Keresés

Részletes keresés

Csabcsi70 Creative Commons License 2012.12.01 0 0 2647

Akit erdekel, Cigi folyamatos heti leszallitassal olcson elado.

LONDONIAK: £38  (Liverpool St - Battersea vagy ezen az utvonalon).

NEM Londoniaknak (UK) postan £40, felet elore utalva, felet megerkezeskor, leinformalhato referenciakkal.

email: lnd.battersea@gmail.com

seci Creative Commons License 2012.11.29 0 0 2646

Mar regen megkapta a valaszt az AEM-ban :)

Egyebkent meg nationalrail.co.uk szvsz jobb.

-seci

Előzmény: Mantifora (2645)
Mantifora Creative Commons License 2012.11.29 0 0 2645

Szia!
Próbáltad a directrail.com-ot? :)
Mindenfelé mennek, és szerintem árakat is találsz. Ezt az egyik ismerősöm ajánlotta nekem is, de sajnos nincs vele tapasztalatom. Inkább buszozni szoktam (national express).
Remélem tudtam segíteni :)
Mantifora 

Előzmény: Manyi55 (2642)
rage. Creative Commons License 2012.11.18 0 0 2644

Sziasztok.

 

Felmerült egy kis gondom vagy csak érdekesség. Kint dolgoztam 2006-ban Angliában és mikor hazajöttünk nem mondatm fel a bankszámlámat mert azt mondták nekem az kollegáim(akik angolok),hogy nem kell mert nem szünik meg ha van rajta egy kis pénz. És mostanában volt,hogy akartam vele fizetni mert a ahhoz a szmlához is van rendelve paypal. Viszont év elején mikor próbáltam akkor nem engedte.

Most viszont szintén ezzel akartam fizetni(persze nem direkt csak rossz mail címmel jelentkeztem be)

És most kifizette.

És mivel a kártyám már lejárt és nem is megyek mostanában oda így felemrült a kérdés,hogy miként tudok információt szerezni a számlám állapotáról.

Bankszámla kivonatom az van bőven.

 

Ismeri valaki ilyen szinten a Barcleys rendszerét. Ja mert Barcleys-s számlám volt.

 

Köszönöm.

si12311 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 2643

Szervusztok!

 

Becsi erdberg-repteri atszallasban van valakinek tapasztalata, hogyan lehet megoldani?

REmelem, nem csak taxival. :-(

Manyi55 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 2642

Sziasztok, van valakinek egy jó tippje hol lehetne megnézni London-Cardiff vonatkozásában vasúti menetrendet árakkal együtt? Tudom, a megabus olcsóbb lenne, de kis csapatunkban lesznek akik nem nagyon bírják a buszozást, a 3 órát egy helyben ülést miután már egyet repültek is aznap.

Minden segítséget köszönök- és azt is , ha esetleg másik topikban meglátja valaki ugyanezt a kérdést és nem mossa meg érte a fejem! ::) Köszönöm!:)

 

seci Creative Commons License 2012.11.13 0 0 2641

Ber nem lenne rossz, ha valoban ellenoriznek azt, hogy valaki jogosan tartozkodik es dolgozik itt, de ketlem, hogy barmilyen dolog valtozna, az ugyanis ellentetes lenne az EU elveivel.

Valtoztatasok lesznek persze, de ez a nem-EUs bevandorlokat erinti.

Legalabbis en csak error hallottam/olvastam.

-seci

Előzmény: Orseyka (2640)
Orseyka Creative Commons License 2012.11.13 0 0 2640

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szeretnék kimenni Londonba, viszont úgy hallottam , hogy 2013. január 1-től elég dúrva szigoritások lesznek a munkavállalás területén. Vmi kártyára lesz szükség, amit még ebben az évben meg kell csináltatni ott , hogy dolgozni tudjak. Hivtam már a londoni magyarok ügyfélszolgálatát, ők is tudnak a dologról, de pontos információt nem tudtak ők sem. Kérlek titeket, ha bárki bármilyen infót tud erről IRJON! Előre is köszi!

BenZoli Creative Commons License 2012.11.13 0 0 2639

Köszönöm!!

Előzmény: apojani (2637)
BenZoli Creative Commons License 2012.11.13 0 0 2638

Üdv!

 

Nincs harag :) A pontos cím alapján természetesen megnéztem az utcák, annyit forogtam körbe, hogy rosszul lettem. Egy csendes kis utca, auto is alig, de a nénike csak azt hajtogatja, hogy londonban sehol nem lehet parkolni, inkább ne kocsival menjünk :)

Előzmény: seci (2635)
apojani Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2637
Előzmény: apojani (2636)
apojani Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2636
Előzmény: BenZoli (2634)
seci Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2635

Jovanna :) nem kell mindjart felkapni a vizet.

De - hacsak nem lesz mazlid es lesz itt valaki a kozvetlen kozelbol - erdemes meg-sargaemberkezned a kornyeket a postcode alapjan.

A streetviewbol azert latszik, hogy mennyire gaz vayg nem gaz a parkolas.

-seci

Előzmény: BenZoli (2634)
BenZoli Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2634

Csak azért, mert pénteken lesz egészen pontosan 99 éves, és baromira nem tudja, max a buszjegy árát :( Itt tanukkal kell igazolni, hogy ténylegesen oda megyek? Egy egyszerű kérdésre szerettem volna választ kapni, hamár ingyen van, gondoltam  talán kapok segítséget :)

Előzmény: seci (2633)
seci Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2633

Most itt valami nem stimmel. Miert nem az ismerosodet kerdezed, hogy az o kornyekukon hol/mi/mennyi/merre a parkolas...

-seci

Előzmény: BenZoli (2632)
BenZoli Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2632

Üdv mindenkinek!

 

 

Londonba mennénk hétvégén egy ismerősömhöz, szeretnék érdeklödni, milyen parkolási lehetőségek vannak. Kentish town, camden kerület.

 

Válaszokat előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.09 0 0 2631

Nehogy betedd még egy helyre, ugyanazok vannak itt is, mint a másikban, ahol már kaptál választ.

Előzmény: litván80 (2630)
litván80 Creative Commons License 2012.11.09 0 0 2630

Sziasztok!                                                                                                                                                                                                                                                                                        http://www.londonimunka.eu/                                                                                                                                                                                                                                                        Azt szeretném kérdezni tőlletek hogy a fentébb belinkelt oldalt valaki közülletek ismeri-e, és ha igen mi a tapasztalat? Szeretnék kimenni Angliába dolgozni, de nem tudom hogy ez a társaság mennyire megbízható a 80 000 ft-os közvetítési díjuk kicsit óvatossá tett! Ha valaki ismeri őket vagy bármilyen információt tudd róluk, jót vagy rosszat az kérem ossza meg velem itt a fórumon vagy keressen email-ben tomo80@c2.hu Előre is köszönöm üdv Tomi. 

nanus0085 Creative Commons License 2012.10.07 0 0 2629

Kedves Fórumtársak!

Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy a diplomamunkámat a kulturális sokk témakörében írom, és nagyon megköszönném, ha aki külföldön él/élt, kitöltené az alábbi rövid kérdőívet, ezzel segítve szakdolgozatom elkészülését. Köszönöm annak, aki kitölti!

A kérdőív: http://ripet.hu/feedback.php?kid=03ca432f2a1d8dc81d5e4ee9699981e2

 

apojani Creative Commons License 2012.08.13 0 0 2628

Inkább technikai, keresési ötlet ha eddig nem próbáltad:

 
A bal oldalon a "keresés"-be írd be .hu nélkül.

 

Ugyanezt megteheted itt is:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087205

Előzmény: szgszilard (2627)
szgszilard Creative Commons License 2012.08.12 0 0 2627

Sziasztok, Valakinek van tapasztalata a Londonimagyarok.hu irodával, októberben mennék ki Londonba, lehet az Ő segítségükkel. Előre is köszönöm a válaszokat.

cselescsávó Creative Commons License 2012.08.04 0 0 2626

BATTERSEA parkhoz közel SW11 4QS, egy kifejezetten jó környéken szoba kiadó egy háromszobás normális magyararok által lakásban.

- mindennel felszerelt lakás (UPC)

- kulturált tiszta környezet

- jó közlekedés (Clapham Jc, Earl's Court, Vauxhall, Waterloo, meg egy csomó busz)

- Ára: £450, szemptembertöl

Telefon: +44 7 970 246900

 

csabika8210 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 2624

Sziasztok. A segítségeteket szertném kérni. szeretnék dolgozni de sajnos nem nagyon beszlem a nyelvet kb ilyen megértési szinten :(.

A szakmám fényező-ipari-fényező festő  bármit lefújok bármivel.Ha tudnátok segíteni vagy valami infót adni hogy kikerüljek az nagyn jó lenne.Vagy aholmagyarok dolgoznak oda bekerülni valahogy az nagyon jó lenne.

 

Felix Assorted Creative Commons License 2012.07.31 0 0 2623

Imel ment'

Előzmény: pririmami (2622)
pririmami Creative Commons License 2012.07.31 0 0 2622

Kedves Felix,

 

Be van kapcsolva a skypom, ha gondolod piri 22, hívhatsz, ha ráérsz. Abban igazad van, hogy nagyon sok magyar ember benne van. Én nem meggazdagodni akartam, hanem mint jeleztem, mozgásomban korlázva vagyok, és itthon nincs távmunka.

A fiu nekem is gyanus, mert Floridából osztja az észt, és saját bevallása szerint eddig internetes poker volt a szakterülete, de ez jobb. Legalábbis is Neki biztosan.

Meginogtam, az nem kifejezés. Most csak arra várok, hogy békésen megváljunk egymástól. Én már jeleztem feléjük, hogy más embert én be nem szervezek, rá nem beszélek, amíg saját bőrőmön meg nem szerzem a tapasztalokat. Isten őrizzen, hogy én tegyek másnak rosszat!

Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és bele babráltál egy kicsit. Privát továbbra is bármikor szeretettel várom a jelentkezésedet.

szerettel,

Előzmény: Felix Assorted (2621)
Felix Assorted Creative Commons License 2012.07.31 0 0 2621

Látom, nem inogtál meg teljesen.. Pedig ha csak abból indulsz ki, hogy olyan cégre bíznák a pénzedet akik azt lenyúlják az már eleg kéne, hogy legyen. Komoly cég ilyet nem csinál, gondolom az belátható.

Azért rákerestem erre a zeekrewardsra is, nekem az jött le, hogy piramis játék, vagy blabla nyelven MLM marketing. Más kiemelkedő negatívumot nem olvastam, (azon kívül, hogy saját bevallásuk szerint üzleti modelljük illegális) bár az is igaz, kb. 15 főcímen túl nem mélyedtem bele.

 

Különben azt halkan jegyzem meg, hogy gondoltam, hogy valami magyar szekció is van a dologban illetve, hogy valószínűleg így kerültél velük kapcsolatba. Az biztos, hogy az a fiú már jól megszedte magát, de ne legyél abban az illúzióban, hogy veled is ez fog történni, de tudod.. mindenki a maga cseresznyéjének a pogácsa.

Előzmény: pririmami (2620)
pririmami Creative Commons License 2012.07.31 0 0 2620

Kedves Felix,

 

Előszőr is megköszönöm, hogy válaszra méltattál. ez nagyon kdves Tőled, hiszen ma mindenki rohan, és beton falakkal veszi körül magát.

A cég UK. van bejegyezve, és Floridából egy magyar fiu irányítja, a magyar szekciót. A cég működése a feltett oktató anyag angolul, magyarul rém bonyolult, de nagyon cizellált. Arrólé szól tömören, hogy a fiatal emberek ma rengetegen vásárolnak neten online. Nekik van egy WEB áruházuk amin licitálni lehet. Ebbe bele tudtam pillantani , az elektromos kütyütől a ruhán át mindenre lehet licitálni. Van itthon is egy Vatera nevű hasonló, ami igen nagy forgalmat bonyolít le.

Nos ennek a cégnek a hirdetéseit kell naponta egyszer felrakni a netre. Ezekre a holmikra licitálnak világszerte az angol nyelvű területeken, ami lássuk be nem csekély. A befolyt licit pénzekből és az eladott kacatok árából állítólag visszaoszt a hirdetői számára. Röviden én itt tartok. Igen bonyolultan van megmagyarázva, ami kétlyeket ébreszt bennem. Általában azt gondolom, hogy amit én nem értek meg egy közönséges kockás papíron azzal nem szabad foglalkoznom.

De az is lehet, hogy az élet már régen felül írta az én elképzeléseimet és az internet ledöntötte a régi kerítésket. Ezért is fogadok el jó tanácsokat , mert ényleg nincs felesleges beleölni valóm. Inkább létfenntartásra szorosan elég kis pénzt szeretnék keresni táv munkával. Sajnos más lehetőségem már nincs.

A privát e címedre is feladtam ma reggel egy levelet, ha bekukk a postádban megtalálod a skypommal egyetemben.

 

Hálásan köszi az infot! Kihátrálni se lez egyszerű, ha ilyen döntés születik,

 

 

Köszönöm még sokszor az időt amit rám szántál!

 

 

Előzmény: Felix Assorted (2619)
Felix Assorted Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2619

Ezt találtam két perc alatt:

http://www.hyipdata.com/blog/hyip-scam/payza-scam-what-is-payza

 

Gyanítom, hogy nem beszélsz különösebben angolul, mert akkor nem itt informálódnál ilyesmiről, de talán a SCAM szót ismered.  Nem olvastam el 4 szónál többet, nem is kell. Lejött egy nem sima keresésnél, persze a simánál bejön a fenenagy weboldal.

Szóval kerüld ezt a népséget ha jót akarsz. Röviden a lényeg, egy másik néven futott a cég aztán most váltottak és az új néven lopják a pénzt.

Előzmény: Felix Assorted (2618)
Felix Assorted Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2618

Hello,

 

Fogalmam, sincs mi ez a cég, meg mi az a payza, de fogadd meg a tanácsom, amolyan aranyszabály ez inkábbb: soha senkinek ne fizess egy fillért sem "távmunkáért" meg "internet munkáért", semmit sem fogsz érte cserébe kapni, legkevésbé tartós, állandó megélhetést.

Egy rövid időszakomban én is nézelődtem, mégpedig elég alaposan utánanéztem dolgoknak és igen hamar rájöttem erre.

Nem tudom, különben ennek az egésznek mennyire van köze Angliához, de nagyon meglepődnék, ha bármi is lenne. (Nem mintha, ha lenne az garancia lenne bármire is, mert nem.) Az internetes fizetőeszközöket, különböző virtuális tárcákat, stb-t pedig elég jól ismerem és erről a payzaról  vagy miről életemben nem hallottam.

Ne dőlj be, le fognak húzni. Hidd el, SEMMILYEN internetes távmunka nem működik, ne pocsékold az idődet és főleg a pénzedet, no meg a személyes információdat ne add ki jöttment senkiknek akik ilyenolyan unigbungi cégnéven, meg egy weboldalon kábítják az arra kapható embereket, profit reményében.

Előzmény: pririmami (2617)
pririmami Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2617

Tisztelt Magyar honfitársaim, akik Angliában éltek!

 

Elméleti segítséget kérnék, ami semmi terhet nem róna senkire. Itthon betört a ZEEKREWARDS nevű cég, aki computeren végezhető munkát ajánl. Napi egy hirdetést kell feladni a computeren, a megadott helyen. És havi 10 USD tagdíjat befizetni. Ezután jutalékot fizetnek a PAYZA szlara. Mivel TI sokkal tájékozottabbak vagytok és ott éltek, beszélitek a nyelvet, kérlek írjatok véleményt. Igaz lehet ez a munka? Hallani ott erről a cégről?

Nem lustaságból, vagy kapzsiságból érdekel. Sajnos sólyopsan mozgássérült vagyok, és csak computeren tudnék távmunkában dolgozni. Itthon csak link táv-munka van, nagyon sokszor rászedtek.

Pusztán azt kérem szépen Tőletek, ha valaki ismeri ezt a céget, jó, vagy rossz oldalát, válaszoljon ide. Nagyon lelkesen dolgoznék, és ha megkeresem, akkor a havi 10 USD is természetes. Viszont nem akarok veszteséget csinálni, mert abból van elég.

Nem nyafizok, de így helyhez kötötten elég kevés a mozgástér munkaügyben. Viszont nagyon szeretnék és tudnék távmunkában a computeren dolgozni.

 

Előre is köszönöm a fáradozását mindenkinek, aki megtisztel a válaszával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!