarcus (28)
Tarcus Creative Commons License 2002.03.14 0 0 28
Ha Budapestre gondolsz, akkor méltóztass talán egy pillantást vetni a www.valasztas.hu-ra, mely szerint megvan mindkét körzetben a jelölt. Persze hülyeséget beszélni könnyebb, mint megnézni valamit. Ha hallgattál volna...!!
Előzmény: Regös Bendegúz (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!