Keresés

Részletes keresés

Agassi Fan Creative Commons License 2008.04.10 0 0 737
Á, szombat pont nem jó. :-(
Előzmény: Myra_Myra (736)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.04.01 0 0 736

2008. április 12. szombat, 11 óra, Örs vezér tere, Eros Ramazzotti Fan Klub találkozó !

 

Ha valaki esetleg jönne innen is, legyenszives előre jelezni.

Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.24 0 0 735

Hű, nagyon jó áron vásároltad meg. Nekem is Tour Edition van. És az E2-ből is a 2 CD + DVD kiadás.

Előzmény: apragel (733)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.24 0 0 734
A következő Eros album megjelenése: 2009. tavasza. Turné szintén 2009.tavasz! A kislányod addigra 4 éves lesz, már remekül fogja tudni dúdolni a dalokat :-)
Előzmény: alexandrosz (732)
apragel Creative Commons License 2008.03.18 0 0 733
Sikerült beszereznem a Calma apparentét 1490-ért a lejjebb említett áruházban, hihetetlenül megéri, mert ráadásul a Tour Edition. :)
alexandrosz Creative Commons License 2008.03.17 0 0 732

A Meccs? Ferencék történelmet írtak :)

Telt ház, meglepően sok magyarral!

Bármikor is fog újra idelátogatn Eros, a most 3 éves kislányom standard néző lesz, az biztos..

Előzmény: Myra_Myra (731)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.17 0 0 731

Hű, de jó volt Neked Rómában :-)  Milyen volt a meccs?

 

A "nagykoncertről" semmi info, illetve csak annyi, hogy a hivatalos oldalon volt egy kis mondat a koncert lehetőségéről, de ezt kb 1 hónapja már levették. Ebből én azt szűrtem le, hogy a nagy koncert az E2-n szereplő Művészekkel és Eros-szal elmarad.

Én majd a jövő évi turnét várnám... lassan már arról is tehetnének fel valami bíztatót.

Mert azt nem tudom elképzelni, hogy a 2006-os turné után csak 2010-ben turnézna újra... 4 év kihagyás SOK.

Egyetértesz? :-)

Előzmény: alexandrosz (730)
alexandrosz Creative Commons License 2008.03.16 0 0 730
Legközelebb? :)
Na, mert február végén voltam. Semmit nem hallottam a Nagy Koncertről..
Előzmény: Myra_Myra (729)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.16 0 0 729

Mikor mész ki Rómába?

 

Mit gondoltok, a San Remo-i fesztivál idei egyik háziasszonya volt Osvárt Andrea, ezt elvileg Eros is figyelemmel szokta kísérni... felfigyelhetett vajon Andreára? :-) Anno Laky Zsuzsára is felfigyelt...

Előzmény: alexandrosz (714)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.16 0 0 728

Maradjak inkább csak Myra, rendben? :-) Csak sajnos már foglalt volt ez a név, ezért lett Myra_Myra.

Ha benézel a hivatalos Eros fórumba, fogod látni, hogy április 12-én Fan Klub találkozót tartunk, Pesten :-) Azért jó, mert akik tagok vagyunk, nem csak Eros-t kedveljük, hanem egy jó kis baráti társaság vagyunk.

 

Időnként akciózzák Eros kiadványait, szerencsére. Az E2-t is láttam azt hiszem 3.000 Ft-ért is már. Nekem a dvd verzió van meg, a megjelenés napján mentem érte Pestre.

Előzmény: apragel (726)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.16 0 0 727

Az számomra egyértelmű, hogy a duettek nagy része ( Tina Turner, Cher, Anastacia, Ricky Martin, Joe Cocker, Pavarotti ) azért lett duett, hogy kitörjön egy kicsit Európából s főleg Olaszországból. Bár a legutóbbi Ricky Martin duett után azt nyilatkozta, hogy nem lesz több duett... A duetteket sokszor olasz-angol párosításban énekelték s bár én szeretem őket, de az utóbbi időben kezdett "eltérni" Eros-tól, nekem így tűnt. 

Szerintem ahhoz képest, hogy szinte semmi promoja nem volt itt Magyarországon az új albumnak, szép eredmény a platina az E2-nek.

Előzmény: alexandrosz (725)
apragel Creative Commons License 2008.03.16 0 0 726
Nagyon köszömöm a kedves fogadtatást, Myra Myra, plusz az útbaigazítást. Be fogok nézni majd abba a fórumba is. :)

Egyébként becsülöm a Barátunkban, hogy alexandrosz fogalmazott, hogy nem kezdett el angolul énekelni, hogy meghódítsa az egész világot. Persze ez nem azt jelenti, hogy más művészeket lebecsülök emiatt, sőt, Céline Dion-t például imádom annak ellenére, hogy a francia éneklést kicsit elhanyagolja az angol miatt, csak azt mondom, hogy szimpatikus, ha valaki megmarad a gyökereinél. Egyik kedvenc filmemben, az Édes novemberben hangzik el egy hasonló párbeszéd, ami nagyon megfogott:

- Volt egy vállalkozásom, de eladtam.
- Miért? Nem akart beindulni?
- Épp ellenkezőleg. Túlságosan is beindult.

Ja, meg még valami eszembe jutott. Az egyik elektronikai áruházban, amit egy elég futurisztikus kinézetű nővel reklámoznak, CD és DVD akció van, az Eros c. válogatás, a 9 és a Calma Apparente 1490 Ft!!! Asszem lecsapok a Calma-ra, az még nincs meg eredetiben. :D
alexandrosz Creative Commons License 2008.03.16 0 0 725
Szia!

Eros zenéjének két nagy piaca van. Az egyik Európa, a másik Dél-Amerika. A lemezek többsége a spanyol_anyanyelvű_országokban eredeti nyelven is megjelenik.
Az USA-ba nem sikerült igazán betörnie Barátunknak, mégha voltak, vannak is apróbb-nagyobb sikerek..
Előzmény: apragel (722)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.15 0 0 724

Szia!

 

A legközelebbi Eros turné elvileg jövőre lesz, ez a legutolsó info(m).  2007-ben azt mondták, lesz 2008-ban, de végül ez elmarad. De én és az Eros Ramazzotti Fan Klub Hungary nagyon de nagyon bízunk abban, hogy jövőre Eros újra ellátogat hozzánk.

 

Nekem is a Stilelibero és a 9 a kedvencem. A régi dalai is nagyon jók, s az E2-re a dalok egy része az eredeti állapotban került fel, de volt amit újrahangszereltek.

Most fog majd kijönni a következő kislemez róla.

 

Ha van kedved, nézz be Te is ide:

www.erosramazzotti.tv oldalra. Ezen belül jobb oldalt felül FORUM, majd Messages in English and other languages, s itt megtalálod a "magyar részleget".

Előzmény: apragel (722)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.03.15 0 0 723
Szia, örülök, hogy végül sikerült :-) Az, hogy imádod, nem csoda, én is nagyon szeretem.
Előzmény: bernia (721)
apragel Creative Commons License 2008.03.15 0 0 722
Sziasztok!

Egy ideje én is nagyon kedvelem Eros zenéjét. Nemrégiben voltam egy olaszországi körúton, és a buszon állandóan a Stilelibero ment. Megtetszett néhány dal, aztán miután hazajöttem, gondoltam, megismerkedem vele közelebbről. Azóta megszereztem a Stileliberon kívül a Dove c'e musicát, a 9-et, a Calma Apparentét. Mindegyik nagyon klassz, de nálam messze a 9 viszi a pálmát. Utólag bánom, hogy 2006-ban nem mentem a budapesti koncertre, de sajnos akkor még nem voltam rajongó. :( Viszont ha esetleg jönne még egyszer, akkor tuti ott leszek. :)

A régebbi dalait még nem igazán ismerem, csak azokat, amik rajta vannak az e2-n. A Terra Promessán pl. lehidaltam. Esküszöm, azt hittem, hogy valaki más énekel. :D

Ja, és még valami: nem tudjátok, hogy miért veszi fel az albumait spanyolul is? Van ennek valami különösebb oka, vagy csak a spanyol nyelvű országokban (amiből van bőven :D) is be akart futni?
bernia Creative Commons License 2008.02.15 0 0 721
Szia Myra Myra!
Köszi,hogy ilyen segítőkész vagy, sikerült megvennem a MM-ban!Igaz, napokig hitegettek,de az a lényeg,hogy végre nálam van!És imádom!!!
Köszi a tippet,meg fogom nézni az EROS fórumot!
Tante belle cose!
Előzmény: Myra_Myra (720)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.02.14 0 0 720

Szia, ha pesti vagy, sok lehetőség van megvenni, Saturn, Media Markt.... Ha vidéki, akkor meg lehet netről rendelni.

Nem azt mondom, hogy az ember mindent megvesz hivatalosan, de ha Eros-ról van szó, szerintem aki igazán szereti s tiszteli amit csinál, az megveszi az albumait, dvd-it :-) Persze ez is függ több mindentől, sajnos nem olcsók a kiadványok.

 

Ha van kedved, nézz be a hivatalos Eros fórumra, nekünk magyaroknak van egy külön kis részünk. Várunk Téged is szeretettel!

Egyébként megalapítottuk az Eros Ramazzotti Fan Klub-ot, időnként tartunk klubtalálkozót, van tagsági kártyánk, s nem utolsósorban barátokra tettünk szert így. Az ország különböző pontjain lakunk, a korosztály is vegyes.

http://www.erosramazzotti.tv/

Ezen belül jobb oldalt fent FORUM, majd MESSAGES in English and other languages, s ott van a MAGYAROK / UNGHERESI/ HUNGARIANS topic.

 

Üdvözlettel,

Myra

/ az egyik alapító tag /

Előzmény: bernia (716)
alexandrosz Creative Commons License 2008.02.08 0 0 719
Írtam mailt!
Előzmény: bernia (718)
bernia Creative Commons License 2008.02.08 0 0 718
Alexandrosz!
Bármelyik megoldás érdekel!
alexandrosz Creative Commons License 2008.02.07 0 0 717
Boltra, vagy más, olcsóbb megoldásra gondoltál?
;)
Előzmény: bernia (716)
bernia Creative Commons License 2008.02.07 0 0 716
Ciao!
Örülök,hogy EROS rajongókra találtam,én is imádom a zenéjét!A segítségeteket kérem:honnan tudom megszerezni a 2004-es római koncert DVD-t?Fontos lenne!Köszi.
Agassi Fan Creative Commons License 2008.02.03 0 0 715
Ha jól láttam a VH1on, akkor Top10es az új cd. :-)
alexandrosz Creative Commons License 2008.01.09 0 0 714
Igen, gondoltam kiszaladok egy kicsit..:)
De, elvben belefér 2008-ban még egy római kiruccanás..egy éven belül már így is triplázok (ápr., szept, feb.).
Majd érdeklődöm, hátha..
Előzmény: Myra_Myra (713)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.01.09 0 0 713

Hm, szóval február 19-én kint leszel :-) Akkor tessék érdeklődni egy Eros mega-koncertről...

 

Bécsben nem lesz majd csak 2009-ben, akkorra volt előrevetítve a következő turné.  A 2006-os turné alatt/közben arról volt szó, hogy 2008-ban új turné jön, de ez kimarad. Illetve szárnyra kaptak híresztelések Európán kívüli országokról, de nem tudom... ha így lenne s idén menne, már lennének konkrét hírek róla. Emlékszem a 2006-os pesti koncertre, az áprilisi jegyem már 2005. decemberében a kezemben volt, majdnem 5 hónappal hamarabb.

Előzmény: alexandrosz (711)
Agassi Fan Creative Commons License 2008.01.08 0 0 712
Igazán jöhetne idén hozzánk, vagy Bécs is megfelelne. :-)
Előzmény: Myra_Myra (710)
alexandrosz Creative Commons License 2008.01.05 0 0 711
Majd februárban érdeklődöm kint, Roma - Real alkalmából.. :)
Előzmény: Myra_Myra (710)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.01.05 0 0 710
Szia, 2009-ben lesz új turné. S talán idén lesz egy megakoncert Rómában, de még nincs dátum. Egyelőre ennyi.
Előzmény: Agassi Fan (709)
Agassi Fan Creative Commons License 2008.01.04 0 0 709
Ha lesz valamikor a közelben Eros koncert, légyszi szóljatok!
Myra_Myra Creative Commons License 2007.12.25 0 0 708

Buon Natale e felice Anno Nuovo a TUTTI !!!!

 

Kedves Fabiani, reméljük a betegségen már túl vagy s csak a szépre gondolsz ezen a szép ünnepen. Lesz még koncert, ez biztos! Szóba került egy római Eros koncert valamikor tavasszal ( pontos dátum még nincs ), hátha az sikerülne....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!