Keresés

Részletes keresés

Missy Creative Commons License 2000.02.23 0 0 12
tudod, hogy hasonlatos vagy egy hányingerhez?? még ha ezer rossz élményed is van a nőkkel kapcsolatban, akkor sincs jogod így írni!! nem tudom mi vezethet ilyen visszataszító viselkedéshez, valszeg veleszületett szerencsétlenség, csak anyádat sajnálom, amiért mint NŐ valszeg egy kicsit szenvedett veled, amíg a világra csúsztál-másztál
Előzmény: Törőlt_nick (11)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 11
Süket! :)
Tedd csak alájuk a lovat! És mi van azzal, amelyik se nem főz, se nem mosogat? Őbenne mi az ünnepelni való, a vagínája?
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (10)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 2000.02.23 0 0 10
Én szólok az asszonynak :
- Ne mosogass Anyukám, ma Nőnap van. Majd elmosogatod holnap !
:-)))
Előzmény: hirvike (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 9
És? önmagában egy nő még nem érték. Annyi van belőlük, hogy Dunát lehet velük rekeszteni! Nem látom be, hogy miért kellene őket csak úgy ünnepelni? Mi ennek az "ünnepnek" az alapgondolata? ( azon kivül, hogy jókat lehet ilyenkor piálni a munkahelyeken.)
Mi a különbség egy nő és egy férfi között? (nem ÚGY értem)
Előzmény: Joe-Joe (7)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 8
A Valentin-napról aztán ne is beszéljünk! Egy nagy kamu az egész. A nemzetközi viráglobby (maffia?) erőlteti az egészet. A sok birka meg vonult a virágos bódékhoz! Gyalázatos! egész nap a fejemet csóváltam. Még mindig fáj a nyakam! :-)
Előzmény: kockasfulunyul (3)
Joe-Joe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 7
Nem csak ANYA, de is!!!
Előzmény: Törőlt_nick (6)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 6
Amiről te beszélsz, az az ANYÁK NAPJA. Az nagyszerü és illendő ünnep szemben emezzel!!!
-ris
Előzmény: Joe-Joe (4)
tosh Creative Commons License 2000.02.23 0 0 5
na ez kemény volt Anteus, "a qrvák f@szát, kedves 3.b osztály" ahogy akkoriban szokta mondani a gyaktanár... ez itten most jól odalett mondva.

hirvike, én meg szoktam puszilni a feleségem ezen a reggelen is, más nő meg NEM igazán érdekel (1előre)... mert ott van az anyák napja, ha netán ebbe bele lennék kötve.

Joe-Joe Creative Commons License 2000.02.23 0 0 4
Mit szólnál ahhoz, amelyik megszült? Nem érdemli meg?

Joe-Joe

Előzmény: Törőlt_nick (2)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.02.23 0 0 3
Szerintem is hülyeség, én nem is ünnepeltetem magam. Ez olyan, mint a Valentin-nap. Ha valaki azon a napon kötelező jelleggel virágot visz valakinek, az valószínüleg különben nem visz. Pedig azok a többi napok a lényegesek.
Én magam úgy ünneplem, hogy felköszöntöm a sógoromat névnapján. :-)))
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 2
A nőnap egy nagy ökörség!!!
Bocs, hogy ilyen nyersen fogalmazok, de melyik nőt is kellene pontosan ünnepelnünk?
Amelyik halálra rugdosott egy taxist, amelyik a kukába dobta a babáját, amelyik kalocsán ül, amelyik magát árulja az újságban??? Vagy csak úgy, általában a NŐT? De miért ???
-ris
X polgártárs Creative Commons License 2000.02.23 0 0 1
1 biztos, az olyan nőket nem ünneplem + akik saját magukat nullázzák :)
Előzmény: hirvike (0)
hirvike Creative Commons License 2000.02.23 0 0 0
Csak azt ne mondjátok, hogy 0 gondolatot érdemel a téma! :-)
hirvike Creative Commons License 2000.02.23 0 0 topiknyitó
Kedves Mindenki!

Ma jöttem rá, hogy két hét múlva március 8.án ránk köszönt a Nemzetközi Nőnap.

Kiváncsi lennék, mennyire él még ez a hagyomány - merthogy nekem is egy kicsit régi rendszer- feelingem támad tőle, bár határozottan többet jelent, mint a Valentine -, kinek mit jelképez, illetve ki mivel lepi meg e napon környezete hölgytagjait.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!