Keresés

Részletes keresés

Mirrmurr Creative Commons License 2024.04.05 0 3 145835

Azért az, hogy a kezdetektől fogva kutyázott, taktikai témájú olvasmányai miatt kiröhögött, kidobott, lesajnált, szinte eltemetett Mojszi a West Hamet megmentve a kieséstől ott van a United mögött, de inkább úgy, Top 6 mögött, nyerve egy nemzetközi bohócligát, eléggé karikaturisztikus.

kensai of origo Creative Commons License 2024.04.05 0 1 145833

Állítólag 200 lövés jött 10 meccs alatt a 2024-es szezonban. 99.17-nél még vezettünk tegnap, új rekord innen elbukni egy meccset.
De legalább tényleg nézhető volt.:D

 

"ez a meccs egy segélykiáltás. egy szétesett, megsemmisült, felkészítetlen, hitét vesztett csapat hattyúdala. "

Ezt 1,5 évente le lehet írni újabb és újabb edzők elfogyasztása mellett.

 

Annak a szívátültetésnek elengedhetetlen feltétele a radikális keretátalakítás, ebben is igaza volt Ralfnak. Újra és újra én is csak azt tudom mondani, hogy Mainoo, Hojlund, Garnacho maradhat, mindenki más repüljön a következő 3-4 átigazolási ablakban. Ezek 2 évente edzőt buktatnak különben.

Előzmény: giornalista (145826)
MU59 Creative Commons License 2024.04.05 0 0 145832

Mivel már semmi tétje a bajnokságnak, legalábbis nekünk, úgy voltam vele, h.ez legalább egy nézhető meccs volt. Ezt is meg kell becsülni mostanában.

Amúgy elképesztő, h. Rashford a becserélése után, 40 perc alatt kb.2x ért labdába, futni se igen volt kedve. 

hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2024.04.05 0 0 145830

jót szórakoztam!

giornalista Creative Commons License 2024.04.04 0 1 145828

volt már olyan a fociban, hogy egy klub egymást követő két meccsén is vezetett a 97. percben, a végén a 6-ból mégis csak 1 pontot szerzett?

 

... geci.

heinci Creative Commons License 2024.04.04 0 0 145827

Szar edzo szar csapata. Mindket oldalon..

Amúgy nem ereztem a hosszabbitasban, hogy ezt ma elbasszuk, jol passzolgattunk, de hat aztan jött Dalot. Az a srac se lesz sose elég jó.

Mindket tizi vitathato, de vszeg mindkettonel volt kontakt. Felesleges ezzel foglalkozni, 28 lovest engedtunk ma is a Chelseanek, ez tobbet mond minden egyebnel.

Antony ma kivetelesen jo volt.

De hat ez a kozel 30 loves ma is az ellenfelnel.

Sajnos ETH még a kozepszernel is gyengébb edző. Es egesz idenyben ezt fogjuk nezni, mert nem fogjak kirugni, hogy minel kevesebb lelépési pénzt kelljen kicsengetni neki.

giornalista Creative Commons License 2024.04.04 0 2 145826

minőségtelenség. left, right and center. 

 

ez a meccs egy segélykiáltás. egy szétesett, megsemmisült, felkészítetlen, hitét vesztett csapat hattyúdala. 

 

Bruno gólörömét érdemes felidézni. zokogott a feszültségtől, ami dolgozott benne.

 

Ten Hagot a csapatbuszra sem lenne szabad felengedni. Rashfordot sem, teszem hozzá. minősíthetetlen teljesítmények. Garnachót cseréli le bazmeg... és hiába volt jó egyébként Mount, mégsem ért semmit. 

 

nothing works. nobody works. ez tényleg a fazék legalja. poén lett volna nyerni, mert nyerni mindig jó, főleg a Stamford Bridge-en. de komolyan, mi volt ez a meccs... őrült rohanás, középpálya, struktúra, discipline nélkül. rohannak, mint a veszett egér, mert mást nem tudnak. mást nem mondanak nekik. nem bíznak a másikban, az edzőben, a taktikában, a game planben, ha van egyáltalán. 

 

ad-hoc football. nem igaz, hogy ezt ki és miért nem látja még. és akkor állítólag arról jönnek hírek, hogy új szerződést kap Ten Hag? 

 

én értem, hogy a következő szezont csak olyan managerrel lehet megkezdeni, akiben töretlen a klubvezetés bizalma. de hogy lehet ez Ten Hag ez után a szezon után? bízik benne bárki még? a játékosok clearly nem. és ők is megérik a pénzüket, hogyne. na de komolyan. 

 

minőségtelenség. lehangoló, de főleg az, hogy nincs már kiút, nincs már semmi. ha marad Ten Hag, akkor azért, ha meg megy, akkor azért, mert Rashford marad meg a többi kutyaütő is. 

 

open heart surgery. igazat beszélt a német. meg is égették a játékosok annyira, hogy még azt is el akarjuk felejteni, hogy valaha itt volt. neki volt igaza.

giornalista Creative Commons License 2024.04.04 -1 1 145825

akkor 4-3.

 

bravo, fiúk, komolyan. komolyan. nem is vagyok ideges. a 95. percben is úgy voltam vele, hogy kikaphatunk. pedig ott tartottuk a labdát. leállítottuk a meccset. 

 

és innen voltunk képtelenek megoldani. érthetetlen, értékelhetetlen, értéktelen az egész.

 

a bíró elmehetne megbaszni a halott anyját a sírjában ettől függetlenül, de hát komolyan, mi volt ez az egész meccs. 

Előzmény: giornalista (145822)
For-dzsi Creative Commons License 2024.04.04 0 0 145824

na még nyernek is…

For-dzsi Creative Commons License 2024.04.04 0 0 145823

azért ez a két féltizi így fájdalmas, hogy megadták…

giornalista Creative Commons License 2024.04.04 0 1 145822

épp vezetünk, de a 6-4-re még mindig nagyobb esélyt látok, mint a 3-2-es győzelemre. 

 

mindenesetre ez a gól, ezt imádtam. Antony gólpassza a szezon egyik legjobbja. bravo! 

 

giornalista Creative Commons License 2024.04.04 0 1 145821

hihetetlen ez a naivitás, ez az impulzus-football, amit játszunk. semmi fegyelmezettség, taktika, kalkuláció. gung-ho.

 

komolyan, mi ez a meccs, az 50-es években volt ilyen a foci. a Chelsea partner ebben, csak tartok tőle, hogy a jobb középpályájuk végül megnyeri majd nekik ezt az őrültrohanást. 

giornalista Creative Commons License 2024.04.04 0 1 145820

nem mondom, hogy gondtalan a mosolyom, de így a 40. perc környékén most elmosolyodtam. 

 

ebben a meccsben minden benne van, szerintem 6-4-re fogunk kikapni, de hátha nem. 

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.04 0 1 145819

A United úgy lefárasztotta a Brentfordot, a Brighton megköszönheti. :D

Előzmény: heinci (145817)
For-dzsi Creative Commons License 2024.04.04 0 0 145818

Nehéz úgy végigszenvedni ezt a csapatnak már tét nélkülivé váló szezont, hogy más a jövőben sem bízik az ember. De egyébként Neked van igazad a reális forgatókönyvet illetően. :-) 

Előzmény: nistelrooij (145816)
heinci Creative Commons License 2024.04.04 0 1 145817

Tegnapi Brentford- Brighton meccsen a lövések aránya 5 vs 24.

Viszonyitaskeppen a mi Brentford elleni meccsunkhoz képest. Brentford - United 31 vs 11

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.03 0 0 145816

Utolsó mondatod, most én irigylem az optimizmust.

 

EB után nyaralás, USA túra B csapattal, BL nélkül kisebb név érkezők, kényszerből marad pár maradék, mire párat edzenek együtt már kezdődik is a szezon, két hónap után lemaradás és új krízis.

 

Vagy ez így túl sok spoiler? :D

Előzmény: For-dzsi (145814)
nistelrooij Creative Commons License 2024.04.03 0 0 145815

Martinez-Varane lett volna az új alap CB páros, mennyit is bírtak együtt játszani? :(

Lindelöf lett volna a használható elsőszámú pótember, ő is lesérül.

 

‘I’ve damaged my body’: Raphaël Varane warns against trauma of concussions

Előzmény: kensai of origo (145813)
For-dzsi Creative Commons License 2024.04.03 0 1 145814

Mondjuk az arse csapatorvosával nem hinném, hogy sokkal előrébb lenne a csapat, ott is elképesztő sérüléshullámok voltak korábban. :-) Ez a széria nem lehet véletlen, én elfogadom azt is, hogy sérülékeny a játékosállomány, de olyanok is többször sérültek, akikre ez nem volt jellemző.

 

Ami a játékot illeti, szintén ez a véleményem. A játékosállomány egy dolog, de más csapatnál hasonló vagy gyengébb képességű játékosokkal is próbálnak focizni. Én ezt hiányolom, azért lett idehozva EtH, hogy legyen végre felépített játék, de ebből sajnos nem látszik közel két szezon után se semmi. Olvasom a híreket és egyre rosszabb a kedvem. Máshol kb. két nap alatt igazolnak új embereket a szakmai pozíciókba, itt meg csak a szarozás megy. Az az érzésem, hogy ugyanazt csinálja a klub, mint a játékosokkal. Kinézünk valakit, aztán az van erőltetve orrvérzésig. El nem hiszem, hogy nem lehet mást találni, aki hasonlóan jó, de könnyebb megszerezni. Na mindegy, fő a türelem, csak álljon már össze a stáb, aztán legyen egy korrekt nyári felkészülési időszak új edzővel, új játékosokkal.  

Előzmény: kensai of origo (145813)
kensai of origo Creative Commons License 2024.04.03 0 2 145813

Martinez és Lindelöf az, aki kiesett most (https://www.manutd.com/en/news/detail/man-utd-injury-news-on-victor-lindelof-and-lisandro-martinez-2-april-2024).

Hiába jött ide az Arsenal vezető csapatorvosa, gyalázatos a helyzet. Mind a felelős stáb (orvosok, erőnléti edzők, stb.), mind Erik részéről gond van (a rotálás nem ment tavaly, amikor volt elég játékos; idén már issza a levét inkább).

 

Maguire, Evans, Kambwala kell, hogy megoldja a következő hónapot, már aki még egészséges marad majd. Legalább Kambwaláról kiderülhetne, lehetne-e 4. számú opció, így plusz egy öregebb, sérülékenyebb, magasabb fizetésű védő távozhatna még. Én mindenképpen ebbe az irányba indulnék el.

 

A Brentford teljesen lemosott minket, iszonyat volt végignézni. Egészen hihetetlen, ahogy Erik újra és újra felrakja a McTominay-Mainoo-Bruno triót úgy, hogy menjenek is fel, oldalra segítsenek még ki és aztán csodálkozik, hogy nincs kp, teljesen átjáróház vagyunk. Casemiroval hasonlóan nem tudja működésre bírni ezt. Garnachot leszámítva igazi kombinációs játékra használhatatlanok a szélsőink, Rashford és Antony is inkább csak futni tud nyílt területen, de így az sincs igazából. És az Ole időszakkal szemben még azt sem tudjuk rendesen, folyamatosan játszani, csak ritkán. Pedig ott vannak a statisztikák, hogy egyre több és több lövése, helyzete lehet az ellenfélnek, amiből jönnek majd a gólok, miközben mi meg szenvedünk elöl.

 

A Bl még 5 angol induló esetén is álom, a roncsderbinek se vagyunk részese már (!).

 

 

Előzmény: MU59 (145811)
MU59 Creative Commons License 2024.04.03 0 0 145812

Case sérülésében nem vagyok már biztos. Instagramon láttam a hírt, de nem tudom , friss infó volt-e. Elnézést!

Előzmény: heinci (145810)
MU59 Creative Commons License 2024.04.03 0 1 145811

Szerintem az edzésmunkával valami nem stimmel, ha ennyi sérült van egy csapatnál. Amúgy sem Martinezről, sem Casemiro-ról nem tudom elképzelni a kamuzást.Mindketten vérprofik , Martinez pedig egy igazi vörös ördög.

Előzmény: heinci (145810)
heinci Creative Commons License 2024.04.03 0 0 145810

Nagyon gonosz vagyok, ha erre már csak azt tudom gondolni, hogy ezek szándékos dolgok, kamu sérülések? Egyszerűen nem szeretnének részt venni a sorozatos égésekben.

Előzmény: MU59 (145809)
MU59 Creative Commons License 2024.04.03 0 0 145809

Casemiro és Martinez újra megsérült...

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.01 0 0 145808

Összefoglaló és stat alapján a Fulham 81 beadás meccs mellé mehet ez is. Kriminális. Ennyi erővel nem lenne rizikó McKenna se! Harmadosztályból ha felhozná az elsőbe a csapatát, az Ipswich ma is nyert comeback győzelem Fergie-time gól, újra vezetik a tabellát.

 

Április 1-je lévén gondoltam beírom Wan Bissaka hosszabbítás, Amrabat véglegesítés, de még viccelődni se szabad ilyesmivel, nehogy aztán... Az új vezetésnek meg kell hozni több komoly döntést, pénzzé tenni akit csak lehet, akár McTominay és Rashford is tiszta FFP bevétel, meg akinek jövőre lejár a szerződése és pár penny-t még ér a piacon. Sir Jim azért nem mai gyerek már, ha valamit reális időn belül látni akar. (az örökös újrakezdés pedig elveszi a kedvet a fórumozástól is, hiszen már minden ki lett beszélve, mindenre sokat kell várni, hát magában az új főnökség kérdése is tartott egy évig mire hivatalos lett)

Előzmény: heinci (145805)
dear fan Creative Commons License 2024.03.31 0 0 145807

bárki, csak ne a pool,

bárki, csak ne ten07!!!

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.31 0 0 145806

"miert nezzuk"

aki nézi az várja a "mu" feltámadását,

boldog húsvétot nekik is!

Előzmény: heinci (145805)
heinci Creative Commons License 2024.03.30 0 5 145805

Nagyon sok katasztrofális teljesítményt láttunk már, tényleg nehéz a választás, de en ennel a mainal gyengebbet talán meg soha nem lattam.

Egy Brentfornak 31 lovest engedni. Sztem még a Pool elleni hetesnel se voltunk ennyire szarok :D

 

Itt mar csak egyetlen kérdés maradt. Egyáltalán miert nezzuk még a meccseket?

giornalista Creative Commons License 2024.03.30 0 4 145804

botrányosan szarok vagyunk ma is. mondanám, hogy "döbbenet", de hát az? dehogy.

Mc.EG Creative Commons License 2024.03.30 0 0 145803

fél óra után két kapufa, velünk a mák, akkor ki ellenünk!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!