Keresés

Részletes keresés

grottobee Creative Commons License 2008.04.14 0 0 434

Nos, amit a "kollega" az előzőekben elmondott, az teljesen jó. :) Hogy hova mész szúratni, azt jól nézd meg és érdeklődj körbe, volt e már ott valaki. Mert sajnos érhetik meglepetések az embert.... még szalonban is... 

Annyit mondanék még, mivel említetted a hastáncot, hogy az izzadás, a meleg nem tesz jót a friss szúrásnak. Ezért amig nem gyógyult be, nem ajánlott szolizni, napozni, edzeni, stb. De ezt úgyis TE fogod érezni.

 

Ezen az oldalon van sok infó: www. piercing.varazs.try.hu

Előzmény: Missteria (430)
Akinom89 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 433
Háááát...
Szerintem akkor nem kéne, mert a piercing úgy kb. 2-3 hétig be van gyulladva (ember függő, hogy kinek, hogy gyógyul), és szerintem nem tenne jót neki.
Meg fájna is.
Nekem, mikor az ajkamban meg a nyelvemben volt, kajálni is nehezemre esett, ebből indulok ki, hogy akkor az se lenne túl kellemes. :)

Ha van még kérdés, nyugodtan kérdezz, amiben tudok, segítek! :)

Előzmény: Missteria (432)
Missteria Creative Commons License 2008.04.05 0 0 432
Huu köszike a válaszokat :)
Mindenesetre majd megtudakolom h érzéstelenittenek e mert ha nem akkor háát nemtom mi lesz :)
Amúgy 21 vagyok :)
Nagykanizsai vagyok de itt kanizsán csak egy szalon van de ők a legjobbak állitólag! :)
Jajj még egy kérdés, én 2 éve hastáncolok és annyi a kérdés h miután betették lehet e egyből táncolni v várni kell mig meggyógyul?Mert enyhén szólva elég kemény hasrázásokat csinálunk meg testhullámok meg ienek!
Köszike a válaszokat!
Előzmény: Akinom89 (431)


Akinom89 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 431
Szalontól függ, hogy mivel érzéstelenítenek.
Amikkel szoktak (köldök piercingnél is):
- lidocain spray
- lidocain injekció
- fagyasztó spray
- esetleg semmi

Lehet, hogy van más is, de azokat én nem ismerem.
Amiket írtál, abból nekem az jön le, hogy nincs fémallergiád!

Sok sikert hozzá! :)

És egy tipp: ha fiatal vagy (18 alatt), a Westendben lévő szalonba ne menj, mert oda szülői kell, meg le fognak róla beszélni. Hogy még nőni fogsz, meg hízni-fogyni.
Szem és fültanúja voltam egy ilyen esetnek...
Előzmény: Missteria (430)
Missteria Creative Commons License 2008.04.05 0 0 430
Sziasztok!
Végre elhatároztam h tetetek köldök piercinget, de lenne pár kérdésem!
Mivel szokták érzésteleníteni?
Télleg minimális fájdalommal jár?
Honnan lehet tudni h fémallergiám van?A fülembe pl bármien bizsut aranyat ezüstöt megtudok hordan inem gyullad be. Akkor valószinü a piercinggel sem lesz gondom?Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz :)
Köszike a válaszokat!
zoldborso Creative Commons License 2008.03.22 0 0 429
Szerintem, ha a szüleid zsigerből ellenzik, akkor úgysem valószínű, hogy rá tudod bírni őket, hogy belemenjenek. Bármit mondhatsz, nem lesz elég jó érv. (Ne legyen igazam!)
Előzmény: simike_93 (427)
zoldborso Creative Commons License 2008.03.22 0 0 428
Az én tizenéves lányomnak pl. még mindig jól látszik az arcán piercingje nyoma, amit több mint fél éve nem hord -- és valóban nem szép.
Teljesen bőrtípustól függ.
Illetve idő kérdése, mert ilyen kicsi hegek egy-két évtized alatt szinte bárkinél úgy eltűnnek, hogy szabad szemmel nemigen lehet őket észrevenni.
Előzmény: simike_93 (425)
simike_93 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 427

Hali!

Köszi az infót.

Már csak valami jó dumát kell kitalálnom,hogy belemenjenek.:S

Esetleg vkinek van vmi tippje,hogy mit kéne mondanom?:D

Előzmény: grottobee (426)
grottobee Creative Commons License 2008.03.18 0 0 426

Simike! És mindenki aki érint! :)

 

Elvileg, beforrhat úgy, hogy nem marad nyoma. De ez szervezet függő, mert ugyebár mindenkinek másként regenerálódik a szervezete. Előfordulhat, hogy marad egy kis, alig láthaó heg. Ezt előlre sajnos nem lehet megmondani.

 

További infók: www.piercing.varazs.try.hu

simike_93 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 425

Sziasztok!

Én is szeretnék piercinget az állam fölé középre.Csak az a baj , hogy a szülők nem engedik:S Azért nem engedik,mert ottmarad a heg.Az lenne a kérdésem,hogy ha egyszer megcsináltatom, és késöbb már nem akarom hordani akkor tényleg ottmarad-e a nyoma?Vagy befog gyógyulni teljesen mintha semmi nem lett volna ott?

Andreaaa Creative Commons License 2008.03.16 0 0 424
sziasztok!
szeretnék a számba egy piercinget... de úgy hogy az alsó ajkam lenne átszúrva! viszont félek hogy ha egyszer kiveszem és már nem szeretném hordani soha nem lesz már olyan a szám mint előtte. betud forni úgy hogy ne látszodjon a helye?? ha valakinek van ilyenje akkor mik a tapasztalatai vele?? mennyi idő alatt gyógyul be? mennyire fáj a szúrás??

itt a kép:
http://a859.ac-images.myspacecdn.com/images01/5/l_afd67f0345c26ac9d1a953c3c26c7f1a.jpg
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 423
Nekem nem fájt az érzéstelenítő szuri, a spray semmit nem ért volna, és úgy, hogy nem lett volna érzéstelenítve, nem szívesen vágtam volna bele, mert a bimbóm azért csak érzékenyebb, mint más hely, ahol van piercingem.
Előzmény: grottobee (422)
grottobee Creative Commons License 2008.03.12 0 0 422
Szerintem csupán fölösleges plusz fájdalom az "érzéstelenitő szuri", piercingszúrás elött. Igazából elég a fagyasztó vagy a lydocain spray. Ráadásul gyorsabb is. De kinek mi jön be :D Mindenki döntse el maga. De azt mondom, hogy bár, törekedjünk  a fájdalommentességre, aki nagyon nem bírja a fájdalmat, az ne vállalkozzon ilyenre.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.12 0 0 421
Az enyémet nem érzéstelenítették
Előzmény: Akinom89 (417)
grottobee Creative Commons License 2008.03.12 0 0 420

Ha kérdésetek van, vagy csak ötletet szeretnétek. Talán ékszert rendelni vagy hasonlók, akkor ajánlom figyelmetekbe:

 

Piercing Varázs, minden ami testékszer.

 

Rengeteg fénykép, információ, jótanács.

 

www.piercing.varazs.try.hu

Szitykaa Creative Commons License 2008.03.12 0 0 419
Szitykaa Creative Commons License 2008.03.12 0 0 418
Sziasztok!
Szerintetek ez a piercing jól néz ki a számban? Nekem kicsit nagy a golyó, de amúgy elmegy. Várom a véleményeteket!
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 417

Nem tudom, te hol voltál, mert nekem nem fájt.

Ha tudsz Tringa  a Pólus centerben lévő szalonba menj.

Kicsi injekciót kapsz (kettőt) a bimbódba és 1 perc után szúrnak. Semmit nem fogsz érezni, én se éreztem semmit, az injekció se fáj, mert egy nagyon vékony tűvel csinálják!

Sok sikert hozzá!

Előzmény: Törölt nick (415)
Bpo-353 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 416
Sziasztok!
Szemöldök piercingel kapcsolatban szeretnék megtudni mindent,akinek van kérem ossza meg tapasztalatait. Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 415
Heló Tringa!
Nekem van mind a kettőben ezek voltak a 7.-8. piercingeim,de ez volt a legfájdalmasabb.Nem akarlak ijesztgetni,de készülj fel,mert nem lesz kellemes.Kettőt akartam és úgy gondoltam egyszerre kéne átesni rajta.Az első után már nem kértem a másodikat,de már be volt tárazva a következő tű és a csajom, a 'bökőember' és az elhatározásomra beböktük azért a másodikat is.Lassan gyógyul,nagyon kell rá vigyázni,mert nagyon érzékeny.Az enyémbe 1,8 vastag karika van,és érdemes is ilyen vastagságút betenni,nehogy könnyebben kinőljön,mert elég gyakori ennél a piercingnél.Remélem nem vettem el a kedved.Nyugodtan vágjál bele!HAJRÁ!Aztán majd írd meg a kalandot.
Előzmény: Törölt nick (413)
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 414
Hali!
Barátomnak van, kérdezz nyugodtan és válaszolunk, amint tudunk!
Előzmény: Törölt nick (413)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 413
Ferfitapasztalatot keresek mellbimbo-piercinggel kapcsolatban.
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 412
Menj el szalonba, lehet, hogy drága, de legalább biztonságos!
Előzmény: aprilis1 (411)
aprilis1 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 411
Köszi! Még valaki???
Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 410
Nekem is van,már közel tíz éve karika a zacsiba.Nem én böktem,annyit tudnék hozzászólni,hogy szerintem olyan mélyre,amennyit az ékszer enged.Nekem is nagyobb darab bőr lett átszúrva de kijött addig amig az ékszerben kényelmesen elfért.Szerintem bökesd olyannal aki már többször bökött ilyet!
Előzmény: aprilis1 (409)
aprilis1 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 409
Hali!
Szúrtam már magamnak piercinget, de most segítséget szeretnék kérni: milyen mélyre kell/leht szúrni a herezacskóba a piercinget, hogy ne legyen belőle probléma??? Előre is köszi!!!
d.fruzsina Creative Commons License 2008.02.27 0 0 408

Sziasztok!

 

14 évesen csináltattam az első piercingemet az orromba. Persze mondtam a szülőknek, de nem ájultak el az ötlettől. Anyám azt hitte, hogy olyan, mint egy pattanás :D LOL Rá akart beszélni, hogy ha már eldöntöttem, hogy csináltatok, akkor inkább a köldökömbe. De amikor meglátta, tetszett neki :P Igaz úgy mentem haza, mint egy félholt. Amúgy rosszul vagyok a tűszúrástól, és amikor szúrta a csaj fájt-fájt, de amikor berakta az orromba... :S Az nem volt valami kellemes. Majd amikor távoztam volna nagy elégedetten, vissza estem a székbe :D Van egy a köldökömben is 2 éve, na az viszont nem fájt, mondjuk fagyasztotta a srác, meg azt idegességemben csináltattam. Akkor is elindultam kifele, elájultam, úgy kapott utánam a tetoválós srác :) Szerencsére nem volt semmi mellékhatás, vagy más probléma. Az orromban hamar begyógyult, igaz azért érzékeny volt ha beakadt a törölközőbe... A köldököm viszont hosszasabb volt, mert kicseréltem magamnak. Vettem egy ékszerüzletbe egy piercinget, mondta az eladó, hogy orvosi fém... A f*szt, valami gagyi szar volt, beraktam, begyulladt, de úgy, hogy már kivenni sem tudtam, be volt dagadva. Véres genny jött belőle kb 1,5 hónapig. Kentem én mindennel, de utána nem piszkáltam, és rendbe jött szerencsére. Most szándékozok tetoválást csináltatni, de nem tudom, hogy ezek után merjem-e.

barbara8854 Creative Commons License 2008.02.15 0 0 407

sziasztok!

én jól beszívtam, mert az első hónapban nem volt semmi bajom a köldökpiercingemmel, és amióta kicseréltem begennyesedett, szóval elég trágya,elmentem bőrgyógyászhoz, és felírt vmit ,remélem hat , mert ha nem akkor nem tom mit teszek...:( amúgy oktoberben csináltattam, novemberben cseréltem ki és azóta szenvedek vele, de csak most mentem el a dokihoz,mert eddig reménykedtem, hogy az aloe vera , meg mittomén mi segit , de nem :S

Barbie

 

Akinom89 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 406
Igen lehetséges, nekem is volt egy macerás piercingem, de meggyógyult.
Előzmény: Szitykaa (405)
Szitykaa Creative Commons License 2008.02.01 0 0 405
Az lehetséges hogy másfél hónap alatt még nem gyógyult meg a piercing szúrás helye? Mert még mindig gennyes, de amúgy nem fáj! Valaki válaszoljon ha lehet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!