Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.15 0 0 564
Érdekes kamu. Kár, hogy nem úgy fantáziálsz, mint a heterók.
Előzmény: Oliodioliva (563)
Oliodioliva Creative Commons License 2009.12.14 0 0 563
Sziasztok! Nemrég külföldön jártunk és a szállodai csomagban benne volt egy ötven perces masszázs. Feleségemmel voltam, ő egy hölgyhöz került, én pedig egy fiatal sráchoz. Nem beszélt jól angolul, én pedig egy szót sem értek portugálul, mint később kiderült brazil volt. Lehetett választani masszázst, én megkérdeztem ő mit tud a legjobban csinálni, ajánlotta a shangala nevű indiai masszázst. Mondtam tök jó, lássuk. Sokszor járok masszíroztatni, mindig ruha nélkül fekszem fel, de ha látom, hogy nem erre számítottak akkor megkérdezem gond-e. Rendszerint nem, hoznak még egy törölközőt és azzal eltakarják az intim testrészeket. Most is így tettem, mire mondta semmi gond, én meg magamra terítettem a törcsit. Elkezdődik a masszázs, szeretem, ha valaki ráhangolódik a kliensére, általában finoman átmasszíroznak és közben mélyeket lélegeznek. Ő is így kezdte, ami nagyon tetszett, mert így én is ellazultam. Aztán elkezdte a masszázst végig a lábamon, erőteljes mozdulatokkal, de nem állt meg a combtövemnél. Először azt hittem csak véletlenül, de aztán gyanús lett, hogy direkt érinti meg a csomagomat a lábam között. Annyira kezdett belelendülni, hogy én megfogtam a farkam és a zacsim és el akartam tartani az útból, mire ő visszavett a tempón és a kezemet finomat visszahelyezte a testem mellé. Nagyon jól masszírozott, de végig azt éreztem, hogy nagyon gyakran jár a farkam mellett, még ha nem is mindig érintette meg. Arra gondoltam, hogy ez része az általam ismeretlen shangala masszázsnak, és mivel tulajdonképpen jól esett amit csinált, nem foglalkoztam vele. Heteró vagyok, nem is lett merevedésem, igazán ellazultam. Valószínűleg kicsit túlságosan is, mert a következő pillanatban azon vettem észre magam, hogy minden továbbra is nagyon kellemes, de éreztem, hogy erősen folyik belőlem az előváladék, merevedés nélkül. Semmi gond, úgyis eljött a fordulás ideje, hasra feküdtem és így folytatódott a kényeztetés. Egyszer csak előre húzta a karomat, mintha nyújtani akarná, de legnagyobb meglepetésemre rátette kezemet a tréningruhán keresztül igencsak duzzadó farkára. Egy pillanatra nem tudtam mit csináljak, aztán gondoltam legyen karácsonyod, ha már ilyen jól megmasszíroztál, én is kényeztetlek egy kicsit. Amennyire a ruha engedte gyúrtam a kőkemény falloszt, ő meg hátradőlt a falnak és nagyokat sóhajtott. Pár perc után nem bírta tovább, elővette, letolta a gatyáját és elkezdett hokizni. Furcsa látvány volt. Nem volt hosszú, viszont elég vastag és nemcsak felfelé hajlott, hanem balra is görbe volt, most így utólag átgondolva nem tudom milyen érzés lehet egy lánynak amikor a puncijába dugja. Aztán jött a következő meglepetés. Kezembe adta a farkát, hogy verjem ki neki én. Újabb döbbenet egy pillanatra, aztán belementem a játékba. Bal kezemmel golyóit szorongattam és a külső prosztatapontját nyomogattam igen keményen, jobb kezemmel meg a farkát masszíroztam bevetve néhány formulát, amit kedvesem csinál nekem, ha éppen úgy jön ki. Nem sokáig tartott, a srác nyögött egy nagyot és hatalmasat élvezett. Elszégyellte magát, gyorsan elfordult, megmosta a farkát és folytatta a masszázst a hátamon. Mit mondjak, érdekes volt ez a kölcsönös masszázs.

sensual_massage Creative Commons License 2009.12.14 0 0 562
Szia!
Keress a sensual.massage.bp@gmail.com mail-en.
S
Előzmény: missladybird (554)


Törölt nick Creative Commons License 2009.12.14 0 0 561
Előtte meg lehet kérdezni, pontos, egyértelmű kérdésekkel/lehetőségekről.
Előzmény: elhanyagolt férj (559)
Pinologus Creative Commons License 2009.12.11 0 0 560
Megkérdezte volna, vállalod-e a "kellemes befejezést" 2000 Ft-ért.
Előzmény: elhanyagolt férj (559)
elhanyagolt férj Creative Commons License 2009.12.10 0 0 559
Én csak standard masszázson voltam (és érdekes módon mindig hölgyek masszíroztak :-) ), de egy alkalommal érdekes helyzet volt. A hölgyön nem volt melltartó és fehér polóban volt, így amikor közelebb ért az arcomhoz (még hason voltam), nagyon közelről láttam a mellbimbóját... Ez eléggé felizgatott, és amikor hanyatt kellett feküdni, akkor kicsit kínos is volt... Ő úgy tett, mintha nem venné észre, de a szája szélén néha mintha mosolygott volna, főleg mikor a lábam került sorra. Sajnos aztán lejárt az idő, és rá várt másik páciens, így a dolognak nem lett folytatása - nem tudom, egyébként lett volna....
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.06 0 0 557
Eszerint beleülős masszázs, mint csúcspont, nincs.
Előzmény: Törölt nick (550)
levevte Creative Commons License 2009.12.06 0 0 556
Egy erős kezű masször ivellv20@gmail.com.
Előzmény: missladybird (554)
mocskoschinasky Creative Commons License 2009.12.06 0 0 555
Sziasztok. Én szívesen megmasszíroznám(szakszeruen) azt a cédát, akivel együttvagyok...van valahol effajta tanfolyam, ahol el lehet ezt sajátítani?
Szóljatok:)
üdv
missladybird Creative Commons License 2009.12.05 0 0 554
sziasztok, fiatal lány vagyok és szeretném kipróbálni az erotikus masszázst, tudtok ajánlani egy erős kezű férfi maszőrt? köszönöm
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.12.05 0 0 553
végül is, erotikusan is ki tudják verni az ember faszát...
Előzmény: Törölt nick (550)
weblapozo Creative Commons License 2009.12.04 0 0 552
Ezek igen komoly témák. :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.01 0 0 549
Ki ismeri az óbudai, Kolosy tér melletti áruház-csarnok első emeletén levő Tha-szalont. 3 thai lánnyal, az egyik 50 körüli. Ha külön nem tüntetik fel a listán, h. "erotikus masszázs" = értelemszerűen nincs? (ez nemcsak a Kolosy téri helyre vonatkozó kérdés)
vvazze Creative Commons License 2009.11.01 0 0 548

Igen, a Tiktak-ban megvan a masszázs ágy, használhatjátok Ti is, de van masszőr is, bár ő csak masszőr. Le van tiltva az erotikus masszázsról. Amúgy viszont annak nagyon jó, a vendégek szavazata alapján több  képzett masszőr közül lett kiválaszva.

Van kitéve ott sokféle masszázsolaj, és masszhatjátok egymást hajnalig.

 

Előzmény: Törölt nick (547)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 547
A masszázst az én párom is roppant mód kedveli. Lassan 20 éve gyakoroljuk, szerves része együttléteinknek.
A nők sokkal inkább fogékonyabbak rá, mint a férfiak. A test végig masszírozása, kényeztetése, az intim zónák alig-alig érintése jobban lázba tudja hozni őket, mint a direkt durr bele.
A Tik-takban meg van még a masszázságy? Nyáron leteszteltük egy-másfél órácskára, nagyon bejött, következőleg krémeket is vinnénk, úgy azért még sokkal jobb... :)
Előzmény: vvazze (544)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 546
Ő miért nem jó tehát? Miért kell másik, "hozzá hasonló"?
Előzmény: vvazze (545)
vvazze Creative Commons License 2009.10.29 0 0 545

 

Utóirat:

 

Azóta is keressük a hasonló kezü masszőrt, de nem leljük.

Előzmény: vvazze (544)
vvazze Creative Commons License 2009.10.29 0 0 544

Egy jópár éve, egy már megszünt swinger klubban volt egy masszőr srác.

Tényleg csak arra volt, hogy egy frissitő masszázst adjon a jelentkezőknek.

Nos mivel a kedvesem egy korábbi alkalommal már megmasszíroztatta magát vele,

a következő alkalommal is benevezett hozzá egy röpke fél órára.

Nos gonosz dolog, de mielőtt a párom felment volna hozzá, beszéltem a masszőr sráccal, hogy egy kicsi érzékiséget vigyen bele a dologba.

A srác nagyon profi volt, mert csak érintette a puncit, és a cicijét, mégis felajzotta a kedvesemet. A srácnak nem volt választása, egy kicsit a vége felé melyebben is masszírozott, amitől sorban voltak a páromnak az orgazmusai.

 

kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 543
Szia Házibarát99!Ln kíváncsi lennék,ha megosztanád velem is.Köszönöm!Indy,Győrből.e.mail:kertilla@freemail.hu
Előzmény: Házibarát99 (525)
kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 542
Szia Sergiovallini!Ha tudnál segíteni a masszőrhölgy e-mail címében és a telefonszámában nagyon hálás lennék.Indián vagyok Győrből e-mail címem kertilla@freemail.hu   ...Köszi!
Előzmény: Törölt nick (513)
kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 541
Szia Kázibarát 99!Kérlek segíts eligazodni abban hogy ilyenkor min megy át egy nő.Ezt nagyon komolyan kérem Tőled hogy segíts,mert van egy ilyen barátnőm.KÖszi!e-mail cím:kertilla@freemail.hu
Előzmény: Házibarát99 (525)
kertilla Creative Commons License 2009.06.18 0 0 540
Szia!Indián vagyok Győrből.Lécci ha tucc segíccs ebben az e-mail címben ahol jártál,merre is van?A címem kertilla@freemail.hu   ...   köszönettel Atis
Előzmény: Törölt nick (504)
newrossross Creative Commons License 2009.02.09 0 0 539
Sziasztok!

Probálta már valaki a masszasplaza.hu -n valamelyik miskolci hölgyet?
Ha igen, megoszthatná a nagyérdemüvel a tapasztalatokat...

:)

Köszi
Dzsingisz a kan Creative Commons License 2008.12.31 0 0 537
Biztosan nyugdijkiegészités volt.
Előzmény: andre_andre (535)
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 536

Nekem is igen tetszett, és valóban, a vasmunkás kéz látványa nem annyira vonzó.

 

Ugyanakkor az is elgondolkodtató, hogy a vajon hány vas- és egyéb munkásnak adatik meg az ilyen elfoglaltság, pláne az illető korában?

Előzmény: andre_andre (535)
andre_andre Creative Commons License 2008.12.31 0 0 535
Megneztem a videot, nekem is tetszett, de ez a megviselt acelmunkas kez azert eleg illuziorombolo...
Előzmény: Romantique (524)
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 534
Amúgy miért vállalod fel a "csendőr" egyébként hálátlan szerepét?
Előzmény: Törőlt_nick (532)
Házibarát99 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 533

Hát igen...

 

Amúgy, ha komolyan venném, akkor arra lennék kíváncsi, hogy vajon mi volt az ami "nem úgy sikerült a dolog lelkileg"?

 

 

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 532

amúgy ez volt az az ominózus beírás.

-----------------------

 

 

 

dani1212 válasz | vissza a topikba 2008.12.18 19:28:11 © (3313)

Sziasztok. Nekem még nincs feleségem, de nem is vagyok elkésve vele, viszont foglalkoztat nagyon is a téma! Elég régen kezdődött és hosszú idő után meg is történt a dolog! Az addig vezető út nagyon rögös volt és tanulságos lehet sokak számára, akik még csak foglalkoznak a gondolattal. A megvalósulás pedig felemásra sikeredett. Nem igazán terveztem úgy, hogy az egészet részletesen (a kezdetektől - máig) leírom, inkább azt gondoltam, ha valaki szívesen beszélgetne a témáról, esetleg tudna segíteni bizonyos dolgokban (nem úgy sikerült a dolog lelkileg) akkor szívesen várom. Az MSN címem: dani12@mailbox.hu

Előzmény: Házibarát99 (529)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 531
ha így van akkor elnézést. Nagyon sok elfuserált fasz jár erre mostanában és sajnos eléggé ki vagyok hegyezve erre a dologra, már mint hogy figyelem ki kamu s ki nem. Elkergettem már egy pár anyaszomorítót - bár sokak szerint jobb lenne ha én is mennék a francba  - de valahogy mindig kerül egy újabb. 
Előzmény: Házibarát99 (529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!