Keresés

Részletes keresés

semmipanick Creative Commons License 2017.02.22 -1 0 25195

Telefonszámot adsz?

Előzmény: Törölt nick (25194)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.22 -1 0 25194

Üdv mindenkinek.
Tőzsdén kereskedem,kellő tapasztalattal rendelkezek.

Befektetőt keresek!
30 000 000 ft feletti befektetők jelentkezését várom.
A minimális futamideje 4 hónap , + 10 v 15 munkanap a pénzfelvételhez.
Fedezetet a pénzért cserébe nem ajánlok fel. Éves 50 M. számlakimutatással rendelkezem, ezzel tudom igazolni a tőkémet, ugyanis én nem nem a pénzed akarom elvenni, csak a tudásom szeretném még jobban hasznosítani!
Ha tudok x összeggel y keresni, akkor miért ne kereshetnék 2x összeggel 2y ? Részleteket megbeszélhetjük a nagytibi12@nincsmail.com -on.
Olyan emberek jelentkezését is várom, akik szeretnének nagy pénzeket megmozgatni tiszta pénzért cserében, ha értitek. Szép napot sziasztok.

TN

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.19 -1 0 25193

A tanult kereskedési szabályokat azért nem szeretem mert túl sok kishal csinálja, és ezt a nagy bankok időnként kihasználják. Akkor van a nagy bukó a kicsiknek, a Cápa meg arat a papírformától eltérő grafikonon amit ő állított elő. (ők)

 

A másik trükkjük, hogy heves árfolyammozgást generálnak lefele is felfele is, így rengeteg STOP kiütve, számlák elúszva. Mivel ez egy ZERO összegű játék, amit kicsiként elvesztetél, az már felosztásra kerül a többiek között. Az a NYERŐ, aki játékban tud maradni. Ezért fontos a fedezet!!!

Előzmény: kuzka fakira (25191)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.19 0 0 25192

Én nem végeztem semmit, csak ami brókerpapírt adott, de annak semmi köze a forexhez meg a kereskedéshez.

Előttem szólóval értek egyet, hogy magadnak kell rájönnöd milyen személyiség vagy.

Azt a tanfolyamon biztos nem fogják megtanítani neked.

 

Kereskedni nagyon egyszerű, csak nyitni kell meg zárni.

Szinte mindegy hol nyitsz, és milyen irányba.

A lényeg, hogy bírd fedezettel a pozíciódat tartani, képes legyél ráemelni, ha szükséges, és azt is bírja a fedezet. Meg azt is ha még elmegy rossz irányba 10-20%-ot.

Idegekkel kell bírni a forexet.

 

Én hosszú távú forexesnek indultam, mert jutalék szempontjából az a kifizetődő, de rá kellett jönnöm, hogy nem bírják az idegeim. Éjszak nem alvás, árfolymra ránézés, stb. Nem ért annyit. (nekem)

 

Más meg le sem szarja, és elmegy nyaralni két hétre, hogy rá sem néz az árfolyamra.

 

Ezért inkább napon belül kereskedek, ha látok valami jó beszállót.

Esetleg megtartom pár napig, ha úgyis hozzám jön a swap kamaty.

 

Bróker keres rajtam, de ez van. Ha jól csinálom, hadd kapjon ő is.

A daytradnél viszont lehet többet kockáztatni, mert napon belüli mozgás kisebb, mint ha 1 évre venném.

 

Persze Te a stratégiára vagy kíváncsi, ami megmondja a tutit.

Ilyen nincs. Én magamnak találtam ki egyet, bár biztos benne van a tankönyvekben is.

Találj ki magadnak Te is egyet.

 

Én korrekcióra utazom. Van aki a trendbe ül fel, és száguld a gyorsuló vonattal.

Én azt figyelem, ha van egy KEDVENC devizapárban egy erős leszúrás, akkor oda beszállok, és várom a korrekciót kb a feléig. Ha tovább esik, akkor ráveszek, és utána megint. DE mindig figyelem, hogy ha még ötször ennyit esik, akkor is simán bírja a számlát, mert a forexesek azon buknak, hogy lezárják a számlájukat, és amikor jönne vissza az árfolyam, akkor már csak a partvonalról nézik.

 

Nekem 3 alapszabályom van, találj ki Te is magadnak ilyeneket.

- korrekció mindig van

- a fák nem nőnek az égig

- soha ne tudjon lezárni a bróker fedezethiány miatt

Előzmény: semmipanick (25188)
kuzka fakira Creative Commons License 2017.02.08 0 0 25191

Hello!

Pár napja találtam egy nagyon jó forex-es honlapot a tradingbud .com -ot! Rengeteg stratégiával és kereskedéssel kapcsolatos friss infókkal!! Ajánlom mindenkinek!

semmipanick Creative Commons License 2017.01.31 0 0 25190

Köszi.Arról beszéltünk a másik fórumon, hogy a párod végig kísérhette hogyan alakulsz át traderré.

Előzmény: Archenius. (25189)
Archenius. Creative Commons License 2017.01.31 0 0 25189

Erre így nem lehet válaszolni. Sokan, sokféle dolgot oktatnak manapság, amiknek egy része használhatatlan szemét. Viszont egy jó oktatás éveket spórolhat meg neked.

 

Azt lenne jó tudni, hogy neked milyen kereskedési időtáv, módszer fér bele az idődbe. Milyen személyiség vagy, mi áll hozzád közelebb, a gyors döntéshozást igénylő napon belüli kereskedések, vagy a hosszabb távúak.

 

Ha tudsz, nézz ingyenes előadásokat (XM webináriumok, Admiral Markets youtube videók, stb)

 

Előzmény: semmipanick (25188)
semmipanick Creative Commons License 2017.01.30 0 0 25188

Szia! Korábban egy másik fórumon írtunk egymásnak. Azt szeretném megtudni, hogy szerinted érdemes-e tanfolyamot végezni. Vidéki srác vagyok

Előzmény: Archenius. (25174)
norbi2k Creative Commons License 2017.01.10 0 0 25187

ciprus....

Előzmény: Mirage86 (25185)
Mirage86 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 25186

Csak mert kicsit furcsállom, hogy a személyim és egy  3 hónapnál nem régebbi számlakivonatom után még a házasségi anyakönyvi kivonatomat is kérnék..... 

Mirage86 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 25185

Sziasztok, Az XTrade.com megbízható?

 

norbi2k Creative Commons License 2017.01.03 0 0 25184

úgy tűnik ennek is befellegzett...

Előzmény: LGZ (25158)
enzi03 Creative Commons License 2016.12.29 0 0 25183

Sziasztok! Az initial margin és maintenance margin között mi a különbség?

Továbbá az lenne még a kérdésem, hogy a bankközi piacon (OTC) csak devizapárokat jegyeznek, vagy részvényeket, index cfd-ket is?

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.26 -2 4 25182

Előzmény: arenarock (25181)
arenarock Creative Commons License 2016.12.26 0 1 25181

Ez nagyonhülye :DDD

Előzmény: millionare (25180)
millionare Creative Commons License 2016.12.26 -1 0 25180

KARACSONYI PLUSSZ  !!

 2 USD - t utalok  az elso 5 regisztralonak a szamlajara ,amit vagy felhasznalsz vagy kiveszed!

 

 AKI SZERETNE EZT VALLASZTANI AZ irjon mailt IDE  mi-si3@safe-mail.net  ES  A 

 

-email TARGY - mezobe irja be hogy  - KARI-  !!!!     CSAK EZEKNEK AZ EMBEREKNEK KULDOM A SPECIAL KARI LINKET!!!!!!!!!!  48ORAN BELUL!

 

 

AMENNYIBEN IRTAL ,AKKOR PARPERCEN BELUL MEGKELL ,HOGY KAPD TOLEM A BEALLITOTT AUTOMATA VALASZ EMAILT, LEHETSEGES HOGY A SPAMM MAPABAN LESZ MIVEL LINKET IS KULDOK!!!! 

 

AZ ELSO EMAILBEN NEM LESSZ BENNE A  -   KARI -  LINK   CSAK A KOVETKEZOBEN AMIT MANUALISAN KULDOK !

 

 

 REGINEL VALASZD A        STANDARD  tipust   es  1:3000 tokeattetet .

 

HA KESZ A REGI ES ACTIVALVA VAGY KULD EL A REGIZETT SZAMLASZAMOD   SZINTEN A FENTI EMAILRE!!!!!

ELLENORZOM ES KULDOM A 2 USD ,EZ AZZONAL JOVAIRODIK SZAMLADON !!

Oláh Tibi Creative Commons License 2016.12.24 0 0 25179

Nagyon sok segítségt nyújt az árfolyam dologban egy weboldal melyen megtalálhatóak az árfolyam adatok. Találtam egyet hátha segít: http://arfolyam-valutavalto.hu

PitykeG Creative Commons License 2016.11.28 -1 0 25178

Számtalan brókercég csinál elemzést, lehet nézegetni.

Pl. XTB, Admiral, Random

Előzmény: Hivatalból_vesztes (25173)
PitykeG Creative Commons License 2016.11.28 0 2 25177

"Azért ezt így nem mondanám ki, hiszen a piacok manipuláció alatt állnak. Lehet, hogy csak egy maréknyi ember, de ők biztosan tudják, hogy mi , mikor fog történni. "

Újabb összeesküvés elmélet hívő? Ajaj, ezzel nem fogsz sokra menni, sokat keresni az tuti.

"a piacok manipuláció alatt állnak" Ez még ok. Persze, mit nevezünk manipulációnak? Ha a jegybankok folyamatos beavatkozását, akkor egyetértünk.

Mondjuk ez ma már közismert, nyilvános információ, úgyhogy ezzel nincs sok előnyben senki.

"csak egy maréknyi ember, de ők biztosan tudják, hogy mi , mikor fog történni"

Ez viszont a szokásos téveszme, és nyilván a hívőket sose fogják tudni meggyőzni az ellenkezőjéről.

(Ja, Soros meg a Bildemberg csoport irányít mindent: 2001/9/11, Fukusimai földrengés, 2008-as válság, olajár esés, globális felmelegedés, migráció mind-mind az ő művűk, hogy a tőzsdén sokat kereshessenek, ugye?)

 

Előzmény: Hivatalból_vesztes (25176)
Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016.11.28 -1 0 25176

Azért ezt így nem mondanám ki, hiszen a piacok manipuláció alatt állnak. Lehet, hogy csak egy maréknyi ember, de ők biztosan tudják, hogy mi , mikor fog történni. 

Az elemzések pedig gazdasági híreken, korábbi trendeken, és mindenféle más mutatókon alapulnak. Amúgy ha az embernek van elég ideje, nekem nincs, akkor sima megfigyelés alapján is lehet pozitív kereskedést végrehajtani. Nekem, amikor volt időm ezzel foglalkozni, akkor volt egy tiszta hónapom, amikor csak short-oltam, és mindegyik pozitív eredménnyel zárult. Sajnos csak nagyon kicsit összegekkel tudtam kereskedni, ezért a profit is igen kicsit volt. Viszont még mindig ott tartok, hogy amennyit ráköltöttem erre a hobby-ra, annyit vissza is szereztem, tehát nem buktam semmit sem. 

Előzmény: Archenius. (25174)
PitykeG Creative Commons License 2016.11.28 0 0 25175

Ugyanazt a stratégiát futtatták a különböző brókereknél.

Íme az eredmény

 

http://www.fxtradingrevolution.com/real-brokers-reviews.html

Archenius. Creative Commons License 2016.11.24 0 0 25174

Elemzés?
Mindenki csak találgatja a jövőt. :)

Előzmény: Hivatalból_vesztes (25173)
Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016.11.23 0 0 25173

Én is Forex-ezek már egy ideje. Habár volt egy időszak, amikor abbahagytam. Amúgy csak hobby szinten, szóval semmi komoly. Az okos Facebook reklámok, amik erre akarják az embereket rávenni, mindig azt írják, hogy csak utánozd a nagyokat. Nyilván a nagyok nem fogják kikürtölni, hogy éppen mivel érdemes kereskedni, de esetleg valaki tud olyan oldalt, ahol megbízható előrejelzések, elemzések vannak? Régebben volt egy magyar oldal, de sajnos már sehol sem találom. Nem muszáj, hogy magyar legyen, csak úgy eszembe jutott.

SzaboGergő Creative Commons License 2016.11.20 -1 0 25172

DCFX-es kifizetésben történt nálad vagy valakinél előrelépés?

Egyébként én is hasonló zenész, egyelőre csak újabb időpontokat adtak a kifizetésre, de semmi..

Köszi!

Előzmény: PedroLopez (25149)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 -3 4 25171

Köszi! Nagyon érdekeseket írtál hasznosak, és remélem nem csak én tanulok ebből hanem még sokan, akik olvassák esetleg.

Az merült fel bennem hogy, nem lehet ezt valahogy rövidre zárni. Tehát kihagyni a brókercéget, és direktbe valahogy a forex "nagy" rendszerére becsatlakozni? Jó már tudtom is választ, nem hiszen a brókerek üzletelnek a devizákkal... tehát csak velük üzletelhet az ember, a központibankok nem csináljak ilyet, csak belövik az árfolyamot, ha jól tévedek... Így van? Tehát esetleg nincs e valami olyan terminál, amire előfizetsz, valami Forex monitor és akkor direktbe tudnál adni venni akár a központi bankokkal? Vagy pl olyan stratégiát kitalálni, már ha van vagy lenne ilyen robot, hogy variálni a brókereket és a robotokat, tehát mindent random diverzifikálni. Egy előre a stratégiánkban deklarált X idő után szépen "átmegy" a lóvé, a számla, ill. a robot másik brókerhez, tehát brókereket vált periodikusan és a bróker nem tudhatja a a túlvégen, hogy holnap még leszek-e ott, illetve ugyanígy néhány robotot is variálni, és akkor azt sem tudja, hogy milyen robot és milyen algoritmus és beállítások vannak pontosan, így összezavarni a pofátlan csaló bűnöző brókereket... valami ilyet nem lehetne esetleg kidolgozni? Nyilván ehhez az kéne hogy legyenek több bróker rendszerével működő robotok, bár még csak ezt sem feltétlen, hiszen mondjuk váltom a brókert és ott más robotom van, az nyomja x ideig, mondjuk egy hétig, aztán megint átpakolom egy másik brókerhez másik robottal lényegében így két legyet is ütök egy csapással, hiszen a bróker és a robot együtt váltakozik... Mittudomén 3-5 robotot így variálni, mondjuk hetente teljesen random, tehát a brókernek fingja nem lesz hogy mikor jövök megint, hozzá játszani, illetve ha picit is meg gyanús köcsögök, akkor oda többet nem nyilván... tehát pl idejében az ilyen gyanús viselkedést is valahogy csekkolni, nem vizuálisan, hiszen nem szugerálhatod a monitort egész nap, hanem mint egy vírusvédelem, ilyesmire, gyanús aktivitás miatt abortálja robot a futást, és nem csinálja tovább ott... tehát automatizálni a dolgot... tudom biztos hülye láma kérdések, de hát ha egyszer zöld vagyok az egészhez... mindezt továbbra is munkásparaszt proletár aggyal agyalom.... bocsi... :)

PitykeG Creative Commons License 2016.11.17 -1 0 25170

Hogyan működik a szívatás a gyakorlatban?

Ma már olyan szofisztikáltak a rendszerek, hogy képesek egy adott ügyfelet személyre szabottan szívatni. Csak az ő számláján jelenik meg a spike (a piaci ártól való drasztikus eltérés).

Ezután nyilván az ügyfél reklamálni fog. Az ÁSZF szerint nem neki lesz igaza, mert a brókerek árai csak tájékoztató jellegűek (=akármennvi lehet).

Ha nagy botrányt csap az ügyfél nyilvánosan, interneten vagy csak párszáz dollárról van szó, akkor valószínüleg jóváírják neki.

Ha viszont sok pénz és folyamatosan nyerő ügyfél a tét, akkor nem fogják jóváírni. Ezután nyilván az ügyfél otthagyja a brókert, de ez volt a cél. Más bróker pénzét nyerje el, ne az övéket.

 

Annak, hogy nem alkalmazzák tömegesen a trükköket a brókerek 2 oka van.

1. Az ügyfelek nagy része magától is bukik, tehát nincs szükség szívatásra.

2. A piaci verseny miatt nem tehetik meg. Ha tömegesen alkalmaznák, annak híre menne és becsukhatnák a boltot.

(Azért néha nincs más választásuk, lásd Saxobank CHF esete)

PitykeG Creative Commons License 2016.11.17 0 0 25169

Őszintén szólva tök amatőr kisbefektetőknek a részvénytőzsdét jobban ajánlanám. Sokkal több esélyük van nyerni.

Miért? A részvénytőzsde nem null összegű játék, van hozzáadott érték, a cégek profitot termelnek, osztalékot fizetnek stb.

Emiatt hosszú távon a tőzsdék felfele mennek, manapság rááadásul  a jegybankok, kormányok is abban érdekeltek, hogy minden áron fenntartsák a növekedést.

Természetesen ott is lehet bukni, de diverzifikációval, tőkeáttét nélkül egy kisbefektetőnek is van esélye meggazdagodni.

A FOREX-en viszont alig, mert itt a nagyobb piaci szereplőknek nem érdeke, hogy nyerni hagyjanak.

PitykeG Creative Commons License 2016.11.17 0 0 25168

1. Most azt feltételezem, hogy a PLCA robotja egy a mai piaci viszonyok között jól müködő, profitábilis rendszer.

Amíg a piac karakterisztikája nem változik meg drasztikusan (ez kb. 5-7 évente szokott megtörténni), addig termelheti a pénzt.

2. A hosszútávú profit szent grálja a RM/MM-ben rejlik, nem a szignálokban. Ezt jól le lehet programozni és akkor nem lesz gond. A gond az, hogy akkor nem fog havi 100% profitot termelni egy rendszer. Viszont akkor nehéz eladni a piacon a havi 100% profitot felmutató martingale rendszerekkel szemben. Ezért sajnos, ha interneten akarok árulni és eladni egy robotot, akkor pont azt a részét kell lerontanom, ami a hosszútávú profitabilitást biztosítja.3.  A kisbefektetőknek árult meta robotokat ugye egy mt4 brókernál tudod futtatni. Ezek általában market maker brókerek, tehát eleve ellened játszanak. Egyik sem fogja hagyni, hogy párezer dollárnál többet nyerjél.

"Na nyilván nem úgy hogy beleavatkoznak az árfolyamokba természetesen". Már miért is ne? Pontosan így. Ezt hívják spike-nak.

Ha egy skalpoló robot, akkor csak a spread-et kell növelni, késleltetni a végrehajtást és máris elvérzett a robot.

Ha nem skalpoló a robot, akkor jöhet a spike, stophunting.

4. "másik bróker cég másik forex rendszerére alkalmazható-e a robot?" Sajnos ezt nem tudhatod, de ezt még ők sem tudhatják, nem is grantálhatják neked.

5. Azon kéne elgondolkodni, ha olyan egyszerű lenne, hogy vesz az ember egy robotot, utána meg lőgatja a lábát és számolja a pénzt, akkor hogyhogy nem hallasz sokezer ilyen sikertörténetet?

A forex egy nulla összegű játék, ami azt jelenti hogy itt egymástól nyerik el az emberek a pénzt. Egy olyan piacon, ahol a kisbefektető egy ebihal és nála sokszorta erősebb, ravaszabb cápák, bálnák úszkálnak még a vízben. Mennyi esélyed van?

6. Tehát baromi fontos a jó, nem market maker bróker, hogy egyáltalán valami reményed legyen a sikerre. Ilyenből nem sok van. És a bróker is egy kockázati tényező. Amikor megnyitod a számlát még minden ok, nem simlis bróker, a proftit szépen utalják is vissza, aztán pár év múlva hirtelen megváltozik. Jól megy a szekér, megváltozik a management és

kapzsi lesz, elkezd trükközni, saját számlán tradelni, bukni, majd az ügyfélvagyonból pótolni, végül becsődölni.

Úgyhogy azt is állandóan monitorozni kell, hogy az aktuális brókered megbízható-e még, vagy elindult a züllés útján.

Előzmény: Törölt nick (25167)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 -2 4 25167

Ha lehet, lehessen itt is kérdezni, a fórum forma lényegesen jobb erre, mint a chat vagy az emil, hiszen nyilvánvalóan így mások is, jobban vagy kevésbé szakértők hozzá tudnak pro kontra szólni, Itt a cél nem a fikázás meg lehúzás, hanem egymás segítése, tájékoztatása, korrekt információk adása, a módszerek elemzése stb... reklám semmiképp sem cél alapvetően (ezzel együtt nem baj hogy betetted ezt a szöveget, főleg hogy a te robotodról van szó ugyebár, tehát legalábbis érintettként írtad)
Nos engem - és gondolom nem csak engem - leginkább az a tipikus hibafaktor vagy kockázati tényező - ha tetszik - érdekelne, illetve annak kiküszöbölése vagy lecsökkentése (már ha van) főleg, hogyan van nálatok megoldva, amit már itt többször is felvetettek és igencsak jogos aggály és félelem, hogy lehet egy robot akármilyen jó is, akár tévedhetetlen is szinte, és csak nyerő először. Egy idő után kiszúrják a brókerek hogy robot van mindenképp és elkezdenek (ahogy a kaszinó is szokott időnként ugyebár), kvázi ellene játszani? Na nyilván nem úgy hogy beleavatkoznak az árfolyamokba természetesen, hanem hogy belebabrálnak, átállítgatnak az ő rendszerükön néhány paramétert, opciók, melyek csökkentik a robot hatásfokát, megzavarják a működését stb... és számos robot ezen vérzik el... állítólag van ilyen jelenség, ha jól tévedek... a másik pedig az hogy honnan tudhatom biztosan, hogy az ingyenes próba, nem valami ravasz trükkös beetetés-e, mint ahogy az internetes kaszinók csinálják... másképp kérdezve, másik bróker cég másik forex rendszerére alkalmazható-e a robot? Lehet marhaságokat kérdezek, de nem vagyok egyáltalán profi, sem a forex-ben sem a robotozásban, mindkettőt csak nézegetem, hogy belevágjak-e vagy sem... Egyelőre még nem győzött meg semmi, hogy laikusként van-e értelme, érdemes-e elkezdeni. Hiszen ugyebár paraszti ésszel az ember azt hinné, hogy a robot laikusoknak készült, nem kell érteni semmihez, csak szoftvereket feltelepítgetni, számlát megnyitni pénzt és betenni, ráindítani a robotot, oszt csókolom, már csak várni kell és kész... Miért is kéne bármihez is érteni? - gondolja az egyszeri magamfajta munkásparaszt legény... node már most tudom, mert volt róla szó, hogy azért ez nem egészen így van ugye, hiszen aki tök hülye hozzá, azt a robot sem fogja kihúzni a grízből, ha gáz van, eleve kellene legalább érteni önállóan hogy felparaméterezzük vagy beállítgassuk vagy mi (fogalmam nincs mit jelent ez pontosan amúgy bocsi, mert addig még értem tőzsdés múltból hogy itt is ugye különféle indikátorok vannak gondolom és azok közül egy jellemző ismert indikátort használ a robot, vagy annak egy valamelyest javított módosított verzióját, illetve egy teljesen új indikátort alkotott valaki és arra esküszik, mint ahogy elnézem pl ti is), innen kezdve viszont ha ez így van hogy csak az lesz sikeres profitos robotos, aki ért hozzá, akkor az robot nélkül is az lenne, max kis kézimunkát és időt spórol a robot neki, de a tudást nem a robot adja, hanem a kútfőben is ott van. Erre meg azt mondja a magamfajta egyszeri derék proletár hogy akkor tulajdonképpen a robot nem helyettem az ész, csak a kéz... ezesetben a robot nem az én sztorikám egyelőre, hiszen nem értek hozzá egyáltalán... ahogy írták itt először meg kell ismerni a forexet, robottal is anélkül is, tanulgatni, gyakorolgatni, kis kockázatokkal, aztán több év tanulás és gyakorlás után, amikor már az ember valami profi kezdemény, akkor kitenni nagyobb összeget egy-két jó robottal amikre felügyelni kell szakértelemmel és állítgatni azokat, bizgetni, buzerálgatni folyton... ezt viszont én speciel nem tudom így sajnos egyelőre csinálni... (valakit idegent, magát szakértőnek mondót ezzel meg megbízni, mert vannak jelentkezők akik vállalnák, hogy segítenek, adnak robotot, meg az üzemeltetését is stb) megintcsak nem garancira semmire, hiszen ugyebár így vakon bízni valakiben sem bölcs dolog (engem speciel egyszer az egyik legjobb barátom húzott be, persze nem szándékosan, vagy legalábbis nem teljesen, őt is rászedték, de utóbb kiderült hogy ebben abban ő is nekem mást mondott mint ami van, és buktam is tőzsdén emiatt nem keveset, hálisten azért nem is túl sokat... de ez örök tanulópénzvolt nekem, hogy senkiben sem lehet bízni, ahogy az Olasz Melóban mondja Donald Shutterland: nem bennetek nem bízom, hanem a bennetek lakozó ördögben... ehhez plusz még hozzá lehet tenni, hogy plusz a sors szeszélyeiben ugyebár...).
Remélem a kérdéseim és kételyeim mind érthetően kifejtettem, és nem voltam túl hosszú... várom a választ... (bárki bölcs jószándékú meglátásait szívesen veszem, fikázást beszólogatást, offolást, trollkodást már értelemszerűen kevésbé...)

Előzmény: ProfitLearning1 (25166)
ProfitLearning1 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 25166

Tisztelt forumozok!

 

Mivel felmerult a forumon a legujabb termekunk a PLCA ezert ugy dontottunk hivatalosan is megszolalunk.

 

Eloszor is azzal kezdjuk h sajnos nekunk sem sikerult olyan rendaszert csinalnunk ami folyton nyer, viszont a PLCA az eddigi tapasztalatok alapjan tobbet keres mint amit elveszit, elso sorban erre alapozzuk a letjogosultsagat :)

 

A felmerult aggalyok egyebkent jogosak de a PLCA egy teljesen uj piaci szemlelet eredmenye. Anelkul hogy hosszas szakmazasba kezdenek ennek a lenyege mi nem az egyes devizak mozgasat probajuk meg elemezni es egy algoritmussal lekovetni hanem a devizak kozott levo nagyon szoros koleracios kapcsolatokat elemezzuk, a robot is ezen kapcsolat bizonyos valtozasaira reagal (termeszetesen azt nem aruljuk el pontosan hogyan). Ez a szemlélet igazabol tobb automata es kezi strategiat is szult ebbol dontottunk ugy hogy 1-et (termeszetesen nem a legjobbat) piacra dobunk. A PLCA egy jo rendszer de messze nem a kepessegeink hatarat jelenti.

 

Termeszetesen mi is komolyabb baberokra torunk de a vagyonkezelesben valo megjeleneshez jelentos toke kell ezert dontottunk a srategiank egy reszenek nyilvanossa tetele mellett. Tisztaban vagyunk vele hogy ezzel konkurenciat generalunk mert lesznek akik megfejtik az elmeletet, de nekunk ugy erezzuk van nehany ev elonyunk es nem felunk a versenytol.

 

Soha semmiylen forumon nem fogyjuk csodafegyvernek nevezni a rendszerunket, de ugy gondoljuk azzal a nehany valoban hasznalhato rendszerrel (kb 3 ilyenrol tudok ) amit el lehet erni felveszi a versenyt. 

 

Mi komolyan vesszuk magunkat es mindenkinek biztositunk ingyenes izelitot, de minimalis penzert ki lehet probalni, hogy mire kepes a rendszer, a sikererol vagy a bukasarol ugyis a mutatott teljesitmeny fog donteni szoval mi tisztessegesnek erezzuk az ajanlatunkat es nem erzem ugy, hogy barkit is megkarosithatnank.

 

Mi semmi mast nem igerunk csak egy lehetoseget, hogy kiprobaljatok a mi piaci szemleletunket !

 

Remeljuk hasznosnak tekintitek ezt a posztot ha barmi kerdesetek van reszletekbe menoen elertek minket live chaten a profitlearning.net weboldalon vagy a profitlearning@profitlearning.net mailcímen.

 

Udvozlettel ProfitLearning

(elnezest az ekezetek hianyaert angol billentyuzetrol gepeltem es nem tudom az osszesnek a helyet :) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!