Keresés

Részletes keresés

bicycle-repairman Creative Commons License 2001.10.07 0 0 364
Kérdés, melyik fontosabb, hogy béreljék a helyet, vagy, hogy fusson is a büfé, mert észrevételem szerint van némi összefüggés a között, hogy túl jól megy-e nekik, és hogy milyen a kiszolgálás (modor, szendvics adagjai, kívánságok értékelése). Az Örsnél jobbra a Metro-kijárattól van egy egész elfogadható hely, szerintem még új, és ezért tudták már második alkalommal is, hogyan kérem.
Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.10.07 0 0 363
Arra oda kellene figyelniük, hogy az eladóik itt-ott lehetnének kedvesebbek (legalább a törzsvendégekkel). Nem akarom a Mekit etalonként felhozni, de ott sokkal barátságosabb a légkör (félreértés ne essék, nem a betanított "szia, gyere máskor is!"-ra vágyom).
Előzmény: ABSENT (362)
ABSENT Creative Commons License 2001.10.04 0 0 362
nem tesók. én az egyik pasit ismerem, volt egy török étterme még régen, de nemigen működött, pedig klassz volt, aztán gondolom a cimbijeivel összeállt, és megy is nekik :)
Előzmény: Youme (349)
renata_ Creative Commons License 2001.10.03 0 0 361
Viszont a westendben a Quick mellett egeszen finomat csinalnak, gorog salataval kerjetek. Nekem bevalt. :-)
Előzmény: bicycle-repairman (360)
bicycle-repairman Creative Commons License 2001.10.03 0 0 360
A többek között a Kökinél fellelhető Gyros Királyt lehetőleg kerülje el mindenki, aki nem vette snassznak, és beleolvasott ebbe a tökre szar, divatjamúlt topicba.
Marcus, asszem nyitok egy "Divatos kajatopik Jócsávókától" című témát. Most mondd meg, nem rémes ez az egész lehúzás?
nekrofil Creative Commons License 2001.05.20 0 0 356
dehogy:)

(legalabbis reszemrol) mi fokepp magunknak irunk:)

Par hete csodalkozva tapasztaltam, hogy a szerajben mar lehet csirkehusbol ???? is gyrost kerni! Az elado (aki kulonben mar elore felismert minket) ranknez, es megkerdi: borju vagy csirkehusbol? Nagyon csunyan nezhettunk ra, mert egybol mondta hatra, hogy 2 normal gyrost:)))

Kulonben jovolt, a pita finoman megcsinalva (cseppet volt csak lisztes), a szosz a megszokott (szvsz a szerajban a legjobb) a hus atsutve. Egy feketepont: nem kertem bele hagymat, a cucc aljan megis felfedezni veltem par darabkat.

Kulonben en majdnem csak a szerajba jarok, mert a tulaj mar oda szokott jonni az asztalhoz dumalni velunk:) Szoval szvsz ejszaka, buli utan 1 kis dumalasra (olyan 3-4 ora magassagaban) pompas!

Mas: tud valaki otthon gyrost/donert csinalni? Megtanithatna! Kosz

Előzmény: szervező (355)
szervező Creative Commons License 2001.05.20 0 0 355
:)))

öncélú (!) jobbító szándék=fogyasztók védelme

magatok és mások jobb kiszolgálása érdekében működtök!

amúgy bocs, az én lapom átszervezése során lemaradtatok róla, de nyilván nem estek kétségbe tőle! ;)

Előzmény: Marcus Aurelius (354)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.03.30 0 0 340
br,
Egyetértek Pulpa Masterrel, hogy visszaesett a Szultán, de szvsz ott van a legnagyobb esélye annak, hogy elmagyarázzák neked. Elég rendesek.
Előzmény: bicycle-repairman (339)
bicycle-repairman Creative Commons License 2001.03.30 0 0 339
Üdv

Tanácsot kérnék. Otthon szeretnék csípős szószt készíteni, igen, olyat. Mi kell hozzá, mi nem, kevés, sok, hogy sűrű, vagy, hogy híg legyen stb.
PM korábbi Receptek linkjére léptem volna, de már nem él or something.

Köszi, hogyha

pikkpakk Creative Commons License 2001.03.08 0 0 337
Lónyai utca Gyrosland, nekem ez bejön, 300 ft a gyros, kiadós,finom, sok hús, finom zöldségekkel , viszont kicsit igénytelen az emeleti része. Bár egy csomó helyet nem ismerek, amiket lentebb említettetek, viszont a környéken levőket ez veri (Ráday utcait,Ferenc körút Üllői út kereszteződésében levőt)
uff
pikkpakk szóltam
Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.03.07 0 0 336
Affirmative.
Előzmény: Pulpa Master (335)
Pulpa Master Creative Commons License 2001.03.07 0 0 335
Boldog Új Évet!!!
:)

TESZT...TESZT...TESZT
Marcus Aureliussal történt egyeztetés után a tesztet most szombat (10-e) 18:00-ra tervezzük. Gyertek sokan!!!

Üdv Pulpa Master

macmelon Creative Commons License 2001.03.05 0 0 334
H!

Ujabb spontan teszt. Iranyi u.-i asszem izraeli jellegu sawarana (vagy mi).

A kiszolgalas eloszor szornyunek tunt, aztan feljavult, a hely atlagos. 3.5
Kullem, allag. Hat. Nem tunt rossznak (bar nem kaptam meg a sarkocskat), de aztan jott a horror. Szeteset az egesz es folyt minden minden fele. Borzalmas volt. (Aznap vett puloveremben...) Ha nem nagyon kozel lakok, akkor ongyilkos lettem volna. Erre talaltak ki azt a szot, hogy elegtelen. Azaz 1
Anyagok mennyisegek. Nagyon jok es sokfelek, es sok ezert is volt, hogy szetesett, a ceklat nem tartottam bele illonek. 4.5
Az iz jo volt, minden foldreeso darabot sajnaltam, kozel az 5-hoz. 4.5

Osszesen 3.7, de ha az allag jobb lett volna... (Mondjuk egy kozepes allaggal mar 4.1 lenne.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!