Keresés

Részletes keresés

SzGee__ Creative Commons License 2 napja 0 0 180692

Jaj csak rá ne üljünk az eredményre, mert abból eddig mindig szopás volt

zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 180691

Azért meglepő, mert mindenki erre számított az Atletitől, szóval ha Simeone kicsit rafkós, akkor meghúzza...akár csak 10 percre az elején....de jó ez így nekünk és 2-0!

Mi második félidő lesz itt!

Előzmény: Sarq_ (180690)
Sarq_ Creative Commons License 2 napja 0 0 180690

Csodálkoztam volna, ha a CL élmezőny sok éve legdefenzívebbnek tartott csapata előny birtokában idegenben letámadással kezd.

Mi meg a jobbik arcunkat mutatjuk, eddig a pozitív szcenárió forog.

 

Ott a második! 😄

Előzmény: zlotyi11 (180688)
zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 180689

Brandt betalált, de neki nehezebb dolga volt mint Sabitzernek. :D 
X a párharc, innentől lesz izgi.

Előzmény: Datsyuk (180679)
zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 180688

Nah, letámadás nincs, szóval a Csabi által várt taktika van a túloldalon. 

SzGee__ Creative Commons License 2 napja 0 0 180687

B+ Sabitzer mit hagyott ki te jóisten

zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 180686

Kobel-Ryerson-Schlotti-Hummels-Maatsen-Can-Sabitzer-Brandt-Sancho-Adeyemi-Füllkrug

 

Kb semmi meglepő, ha kell akkor a padról Reus, Muki és JBG bevethető, Malen és Haller viszont padon sincs, szóval Füllkrug ha csak nem sérül le 80 percig tuti a pályán marad, ami ugye sokszor inkább hátrány.

Meglátjuk, hajrá!

zlotyi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 180685

Tipic Terzic taktik lenne. :))

Előzmény: dethroner1 (180684)
dethroner1 Creative Commons License 2 napja 0 0 180684

Nem kell, csupán egyet, a mai meccset. A többi 3 lehetne x és utána büntetők. 

Amúgy valamelyik okos, talán Brandt mondta ezt tegnap: We should stay calm, patient and more than anything else, focused.

Tehát kivárásra játszunk, győzze le magát a Madrid, ha annyira veszíteni akar, mi nem sürgetjük, mi inkább kikapni nem szeretnénk :D

Előzmény: zlotyi11 (180683)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180683

"csak" 4 meccset kell megnyerni hozzá és megvagyunk. :D 

Előzmény: Sarq_ (180681)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180682

Mármint 4. helyre.

Előzmény: Sarq_ (180681)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180681

Pedig lassan több esélyünk van CL-t nyerni, mint befutni az 5. helyre a Bundesligában :)

Előzmény: zlotyi11 (180680)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180680

EL? A BL győztes úgy tudom automatikusan a BL-ben indul a következő idényben. :P

(irónia OFF)

Előzmény: Sarq_ (180678)
Datsyuk Creative Commons License 3 napja 0 0 180679

Remélem (bár ezt írtam a tavaly év végén is), hogy objektívan és kritikusan kielemzik majd ezt a szezont és levonják a konzekvenciákat. Az irány szerintem nem jó, még ha vannak is sikerek a BL-ben. Tényleg elég csak Leverkusenre pillantani és utána a mi focinkra mekkora különbség van most jelenleg.

A mai mérkőzésnél nehéz megmondani mi lesz. Egyébként azért is nehéz, mert egyéni akcióktól függünk. Kobel kivéd szinte mindent? Brandt, Adeyemi, Malen betalál valami lehetetlen szügből? Akkor van esély. Én nem várok csodát. Nem hiszem, hogy 2 góllal verjük az Atleticot. Szerintem ha hosszabbítás lenne, az se nekünk kedvez (erőnlét). Így lesz egy döntetlen féleség, sok meddő labdabirtoklással, rengeteg futott kilóméterrel.


Előzmény: Sammer97 (180677)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180678

Igen, mert van egy olyan szcenárió is, hogy CL-elődöntőbe jutunk, marad Terzic az edző és ősszel csak EL-ben indulhatunk. Ez elég rosszul hangzik.

Előzmény: Sammer97 (180677)
Sammer97 Creative Commons License 3 napja 0 0 180677

Azért a mai meccs a jövő szempontjából is fontos. Ha a csapat továbbjut, akkor az Terzic edzői pozícióját erősíti, egy kiesés viszont pont ellenkezőleg. Persze a kiesés formája sokat számít. Jó kérdés, hogy a csapatnak hosszútávon melyik tesz jobbat :)

zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180676

Ettől félek én is....

Előzmény: Sarq_ (180675)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180675

Sok múlik azon, hogy Terzic hatékony taktikával, vagy valami faszsággal küldi-e fel a csapatot.

Előzmény: Sarq_ (180674)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180674

Szerintem ma nem fognak úgy nekimenni a meccsnek, ahogy Madridban. Nem fognak minket úgy letámadni, amivel az első meccsen zavarba hoztak minket, nekik most az eredményt kell tartaniuk és ezért igazi spanyolos cigánykodásra számítok tőlük, rúgdosódással. Szerintem ha a BVB a jobbik arcát, közel legjobb játékát nyújtja, mint Milánóban és Newcastle-ben, akkor simán megfordíthatja a párharcot. Ha meg nem megy a játék, akkor sima kizúgás lehet belőle, két bekapott kontragóllal.

Előzmény: zlotyi11 (180670)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180673

Ha múltkor Sancho és Füllkrug büntetős "vitáját" úgy felkapta a sajtó, akkor érdemes megnézni a tegnapi Cselszki meccsen 4-0-as eredménynél a  történteket. :))

 

zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180672

Igazad van, Terzicnél maradjunk az edző kifejezésnél. :P 

Előzmény: Durian Mochi (180671)
Durian Mochi Creative Commons License 3 napja 0 0 180671

Szakmai hozzászólás. 😀 Mennyire változik a nyelv, az edzőből mester lett - és nem csak ezen a szinten.

Előzmény: zlotyi11 (180670)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180670

Nyilván, olyan nincs, hogy mindig nyersz, de akkor is tetszetős volt az a foci. Őszinte, bátor, totális foci, nem mellékesen pedig rohadtul élvezhető. 

 

Szerintem a Madridi 2. félidő sem fedi a valóságot, mert visszaálltak tudatosan és bután. Csodálkoznék ha ezt tennék Dortmundban is, mert az látható, hogy azért nem ez az ő játékuk. 

Izgalmas lesz, hogy a két mester mivel készül majd. :)

Előzmény: Sarq_ (180669)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180669

Az őszinte foci tiszavirág életű, a 2011-12-es BVB atomfociját is gyorsan megtanulták megölni a középcsapatok is. Nem egyszer futott rá Klopp is a faszra őszinte játékkal.

 

Amúgy a madridi 2. félidő táplálja az optimizmust, az 1. az elkúrás volt, két ajándék gól, még ha nyomás hatására is születtek. Az ottani 2. félidővel holnap egálra hozhatnánk a párharcot (ha nem továbbjutásra), onnantól meg pénzfeldobás.

Előzmény: zlotyi11 (180668)
zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 0 180668

írtam én olyat, hogy jónak tartom? :)

Én a Kusen meg Stuttgart őszinte fociját tartom jónak..a Kusen játéka nekem konkrétan a 2011-12-es BVB-t idézi, akik senkitől sem félve gázoltak át a Bundesligán, és oktatták a mezőnyt.

Jó nézi őket (ellentétben mi sok meccsünkkel).

Nah, de majd holnap, valamit csak kiszenvedünk.

Előzmény: dethroner1 (180667)
dethroner1 Creative Commons License 3 napja 0 0 180667

Amúgy fura számomra, hogy többen is amolyan klassz dolognak tartjátok ezt a "káoszfoci", "kaotikus dolgot". Ez inkább rémisztő, és elkeserítő, hogy egy csapatnál így mennek a dolgok.

Előzmény: zlotyi11 (180665)
Sarq_ Creative Commons License 3 napja 0 0 180666

Klassz időjárásban készült a csapat holnapra:

 

zlotyi11 Creative Commons License 3 napja 0 1 180665

Épp ez az, hogy nem, és még csak a Gladbach elleni kiszenvedett győzelem miatt sem. :)

Nem tudom eseményhez kötni, egyszerűen csak úgy érzem, hogy az egész megmagyarázhatatlan Terzic és vele együtt ez a csapat ezzel teheti fel a koronát arra a teljesen kaotikus dologra, ami ezt az egészet jellemzi ami most nálunk van. Tényleg csak az indokolja ezen gondolatom, hogy ebben a szezonban a BL-ben folyamatosan megmagyarázhatatlan eredményeket érünk el, és hát miért pont holnap szakadna ez meg? Meglátjuk, az esélyesek papíron nem mi vagyunk, dehát tudjuk jól, hogy ez nem sokat számít (főleg nálunk).

 

Előzmény: dethroner1 (180664)
dethroner1 Creative Commons License 3 napja 0 1 180664

És mindezt a madridi 90 perc alapján gondolod?

Előzmény: zlotyi11 (180663)
zlotyi11 Creative Commons License 4 napja 0 1 180663

De ami fontosabb, holnap BL! Őszinte leszek, az első meccs előtt egy €-t nem adtam volna a továbbjutásunkért, most viszont isten tudja miért, de azt mondom továbbmegyünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!