Keresés

Részletes keresés

Cserni Gyula Creative Commons License 2013.01.16 0 0 540

Tisztelt Ebook Olvasók!

 

Egyedi, megfizethető árú tokot készítünk bármilyen készülékre!

 

Képek, árak, pontos információk:  gyulakonyvkoteszet.hu

Cserni Gyula könyvkötő:  309-541-304

 

 

Fraktál fúvós Creative Commons License 2013.01.14 0 0 539

haha! Leütöttem egy Bookeen Cybook Odysseyt kemény 20K ért szállítással NEW!! Kindle hö hö...

harsanyi.andras Creative Commons License 2013.01.03 0 0 538

Eladó Kindle 4 Wifi (reklámmentes)! Teljesen új, hibátlan! Adok hozzá egy tokot, illetve 3 kijelzővédő fóliát is ( ezeken kívül egy már van a készüléken). Több mint 260 magyar nyelvű könyv van rá feltöltve! Érdeklődni lehet e-mailben: harsanyi.andras@yahoo.de

 

Ára:35.000 forint

 

Képek itt: https://www.dropbox.com/sh/2n7t97fqz3oef3u/A0dN2BjoMs

 

 

klm11 Creative Commons License 2013.01.02 0 0 537

Sziasztok!

 

Ismeri vki a "Pixelar MReader" nevű olvasót?

 

Magyar karakterekkel boldogul?

Nem találok információt erről.

Kövezett Creative Commons License 2012.11.27 0 0 536

Azt nem, a könyvolvasó könyvolvasásra való. Ha videózni szeretnél, vegyél táblagépet, de akkor le kell mondanod a szemkímélő e-inkről.

Előzmény: gy_zsa (535)
gy_zsa Creative Commons License 2012.11.27 0 0 535

Köszi szépen a választ :) De gondolom ezeken nem lehet semmilyen videót lejátszani ugye?

Előzmény: Kövezett (534)
Kövezett Creative Commons License 2012.11.27 0 0 534

Hát ez épp annyi. De ne sajnáld a pénzt egy jobbra, nagyon megéri.

Előzmény: gy_zsa (533)
gy_zsa Creative Commons License 2012.11.27 0 0 533

Köszönöm a válaszodat, és esetleg tudnál olyat ajánláni? (max 25000Ft-ig)

Előzmény: Kövezett (532)
Kövezett Creative Commons License 2012.11.27 0 0 532

Olyat válassz, amelyiknek e-ink kijelzője van. (Ennek nincs.)

Előzmény: gy_zsa (531)
gy_zsa Creative Commons License 2012.11.27 0 0 531

Sziasztok!

Van valakinek bármi tapasztalata ezzel az ebookkal?
Elsősorban a kijelző minősége érdekelne (mennyire kimélő a szmenk stb.). Vagy esetleg tudtok ajánlani ebben az árkategóriában más ebookot?

 

Előre is köszi a választ!

 

Degeczi Creative Commons License 2012.11.09 0 0 530

sokféle van, az egyik legjobb talán a klip.me féle Send to Kindle, azt kell telepíteni a böngésződ alá, beállítanod, és az Amazonnál engedélyezni a kindle@klip.me küldő címet

attól kezdve ott a gomb a böngészőben

Előzmény: excalibur38 (529)
excalibur38 Creative Commons License 2012.11.09 0 0 529

Köszönöm a segítséget!

 

Eladtam a Koobe Juniort, és vettem egy kindle5-öt.

4000Ft. -ot kellett pluszban kiadnom érte.

Nem nántam meg!

 

Weboldalt hogyan tudok küldeni rá?

Előzmény: Degeczi (528)
Degeczi Creative Commons License 2012.11.07 0 0 528

"érdemes egy kis-Polszkit lecserélni egy Ladára?" - éppúgy egyéni szempontok döntenek, csak rajtad múlik...

 

amikor új választásról van szó, a többségnek vitán felül a Kindle válik be jobban, pl. mert:

- jobb és nagyobb a kijelzője

- hasznos lehetőségek az Amazonos fiókodon keresztül (egy gombnyomással átküldeni rá internetes cikkeket, vagy épp komplett könyveket)

- idegen nyelvű olvasáshoz jó szótárazás akár magyarul is

- az Amazonos garancia/ügyfélszolgálat legendásan jó

- ugyanannyiba kerül, vagy még olcsóbb

 

de már meglévőt lecserélni teljesen más téma lehet, hiszen csak veszteséggel tudsz túladni rajta... ha az nem gond (vagy nem szempont, mert elajándékozod) akkor hajrá!

Előzmény: excalibur38 (527)
excalibur38 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 527

Szervusztok!

 

Szerintetek egy Koobe Juniort (új) érdemes lecserélni egy Kindle 5-re?

 

Hoz annyi pluszt amiért megéri a cserét?

Itt első sorban az olvashatóságra gondolk.

 

Köszök előre is minden segítséget a döntésemben!

Sírós Lány Creative Commons License 2012.10.01 0 0 525
Sajnos nekem letiltották a letölthetö novellák és regények oldalát, mivel még új vagyok aszámitogepezessel,így akaratlanul, hibát követtem el illetéktelen belépési kísérletekkel .Ezt nagyon sajnálom mert nagyon szeretek olvasni nem tudom hogyan tudnám visszakapni az engedélyt. Sírós Lány
Graver Creative Commons License 2012.09.27 0 0 524

Köszi neked is a tanácsokat.

Még nincs eldöntve a kérdés, van időm átgondolni, esetleg megnézni valahol "élőben", mielőtt döntenék.
Nem nagyon van szükségem extra szolgáltatásokra, csupán könyveket szeretnék olvasni, egy lehetőleg minél egyszerűbben használható kütyün. Amit viszont a kijelzőről írtál, az megfontolandó. 

Előzmény: Degeczi (523)
Degeczi Creative Commons License 2012.09.27 0 0 523

a wifi pedig talán a Kindle-ök leghasznosabb szolgáltatása: nem csak arról van szó, h könyvek rámásolásához nem kell kábellel játszani, az asztali gépedről is ráküldheted,

hanem az internetböngészőkhöz telepíthető "send-to-Kindle" kiegészítések miatt is: pl. napközben a munkahelyen látsz egy érdekes cikket a neten, amit azonban sem időd nincs alaposan elolvasni, sem kedved a monitoron, akkor csak megnyomod ezt a gombot, és este kényelmesen elolvasod otthon a Kindle-ön, ami a wifiden keresztül automatikusan leszinkronizálja az így küldött anyagokat...

 

egyébként a 6" kijelző sem vmi nagy, így az 5"-öt mindenképp próbáld ki magad valahol, számodra mennyire kicsi (és milyen minőségű, mert ne hagyd ki a képből, h a Koobe Junior még a jóval régebbi "Vizplex" kijelzőt használja, ami gyengébb kontrasztot ad, mint a mai modellek "Pearl" képernyője - márpedig egy könyvolvasónál ez az egyik legfontosabb jellemző)

Előzmény: Graver (521)
Graver Creative Commons License 2012.09.27 0 0 522

Fokaur, köszönöm a válaszodat, sokat segítettél. :)
Mint lentebb írtam, wi-fi nem kell, magyarul szándékozom olvasni, az egyetlen aggodalmam a Juniorral kapcsolatban az volt, hogy talán túl kicsi a kijelző, de megnyugtattál, hogy teljesen jól használható készülék.

Előzmény: fokaur (519)
Graver Creative Commons License 2012.09.27 0 0 521

Max. 30 ezret szánnék a kütyüre. Wi-fi nem kell, a Junior a legszimpatikusabb eddig.

Előzmény: Degeczi (518)
fokaur Creative Commons License 2012.09.26 0 0 520

Igen, lehet a Juniort is csatlakoztatni a számítógéphez a hozzá adott USB kábellel és lehet tölteni a belső memóriára is . Újabban töltőt nem adnak hozzá, külön kell megvenni, asszem kb 1500 forintért.
A Wayteq olvasójához viszont jár töltő is és tok is. Ha most nem lenne "kubim", akkor valószínűleg azt vennék, vagy megvárnám a Kindle paperwhite-ot.

Előzmény: Graver (517)
fokaur Creative Commons License 2012.09.26 0 0 519

A Mentort próbálgattam a Media Marktban, nálam valamiért kétszer is lefagyott. Nekem Juniorom van, másfél éve használom folyamatosan, remek kis kütyü. Nincs benne wifi meg ilyenek, de a tartalmat úgyis gépről húzza át az ember, netezni ezekkel a kütyükkel amúgy sem nagy élmény. Én az SD kártyát szoktam kivenni, be a számítógépbe, feltölt/töröl/szerkeszt/stb és vissza a kütyübe. De ha wifiset akarsz mindenképp, már lehet kapni a Wayteq olvasóját. A Kolibrinél 28 ezer alatt van. 6 inches pearl kijelző (mint a Kindle-nél) és a legtöbb formátumot ismeri, ZIP-et és RAR-t is kinyit (mint a Junior). Egyetlen negatívuma, hogy kicsit pattogós a lapozógombja, ez esetleg zavaró lehet éjszakai olvasásnál. A Juniornál ilyen nincs, egész csendesen lehet vele lapozni, az oldalán levő kis kallantyúval meg abszolút csendesen.
 Ha angolul olvasol, akkor inkább tegyél össze egy Kindle touch-ra, ugyanis több mint remek szótár van benne, elég csak megérinteni a szövegben a kérdéses szót és máris előugrik a definíció egy ablakban. Magyar nyelvű tartalmakhoz ismételten a Juniort ajánlom, az 5 inches méret nem olyan kicsi, kényelmesen olvasható és tokkal együtt is elfér egy átlagos zsebben. (Szűk farmer zsebekben egyiket sem javasolt hordani :)) Leginkább sima txt-ket olvasok, (UTF8 a magyar ékezetek miatt), vagy prc-t.

Előzmény: Graver (517)
Degeczi Creative Commons License 2012.09.26 0 0 518

mi az elfogadható ár?

amennyire látom, 27-28e körül van a Koobe Junior - míg pl. egy Kindle 4 hivatalosan az Amazontól (szállítási költséggel és áfával együtt) 30e

Előzmény: Graver (515)
Graver Creative Commons License 2012.09.26 0 0 517

Szia!
Viszont jó véleményeket olvastam a Juniorról, és pl. úton praktikus lehet a méret (elég sokat utazom). Az Astak 6"-os, de nem találtam felhasználóktól véleményt.

Előzmény: e-könyvtáros (516)
e-könyvtáros Creative Commons License 2012.09.26 0 0 516

Helló,

a Junior csak 5" méretű, ez zavaróan kicsi is lehet (bár van, aki épp ezért szereti)

Vaagy egy Kindle?

Előzmény: Graver (515)
Graver Creative Commons License 2012.09.26 0 0 515

Sziasztok!

Nagyon szeretnék egy elfogadható árú, de azért jól használható e-book olvasót. Két kiszemeltem van egyelőre, a Koobe Junior, és az Astak Mentor készülék. Főleg az utóbbi érdekelne, ha van valakinek, írna róla véleményt? A Koobe-ról még csak találtam, de erről nem igazán. Még annyit kérdeznék, a Koobe gond nélkül csatlakoztatható a számítógéphez, és rakhatom egyikről a másikra a fájlokat? Nem volt még ilyen készülékem, ezért kérdezem.
Előre is megköszönöm, ha ír valaki.

Tralfamador Zog Creative Commons License 2012.09.12 0 0 514
Előzmény: magdikuckó (513)
magdikuckó Creative Commons License 2012.09.12 0 0 513

Segítségre lenne szükségem.

Kindle 3-as olvasóm van. Sokat használom már több éve minden gond nélkül. Tegnap délután is olvastam, aztán kikapcsoltam. Este újra kézbe vettem. Égett a bekapcsolást jelző zöld fénye, de a kijelzőn a fedőkép van, és nem reagál a bekapcsoló gombra.

Megpróbáltam a laptopomhoz csatlakoztatni - gondoltam egy kis töltés segít rajta - de a laptop nem látja, mintha nem is csatlakoztattam volna. Nem tudom, hogy mi történt? Kecskeméten élek és azt sem tudom, hogy hol javítják ezeket a szerkezeteket?

Kérlek adjatok tanácsot! Nem szívesen vennék újat.

Előre is köszönöm

Magdi

ssirhc Creative Commons License 2012.06.01 0 0 512

Sziasztok!

 

Kobo márkájú readerem van és sajnos elromlott. Mivel külföldről van (konkrétan Kanadából) így esélyem sincs gariztatni (már a számla sincs meg), ezért kérdezném, hogy esetleg tud e valaki Budapesten valami helyet ahol megcsinálnák.

 

Köszi előre is!

prs Creative Commons License 2012.05.10 0 0 511

A Koobe Junior-om valamiért nem ismeri fel az MMC kártyát.

Nem a kártyával van baj, és nem nem olvassa be, egyszerűen mintha benne sem lenne.

 

Ugyanaz az MMC kártya Koobe Classic Plus-ban tökéletes.

A Junior SD-t gond nélkül visz.

 

Próbáltam több kártyával, egy 32-es adapteres RS-MMC-vel, egy Canon 16 Mb-os MMC-vel, több SD-vel. Az eredmény ugyanaz. A Classic Plus visz mindent, a Junior csak az SD-ket.

 

Hogy lehet ez, a kettő tudtommal kompatibiils, és a Junior adatlapján is SD/SDHC/MMC-t írnak. Más is járt így? Próbálja már ki legyen szíves, akinek Juniorja van, és ki tudja.

 

Ja, firmware az utolsó mindkettőnél, Junior v2.02 100817, Classic Plus v2.02 11027.

 

Thor Creative Commons License 2012.05.07 0 0 510

Kövezés, fújolás :)

Ez sem bonyolultabb mint egy mobilból kivenni és visszatenni? Nincs valami értelmesebb kamasz a környezetedben aki megcsinálná?

Előzmény: tika6427 (509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!