Keresés

Részletes keresés

tojo Creative Commons License 2000.01.13 0 0 211
Persze, teljesen igazad van, probalkozom is mar 22 eve, nagyjabol azokkal, amiket ajanlasz. De mondom, hogy a kondicionalas nagy ur. En meg turelmes vagyok.
binoche Creative Commons License 2000.01.13 0 0 210
Idegenkedik ? Ez egyben azt jelentene, hogy a sajat testetol idegenkedik ! Az nem lehet !
Szerintem eppen hogy izgato erezni a sajat izemet. Kifejezetten szeretem azt is, ha oralisan szeret engem es kozvetlen utana megcsokol.

Talan probalj meg ugy kozeledni fele, hogy mondd meg neki, hogy milyen finom az ize, hogy Te mennyire szereted. Igy a kivancsisagat is felkeltheted.

Előzmény: Endorfin (205)
tojo Creative Commons License 2000.01.13 0 0 209
Kicsi Lany,
Az idegenkedes oka nyilvan ugyanaz, ami miatt a cunnulingus nyujtasanak oromeit is csak ritkan elvezhetem ("most nem mosakodtam meg eleg alaposan", stb). Vagyis az a teves meggyozodes, hogy "az ott lennt" nyilvan budos, gusztustalan vagy mit tudom en mi. Szerintem persze pontosan az ellenkezoje. Es ebbol fakad azutan az idegenkedes, hogy bekapja a farkamat, amit onnan huztam ki eppen. Az egesz tiszta pszichologia es kondicionalas. Ugyanakkor orommel kell nyugtaznom, hogy a felesegem idegenkedese az oralis szex mindket iranyatol az evek soran, ha lassan is, de csokken. Meg 20 ev, es minden gatlasnak vege!
Udv, tojo


szeretne Creative Commons License 2000.01.12 0 0 208
Kicsi Lány, itt vagy még?
Kicsi_Lany Creative Commons License 2000.01.12 0 0 207
csak egy kerdes:

lehet tudni, hogy mi az idegenkedes oka? talan segitene a helyzet kezeleseben is....

Előzmény: Endorfin (205)
Kicsi_Lany Creative Commons License 2000.01.12 0 0 206
..... eloszor nem is ertettem a kerdest, aztan meg azon gondolkodtam el, hogy tenyleg komolyan kerdezted-e.... De ugy latszik igen. Persze, hogy elfogadhato. Sot, nagyon-nagyon izgalmas. Legalabbis szerintem. :)
Előzmény: Endorfin (200)
Endorfin Creative Commons License 2000.01.12 0 0 205
Binoche, Tojo, Madlen,
köszi az együttérző véleményeket...

Előfordulhat, hogy pl. a női szereplő kissé idegenkedik a dologtól... mi lehet a teendő?

Egy tipp részemről, hogy meg kell mosdani tiszta, majdnem forró vizben. Ekkor a kiadós döngölés után-közben be lehet iktatni egy kiadós franciát,,,

Továbbra is várom hozzáértők véleményét...:)

Endorfin

Madlen Creative Commons License 2000.01.12 0 0 204
Persze hogy kellemes, izgalmas!
Előzmény: Endorfin (200)
tojo Creative Commons License 2000.01.11 0 0 203
Endorfin,
Nagyon szeretem a kerdeseidet es a hozzaszolasaidat is.
Meg a franciazast es a rendes szeretkezest felvaltva. Az a tapasztalatom, hogy a vulva ize - mindig elonyere - megvaltozik egy nehany perces dugas utan. Ugyanakkor, sajnos, a felesegem letorli a szerszamomat, miutan lentrol kihuzom, es mielott ujra bekapna. De ez nem nagy baj.
Tojo
binoche Creative Commons License 2000.01.11 0 0 202
Mint tudjuk kulon-kulon iszonyuuuuuuuuuuuu jooooooooo, de hogy osszemixelve ?
Szoval, meg nemtom. De most hazamegyek es uccccu neki, elkapom az uramat es kiprobaljuk. Szegeny pasim, amiota olvasom a HUSZ-t - lassan mindent kiprobalok rajta - nem tudja mire velni az ujdonsagokat.
Előzmény: Endorfin (200)
Endorfin Creative Commons License 2000.01.11 0 0 200
Egy kérdés, amire még nem kaptam választ (más topicban sem):
Szerintetek elfogadható,kellemes, vagy nem - felváltva csinálni a franciázást és a "normális" szexelést ?

Endorfin

Endorfin Creative Commons License 2000.01.10 0 0 199
Nem csak aTörzságyon, hanem a Törzsasztalon is nyilnak még ilyen témájú újabb topicok,
pl. ezzel a cimmel:

Szaxofon - ki ért hozzá ?

Endorfin

Endorfin Creative Commons License 1999.11.15 0 0 198
Creatine,
előbb talán döntsuk el:
"Szex vagy számitógép ?"....:)

Endorfin

Előzmény: creatine (197)
creatine Creative Commons License 1999.10.04 0 0 197
Talan azt, hogy a maradek 8 szamjegy nincs a billentyuzeteden? :)
Előzmény: Endorfin (196)
Endorfin Creative Commons License 1999.10.01 0 0 196
Tekintsük a következő számsorozatot :

69,66,69,99,69,66...

Mit lehet bizonyitani ezzel a sorozattal ?...:))

Endorfin

SirArchi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 195
Mi az előjátékba szoktk beiktatni. Bár gyakoribb, hogy csak az egyikünk "franciázik", a 69 ritkább, de nagyon kellemes.
Endorfin Creative Commons License 1999.09.10 0 0 194
Úgy látom, ez a "fehérjedús táplálkozás" elég fontos kérdés, már szakirányú topic is nyilt ebben a témában...:))
Szerintem az Igazi Franciázás nem ezen múlik, mert ez csak egy macho szempont, bár a keleti erotikus tankönyvek is hasznosnak tartják az ELLENTÉTES NEMŰ partner szexuális testnedveinek a fogyasztását.
(nyál, stb..)

Viszont lényegesen emelheti az együttlét fényét, ha az érintkezés váltakozva 69 és, hm.. 66 avagy 99-es pozicióban zajlik.
Persze, nem bárki bármikor bárkivel rávehető az ilyesmire....

Endorfin

Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.09.10 0 0 193
Hölgyeim!
Én többször probáltam, de csak legutobb volt az igazi a francia, és tényleg jó volt. Én személy szerint azt szeretem, ha a nő lenyeli, mert akkor nem kell utána takaritani, és az élvezet is nagyobb. Az ize, állaga, szaga állandoan változik.
Mindig megkérdezem a nőt, hogy megengedi-e, hogy a szájába élvezzek, és nem szoktam örülni neki, ha kikapja, pont mikor a legjobb lenne. De elfogadom, és ez a nőtől függ. Valaki szó nélkül lenyeli elsőre, és természetes dolgonak tartja, más meg soha.
Endorfin Creative Commons License 1999.08.27 0 0 192
Igazán érdekes volt ez a "technológiai elemzés" a "mély torok" figura
kivitelezéséról...
De nekem az jut eszembe, hogy bizonyos gyomorvizsgálathoz szoktak gumicsövet nyeletni a pacienssel,ami állitólag nem felemelő érzés, kb. ez is ahhoz hasonló produkció lehet.
De nehogy valaki az én szavaim miatt lemondjon erről a különleges élményről...)

Szerintem, ha valaki virtuóz akar lenni, érdemesebb a
Mit tudnak a keleti lányok ? c. topic vonalán elindulni...)))
Mert legalább ekkora kunszt, ha egy nő valamit harapni, rágcsálni,lenyelni, kiköpni tud úgy, hogy NEM a száját használja hozzá...)))

Endorfin

KundK Creative Commons License 1999.08.15 0 0 191
Mylady

off
emil ment

CuCu Creative Commons License 1999.08.13 0 0 190
dear ferenczy: nézzétek meg közösen a "Velencei kurtizán"-t..
EasyFriend Creative Commons License 1999.08.13 0 0 189
Feci: az öklendezéssel kapcsolatban egyetértek, de az ember el tudja lazítani a torkát. Fiú lévén banánnal próbálkoztam (a kíváncsiság hajtott, és a vágy, hogy tudjam, mit várhatok el a hölgyektől), és egy kis gyakorlás után nem okozott gondot leküzdeni ezt a reflexet. A lényeg, hogy nem hirtelen kell benyomni, hanem lassan, finoman. Persze az biztos súlyosbítja a helyzetet, ha még ki is lövell belőle valami, erre sajnos a banánt nem tudtam rávenni. :-)
KundK Creative Commons License 1999.08.13 0 0 188
Mylady

Szerintem a segédeszköz beszerzését ránkbízhatod. Én néhány hónapja bukkantam rá egy XXL nevűre. Ez eddig kényelmes volt. :-)))

Szerintem a cserét is megoldhatjuk. :-))

Feci Creative Commons License 1999.08.13 0 0 187
Hogy miért nem szeretik egyesek, annak sok oka lehet, pl. a fiú viselkedése is. Hogy az embernek az addig volt összes kedve is emegy a dologtól, ha a fiú úgy akar rávenni, hogy nymja lefelé a fejedet, arra mérget vehetsz.
Én személy szerint nem vagyok ellene, hogy így okozzak örömet, de van egy-két dolog, ami zavar. Például egyáltalán nem biztos, hogy a leányzó a sperma íze vagy állaga miatt öklendezik. Próbáljon bárki az ujjával a torka felé közelíteni. Eredmény: öklendezés. Na most ha ez nem egy ujj, hanem szerencsés esetben egy jóval vastagabb és hosszabb testrész, akkor szerintem értheto a reakció. Ez nem a fiúnak szól, nem a sperma ízének és nem a pénisznek, hanem természetes reakció.
Persze mindenki ismeri magát és úgy csinálja, hogy ezt elkerülje, de ha a fiú a szenvedély hevében mozogni kezd s váratlanul a torkodba nyomja az egészet, akkor aztán erolködhetsz, hogy ne öklendezz.
Íz: én speciel nem szeretem , de ezt megbeszéltük a barátommal és mindig szól, mielott kilone. Természetesen nem hagyom abba, csak éppen tudok vigyázni.
Élvezetet maga a tevékenység nem okoz, csak az, hogy örömet szerzek vele.
A 69-est nem szeretem annyira, mint ha külön-külön csináljuk, mert nem tudok úgy figyelni.
Na részemrol ennyi a franciaóra. Ja, mégegy. Volt egy körülmetélt fiúm, akinek sokkal szívesebben és nagyobb élvezettel csináltam. Nem tudom miért.
portáska Creative Commons License 1999.08.13 0 0 186
"Nagyon" nem zavarja, de azért mégis más, és időnként szeretném neki megadni ezt az örömöt is, de valahogy nem jön össze.:o(((
Azért sok jó ötletet szereztem innen a topicból:o))
Lady Grey Creative Commons License 1999.08.12 0 0 185
Ez egy hülye dolog, van amikor nem esik jól lenyelni. Őt nagyon zavarja, ha esetleg a végén kiveszed a szádból?
Lady Grey Creative Commons License 1999.08.12 0 0 184
Legmélyebben tisztelt KundK & BlackB urak!

Úgy tűnik, nincs más hátra, mint az időpontegyeztetés... Azért kiegészítő info-ként kérném közöljék legnemesebb szervük méreteit.Ezt fontosnak tartom, egyrészt a megfelelő méretű óvszer beszerzése céljából - azt nem szeretném, ha a nem megfelelő méret miatt túl sokáig kellene sanyargatnom Önöket... Másrészt nekem sem árt ráhangolódni az aktusra.

Az oklevelet nem lehetne egy alapos kényeztetésre elcserélni? :-D

Maradok rajongó tisztelőjük:
Lady Grey

portáska Creative Commons License 1999.08.12 0 0 183
Én még visszatérnék egy kicsit az ízre, remélem, nem gond.
Az első partneremmel sokat franciáztam és külön külön is megesett párszor. Az ő ondóját mindig lenyeltem, ő dohányzott, fogyasztott alkoholt is (mértékkel) és kesernyés, sós volt az íze, viszont kifejezetten folyékony, míg a mostani barátommal (közben volt több is) nem igen szeretem csinálni, illetve csinálni igen, de lenyelni nem, mert az övé ízre édeskés, (ez még nem is lenne baj) viszont nagyon nyálkás, szóval olyan sikamlós, torkon megakadós, nem jó. Ezért ritkán is csinálom ugy, hogy ezzel eljuttatom a csúcsra, mert eléggé viszolygok már attól is, hogy a számba érezzem a folyadékát. Ő nem dohányzik, alkoholt iszik, mindent eszik, húst, zöldséget, gyümölcsöt egyaránt. Ennyit a tapasztalataimról.
Viszont tanácsot kérnék, hogyan tudnám elérni azt, hogy ne viszolyogjak tőle, mire gondoljak, vagy mire ne közbe? Persze nagyjából tudom, hogy mire ne kéne, de valahogy mégse megy, nincs valami jó ötletetek?
KundK Creative Commons License 1999.08.12 0 0 181
Mylady

Szerintem tudunk mi neked teljes elfoglaltságot biztosítani. Nem kell ehhez további lista. Igaz BlackB? :-))

Mikor kezdhetjük?

Lady Grey Creative Commons License 1999.08.12 0 0 180
Akkor majd beosztom az urakat. Mondjuk elso KundK - szakértoi minoségben -, aztán jöhet BlackB. Van még valaki, akit fel kell vennem a listára? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!