Keresés

Részletes keresés

corabora Creative Commons License 2009.06.10 0 0 1288
Sziasztok! Az agykontrollt otthon kezdtem el tanulni 3 napja és ezzel kapcsolatban annyit kérdeznék,hogy a szemhéjam alatt 20 fokos szögben felfelé nézek és ha közben a képzeletbeli képernyőre akarok gondolni akkor a szemem nem áll meg abban a szögben! Mennyire számít ez ???
napfényíze Creative Commons License 2009.06.01 0 0 1287

Segítséget kérnék! Agykontrollal be lehet vonzani egy laptopot?

(Komolyabb dolgok is vannak, amit szeretnék tapasztalni az életemben, de ahhoz asszem elég alaposan kellene ismernem az agykontrollt...)

OG1 Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1286
Hány könyve van Silva-nak?
OUTsider Creative Commons License 2009.04.27 0 0 1285
Ha tőlem kérdezed, sajnálattal közlöm, hogy nem szoktam spirituális gyakorlatokat folytatni, így erre válaszolni sem tudok. (Ez nem elutasítás, nem volt rá szükségem, nem kerültem olyan helyzetbe, hogy foglalkoznom kellett volna vele, még gondolati szinten sem) Javaslom, hogy kérdezd meg azt a hölgyet, akinek a honlapjáról belinkelted azt a cikket. Ha jól láttam, ő végzett agykontroll tanfolyamot, ráadásul a pszichiátriában is otthon van, gondolom sokkal autentikusabb választ kapsz tőle.
Előzmény: STG44 (1284)
STG44 Creative Commons License 2009.04.25 0 0 1284
köszönöm a választ!
akkor az lenne a kérdésem,hogy miben különbözik
egy spirituális gyakorlat az agykontrolos gyakorlat között?
Előzmény: OUTsider (1283)
OUTsider Creative Commons License 2009.04.25 0 0 1283
Amiről a linket csatoltad, egyáltalán nem az agykontroll keretében végzett gyakorlatokra vonatkozik. Nemcsak elnevezésében nem, hanem tényleges gyakorlatában sem.
Rögtön az első sorban - idézem - "nem-hétköznapi tudatállapotokat átélők"-ről ír, ha te agykontrollos vagy, tudhatod, ha nem vagy az, akkor hidd el, hogy az agykontroll alfája, thétája, de bármelyik más szintje is hétköznapi tudatállapot. Semmi különös és rendkívüli nincs ezekben az állapotokban, mindenki - még az is, aki soha életében nem hallott az agykontrollról - áthalad ezeken a szinteken, állapotokon naponta kétszer, amikor este elalszik és reggel amikor felébred. Ki állíthatná azt, hogy ez nem hétköznapi?

Az agykontrollosok csak abban különböznek a nem agykontrollosoktól, hogy tudatosan, tevőlegesen is el tudják ezeket a szinteket érni és ezt az állapotot fel tudják használni arra, hogy az egyébként eléggé pazarlóan, nagyon kevéssé kihasznált agytevékenységüket a saját jobb, kiegyensúlyozottabb, eredményesebb és nyugodtabb életükhöz felhasználják.

De köszi, hogy aggódsz értünk.
Előzmény: STG44 (1282)
STG44 Creative Commons License 2009.04.19 0 0 1282
Kedves agykontrollban járatos felhasználók!
Újabban hallottam egy spirituális válság nevezetű jelenségről.
Még könyv is jelent meg róla.
A lényeg hogy egy internetes cikk azt írta,hogy a mentális gyakorlatok
miatt ide juthat az ember,ami egy nehéz állapot.
Bár tovább lehet lépni,és az felszabadító,de amint azt a cikk kifejtette,
ez a továbblépés nehéz,és sok kellemetlen élménnyel
jár együtt.Az agykontroll is tartalmaz ilyen gyakorlatokat,tehát
aggodalmamat fejezem ki az azt művelők iránt,hogy nem-e lehetséges,hogy
a sok gyakorlat eredményeképp egy olyan válságba csöppennek,amivel
esetleg nem tudnak megbírkózni?
A cikk linkjét bemásoltam,remélem működni fogg.
Remélem ti tudtok érdemleges választ adni a témával kapcsolatban.ez itt a link
ny63 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1281
Azért állatorvoshoz is elvihetnéd...
Előzmény: MagicBoy (1280)
MagicBoy Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1280
Sziasztok!

Sajnos rosszul van a kutyám :-( Éjjel háromszor hányt nagyobb mennyiséget, legutolsó alkalommal csak nyákszerű „valami” jött ki belőle, sűrű és ragadós. Olyan, mint amit az ember is felköhög, amikor meg van fázva. És bújik oda hozzám, hogy simogassam meg, ő – aki bár nagyon szeretetéhes – ilyen irányú kívánságait ugrálással és harapdálással szokta jelezni. Hiába no, csak egy szeleburdi, örökmozgó kölyök még. De most csak fekszik nagy szomorúan, alig mozdul, nagyon rosszul néz ki. Nem tudom mi lehet vele! Este még semmi baja nem volt.

Nagyon kétségbe vagyok esve , miért lett hirtelen ennyire rosszul.

(A történethez hozzátartozik, hogy az előző kutyánkat 9 évesen januárban vesztettük el, megbetegedett és másfél hónapig én ápolgattam szegénykémet, keltem fel hozzá éjjel stb. Nyilván ez is bennem van még.)

Nagyon megköszönöm, ha megnézitek, mi lehet a baja. Én most munkában vagyok, de majd megszakadt a szívem, hogy otthon kellett hagyjam, bár tudom, hogy vigyáznak rá, nagyon aggódom. Hasonló előfordult korábban egyszer, de akkor sokkal enyhébben (első alkalom után el is múlt), de az állatorvos csak tanácstalanul pislogott.

Misi
Menta Thea Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1279
Ez az! ebben segítenek a Csodadalok! A boldogság megvalósításában!
Előzmény: ny63 (1278)
ny63 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1278
Miben, miben... hát a boldogságban!
Előzmény: apca (1271)
Bandi de Bandi Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1277
Köszönöm szépen, kedves vagy, ez az! Így már a honlapot is megtaláltam.
Előzmény: Menta Thea (1276)
Menta Thea Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1276
Szia! Ha Bagdi Bella Csodadalok c. cd-jére gondolsz, akkor ez a címe, én naponta hallgatom, sokat jelent nekem, másképp élem az életem. Az áldásdalban tényleg énekel Domján László is, szerintem ezt keresed, nekem bejött!
Előzmény: Bandi de Bandi (1275)
Bandi de Bandi Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1275
Sziasztok! Hallottam többfelől egy meditációs cd-ről, hogy állítólag nagyon működik, és agykontroll elven, de csak annyit tudok róla, hogy a Domján László is énekel! rajta. Tud valaki róla? Mi a címe és lehet-e kapni?
Mikpet Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1274
Sziasztok!

Pénzügyi területre keresek agykontrollosokat akik tényleg elhiszik hogy az elménk csodákra képes. Saját tapasztalatom, hogy hatalmas pénzeket lehet keresni e csodálatos módszerrel ezen a területen(is). Szóval szeretnék egy ilyen csapatot kialakítani magam körül és megdönteni minden rekordot(többek között a keresetit is) a cégnél...
Előképzettség nem szükséges,ingyenes képzést biztosítunk!
Akár másodállásnak is.
Önéletrajzokat a mikpeti@yahoo.com várok.
Fabrik Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1273
Hát aki dolgozik, az leginkább verítékben.
Előzmény: apca (1271)
Fabrik Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1272
Igazából az AK lényege, hogy ne az eszközöket, hanem a célokat akarjuk elérni. Azaz programozzuk azt, hogy mindenki legyen boldog (esetleg tiszta).
Előzmény: V.istván74 (1270)
apca Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1271
Barátaim! Tetvéreim! Agykontrolozzunk azon, hogy mindenki DOLGOZZON és FÜRÖDJÖN!!!!

Miben?
Előzmény: V.istván74 (1270)
V.istván74 Creative Commons License 2009.01.11 0 0 1270
Barátaim! Tetvéreim! Agykontrolozzunk azon, hogy mindenki DOLGOZZON és  FÜRÖDJÖN!!!!
em Creative Commons License 2009.01.08 0 0 1269
vagy esetleg menj el egy ultra tanfolyamra, ott még újat is tanulsz, nemcsak ismételed a korábbi tanfolyamot.
hátha utána több kedved lesz foglalkozni a dologgal.
Előzmény: Don Palesz (1267)
em Creative Commons License 2009.01.08 0 0 1268
szia! szerintem lelkesítőleg tud hatni egy ismétlés, tehát lendületet kaphatsz ahhoz, hogy elkezdj gyakorolni.
de végülis minden csak rajtad múlik:))
Előzmény: Don Palesz (1267)
Don Palesz Creative Commons License 2009.01.08 0 0 1267
Üdv!

Volt már valaki agykontroll tanfolyam frissítésen? Mennyire van értelme?
Meg olvastam NLP - agykontrollosoknak tanfolyamról, ilyet végzett már el közületek valaki?
Igazából azért ezek a kérdések, mert ugyan végeztem agykontrollt, csak kissé hitemet vesztettem benne. Annak idején depresszió, szorongás, önbizalomhiány, meg különböző fóbiák lekűzdése céljából mentem el, úgy az alapdolgok (pozitív gondolkodás, meg a jobb agyfélteke segítségével való belső programozás) világosak is, de a gyakorlati megvalósulásban csak apró sikereket sikerült elérnem, átütő eredményt nem, nem tudom hogy is fogalmazzam, hogy a szorgalom hiánya, a gyenge elhatározottság vagy a változástól való szorongás, vagy az összes miatt, igazából tehát az a kérdés, hogy erre a 3 dologra mi képes megoldást nyújtani, pszichológus, pszichiáter, agykontroll, NLP, vagy más...
Zsuuu. Creative Commons License 2008.12.12 0 0 1266
Szia!

Ide válaszolok, hátha mást is érdekel. Szóval megvolt a kísérlet otthon anyukámmal. A végeredmény az hogy nem sikerült, de tudom az okait és hihetetlen kedvet kaptam mostmár hozzá, DE olyannal aki csinált már ilyet.
A gond az volt, hogy anyukám nem volt olyan lelkes, nem olvasta el normálisan a módszert, én elakadtam közben és ahelyett hogy azt mondta volna ami az elakadásnál van, nem szólt semmit, végül meguntam és kinyitottam a szemem. Akkor mondja, hogy van itt az elakadás...hát kösz, na mindegy, olyannal kell csinálni aki legalább olyan lelkes mint te és esetleg már van tapasztalata. Keresek pesten ilyet, van néhány képzett ember csak párezer forint, a hétvége pedig csak jövő márciusban lesz, de ha bejön akkor azon is szeretnék részt venni.
Ja, az elakadás olyan volt, hogy elkezdett forogni a szoba és nem éreztem semmit,d e valószínűleg nem mertem és nem tudtam hogy tovább kell lépnem és engednem hogy történjenek a dolgok. Azt is leszűrtem, hogyha még sosem relaxáltás, agykontrolloztál esetleg akkor kell egy negyed óra ellazulás feltett lábbal, hogy koncentrálni tudj, befelé figyelni.
Nagyon belelkesedtem az elmúlt napokban amúgy :)
Zsu
Előzmény: Teki-la (1265)
Teki-la Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1265

Szia!

Ha megvolt a kísérlet, örömmel venném, ha megosztanád a tapasztalataidat - akár hogy is sikerült a dolog.

Teki

Előzmény: Zsuuu. (1264)
Zsuuu. Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1264
Szia, én elolvastam a könyvet és nagon érdekel az egész, de most egy mmásik terápián veszek részt, ezért későbbre tervezem. Engem is érdekelnének tapasztalatok.
Bár tervezem hogy hétvégén egy családtaggal kipróbálom aki szintén olvasta de nem tudom lesz e eredménye...
Előzmény: Teki-la (1263)
Teki-la Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1263

Sziasztok!

A BELSŐ UTAZÁS című könyv, ill az ehhez kapcsolódó tanfolyamok iránt érdeklődnék. Kérdésem, hogy van-e köztetek valaki, aki már olvasta a könyvet, netán még el is végezte a gyakorlatot, s van ezzel kapcsolatos pozitív élménye?
Teki

VonBraun Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1262
C.U.Tamayo: "Az agykontroll kulcsa a hozzáállás megváltoztatása."
Előzmény: sign14 (1259)
VonBraun Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1261
Horse sense: elme tükre, szubjektív kommunikáció. Hatékonyabb a kettő együtt.
Horse sense Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1260
Csá!% Hülyén fog hangzani, de van olyan módszer amelyikkel belehet"vonzani" egy áhitott csajt?
sign14 Creative Commons License 2008.11.19 0 0 1259
Na igen.

Szerintem az elején mindenki így áll hozzá a dolgokhoz, csak amikor állandóan a pofonokat kapja, akkor valahogy másképp kezd el viszonyulni...
Előzmény: Sweeney Todd (1258)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!