Keresés

Részletes keresés

kittybaby16 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 4642
Szijah! Köszönöm szépen .... már csak annyira lennék kiváncsi, hogy ha gennyedzik az látszik-e.... vagy hogy nagyon bedagad, feltűnő?  Pussy :)  
Előzmény: Akinom89 (4641)
Akinom89 Creative Commons License 2007.11.01 0 0 4641
Helló!

Nekem nem szépségpöttyöm van, hanem az alsó ajkam alatt egy bogyó, de elég hasonló a két piercing.
Nekem kb. egy hónap alatt gyógyult meg teljesen, amíg friss volt egy picit bedagadt körülötte és piros volt. Gennyedzik, nekem elég minimálisan jött belőle, de ez embere válogatja, hogy neked mennyire fog.
Köldök piercing miatt ne aggódj, bnőmnek is több, mint fél év után gyógyult meg rendesen, igaz ez így nem normális, de legalább helyre jött! :)

Üdv

Előzmény: kittybaby16 (4640)
kittybaby16 Creative Commons License 2007.10.29 0 0 4640

Szijasztok!

Nekem már vagy fél éve van a köldökömbe piercing, de még mindig jön belöle valami cucc... de nem ez a lényeg! A segítségeteket szeretném kérni! Arról lenne szó, hogy szeretnék a szám fölé is (szépségpötty) gondolom vágjátok :) Ha van valakinek ezzel kapcsolatos élménye akkor szívesen meghallgatom, de kíváncsi vagyok a hátrányaira is és hogy mire számíthatok a piercing behelyezése után. (Mennyi idő alatt gyógyul be, nagyon feldagad-e, vagy gennyedzik-e stb.) Előre is köszi! :)  Szijasztok

vandalinda Creative Commons License 2007.10.11 0 0 4639

Szia!

 

Én 14 vagyok és nyáron rakattam be a nyelvpiercingem, ne félj tőle én semmit nem éreztem,annyira nem is dagadt be utána se, tök hamar megszoktam, és tök jó!

csak tarts be minden szabályt,amit a piercer mond! Sok sikert,légy ugyes, csináltasd meg nem vesztesz vele semmit!!!!!!!!!!!!!!

Abonyi csajszi Creative Commons License 2007.10.11 0 0 4638
Sziasztok! Én 16 éves vagyok és szeretnék nyelvpiercinget!És azt szeretném megtudni hogy mennyire veszélyes? És hogy lehet e belőle egészségileg bajon! A szüleim bele egyeztek csak egy kicsit tartok tőle de szeretném is! Sziasztok! 
Theia Creative Commons License 2007.09.27 0 0 4637
Helló!
Az én dudoraim igazából be is vannak gyulladva jól, és folamatosan szivárog belőle valami cucc, de nem bírom rendesen kitisztítani belőle. :-(( Neked csak szimpla púpjaid voltak?
Egy hete mosogatom kitartóan alo first-tel, de semmit nem használt eddig. Szerintetek mit kezdjek ezzel az egésszel...? Szedjem ki és próbáljam titán karikára cserélni? Vagy az tökmindegy? Menjek vele orvoshoz? A doki tuti kiszedeti velem a pc-t. De lassan muszáj lenne vele kezdeni valamit, mert kényelmesen ráfeküdni sem tudok. :-(( Tuti nem a fémallergia a gond, mert amikor meg lett csinálva, kb 1, 1,5 hétig semmi baja nem volt, szépen lement róla a duzzanat is. Aztán meg valsz a nyaraláson nem tett neki jót a víz. :-((
Előtte egy hétig sósvizeztem, az sem hatott, hyperollal is próbálkoztam, az sem jött be. (Mondjuk annak még pluszba fura sistergő hangja is volt. :-P)
Segítsen valakiii...! :-(
Előzmény: Törölt nick (4629)
Szivecske16 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 4636
Énis szeretnék orrpiercinget csak félek kicsit h fájni fog mikor csinálják meg h fájni fog pl orrfújás közbe meg ilyenek... meg amúgy annak ugye nem ilyen kis hegyes a vége? vagy nem tom valaki okos ha tudna valami okosat mondani megköszönném pls :D
P!nk63 Creative Commons License 2007.09.22 0 0 4635
http://www.wildcat.hu/index2.php?a=info&ia=1&artid=32
Előzmény: P!nk63 (4634)
P!nk63 Creative Commons License 2007.09.22 0 0 4634
Debreceni vok, de tutira van Pesten is :) érdeklődj :)
Előzmény: Törölt nick (4633)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 4633

nem tudjátok hogy bp-en ki vállal el fültágító fülbevaló belövését? esetleg tudnátok erről vmit bővebben írni?

thx

baybee Creative Commons License 2007.09.20 0 0 4632
Hogy mennyire káros vagy nem káros azt nem tudom, de lehet benne valami. Ugyanis mikor piercinget rakatsz be, az a szervezeted számára idegen anyag. Ezért is lesz pukli, duzzanat, gyulladás, mindegy minek nevezed. És a gyógyulási folyamat hossza attól függ, hogy a szervezeted mennyire "erős". Ha nagyon gyenge az immunrendszered ez jó sokáig elhúzódhat, sőt akár addig is fajulhat, hogy allergiás reakciót válthat ki, illetve kilökheti a szervezeted. Gondolom ezek miatt nem javasolt.
Előzmény: Tketike (4630)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.20 0 0 4631
Nemtudom milyen az az "olyan kis dudor", de az én dudorom elmúlt...
Előzmény: Tketike (4630)
Tketike Creative Commons License 2007.09.19 0 0 4630
Sziasztok!
Nekem a porcaban levo karikat ki kellett vennem mert olyan kis dudor keletkezett es fajt ..sajnos be is nott:| azt mondtak akinek gyenge az immunrendszere mint nekem az ne tegyen piercinget...ez igaz? en mondjuk szeretnek egy iet :

http://z.about.com/d/tattoo/1/0/6/C/lenhelix.jpg


meg az orromat szeretnem furni.. az orrba levo piercing mennyire karos a szervezetre? vagy az nem annyira?

irjatok!
koszi
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.18 0 0 4629

Hali!

 

A porcban lévő 2 karikám nekem is sokáig fájt, meg be volt gyulladva, és puklija is volt, amiről azthittem, hogy azért van, mert lőtték, és hogy eltört a porc, de végülis eltűntek a puklik és már nem is fáj. Igaz ehhez több hónapnak el kellett telnie.

 

Előzmény: Theia (4609)
Teaway Creative Commons License 2007.08.30 0 0 4628
Fájós torokra, és fogínyvérzésre is jó.
Előzmény: Flava (4627)
Flava Creative Commons License 2007.08.30 0 0 4627
Heláj!
A first a legjobb, amit tehetsz vele, meg a tengerisó. Néhány nap múlva már hatni fognak, csak rendszeresen csináld, viszont a túlkezelés se szerencsés (én azzal hosszabbítottam meg a gyógyulást).
Előzmény: .Enn. (4626)
.Enn. Creative Commons License 2007.08.29 0 0 4626

Sziasztok!

Már elég régen írtam ide a fórumba, de akkor megígértem, hogy ha újra megcsináltatom a köldök pc-m, akkor jelentkezem.

Örömmel jelenthetem, hogy tegnap megcsináltattam. (1 év után) Szilikonos, fehér köves. Nekem tetszik. Viszont még eléggé fáj.. :-(

A piercer azt javasolta, hogy tengerisós oldattal tisztogassam le esténként az ékszert, és naponta 3-4 alkalommal aloevera first-öt csepegtessek rá. Remélem ettől hamar rendbe jön!!!

Ez a szúrás volt a 3. próbálkozásom.. Bízok benne, hogy ezt már nem kell kivennem 1 hét után, mert annyira begyullad!!!

Ha rendbe jön, akkor majd én is teszek fel képet! ;-)

Ja, még egy kérdésem lenne: az aloevera first kb. mennyi nap után kezd el "hatni"? Mikor fogom tapasztalni a gyógyulást?

cheyeine Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4625
Na meg volt a pinyókámnak a tengeri sós oldat rendesen.Most jöttem haza Tunéziából:)
csokis.kex Creative Commons License 2007.08.23 0 0 4624
fehér aranyat szoktam hordani. az is oké. de pl gyűrűket csak pár óráig tudok viselni. azoktól előjön az allergiám akármiből készül is.
Előzmény: Teaway (4623)
Teaway Creative Commons License 2007.08.22 0 0 4623
Aranylánccal mi a helyzet?
Előzmény: csokis.kex (4621)
baybee Creative Commons License 2007.08.22 0 0 4622
:O) Köszke.
Előzmény: Teaway (4619)
csokis.kex Creative Commons License 2007.08.22 0 0 4621
én is fémallergiás vagyok...de a fülem bírja az ezüstüt meg az orvosi fémet.pedig nekem is nagyon begyullad bármelyik részem pl a hasam az övtől, (de azért van pcm és azok is orvosi fémek és attól semmi bajom)vagy az ujjam egy bizsugyűrűtől és ez a fülemre is igaz...szal nálam az ezüst meg az orvosifém okés.
Teaway Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4620
forrás: Wikipédia-Fémek
Előzmény: Teaway (4619)
Teaway Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4619
Aszerint, hogy mivel ötvözzük őket, megkülönböztetünk színes-, nemes-, illetve feketefémeket. Színesfémek a réz és ötvöző anyagai (ón, ezüst, cink, ólom, kadmium stb.). A feketefémek a vas és ötvözőanyagai (mangán, vanádium, kobalt, króm, nikkel stb.). A nemesfémek egyik csoportjába az arany és az ezüst tartozik, a másikba pedig az ún. platinacsoport elemei (platina, ozmium, irídium, palládium, ródium, ruténium, stb.).

Más vmi? :))
Előzmény: baybee (4618)
baybee Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4618
Na igen, Teának igaz van. Ha allergiás vagy a fémre, akkor tök mindegy milyen.
Igaz nem a piercinghez tartozik, de ezek után azért arra is vigyázz, hogy nehogy úgy törjön vmilyen csontod, hogy csavarozni kelljen, mert akkor az is gyulladni fog, és az már gázos ügy. Mert a piercinget vagy a fülcsit kiveszed, vagy kicseréled szilikonra és annyi, nem nagy dolog... És aranyat vagy titánt sem bírja a füled? (Bár lehet azok is fémek, én nem érteni kémiául... :O))
Előzmény: Theia (4616)
Teaway Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4617
Ha fémre allergiás, akkor tökmind1, hogy orvosi fém, nemesacél vagy bármi más.
Előzmény: Theia (4616)
Theia Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4616
Hmm, hát eddig egyetlen piercingemet sem így csinálták... Elvileg szimplán olyan orvosi fémet használnak, ami nem tartalmazhat olyan anyagot, ami allergiás reakciókat váltana ki. Na meg pl a fülemben a legalsó lyuk, ahová a sima lógós fülbevalók kerülnek és kb 20 éve megvan, elméletileg már rééég begyógyult, gyakorlatilag havi rendszerességgel gyullad be attó függetlenül, hogy mit rakok bele. ;-(

Tényleg nincs ötletetek, hol tudnék olyan fülbevalóalapot venni, ami nemesacél, vagy tényleg allergiamentes anyagból van? A hobbi boltokban árult cuccokra ugyan ez van írva, de az én fülem hol bírja, hol nem. Legutóbb pedig hivatalosan orvosi fémnek nevezett anyagtól gyulladt be nagyon durván az egyik lyuk a fülemben. :-/
Előzmény: Teaway (4615)
Teaway Creative Commons License 2007.08.20 0 0 4615
Nagyon klassz!

A fémallergiásoknak nem úgy csinálják, hogy először nem-fém alapút tesznek be, és ha teljesen meggyógyult, akkor cserélik fémre?
Előzmény: Theia (4614)
Theia Creative Commons License 2007.08.20 0 0 4614
Csak lemaradt a kép...

Theia Creative Commons License 2007.08.20 0 0 4613
Köszi mindenkinek, holnap veszek Aloe Firt-öt, remélem használ!
Teszek fel egy képet, hogy milyen volt, amíg nem gyulladt be :-/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!