Keresés

Részletes keresés

n.tomika Creative Commons License 2015.07.25 0 0 50044

Igazából ha az idegenvezető hazudott akkor én is.nekem azt mondta. Nagy baj nincs a szobával,csak jobbra számítottunk. Vagy szebbre. De elmegy. Csak egyiknek rossz a kilátás. A lobby tetejét látja......lett szólva, azt mondták telt ház van, ami elképzelhető, beszélni kell a managerrel, de azóta semmi , de nem is akar már senki cserélni. Amúgy szép és jó minden...kaja kiváló. 

Előzmény: malazs (50043)
malazs Creative Commons License 2015.07.25 0 0 50043

Amennyiben gond van a szobátokkal, nyugodtan kérjetek cserét, ha a recepcióssal nem sikerül boldogulni akkor hívjanak egy managert, vagy ha az idegenvezető sem segít, akkor vetess fel vele jegyzőkönyvet a problémákról. Baromság amit az idegenvezető mond, lehet sokan átpártoltak, viszont sok orosz meg ukrán elmarad. Nem tehetik meg hogy 5-ből 3*-osba rakjanak bárkit is, kutya kötelességük azonos kategóriát biztosítani. Kivéve ha az utassal sikerül megegyezni a kompenzáció mértékéről és másik hotelről.

Előzmény: n.tomika (50042)
n.tomika Creative Commons License 2015.07.25 0 0 50042

Sziasztok. Az idegenvezető mesélte, hogy annyira fullon mennek a szállodák most, a Tunézia, görög esetek után, és igen több szobát eladnak mint ami van, és most rájuk jött a sok turista, hogy azt mondta volt vendég akinek nem tudtak szobát adni... 5csillagos helyett csak 3csillagosba. Ez a kartagonal van, mi kaptunk,majdnem cserélni akartunk és erre mondta hogy örüljünk mert többen jártak már úgy,hogy nem kaptak szobát....n. Azért ez nagyon-nagyon dúrva. 

Andinagyanyó Creative Commons License 2015.07.25 0 0 50041

Nem, a második. Tavaly a Bella Resortban voltunk, az idén is oda mentünk volna, de nincs magyar kínálatban. 

Most a La Grande Resortot választottuk, nagy nehezen. Biztos, hogy az is jó lesz :)

Előzmény: tengerzold (50034)
TR FX Creative Commons License 2015.07.25 0 0 50040
Szálloda cserét kértetek? Vagy kértetek csak hiába? Még azt megírhatnád, hogy melyik irodával történt az eset? Volt már itt beszámoló arról, hogy erős Beleki 5* helyett a létező leggyengébb Alanyai 5*-osba tettek át valakit helyhiány miatt, de a te eseted még ehhez képest is külön liga.
Előzmény: Katana750 (50035)
vae victiske Creative Commons License 2015.07.25 -1 0 50039
malazs Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50038

A 196 ülés az nem igen jön ki még a pilóta,stuvi ülésekkel sem. Tudod a gépeknél igen szigorú szabályozás van arra hogy maximum mennyi utasra székezhetnek egy adott tipust. Ez esetben ez max 180! Na most vagy rosszul számoltál, vagy a gép nem A320 volt hanem A321.

 

Ezen nem kell megsértődni, mindössze egy konkrét tényt közöltem csak.

Előzmény: Katana750 (50037)
Katana750 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50037

Örülök, hogy jobban tudod mint én(bár én voltam ott és én számoltam meg az üléseket) de nem vitaindítót kívántam nyitni, hanem megírtam negatív élményemet. Részemről be is fejezném, visszamegyek(topikilag) Görögországba.

Előzmény: malazs (50032)
malazs Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50036

Sajnálom hogy ennyire negatívra sikeredett a nyaralás.

 

A hajókázás gondolom akkor a Manavgaton volt? Ott van ez hogy pici hajókázás, sok áru tukmálás. Tengeri hajókázásnál nincs ez, bár az is eltér, Alanya környékén nekünk annyira nem jött be, viszont Kemernél igen.

 

Ahogy látom amolyan vagy-vagy hotel a Q Premium, ennél nagyon benne van az értékeléseknél hogy valakinek vagy nagyon bejön, vagy egyáltalán nem, 76%-os értékelése van, ami elfogadható, de nem a jobbak közé tartozik. A part ellenőrizhető lett volna,illetve mint már írták is a green oldalán ez ott is van, a folyamatos zene az már nem feltétlen :-(

 

Tengeri kütyük nem minden hotelben vannak, illetve nem csillag függő, mert vannak itt is 4*-os hotelek ahol vannak. Ez előzetesen talán szűrhető az értékelős oldalakra feltöltött képekről, ha ez fontos kritérium.

 

A magyar irodáknál befizetett fakultatívok esetén sajnos gyakori a "vásároltatás". Ez többször is szóba került már itt, így akinek erre nincs igénye és van némi tapasztalata, vagy rátermettsége az már másképp oldja meg a fakultatívokat.

 

Árusok terén meglepett amit írtál, olyan erőszakos árusokkal sosem találkoztam még mint Egyiptomban, bár idén meglepett az hogy a korábbi évek tapasztalataival szemben kevésbé lehetett alkudozni és a vásárlás/alku hangulata is odalett, kevésbé voltak kedvesek és barátkozósak Kemer környékén. Állítólag ennek az egyik oka a vásárlóerő visszaesése, kevesebb orosz és ukrán, így jobban ragaszkodnak az árhoz, így próbálnak kompenzálni. Ez hosszútávon nem fog működni, ilyen kevés vásárlót mint most még sose láttam.

 

Reméljük nem az országban és az emberekben csalódtál és legközelebb jobban sikerül a választás és a nyaralás is.

Előzmény: erica cartman (50030)
Katana750 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50035

Amit lehet szóvá tettünk(klíma penészessége, egy ágy helyett két ágy) de a kaja minőségével csak nekünk volt gondunk. A képviselő mindent megígért és nem változott semmi.

Előzmény: TR FX (50033)
tengerzold Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50034

Nagyon szívesen! 

Első utad lesz Törökországba?

Előzmény: Andinagyanyó (50027)
TR FX Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50033

Azt nem értem, hogy miért vártatok a reklamációval addig amég hazaértetek? Ott helyben hogyhogy nem tettétek szóvá az iroda képviselőjének? Lehet tudott vona valamit intézni és akkor nem fuccsol be a nyaralás... :-((((

Előzmény: Katana750 (50028)
malazs Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50032

Az A320 max székezése 180fő, ezt alkalmazza a Wizz illetve sok charter társaság is, így 196 utas nem lehetett, illetve lehetett ha 16 fő 2 év alatti gyermek is volt. Ettől függetlenül valóban nem kényelmes 180főre székezve.

Előzmény: Katana750 (50031)
Katana750 Creative Commons License 2015.07.24 0 1 50031

A pontot az i-ről elfelejtettem. Hazafelé vadi új A320as repülőgépen senyvedtünk. Dolgoztam néhány évet Ferihegyen úgyhogy van némi rálátásom a repülőgépekre. Ez a típus kb. 150 utasig kényelmes. A miénken 196an szorongtunk. Az a 2,5óra életem nehéz pillanatai közé tartozik, pedig imádok repülni. Istenem, a Tu154es kényelme!!!

Előzmény: erica cartman (50030)
erica cartman Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50030

Bazár? Sok helyen jártunk, első körben ahova kötelezően vittek a mi pénzünkért fakultatív programokon..., de voltunk Alanyában is, a szállodától gyalog egy-két kilométerre is volt több bazár, például itt is volt Grand Bazaar néven futó. 

Techno miatt nem szóltunk, azt is letojták, hogy beszóltunk amiatt, hogy a pincér ne vigye el a kajákat a hosszú sorban álló emberek elől rendszeresen a "patron" felszólítással.. Mi lehetett ez szerintetek? Patrónus vagy patronált..? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ne rúgnák ki az olyan pincért, ami több vendéggel kiszúr és az orruk elől elviszi a kaját, hogy 1-2 eurót kapjon valakitől a soron kívüli kiszolgálásért. 

Hátha tudjátok: a szálloda tényleg nagyon szép volt, giccses, de szép. Az egyik WC mosdókagylójában apró gyöngyök voltak a lefolyóban, ami szerintem illatosító volt, ahogy folyt rá a víz, nagyon kellemes illat volt. Rákerestem itthon, de semmi találat. Ti már láttatok ilyet? 

Katana: szép a sztori... :) 

 

 

Előzmény: blaze73 (50016)
Nikke Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50029

Annyi mindentől függhet egy nyaralás sikeressége, még akkor is, ha esetleg ugyanabba a hotelbe megyünk a másik évben. Vendégösszetétel, szomszéd szálloda közelsége, animációs hangereje, ételválaszták, saját ráhangoltságunk, elvárásunk, nyaralás időszaka, stb.

Okurcalarba 2x voltam, 2012-ben és 2013-ban, mindkétszer júniusban. Akkor mindkettővel igen elégedett voltam, a "kietlen" könyékről tudtam. Jó volt az ár, ezért ezt be tudtam annak. Az egyik a Club Aqua Plaza 4*, a másik a LTI Lycus Beach, ami 4+ (5*-nak hirdették akkor, de attól azért igen messze van). A két szálloda szolgáltatása csak icipicit tér el, nem is tudom, melyiket helyezném előre, volt ami itt, volt ami ott tetszett jobban. Erősen köves, kavicsos mind. Tudtuk, vittünk úszócipőt, ma már - bizonyos térdbeli problémák miatt -  nem biztos, hogy be tudnám vállalni. Tehát ma már nem értékelném olyan jóra, mint akkor. 

Erre felé található a Q Prémium is, akkoriban tényleg dícsérték, tettünk le és vettünk fel onnan utast, de az állandó ordító zene mellett kínálhatnának bármit, mármilyen minőségben, tönkre vágná a nyaralásomat. Akkor nem említettek ilyet, de ez bármikor változhat, elég egy új koncepció valamely vezető részéről.

 

Katana750 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50028

Sziasztok! Már régen elfeledtem rossz emlékű 2011es törökországi nyaralásomat, de az Okurcalar név visszahozta. A 90es évek óta Görögországba járok nyaralni amikor csak tehetem. Kétszer voltam hűtlen és mindkétszer meg is bűnhődtem. erica cartman vesszőfutása arra inspirált, hogy leírjam nálatok rossz tapasztalatomat erről az üdülőhelyről. Semmiféle rosszat nem írok Törökországról a Török emberekről(az én vezetékneven is Török) de Okurcalar nem jött be nekem se. 800000Ft-ot fizettem 4 főre mint írtam 2011ben főszezonban, augusztus közepén. A repülőút csodás volt, öreg B737 kevés üléssel,ergo sok helyjel. Busszal a hotelba, Club Justiniano5*. Foglalásunk ellenére nem volt helyünk. Némi tanácstalanság után az iroda képviselője örömmel jelezte, hogy a szomszédos Justinianoban van hely. 4*os nem fogunk veszekedni miatta, fáradtak vagyunk indulás. Ez öreg hiba volt. A hotel 1300 vendégéből 7 volt nem a poszt szovjet régióból. Mi 4en, meg 3 szintén Magyar. Előző évben Hurghada éppen miattuk lett szintén nem szép emlék(pedig a Vörös-tenger...). Az élelmezés katasztrofális volt. Vacsorára rendszeresen az ebédről megmaradt sült krumpli volt hidegen ketchuppal leöntve. A szovjetek harcoltak érte. Egyedül a reggelik voltak szállodához méltóan változatosak, sokféle joghurt, tükörtojás, gyümölcsök. A hotel tengerpartja tökéletes volt, nem úgy az elhelyezésünk. Első éjjel az előttem valaki által negatívként említett hatalmas modern épületben voltunk. Sajnos utána átköltöztettek egy a hotel tényleg hatalmas kertjében elhelyezkedő apartmanépületbe, ami a 70es évek SZOT üdülőjének színvonalát képviselte. Omladozó falak, penészes klímaberendezés, ótvaros fürdőszoba. Durván fogalmazva azért nem döglöttünk éhen, mert én elővigyázatos ember vagyok. All inklusive ide vagy oda, jócskán vittem pénzt magammal. Ezt a pénzt nem emléktárgyakra költöttem, hanem 2 naponta bedolmusoztunk Alanyába és a buszpályaudvar előtt(a bazár bejáratának környékén) olyan kebapot meg mindenféle Török finomságot ettünk, hogy minden mérgem elszállt. Nem úgy a nőmnek, aki miután sagánk véget ért(2hét) reklamált bőséggel az utazási irodánál. Okos emberek felvilágosítottak. Tényleg lehet olyan Törökországban, hogy 100%fölött eladják a helyeket a szállodák, mert ha valaki lemondja, megbetegszik,stb, akkor se legyenek üresek a szobák. De ugyanolyan, esetünkben 5*os hotelban kellett volna elhelyeznie minket a helyet adni nem tudónak. Amikor az iroda szembesül azzal, hogy mi ezt tudjuk, mindjárt megváltozott a hangnem és visszakaptam 200000Ft-ot. Így jártam én. Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!

Andinagyanyó Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50027

:)

Nem is tudom, mit kérdezzek. Travel Service-vel szoktam utazni, gondolom, a feltételek hasonlóak. Igazából a poggyász súlya lett volna a fontos, azt meg már tudom.

Köszönöm szépen!

Előzmény: tengerzold (50003)
COOP Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50026

Törökországba és más nem schengeni országba csak a B Terminálról mennek a gépek BUD-ról. (legtöbbször)

Előzmény: OImi (50023)
Tkn71 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50024

Innen: 2/b 

Előzmény: OImi (50023)
OImi Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50023

Sziasztok!

 

Honnan tudhatom meg,hogy a gépünk melyik terminálról megy?(parkoló foglaláshoz)

2015.09.05, 10:55 - 14:15 Budapest-Antalya Freebird (FHY612)

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50022

Mi is találkoztunk a kis dögökkel, Icmelerben és Turuncban. Nem, nincs rá jobb módszer, csak amire ti is rájöttetek: mozogni kell, akkor nem csípnek.

Nekem egy kis elégtételt jelentett Icmelerben az egyik étterem: volt egy akváriumuk kint az egyik teraszukon, és pont ezek a kis szemétládák úszkáltak benne. Jó közelről meg lehetett őket nézni - és aki kérte, annak kisütötték bosszúból. :)))

Előzmény: n.tomika (50015)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50021

Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a nyaralásod, de tényleg ne menjen el a kedved Törökországtól. Nekünk az erőszakossággal pont Tunéziában és Egyiptomban volt problémánk. Konkrétan Kairóban a bazárban megragadták a karom és berángattak az egyik parfümboltba, pedig többen voltunk. Aztán kikerült rá a "close" felirat. Azt hittem, soha nem jutok ki onnan élve...

A törököknél ilyesmivel még soha nem találkoztam, beszólogatással és "gyevocskival" azonban én is. Ez van, az ember elengedi a füle mellett. Az azonban igaz, hogy amint elkezdesz valamit nézni, azonnal rád szállnak és minden vackot rá akarnak sózni az emberre. Én mindig olyan boltba mentem be, ahol már többen voltak és eloszlott az eladó(k) figyelme több felé.

A homokos tengerpart szokott nem várt kellemetlenségekkel járni Törökországban. Én eddig öt szállodában voltam, ebből egyetlen egynél volt kiváló, valóban finom homokos, kristálytiszta vizű strand: a Crystal Sunrise Queennél.

Az icmeleri hotelnél (Aqua) kékzászlós part volt, finom homokos, rendben is tartották, de tele volt csípős halakkal és sajnos pont a hotel előtt elég sok hínárral, ezért két hotellel arrébb mentünk a a vízbe. 

A turunci hotelnél kavicsos, köves volt a talaj, mert kimosta az odahordott homokot. Egyébként ott is agresszívek voltak a halak. :)

A sidei szállodáknál a Nashira előtt homok volt ugyan a parton, de a víznél (ahol bemész) köves, kavicsos és igazából a víz sem volt olyan tiszta. A Barut Arum előtt be se lehet menni a vízbe, annyira sziklás (de mondjuk mellette ott van a Sunrise Queen baromi nagy strandja, azt lehetett használni).

Szóval nagyon eltérő, de az tuti, hogy mallorcai puha homokot itt elég nehéz találni. Itt a szállodák a rengeteg medencével, kerttel, szórakozással kompenzálják, hogy nem fehér homokos strandjaik vannak.

Előzmény: erica cartman (50014)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50020

Szia!

 

Mi már előttetek visszajövünk néhány nappal, úgyhogy számíthatsz élménybeszámolóra. :)

Ebben a hotelben még nem jártunk, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok.

 

Előzmény: yukata (49992)
ma-ma Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50019

blaze73

 

Melyik Szállodába voltatok, ha kérdezhetek? És milyen volt a tengerpart, homokos? És hirtelen vagy fokozatosan mélyült? A párom miatt kérdezem ő nem nagyon tud úszni.

Előzmény: blaze73 (50017)
tengerzold Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50018

Nem gondolom, hogy alapvetően az lenne a gond, hogy nem egyéni szervezésben mentél, nekünk ez immár többedszerre sem okozott gondot és az általad említett védhetetlen erőszakosságot sem tapasztaltuk az árusok részéről.

 

Melyik bazárban/üzletben jártatok?

Nekünk  sikerült egy stratégiát kialakítanunk bazározásra/vásárolgatásra, hogy élvezhető legyen számunkra (is), mert jó esetben ők is élvezik  a jó hangulatú alkudozást.

Előzmény: erica cartman (50014)
blaze73 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50017

Persze, jogos amit írsz : angol v. német nyelv tudása nélkül egyéni útra elindulni elég bevállalós :)

Az angol hasznos főleg :)

Jó nyaralást, bízom benne jó lesz Side, én most bármikor mennék vissza Törökországba olyan jól sikerült az idei 10 napos vakáció :) 

 

Előzmény: yukata (50013)
blaze73 Creative Commons License 2015.07.24 0 1 50016

Teljesen megértem, jogos.
A hangos, 24/7 techno miatt nem lehetett szólni?   Mást nem zavart, nem szóltatok akár többen is?
Vagy mindenkinek jó volt úgy ?   (én sem éreztem volna magam jól úgy)

Persze, nem mindenki vállalja be az egyéni utazást, én csak azért ajánlottam, mert a leírásból az jött le megy az angol.  A törökök sem oxfordi angolt beszéltek, szóval egy stabil alap nyelvtudásból már nagyon jól el elhet utazgatni. 

Nekem a korábbi évekhez képest sokkal emberibb, barátságosabb és sokkal (!) kevésbé nyomulósabb Török embereket és helyeket találtam.  


Én úgy utaztam, ezt ajánlom bárkinek aki jó helyre akar menni :

Wizz BUD - SAW (Istanbul)
SAW átszállás Türkish Airlines Dalaman reptér felé (pár óra várakozás nem vészes)
Autót béreltünk a Török "Garenta" cégtől - olcsó volt és hibátlan az autó, és a bérlés is !  10/10

Szállásunk Fethiye, Calis Beach-en volt egy klassz családias kicsi szállodában (Hotel Letoon)  10/10


1 hét Fethiye után pedig DLM-SAW vissza Türkish Airlines és 4 nap, 3 éjszaka Isztambulban maradtunk
Szállás : Antique Hotel, Sultanahmet 10/10

Vissza : Wizz BUD

 

Még Isztambulban sem voltak olyan rossz élményeim, erőszakoskodások, beszólások amit írtál. 
Pedig a "Grand Bazaar"-nál fel voltam készülve erre rendesen : semmi. 


Szóval aki tud egy jó alap szintet legalább az simán mehet egyénileg, meg persze ha érez magában erre vágyat.  Nem vagyunk egyformák, van aki nem szerint egyénileg intézni, szervezgetni, lefoglalni, hanem beül kényelmesen és "viszi" az iroda.

Előzmény: erica cartman (50014)
n.tomika Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50015

Sziasztok. Jelentkeztem a Phaselis Rose szállodából, Tekirova/Kemer. Majd írok részletes dolgokat ha valakinek kérdése van írjon, de lenne egy kérdésem.... A vízben ha csak 1helyben állunk, úgy hogy a lábunk a talajon, kavicsos van akkor kis apró halak halak jelennek meg, amik a moszatokat eszik amit a kavicsok alóli felturunk nekik. Ez még jó, elmegy. De kis idő múlva akkorákat harapnak a lábunkba hogy csak na..... Ez ellen mit lehet tenni????  Ha már lógatod a lábad, vagyok mozogsz akkor nem, csak ha egy helyben állsz. De brutális nagyot is tudnak harapni,csípni. Elég kellemetlen tud lenni....... Valakinek ötlete??!! 

erica cartman Creative Commons License 2015.07.24 0 0 50014

Nagyon köszönöm a kedves és/vagy együtt érző szavakat. 

 

Mivel senkit nem szerettem volna untatni a beszámolóm személyes részével, így pusztán objektívan írtam le, de most akkor pótolok pár infót, amivel csak azt szeretném érzékeltetni, hogy nem csak azért sikerülhet valakinek rosszul a nyaralása, mert tájékozatlan és hülye :) 

 

- olvastam ezt a fórumot az utazásunk előtt, nem láttam pont erről a szállodáról semmilyen infót, így azt gondoltam, itt nem jártatok...

 - nem meaculpázok többet: az útlevelet én szúrtam el,

- azt, hogy kétségbe vonjam egy iroda infóját - miszerint "nagyobb kövek előfordulhatnak" - nem merült fel, és itt ugye CSAK nagy kövek voltak, 

- jártam már Tunéziában, Egyiptomban, találkoztam már az ottani kereskedői mentalitással is, de azt hittem, hogy Törökország minden szempontból európaibb. (Itt nem volt az.)

- nem vagyok hülye és nem általánosítok, mint írtam is: Törökország gyönyörű (Pamukkale régi vágyam volt), az embereket sem "utáltam meg", mire föl tettem volna.., pusztán annyit írtam, hogy ITT és MOST szörnyű volt az egész nyaralás és még fizettem is érte. Igen, nem keveset (minden relatív persze, nekem nem volt kevés). 

rendszeresen utazunk, természetesen a tripadvisort ismerem, használom, és más oldalakat is mindig megnézek, inkább túl alapos, túl aggódó szoktam lenni, mintsem felületes, külön, kiemelten kerestem, hogy itt mennyi orosz van és mennyire csendes, nyugis a hely.... Azt is tudom, hogy milliós nagyságrend alatt nemigen van oroszmentes övezet, de az ennél a helynél kimondottan hangsúlyosan hangzott el, hogy nincs orosz invázió (ha megnézitek a tripadvisort, az egyik legmagasabb számú értékelést kapta egyébként a hely, a negatív hozzászólások zöme baromság...), 

- ha azt nézem, hogy Tunéziában a négy csillagos szállodában tavaly volt rák, kagyló, herkentyű minden nap, nem gondoltam volna, hogy itt, egy öt csillagosban egyszer sem lesz, sőt halból is csak ugyanaz a fajta minden nap, 

- most ebben a helyzetben (én nem voltam az isis miatt itt sem túl nyugodt), nem akartam egyénileg sem utazni, sem fakultatív programot szervezni, de ezt is betudhatjuk a parásságomnak - mások vagyunk. Hangsúlyozom, nem szoktam szervezetten utazni, életemben ez a harmadik ilyen (szerintem utolsó volt) és nagyon sokat én magam szerveztem (nem tizet, többet...). 

 

Minden, a kaja, a lenyúlások, még talán az oroszok is belefértek volna (bizonyos mértékben), ha nem szól nonstop ordítva, fülsiketítően a techno... Ha ezt megmutatjátok, hogy melyik fórumon van leírva, onnantól csak azt használom... Voltunk már korábban hasonló szállodában, ott is volt valamilyen alapzene vagy dj, de nem ez az iszonyatosan, elviselhetetlenül hangos borzalom, ami elől menekülni sem lehet. El tudjátok képzelni, hogy bent vagytok a tengerben és nem halljátok ott sem a hangját?? (A szobával nem volt gond, ott kibírható volt a "zaj", bár két éjszakát nem tudtunk aludni a szomszéd oroszoktól (de ez mindenhol benne lehet a pakliban), de ahogy kitettük a lábunkat a szállodából a partra, a medencékhez, bárhova: végünk volt.

 

Nem akartam senki érzékenységét bántani, a beszámolóm nem volt több, mint ami: az én egy hetem értékelése egy bizonyos szállodában.. Pusztán azért írtam le, hogy hátha más akár ennek alapján ügyesebben választ szállodát... 

 

 

 

 

Előzmény: blaze73 (50010)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!