Keresés

Részletes keresés

Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2422
Nekem is volt/van egy ilyen gyanúm... :-)
Előzmény: jung (2421)
jung Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2421
Nem mentem utána, de szerintem itt most néhányan a Rákóczi Út 72-ben magukkal, vagy legalábbis egymással fórumoznak :)
Előzmény: Real Putyur (2420)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2420
"...PS2-re én is licitáltam, remélem már nem sokat megy föl az ára..."

Megnyugtatlak; az utolsó 5 mp-ben (!) szoktak licitálni a profik.
Meg mindenki, akinek egy icipici esze van.
Minden versenyre igaz, hogy a VÉGÉN kell vezetni.

Nem fogod olyan nagyon jó áron megkapni azt a PS2-t, nem Róbert bácsi ingyenkonyhája ez a "megcsal-a-férjem"-mese.
Előzmény: freeplay21 (2417)
lisa mona Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2419
Lehet...
Én nem nagyon licitáltam még online, nem tudom mekkora presztízse lehet a dolognak, elő aukción el tudom képzelni, hogy parázs-licitbe megy át a vége,és nagyon felverik az árakat.
Az online világ egy kicsit személytelen, de mondom, én nem tudom, nem csináltam még...
Előzmény: turner888 (2418)
turner888 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2418

A vaterának ingatlan része is van tehát igen nagy dolgokat lehet venni.
Egyébként ha megnézed freeplay21 linkjét megérted miért oda tette fel a mercit.
Meg különben is egy aukción akár többet is megkaphat, mint amennyit ér
Előzmény: lisa mona (2415)
freeplay21 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2417
Jaja, PS2-re én is licitáltam, remélem már nem sokat megy föl az ára...
Amúgy a veterán mint fogalom azt jelenti autós berkekben, hogy a gépjármű életkora meghaladta a 30 évet, szóval kérdésedre válaszolva nem, nem vadonat új :)
Előzmény: aftershocktime (2416)
aftershocktime Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2416
na ne már, ezt nem hiszem el!! ki és miért rakna föl potom pénzért egy Mercit? és használt lesz, vagy vadonatúj?

huuuh, néztem a linket, kemény az a kazettás táska..:) ha nekem fizetnének, én akkor sem venném meg! viszont a PS2-vel tudnék mit kezdeni..:)
Előzmény: freeplay21 (2411)
lisa mona Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2415
Merci a Vaterán?
Ilyen nagy kaliberű dolgokat is lehet vásárolni?
Miért nem valami online használt autó kereskedésre dobja fel?
Előzmény: freeplay21 (2411)
hellobello12 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2414
Ha tényleg annyira sok dolgod van akkor érdemes felrakni. Ha mások számára is értékesek, akkor biztosan lesz rá érdeklődés. Persze csak akkor ha reális áron kínálod, az apróságokat nyugodtan fel lehet rakni 1ftért is. Csak tényleg abba a hibába ne ess, hogy olyan minimálárat adsz meg, mi után mindenki messze elkerüli a hirdetésed. Az a legjobb ha nézegeted-olvasgatod a hirdetéseket, kinézel egy kategóriát, látni lehet hogy mik azok amikre vannak licitek és mik azok amikre nincsenek. Vagy felhasználókat keresel, olyanokat akik fix árral árulnak, vagy akiknek majdnem minden cucca 1ft-ért van felrakva. Tájékozódj az a lényeg.
Előzmény: candygrapher (2408)
candygrapher Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2413
szia! az első kérdésem, hogy mi az a "villámár"?.. :)
egyik ismerősöm is licitálgatott, asszem az ebay-en, de ő elég komoly dolgokat szerzett, főleg fotós témában, állványokat, szűrőket, táskákat, általában elég olcsón.. és összefogtak haverokkal, és valahogy tudták osztani a szállítási költséget is. szóval jó kis rendszer ez, ha az ember veszi a fáradtságot, és megtanulja használni...
(vagy végigolvassa 1000 másik ember kommentjét itt az indexen :D)
Előzmény: turner888 (2410)
lisa mona Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2412
Igazad lehet Turner, valószínű hogy ebben az aukcióban odafigyelnek, itt nem lehet geb@sz...
De úgy általánosságban is kérdeztem, jó tudni a dolgokat, hátha szokásommá válik majd a vatera :)
Előzmény: turner888 (2406)
freeplay21 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2411
Akkor amennyiben egy veterán Mercedes retronak számít, szólj az ismerősödnek, mert elvileg másfél-két hét múlva felraknak egy ilyen autót a Vaterára, méghozzá potom áron. Az információ elég belterjes, és ennek az eladónak az oldalára lesz felrakva... de aztán pssszt! :)
Előzmény: aftershocktime (2409)
turner888 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2410

Az a baj, hogy ha apróhirdetésben teszed fel és nem vagy tisztában az árakkal, akkor vagy túl olcsón viszik el, vagy túl drága és senkinek sem kell. Vaterán meg felrakod valami minimál áron, amit kapni akarsz érte akár 1ft, meg egy jó nagy villámárat hátha.
Ha meg tisztában vagy mennyit ér, akkor meg ott a fix ár.
De ha másik oldalon vagy és vásárolsz sokszor olcsón megvehetsz dolgokat. Sok aukció indul 1ft-ról. Szerintem egy próbát megér.
Egyébként meg ha bonyolult kérdezz. Szerintem sokan tudunk válaszolni
Előzmény: candygrapher (2408)
aftershocktime Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2409
én még soha nem vettem semmit és nem is árultam semmit a vaterán, de bárkit kérdezek, mindenki ezt ajánlja, ezt tartja a legjobbnak.

egyik ismerősöm szokott retro dolgokat beszerezni onnan, ő teljesen odavan ezért a licitálás dologért..:)
candygrapher Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2408
sziasztok!
én még sosem vettem semmit ilyen aukciós oldalon, ellenben egyre több olyan dolgom van, amitől megszabadulnék, de kidobni nem akarom, mert ahhoz túl jó / nem akarom, hogy valaki csak úgy kikukázza...
de én annyira bonyinak tartom ezt a vaterát is, hogy lehet inkább itt az indexen felteszem egy adok-veszek topikba..
hellobello12 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2407
Mivel a vaterás regisztráció elég szigorú feltételekhez van kötve, és a megadott személyes adatokat ellenőrzik is, ezért ha van is valami probléma, az elkövető elő szokott kerülni.
Előzmény: turner888 (2406)
turner888 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2406

A vaterán is meg tudod nézni, hogy milyen értékelést kaptak a felhasználók, és ott is lehet jelenteni a nem tisztességeseket. Gondolom indokolt esetben kizárás is lehet. Egy haverom pont tegnap jelentett egy felhasználót, aki vett tőle egy fényképezőgépet, de megkeresésre nem válaszolt, véleménye pedig csupa káromkodás volt.
Szóval mindenhol vannak gonosz emberek, de alapvetően megbízható hely.
Egyébként egy ilyen nagy dolognál pedig, mint ez a megcsal a férjem biztosabb a vásárlás. A vatera tuti figyel erre, hiszen a főoldalon is kint van nekik is fontos.
Én csak biztatni tudlak.
Előzmény: lisa mona (2404)
hellobello12 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2405
Lehet hogy én nem vagyok elég jól értesült, de még nem hallottam olyat hogy valakit kizártak volna.. Pedig ha tömeges kizárások lennének akkor arról biztos lehetne értesülni.
Előzmény: porgesz (2398)
lisa mona Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2404
Én még sosem vateráztam, most először gondolkodtam el rajta, véletlenül akadtam erre a "megcsalt a férjem" dologra...Ha nem is túlságosan hihető, attól még a dolgok nem rosszak...
Engem igazából az érdekelne, hogy hogyan is működik a vatera, mennyire megbízható...Az ebay-en tudom, a felhasználók profiljait értékeli a többi felhasználó az alapján, hogy hogyan "szolgált", mennyire volt korrekt az ügylet, így azért elég jól ki lehet szűrni, ki a link, ki a nem megbízható...Itt most megijesztettetek ezzel a kizárós, szabályzatos dologgal.
Szóval a tippeket, tapasztalatokat szívesen várom!
Előzmény: boxer-gs (2403)
boxer-gs Creative Commons License 2009.10.21 0 0 2403

Végleges kizáráshoz valószínűleg valami olyat kell elkövetni, ami elég keményen ütközik a szabályzatba. Az esetek többségében ezt a szabályzatot figyelmen kívül hagyják a kizárt felhasználók. Vannak, akik csak figyelmetlenségből, trehányságból, de bizonyára szép számmal akadnak olyanok is, akik szándékosan.

 

Ha nem ismerjük a konkrét körülményeket, nyílván véleményt sem tudunk alkotni az esetről.

Előzmény: porgesz (2402)
porgesz Creative Commons License 2009.10.21 0 0 2402
Hát igaz ami igaz de minden esetre nem tudom más külföldi oldalon hogy megy de az örökös tiltás akkor is sok
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.10.21 0 0 2401
Hát nem tudom. Egy ilyen kampány nem kevés pénz, ha ez belefér nekik akkor inkább azt jelenti, hogy megy a bolt. Inkább a konkurencia döglődik tapasztalatom szerint, ha kér feltöltési díjat ha nem.
Előzmény: porgesz (2398)
digicat Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2400
Ezekszerint a Coca Cola-nak évtizedek óta nagyon rosszul megy, mert az egyik legnagyobb reklámozó a világon :-))) Az eBay-t is kezdheted sajnálni, mert évek óta a csapból is az folyik az Államokban.
Előzmény: porgesz (2398)
boxer-gs Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2399

"Úgy néz ki nem megy a vaterának a bolt ha már reklámozza magát."

 

Te tényleg úgy gondolod, hogy csak az reklámozza magát, aki nagy kakiban van? Ezt gondold át szerintem!

Előzmény: porgesz (2398)
porgesz Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2398
Úgy néz ki nem megy a vaterának a bolt ha már reklámozza magát. Amit el is hiszek a sorozatos kizárások miatt apró cseprő dolgokért. Szerintem azt durvának tartom hogy ha valakit kizárnak élete végéig várhat a visszakerülésre akkor sem engedik vissza. Előbb utóbb elfogynak az emberek és mindenki ki lesz zárva. Bár vannak kiskapuk aki akar vissza tud kerűlni. Nem is értem miért nem lehet pár hónap vagy egy év kitiltást adni miért kell rögtön életfogytiglant ítélni valakinek. Ha nem változtat ezen a vatera nem biztos hogy hosszú lesz a jövője. Jó páran átmentek már máshova árulni a sorozatos hülyeségei miatt.
boxer-gs Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2397
Nem a kampány törvénytelen, hanem a példaeset. Bár ezt csak egyszerű emberként írom, nem szakértőként. A lényeg, hogy nekem nem tetszik. De ha a többségnek bejön, akkor elérte célját.
Előzmény: bizgenty (2394)
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2396
Izaurának is gyűjtöttek, ez ahhoz képest nem is gáz:)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2395
Lehet, hogy volt olyan, aki nem vette be a mesét, de olvasgatva a hozzászólásokat, (sajnos) elég sokan elhitték.

Persze amíg vannak olyanok, akik elhiszik a "valóságshowkat", a "vetélkedőket", a "reality"-színjátékokat, addig min csodálkozunk...? :-(
Előzmény: bizgenty (2394)
bizgenty Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2394
Sziasztok!

Szerintem semmi baj nincs ezzel a kampánnyal. Tök vicces és fiktív az egész, nincs ebben semmi törvénytelen. Valószínű, hogy Szergejev sem gondolta komolyan azt, hogy bekattant a csaj.
Előzmény: bizgenty (2393)
bizgenty Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2393
Szerintem jól teszi, hogy eladja a férje cuccait, én is ezt tenném a helyében! Mert megérdemli... :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!