Keresés

Részletes keresés

angel972 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 3494

Sziasztok!

 

Francia alapfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni a Rigó utcában. Ehhez keresek anyagot, mind a szóbelihez, mind az írásbeli részéhez.

Akinek van, és tud Nekem segíteni az írjon: angel279@freemail.hu -email címre.

Előre is köszönöm szépen! 

 

További szép napot Mindenkinek!

Elizaaa Creative Commons License 2014.06.12 0 0 3493

Spanyolból és olasz nyelvből nyelvtanuló anyagom eladó. Lehetsz akár teljesen kezdő vagy akár már beszélhetsz valamilyen szinten e két nyelvből, hasznos lesz számodra a nyelvtanuló anyagom. Nyelvvizsgára is fel tudsz belőle készüli és hasznos lehet ha épp külföldre utazol e két nyelvterületre.

wolf_custer Creative Commons License 2014.06.11 0 0 3492

Én 3 hét múlva megyek ORIGO nyelvvizsgára, ott szerinted kivitelezhető ez a kamerázós lediktálós módszer?

Ha bárkinek van ilyen vagy másmilyen tapasztalata megköszönném ha leírnátok akár itt akár e-mailben!

A bérvizsgázást is ajánlották, de azt én nem szeretném, hogy egy idegen ember kézírása legyen a nyelvvizsga dolgozatomban és később megzsaroljanak miatta vagy emiatt lebukjak vagy ilyesmi, úgyhogy azt kizárnám, ezt a kamerás módszert viszont járhatónak látom.

Ha valaki tud valami ötletet, írjatok!!!!

 

A címem:

wolf.custer@gmailPONTcom

Előzmény: joakaro.janos (3490)
joakaro.janos Creative Commons License 2014.06.11 0 0 3491

De tanuljatok inkább, ne simlizzetek, azzal jobban jártok! :)

joakaro.janos Creative Commons License 2014.06.11 0 0 3490

Az ügyesek ezt úgy csinálják, hogy lefényképezik a feladatlapot, kiküldik emailben, és vagy visszaküldik nekik emailben a kidolgozott feladatot, vagy pedig james bond headseten keresztül lediktálják nekik.

Tudom, erre azt mondjátok, hogy dehát nem lehet mobilt használni a vizsgán...

Mégis, én ismerek több embert is akiknek így lett meg a vizsgájuk, legalábbis az írásbeli része.

Ugyanakkor van olyan vizsga, amelyiknél a szóbelin is használható a headsetes diktálós módszer, mert van felkészülési idő a szóbeli előtt.

És nem is feltétlenül annak az embernek kell fényképeznie, akinek súgnak, hanem be lehet fizetni külön egy fényképezős embert is, a 15 ezer Ft-os vizsgadíj nem tétel egy ilyen alkalommal.

Tehát a fanyalgóknak: ez egy ténylegesen működő módszer.

tran88 Creative Commons License 2014.06.02 0 0 3489

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. / 1 napos határidővel! Kedvezmények /pl. írásbeli segédanyagok ingyen/

 

További infó: translatorana@gmail.com

wolf_custer Creative Commons License 2014.05.18 0 0 3488

Kedves Esszztii, szeretném elkérni ennek a tanárnőnek az elérhetőségét, ha lehetséges!

Köszi: Wolf

 

A címem:

wolf.custer@gmailPONTcom

Előzmény: esszztii (3487)
esszztii Creative Commons License 2014.05.18 0 0 3487

Mi egy nyelvvizsgáztató tanárnőhöz jártunk tanfolyamra, aki valahogy elintézte, hogy nála szóbelizzünk. Előre megbeszéltük, hogy a csoportból ki melyik tételből készül fel, melyik képről és szituációról beszél, ezután nem volt kérdés, hogy vajon sikerül-e a vizsga! :-) Ja, a laboron majdnem elcsúsztam, mert csak 9 pontom lett, de a mellettem ülő srác segített! :-)

nagysass Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3486

Bocs, közben megtaláltam a címedet, úgyhogy írtam emailt!

Előzmény: hetvenhat6 (3482)
nagysass Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3485

Engem is érdekelne 1 ilyen gyorsított (vagy könnyített???) lehetőség, mert a 'rendes' nyelvvizsgán én is hendikeppel indulok...

Előzmény: hetvenhat6 (3482)
szamaritánus2 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3484

talpig becsületes módszer lehet

Előzmény: júlia92 (3483)
júlia92 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3483

Szia! :)

Engem nagyon érdekelne a te hatékony módszered, amire rátaláltál! Örülnék, megosztanád velem is! :)

Előzmény: hetvenhat6 (3482)
hetvenhat6 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 3482

Nekem is csak nyűg volt a nyelvvizsga, de aztán rátaláltam egy lehetőségre és éltem vele, rohadt drága volt, legalábbis egy átlagos tanfolyam árához képest az volt, de nekem megérte, az eredmény pedig magáért beszél.

Előzmény: mokusbela87 (3464)
szamaritánus2 Creative Commons License 2014.04.08 0 0 3479

kívánom, hogy sose kelljen a való életben levelet írnod senkinek, mert nem sokra fogsz menni a betanult sablonjaiddal :D

ismét feltenném ugyanakkor a kérdést (amelyre nem nagyon válaszoltál, ezek szerint ott is van gond az üzenetek dekódolásával): honnan tudtad a témát, amelyik a levél alapját képezte? bemagoltál MINDEN témakörre egy-egy levelet? 15-20-at? úgy emlékszem, 4 vagy 5 pontot sorolnak fel, amelyekről írni kell. ezeket honnan tudtad ELŐRE? ha meg nem tudtad, hanem ÁLTALÁNOSSÁGBAN írtál a témáról, akkor miért csodálkozol, hogy nem adtak rá több pontot: arról kell írni, amiről kérik (igen, PONTOSAN azokról a dolgokról, amiket felsorolnak), nem általánosságokról. és még nekem szar a szövegértésem :D

Előzmény: Hoppá Ré (3478)
Hoppá Ré Creative Commons License 2014.03.31 0 0 3478

Hallod, te tényleg ekkora debil vagy? :D Megtanultam a leveleket és fejből írtam, hol lenne csalás te degenerált? Nem kéne neked erőltetni szerintem ezt a fórum beszélgetést, mert úgy látom a szövegek értelmezése is nehezen megy. A válaszokról nem is beszélve. Nem lepődnék meg ha ennyi ésszel nyelvtanár lennél aki dolgozatokat javít :D

Előzmény: szamaritánus2 (3477)
szamaritánus2 Creative Commons License 2014.03.31 0 0 3477

"Onnan volt kész levelem, hogy egy évig tanítottak abban az iskolában akik szervezik ezt az egészet és vizsgáztató tanárokkal készültünk :)"

 

azaz?

odamentél egy kész levéllel, amit nem a vizsgán fogalmaztál meg, hanem előre, valahonnan lemásoltad a dolgozatba.

ezen kívül lesúgtál mindent a melletted ülőnek.

 

ez nem csalás? :D

Előzmény: Hoppá Ré (3476)
Hoppá Ré Creative Commons License 2014.03.30 0 0 3476

Onnan volt kész levelem, hogy egy évig tanítottak abban az iskolában akik szervezik ezt az egészet és vizsgáztató tanárokkal készültünk :) Rengeteg levelem van, amit gyakorlás képen írtunk! Egyébként a levélírás mindig is jól ment így is 65 %-os lett! A többi témáját nem tudtam. Nem is azt írtam ha figyelmesen elolvasod! Hanem azt, hogy tudtam, értettem, és mai napig emlékszem az egész szövegre! :D Ráadásul engem vádolsz csalással? és hogy itt reklámozom? :D ez egy fórum ahol beszélgetni lehet, nem reklám felület! A másik pedig megállapításod pedig még jobb :) Ismeretlen emberekre mondod, hogy csalt, úgy hogy semmit nem tudsz róla :D Mondhatom nagy segítség vagy :) Írtam, hogy egy éve tanulok angolt a tanfolyamon! Nem csaltam egész évben keményen tanultam, nem véletlenül lett minden dolgozatom 90% feletti. Egyszerűen felháborítónak tartottam, hogy ki se javítják a dolgozatokat. Mondjuk nem tudom miért csodálkozom, hiszen ebben az országban ez úgy látom teljesen normális. Ahogy a te hozzászólásodat is olvasom. :) Köszönöm szépen a segítséget! :) Egy év tanulás után úgy látom ennyit érdemlek :) Csalónak neveznek, és normális amit tettek velem :) Köszönöm, nem csalódtam :) Minden jót! :)

Előzmény: szamaritánus2 (3475)
szamaritánus2 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 3475

kész levél? honnan tudtad előre a témát? és a szövegértését?

ha odamész egy "kész" levéllel, aminek a témája HASONLÓ a vizsga témájával, akkor miért csodálkozol, ha levonnak egy csomó pontot? mert az kizárt, hogy UGYANAZT a levelet vitted el magaddal, amit a feladatra kellett írni. ha mégis, akkor csaltál, ráadásul a neten reklámozod :DD

 

a fordításnál nem elég pusztán érteni a szöveget.

 

menj fel bp-re, nézd meg a dolgozatot, hátha kiderül, mi volt a probléma.

Előzmény: Hoppá Ré (3474)
Hoppá Ré Creative Commons License 2014.03.28 0 0 3474

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, és tanácsot esetleg véleményt :) Egy tanfolyamra járok Nyíregyházán, ahol angol nyelvet és idegenvezetést tanulok. Most volt nyelvvizsgám középfokon márciusban. Origó típusú nyelvvizsgát csináltunk mivel az az iskola szervezi ahova járunk. Egy évig tanultunk angolt előtte, és minden dolgozatom 90 % fölött sikerült. Most javították ki és rakták fel internetre az írásbeli nyelvvizsga eredményeket, és 48 %-os lett. Szinte mindenre alig kaptam pontot, pedig értettem a szöveget az angol-magyar fordításnál, a szövegértésnél és a levélírásnál már kész levelem volt amit előtte órán tanár segítségével írtunk( korábbi dolgozatnál hasonló volt akkor 17 és 18 pontot kaptam minden levélre). Mivel a dolgozatírásnál nem volt nagy fegyelem lesúgtam a mellettem ülő lánynak az egész utolsó feladatot, a szöveg értést. Ő 18 pontot kapott rá pedig csak azt írta amit én mondtam, én pedig plusz információkat is írtam még és én csak 10 pontot kaptam, pedig én súgtam le :D Hogy lehet ez? Mikor érzed, hogy jól sikerült, és szinte minden feladatra alig adnak pontot? Elhiszem, hogy hibáztam, mert biztos...nem azt várom, hogy 90%-os legyen! De kérdem tőletek. Ez, hogy lehet? Mikor tényleg minden faladatot megcsináltam és szerintem legalább 60%-ra mindet tudtam. Nem csak a szövegértésemet, mindet így lehúzták pontok tekintetében. Gondoltam adok be fellebbezést. Tudom nem egy két pontról van szó, de ilyen rosszul nem lehetett, hogy sikerüljön :( Szerintetek érdemes? Vagy ezt is leszarják majd, mint az írásbelimet? :)

Babos Szilvia Creative Commons License 2014.02.15 0 0 3473

Sziasztok!

Zöld út szakmai német nyelvvizsgára vásárolnék szóbeli tételeket. Aki rendelkezik ilyennel kérem írjon az e-mail címemre: axteri@freemail.hu

Köszönöm

Nyelvvizsga ecl Creative Commons License 2014.02.08 0 0 3472

Sziasztok! Volt valaki a mai napon angol B2 ECL nyelvvizsgán (2014. február 8.)? Tapasztalatok? Szerintetek milyen volt? Remélem válaszol valaki!!!!!!!!

Kovács2014 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 3471

Hali! Engem is érdekelne! info2014@c2.hu

Előzmény: mokusbela87 (3464)
Jerofejev Creative Commons License 2014.02.05 0 0 3470

üdv!

 

Tud valaki ajánlani alapos, hasznos, jó német "munkafüzetet" gyakorlásra?

tran88 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 3469

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. / 1 napos határidővel.

 

További infó: translatorana@gmail.com

Jill Valentine Creative Commons License 2014.01.31 0 0 3468

Sziasztok!

 

Sűrgősen szügségem lenne persze nem ingyen:D,Gazdálkodó német közép szóbeli kidolgozott tételekre.Kérlek írjatok. Feb. lesz a nyelvizsga addig jó lenne felkészülni.Vagy írj privit(yuna1207@freemail.hu)

szamaritánus2 Creative Commons License 2014.01.20 0 0 3465

kezdj el tanulni.

Előzmény: mokusbela87 (3464)
mokusbela87 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 3464

Sziasztok!

Középfokú nyelvvizsgára lenne szükségem. Minden megoldás érdekel.

mokusbela87@indamail.hu

tran88 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 3462

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. / 1 napos határidővel.

 

DEC. 22-IG FÉLÁRON!

 

További infó: translatorana@gmail.com

Nafthali0416 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 3461

KÖSZÖNÖM!

kzsk11 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 3460

Ezt nem tudom. Szerintem hétfőn vagy kedden már mindenkinek rajta lesz.

Előzmény: Nafthali0416 (3459)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!