Keresés

Részletes keresés

lamarking Creative Commons License 2011.06.08 0 0 738
berty79 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 737

1.000.000ft ig oda utaz ahová akarsz egy próbát megér!!!

http://href.hu/x/fd4s

Katus78 Creative Commons License 2011.05.27 0 0 736

Sziasztok!

 

A könnyű zene kedvelőinek:

Egyetlen helyes válasszal Joe Cocker koncertjegyet lehet nyerni:

 

Részletek a fészbúkon:

http://www.facebook.com/AlleeBevasarlokozpont?sk=app_4949752878

 

 

SZép napot!

Kateroni Creative Commons License 2011.05.27 0 0 735

Sziasztok!

Aki szereti az igényes zenét, annak ajánlom ezt a pofon egyszerű nyereményjátékot:

http://www.facebook.com/AlleeBevasarlokozpont?sk=app_4949752878

Idén 67 éves legenda, Joe Cocker koncertjére lehet nyerni jegyeket, és csak annyit kell tenni, hogy beírod a fórumba, hogy hány lemeze jelent meg eddig. 13 db 2 személyes jegyet sorolnak, úgyhogy van esély rá szerintem..

MartonkaFull Creative Commons License 2011.05.24 0 0 734

Annak könnyebben ment volna akinek megvan a DVD ugyanis a DVD borítóján ott pihen a csirke :D

De igen egyet kell értsek ha csak a filmet látta valaki akkor abból aztán közel sem egyenes következik hoyg ez a kép az pont onnan jött volna.. .:S

Előzmény: stuncenpudli (733)
stuncenpudli Creative Commons License 2011.05.20 0 0 733

Hmmmm valóban így a segítség plusz a mellékelt kép alapján most már egészen biztos hogy ez az, habár ezt magamtól soha az életbe nem találom ki már nagyon régen láttam a filmet és a csirke az pont ne ma főmotívuma a filmnek az első 10 percben látni és kész utána már nem ráadásul még csak nem is kopasz az a csirke, csak megkopasztás után :D de azt sem mutatják tehát.... :/

Előzmény: Zetorforever (730)
regman Creative Commons License 2011.05.20 0 0 732

Ha minden igaz, az nem maci, úgy tudom, hogy mormota:)

 

Én azt a habos nőt nem tudom hova tenni!

Előzmény: csopakicsilla (731)
csopakicsilla Creative Commons License 2011.05.18 0 0 731

Jó... legyen, akkor legyen az a csirke nekem mindegy ***szipog, megsértették**** : <

 

De akkor mégis mi a rák az a nyavajás mackósajt ott a szökőkuton. Van egy tippem, fotót is találtam hozzá. Feldobtam, hátha beárulja valaki! XDDD

Zetorforever Creative Commons License 2011.05.18 0 0 730

Megírom ide is a biztonság kedvéért ha valakit még érdekel. A csirke meg van hogy melyik filmben szerepel:

 

Istenek városa azaz God of City:)

 

Itt meg is tudjátok nézni a plakátot: Klikk

 

Így már indulhatok az LG Blu-ray lejátszóért:) Kíváncsi vagyok, mindig indulok az ilyeneken...de nem jön össze. Az esélyt megadom magamnak!

 

Off: Amúgy meg a saját kérdésemre válaszolva:) Kiderítettem azt is hogy a Google-nek van a Googles, szolgáltatása telefonra, ami alapján lehet keresni képekre,címkékre, festményekre...elég lefotózni és megmondja mi az!

Zetorforever Creative Commons License 2011.05.13 0 0 729

A szökőkút melletti "sírkövet" már megfejtettük, de majd megtaláljátok!

 

Engem is nagyon zavar a csirke. Abszolút nincs semmi olyan film amiben ilyen csirke lenne:D Lehet hogy ez is csak egy apró jelenet...nem tudom.

 

Nincs a neten valami olyan szolgáltatás hogy fogom megadom neki ezt a képet ő meg megkeresi a hozzá legjobban hasonlítót? Azzal lehet hogy meg lehetne találni:) Mert így különben nehéz lesz!

Előzmény: zoldbeka55 (728)
zoldbeka55 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 728

Sírkő, koporsó, bármelyik lehet. Én már nem találgatok rajta, mert akármelyik, így most elég sok lehetőség ugrik be róla, remélem valaki megszán és szolgál valami egyértelműbb tippel. :) Úgyhogy ezt a vonalat én most pihentetem, helyette a csirke kezdett el egyre jobban foglalkoztatni, arról nekem eddig csak az RTL régi gumicsirkés embere jutott eszembe :D Most nagyon nem akar eszembe jutni egyetlen film sem, amiben élő csirkék voltak - arra gondoltam, talán valami vidéki környezetben játszódó dolog lehet, esetleg vadnyugati - bár ott inkább lovak vannak elterjedve. Szóval most ezen a vonalon nyomozok. Persze még lehet animációs is, azokban is szoktak extrém állatok lenni, de azokat meg nagyrészt ismerem, és nem rémlik egyikből sem... :S

Előzmény: MartonkaFull (726)
tunder_hajni Creative Commons License 2011.05.11 0 0 727

Diploma előtt? Kösz szépen, már azhittem csak az én párom ilyen okos, de mostmár mindenki tudni fogja. Szerintem az a valami a szökőkút mellett sírkő lehet. Rengeteg zombis horrorfilm van, tuti valamelyik a sok közül. Azért ha még egy zombit rárajzolnak, már sok lenne a történet, lehet ezért gondolta úgy a rajzoló, hogy csak egy sírkövet rajzol.

Lehet, hogy Harry Potter. Az utolsó részben úgyis rengeteg sírkő van, és lehet az a kiálló valami rajta egy varázspálca. Annak valami pálca hatása van. Sztem az Harry Potter!

MartonkaFull Creative Commons License 2011.05.11 0 0 726

Nos közben ezt sikerült megfejteni ez a Diploma Előtt című film, sajnos nem láttam de egy másik fórumon rávezettek a megodásra.

Ellenben a szökőkút mögött az a kis doboz az mi a franckarika lehet? egyszerűen nem jövök rá :S

Előzmény: MartonkaFull (725)
MartonkaFull Creative Commons License 2011.05.06 0 0 725

Az előző az pont az :D

De ja közben már a motort egy másik topik segítségével sikeresen abszolváltam most az ablakban a harisnyás leányzóra koncentrálok ami szerintem olyan mint az elemi ösztön, de fogadni nem mernék rá ezért kéne egy kis megerősítés, tehát ide is beteszem a képet azzal nem veszíthetek :)

 

Ez mi lehet melyik filmből?

Előzmény: csopakicsilla (724)
csopakicsilla Creative Commons License 2011.05.06 0 0 724

Ez a nyereményjáték marha jó. :) Végre nem valami likeolós vacak. Utálom, hogy nyerni akarok, erre csak gombot kell nyomni. Aztán amit kinéztem magamnak nyereményt, elviszi előlem valami ember, aki csak kattintott (már nemmindtha én többet csinálnék, de akkoris). Itt legalább meg lehet harcolni a nyereményért.. :)

A fürdős lányra nekem sincs még mindig ötletem. Meg van az a motor, amiben még bizonytalanok vagyunk.

Előzmény: zoldbeka55 (721)
eoandi Creative Commons License 2011.05.05 0 0 723

 

 

http://www.pattexpower.com/hu/

Értékes napi és heti nyeremények! Energizer termékek nyerhetők minden nap! 

Készíts fotót a Pattex termékkel ragasztott, javított vagy dekorált pályázatodról, ahol a felhasznált Pattex termék a fotó alapján egyértelműen kiderül. Regisztrálj a www.pattexpower.com weboldalon és töltsd fel a fotót egy rövid leírással a Verseny időtartama alatt. 

Fődíj: 1.000.000 Ft bankkártyán.

A Verseny időtartama: 2011. május 2 - 2011. október 30.

MartonkaFull Creative Commons License 2011.05.04 0 0 722

Én már el is kezdtem, de a szökökút és környéke nagyon nem tiszta... Esetleg nem segítünk egymásnak, és akkor midnenkinek jó? :)

Előzmény: zoldbeka55 (721)
zoldbeka55 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 721

Találtam egy rajz alapján filmeket kitalálós játékot - harminc film van megjelenítve, különböző jellegzetes szereplőin/elemein keresztül egy képen, és ezt a harminc filmet kell eltalálni, amiért cserébe némi szerencsével LG házimozirendszert lehet nyerni. Facebook-alkalmazáson keresztül lehet játszani, meg van egy videó a dologról, ha nem lett volna egyértelmű az irományon :)

Egész lelkesítő amúgy a dolog, van jópár olyan film, amit ki lehet találni egy gyors átnézés után, de vannak nehezebbek is, amin azért el kell gondolkozni. Nagy filmesként én eléggé rákattantam :D Például a fürdős csajt nem bírom sehová tenni, egyszerűen ötletem sincs, hogy melyik filmben lehet, a baloldali ház jobb szélső ajtaján készül kijönni a képen - ha ez alapján esetleg sikerül megtalálni valakinek, és van valami tipp, azt megoszthatnátok, mert nem hagy nyugodni a dolog :D

 

felhoffer Creative Commons License 2011.05.03 0 0 720

Egyszerű nyereményjáték, ahol iPad2-őt és Rubik kockát lehet nyerni! Akit érdekel, annak be kell jelentkeznie facebook-on:

http://www.facebook.com/pages/Nemzeti-Tehets%C3%A9g-Program/205359512819373

Sanyesssz Creative Commons License 2011.04.19 0 0 717

Igen, kicsit elolvastam! :) Köszi a javítást! :) Két személyre még jobban hangzik. :)

Előzmény: szilviaa77 (716)
szilviaa77 Creative Commons License 2011.04.19 0 0 716

Szia! 
Szerintem te valamit félreolvashattál, én itt lakom az Alleetól nem messze és egy kuponnal már neveztem, de tudtommal egy hetes az utazás és két fő részére. Megnéztem az oldalt amit írtál, azon is azt írját hogy két fő részére :) 

Előzmény: Sanyesssz (715)
Sanyesssz Creative Commons License 2011.04.19 0 0 715

Sziasztok!

 

Két hetes utazást lehet nyerni az Allee-ban, New Yorkba.

Infók itt:

http://allee.hu/content/big-city-life

kisskj Creative Commons License 2011.04.17 0 0 714

Sziasztok!

 

A napokban találtam rá az Everlast Energy új nyereményjátéka, ahol eredeti Everlast ruhákat, energiaital valamint egy 101.000 Ft-al feltöltött bankkártyát lehet nyerni egy frappáns hozzászólással.

A játék a "Te miért harcolsz?" nevet kapta, így a weboldalát a http://miertharcolsz.hu címen érhetitek el.

 

Harjá! :)

 

dia5 Creative Commons License 2011.04.14 0 0 712

http://www.mindigno.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=88:kedvelj-te-is-nyeremenyjatek&catid=42&Itemid=24

 

Ez pedig egy wellnesshétvégés nyereményjáték, lájkolni kell csak! Havonta van sorsolás! :-)

A jelenlegi fődíj egy zalakarosi szálloda a Hotel Aquatherm*** plus, legutóbb a Hotel Zara**** superior volt. :-)

 

 

dia5 Creative Commons License 2011.04.14 0 0 711

Sziasztok!

 

A MindigNő weboldalon találhattok egy nyereményjátékot! Ezt itt:

http://www.mindigno.hu/legcserfesebb-mindig-no

 

Fórumozással nyerhettek 10.000,- Ft értékű könyveket!

Nézzétek meg érdemes! :-)

Gaborjulika Creative Commons License 2011.04.04 0 0 710

Sziasztok!

 

Zamárdi Kalandpark Facebook oldalán nyereményjátékot hirdettek!

Fődíj egy abszolút unalommentes osztálykirándulás és ehhez nem kell mást tenni, csak kicsit aktivizálni magatokat facebookon!

Részletekért kattincs a linkre:

http://www.facebook.com/ZamardiKalandpark#!/ZamardiKalandpark?sk=app_6009294086

 

Jó játékot! :)

 

Vivi05 Creative Commons License 2011.04.03 0 0 709
Piroskaaa Creative Commons License 2011.03.24 0 0 708

Végre kiírták! :D Egyszerű regisztrációval Dolce Gusto kávégépet vagy egy egész évre elegendő kapszulakészletet lehet nyerni!

www.dolce-gusto.hu/promo

stuncenpudli Creative Commons License 2011.03.24 0 0 707

Babona - gyenge elméjű emberek magyarázata az univerzum komplexitására! :D

Azaz szerintem sem ezen múlik a dolog!

 

Egyébként lenne egy kérdésem, kérésem, elkezdtem gyűjtögetni ezeket a Herz-es kódokat és be is küldtem Őket, a kérdésem kérésem az lenne, hogy ha esetleg valakinek van felesleges kódja és elküldené nekem annak nagyon örülnék! :) bízom benne, hogy sikerül valamit nyerni :) épp ideje lenne! :)

Előzmény: Szaby23 (706)
Szaby23 Creative Commons License 2011.03.23 0 0 706

azon emberek közé tartozom akik nem igazán hívei a babonáknak és szerencséknek, de a pálfordulat akkor történt meg amikor egy jó barát azt mondta pár éve hogy vegyek részt egy sorsoláson ami leginkább konyhaeszközökkel PR-olt, és véletlenül bejött a dolog és nyertem egy zepter kuktát amit azóta is buzgón használok, és dicsekszem vele :-))

azóta minden olyan játék amin ingyen lehet részt venni, tehát nem lottó, meg egyéb szerencsejáték zrt.-s ha szemmagasságba lép általában mindig megpályázom. igaz, azóta nemigen volt rá hasonló példa de van bennem pici buzgóság :-)

mindenesetre ezzel a balatonival én is megpróbálkozom :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!