Keresés

Részletes keresés

Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -6 2 8809

Mark Twain ok. De miért idézel tőle? Úgy gondolod te az ő szellemi szintjén vagy. Most akkor hadakozol vagy nem? Nem értem mi a cél. Van migráns probléma a nyaralóhelyeken? Nincs. Ti néhányan lebasszátok az új fórumozókat ha kérdeznek, én válaszolok nekik ha olvasom a kérdésüket. Ennyit az elszabadult hajóágyúról. Tegnap Rodoszon ugyanez volt és a vége, törlés mert valamelyik sírógép szólt az óvóbácsinak. Az utolsó kérdésedre is válaszolok. Simán. Nem vagyunk alá, főlé rendeltségi viszonyban, mint ahogy a szerb rendőrség ürügyén sem voltunk. Így merészelek. Nálad a lehetőség. x és már nem is bosszantalak. Így teszek én is, hogy a provokátorok ne érjék el céljaikat. 

Előzmény: Szaganaki (8806)
tisztes őszes Creative Commons License 2017.07.24 -1 4 8808

Tudod - általában - az tud cizelláltan fogalmazni aki szokott olvasni, ismeri a betűt. A Te eddigi megnyilvánulásaid alapján nem vádolnálak ezzel és őszintén szólva az sem cél, hogy a Te szemedben rendes ember legyek; többen is vannak, akiknek a véleménye számomra nagyobb relevanciával bír! 
Az viszont egy vita legalja, ha valaki a korát veti be érvként; ez alatt már tényleg csak a nyitott bicska játszik.

Előzmény: Katana750 (8805)
balazsh Creative Commons License 2017.07.24 -1 4 8807

A tökorrú mit ír rólam, ismeretlenül? Befejezetlenül. mindenkit megvéd de lehet, hogy csak a nézeteit(nem pontos idézet).

A 70-es születéseddel ne legyél olyan nagyra. 

Tudod a tökorrúnak is 21 éves lánya van (hamár itt tartunk). 

Talán most már én is "rendben" leszek. :) 

Viszont.

Az nagy baj, hogy a gyereked nem tájékozódik csak hallomásból. :(

Miből gondolod, hogy a kérdezők fiatalok? 

Kár, hogy csak a kutyust tudtad megcáfolni. :) 

Előzmény: Katana750 (8803)
Szaganaki Creative Commons License 2017.07.24 -1 3 8806

"Nem lenne lovagias tőlem a szellem fegyverével hadakozni egy szellemileg fegyvertelen emberrel" Mark Twain

A Te mai sziporkáid engem egy elszabadult hajóágyúra emlékeztetnek; gyakorlatilag mindenkit kiosztasz és fogalmam sincs, hogy milyen alapon? De Te bizonyára tudod...

Ami pedig az én fórumozós, netezős szokásaimat illeti; 37 fok van idekint, a víz 29 fokos... A kertben wifizek és innen a tenger nem egészen 10 méter :) Egy hónapra jöttem ki és nyilván tartja az ember a kapcsolatot a barátaival, néha egy kicsit dolgozgatok is és valóban; van rá példa akár naponta több ízben is, hogy belenézek a Fórumba is. Közöd mi van hozzá? Hogy merészelsz ilyen megjegyzést tenni nekem?

Előzmény: Katana750 (8799)
Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -6 1 8805

Nahát, hogy te milyen cizelláltan is tudsz fogalmazni! Elismerésem. Mire kopasz öreg leszel a tisztes őszesből, akár rendes emberré is válhatsz! A bólogató kutya az nem stimmel.

Előzmény: tisztes őszes (8804)
tisztes őszes Creative Commons License 2017.07.24 -4 7 8804

Feleslegesnek tartom a Katana olvtárssal való vitatkozást; ő sem a humort, sem az ész érveket nem érti, nincs a kultúrkörökben szokásos vitákhoz szokva, nem így szocializálódott. Ő megszokta, hogy a kamionfülke magányában mindig neki van igaza, még a kiskutya is mindig bólogat és ennél tovább nem lát, de tulajdonképpen nem is szükséges neki, mert ahhoz a munkához annyi pont elég. 

Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -6 1 8803

Akkor te rendben vagy. Mi a probléma abban, ha emberek nem olyan módon gondolkodnak mint te? Nem az a logikus, hogy a lakájmédia által megtévesztett embereket itt felvilágosítja aki tudja, hogy mi a valós helyzet? Ezért írom azt, hogy nem ledorongolni, hanem tájékoztatni a kérdezőt. De mindig politikai vita jön ki tájékoztatás helyett. Meg ócska irónia. A tökorrú mit ír rólam, ismeretlenül? Befejezetlenül. mindenkit megvéd de lehet, hogy csak a nézeteit(nem pontos idézet). Igen. Nézeteim szerint nyugodtan menjen a magyar Görögországba nyaralni. Nincs migráns vagy ha úgy tetszik menekült probléma a kérdéses ország nyaralóhelyei környékén. Ha egy kilkiszi vagy idomenii lakost megkérdezne aki kíváncsi, már lehet, hogy más lenne a válasz. De itt legyen szó a nyaralóhelyekről.

Előzmény: totopad (8802)
totopad Creative Commons License 2017.07.24 -5 7 8802

Hogy hány éves vagyok, lényegtelen. Külföldön élek, mert már nem volt gyomrom ahhoz, ami otthon megy, de szerintem ez legkevésbé sem fontos egy utazási fórumon. Azt látom, hogy semmi más sincs otthon, csak a migráncsozás ez adja a napi közbeszédet. Olyan embereket bélyegez meg a kormány, akiknek segítségre lenne szükségük, merthogy egy rohadt nagy háború van a rohadt nagy országukba és nincs hova visszamenniük, és ahelyett, hogy megoldást próbálnánk találni valamiféle közös párbeszéddel a kialaúlt -szerintem is káros és rossz- helyzetre még inkább mélyíti az egészet gyűlölet és félelmkeltéssel. 

Milliószor el lett normálisan mondva, hogy semmi probléma sincs a MENEKÜLTekkel (nem migráns, hanem MENEKÜLT), de újra és újra feljön minden egyes utazási fórumon minden héten. Érdekes módon beszélgettem nyugati túristákkal, Angliában, Németországban, Spanyolországban fel sem merül, hogy ez probléma lenne a nyaralás kiválasztásakor. 

Előzmény: Katana750 (8800)
Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -6 0 8801

Te csak tudod!

Előzmény: Gumped Papó (8795)
Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -6 2 8800

Nem tudom, te hány éves vagy. Nekem van egy 22 éves fiam(is). Soha nem néz híradót, nem olvassa a startlap híreit, nem olvas újságot, ellenben hall ezt azt másoktól. Hasonló lehet egy fiatal aki ide ír és kérdez, mert úgy gondolja kérdezhet, a fórum ezért van. Mit kap? Ledorongolást, maradj otthon, menj a balcsira, húzd a f.....ra O.V.-t vagy nézd az M1-et. Tehát aki új és kérdez az csakis fideszes rohadék lehet. Ez jön le azokból a válaszokból amiket itt némely megmondóemberek irkálnak. Pedig ezek az utazni vágyók csak szeretnének Görögországban nyaralni és hallottak valakitől(valakiktől) valami migráns helyzetről. Ami persze nem is Görögországot sújtja(jelenleg) hanem Olaszországot. Tudom, hogy kurva nehéz lenne azt leírni, hogy menjetek nyugodtan, érezzétek jól magatokat, nincs gond az üdülőhelyeken és máshol sem. Sokkal jobb ironizálni. Igen, akit ismerek az veszi a lapot és együtt röhögünk rajta. De egy általam nem ismert emberrel ironizálni írásban, elég udvariatlan. Jómagam a munkám miatt nem 2x voltam a migráns probléma kialakulása óta GR-F-I-E, sőt MA-ban. Nem bántottak az arabok és mások sem. De ezt el kéne tudni elmondani(leírni) másoknak is akik kérdeznek! Abból, hogy "megrohadt országban éltek" arra következtetek, hogy te nem Magyarországon élsz. Találd meg a számításod, akárhol is élsz! Gondolom azon múlik a megrohadtságunk szerinted, hogy milyen kormányunk van éppen. Komolyan? 

Előzmény: totopad (8796)
Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -8 0 8799

Csak állítólag származik tőle ez a mondat. A környezetemet nem irigyelni pedig teljesen reális.Lehet, hogy sokkal szarabb mint a tiéd, de lehet, hogy sokkal jobb. A véleményed meg lehet bármi. Gyakorlatilag nem mondtál semmit. Mindenesetre én megígérem, hogy amikor kint leszek nem a fórumon fogok lógni.

Előzmény: Szaganaki (8797)
balazsh Creative Commons License 2017.07.24 0 6 8798

Ne bántsátok már szegény embert.

Ő az indexen a "jóságos apó". Mindenkit megvéd. De az is lehet, hogy csak a nézeteit....... 

:D

Előzmény: Szaganaki (8797)
Szaganaki Creative Commons License 2017.07.24 -1 6 8797

Királyhegyi Pál szerint akinek van humora az mindent tud, akinek pedig nincs az mindenre képes.

Szerintem Te az utóbbi kategóriába tartozol; baromira nem irigylem a környezetedet, de ez csak egy vélemény!

Előzmény: Katana750 (8794)
totopad Creative Commons License 2017.07.24 -3 7 8796

Szerintem meg az gusztustalan, hogy minden rohadt fórum ezzel a szrral van tele, aki fosik az utazástól, maradjon otthon, az úgy is a világ legbiztonságosabb országa.

Látszik, hogy a kerítés, nem csak fizikai korlátok köré zárta azt.  Egy megrohadt országban éltek, ami tele van folyamatosan fenntartott gyűlölettel és félelemmel. 

A nemkicsit túltolt migránshelyzet óta bejártam Olaszországot, Szicíliát és 2x Görögországot. Semmi probléma sem volt sehol - a bunkó ruszkikat leszámítva, na azoktól mentsen a sors.

Gumped Papó Creative Commons License 2017.07.24 0 5 8795

de szar lehet humorérzék nélkül élni :-(

Előzmény: Katana750 (8794)
Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -8 0 8794

Szerinted az volt? Szerintem nem.

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (8793)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2017.07.24 0 9 8793

Ööö ... irónia?

Előzmény: Katana750 (8792)
Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -10 1 8792

Te honnan veszed ezeket a baromságokat? Az öreg Gyuri, szerintem örül ha a cipőjét le tudja pisálni! Grönlandra meg inkább menj te! Csinálj egy bringás turnét oda! Hátha megszeretnek a helyi erők és nem engednek haza és akkor nem szennyeznéd a környezetet a videóiddal! :-) Van elég bunkó aki genyózik az új hozzászólókkal. Neked is be kellett állni? Ráadásul hány nap elteltével!

Előzmény: cobranco (8791)
cobranco Creative Commons License 2017.07.22 -1 3 8791

Ne menj!!

Éppen most hallottam az M1 hiradójában, Soros személyesen erőszakolja a nőket.

Menj Grönlandra,ott nincs migráncs,és a tenger is fürödhető,már majdnem elérte a minusz 1 fokot!

Előzmény: Nikole2121 (8782)
szalámi Creative Commons License 2017.07.13 -1 3 8790

Ne menj! Mond le az utat! Életveszélyes az egész ország. A turisták mintegy felét már Szerbiában és Makedóniában kirabolják, a nőket - ha sokan vannak, akkor a férfiakat is - megerőszakolják, utána elvágják a torkát. A másik felét csak azért engedik át, hogy a Soros által felsorakoztatott, Magyarországra importálandó migráncsoknak legyen kajájuk.

tisztes őszes Creative Commons License 2017.07.13 -2 3 8789

Aki ilyen okosat tud kérdezni az menjen a Balatonra, ott jól fogható a TV2, az ECO és az M1 is!

Szaganaki Creative Commons License 2017.07.13 0 1 8788

És holnapután kettővel több lesz!

Előzmény: gyarmati1980 (8787)
gyarmati1980 Creative Commons License 2017.07.13 0 1 8787

Menyibe kerül ez a fakultativ program? Felteszem minden nyaralo övezetbe van. Hisz tele van migránsal egész Görögország:)

Előzmény: Boarhunter (8786)
Boarhunter Creative Commons License 2017.07.13 -1 7 8786

Ne hallgass a többiekre, én most jöttem haza, jobban tudom. A migránshelyzett rettenetes. Minden tele van velük, éjszakánként összegyűlnek és szabad tűzön sütik a turistákat. Láttam egyek akinek levágott ujjakból volt nyaklánca. Borzalmas...

409 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 8785

A képek szépek és jól komponáltak, (bár én nem értek hozzá) és az álló formátumúak java részénél ezt is kívánja a téma, de legalább 5 képnél számomra zavaró hogy álló. Talán nem is minden képnél ezek az eredeti arányok, gyanítom, néhány kép áldozatul esett a feltölthetőségnek és az általa választott elrendezésnek.  (csak az első oldalt néztem)

Előzmény: Pierr_Kardán (8780)
409 Creative Commons License 2017.07.12 0 4 8784

Most is azt nézi, különben nem kérdezett volna ilyen marhaságot.  ://

Előzmény: Szaganaki (8783)
Szaganaki Creative Commons License 2017.07.12 0 3 8783

Nincs migráns helyzet!
De ha a forró nyárban vágysz egy kis borzongásra akkor nézd az M1-et!

Nikole2121 Creative Commons License 2017.07.12 -3 0 8782

Sziasztok!

Mi idén utaznánk Görögországba repülővel. Még sosem voltam, egyenlőre nincs is több kérdésem, csak egyetlen egy: milyen ott a migránshelyzet, meg egyáltalán, mennyire biztonságos most odautazni. 

Bár úgy gondolom a baj bárhol utolérheti az embert, de ez azért mégis csak nagyon közel van a tűzhöz.

Köszi a segítséget előre is!

Ha lesz még kérdésem, felteszem :)

Niki

Gzsolo Creative Commons License 2017.07.12 0 0 8781

Maga a képek szívszorítóan szépek, de az állók nem igazán jönnek át nekem és a legtöbbjét nem is találom indokoltnak. (SzVSz)

Előzmény: Pierr_Kardán (8780)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.07.12 0 0 8780

Bokor úr képeinek nagy rajongója vagyok, őt semmiképpen sem nevezném amatőrnek (ha megnézed a képeket, akkor te is ezt fogod mondani), de a képek legalább 40 %-a álló formátumú.

Előzmény: Gzsolo (8777)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!