Keresés

Részletes keresés

Szedito Creative Commons License 2009.10.29 0 0 2451
Licitálni fogsz rá? Ha esetleg megnyered, oszd meg velünk, kiváncsi vagyok mennyiért fog elkelni végül és hogy tényleg nem kamu -e :)
zuhogjohn Creative Commons License 2009.10.29 0 0 2450
Én a Mercire pályázom. Kicsi a valószínűsége annak, hogy az enyém lesz, de ki tudja, talán végre egyszer nekem is szerencsém lesz.
Előzmény: Szedito (2449)
Szedito Creative Commons License 2009.10.29 0 0 2449
Ez a Verás reklám szerintem arra jó, hogy több ember látogassa az oldalt. Szerintem sok olyan van/lesz, aki nem feltétlenül azért fog feljárkálni, mert mindenképp licitálni akar, hanem csak csekkolni akarja, hogy vajon tényleg annyiért kelnek -e elé az áruk, amennyiért be vannak harangozva. Hozzá kell tennem, hogy sok ismerősöm van, akik fanatizmusból igen szép összegeket áldoznának a dedikált KISS gitárra. Én csak azért nem, mert kivárom, amíg a saját gitáromat dedikáltathatom velük, tavaly már majdnem sikerült :)
stuncenpudli Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2448
Noh látod ez így van... Egyik haver például nixie csöveket látott/vett asszem 6 ezerért vagy 8-at.... Az is nagyon megéri, és még ki sem volt bontva a csomag!! Csak ugyebár kinek kell manapság nixie cső? (nekem ha tud vki occsóér ;))
Előzmény: Real Putyur (2447)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2447
Jóvanmá... Tudom hogy oszkópilloszcóp... Csak olyan bonyolult leírni... :-D

Ezeket meg kell venni, és utána továbbadni. Én is csináltam már ilyent. Persze ehhez kell egy mázli, hogy kiszúrj egy ilyen aukciót, és még egy mázli, hogy ne vegyék meg előled, ill. ne verjék fel nagyon az árát.
Előzmény: stuncenpudli (2446)
stuncenpudli Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2446
Mert nekem van, és nem is én láttam hanem haver és kérdezte, hogy jó lesz-e mert ugyanolyan mint amilyen nekem van, ezt bonyolultan sikerült megfogalmazni de érthető, a lényeg, hogy sok ember van, aki nem is tudja, hogy mi az nem ismeri a valódi értékét csak eladja... És nem oszcilloizé... :S
Előzmény: Real Putyur (2445)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2445
Nem tudom, mi a jó ár egy ilyen oszcillo-izéért, de valószínűleg ezért nem nagyon kapkodtak érte az emberek. A slágercikkek könnyen elmennek, a tuti olcsó cuccokra meg vadászni kell.

(Ha olcsó, miért nem vetted meg...?)
Előzmény: stuncenpudli (2444)
stuncenpudli Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2444
Nyilván nem sláger termékekről van szó, de pl. 2 csatornás oszcilloszkóp, 8 ezerért(!!!)... És nem ütötte le senki... Már ne bocsáss de ez kicsit durván jó ár... Persze ez nem a Vatera érdeme hanem az eladóé, de akkor is :P
sunamary Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2443
Szerintem nem lehetetlen dolog az olcsón jó cucc... de ahogy mondod ki van ez találva.
Előzmény: Real Putyur (2441)
Dalmus 1 Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2442
Hát én biztos vennék egy rabszolgát a vaterán :D
Előzmény: missi.tmea (2435)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2441
Olcsón jó cuccokhoz...? Majd nézd meg a végső leütési árakat.
A nagyon beharangozott, feltűnő aukciók soha nem mennek el (a vevő szempontjából) jó áron.

Ki van ez találva... :-)
Előzmény: stuncenpudli (2440)
stuncenpudli Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2440

Mivel ez egy vaterás topic, kit érdekel, hogy ki hogy fényezi a Vaterát??? Elvégre inkább itt mint egy olyan topicban ahova nem is való... Ez a Verás dolog meg szerintem is egy hatalmas kamu a lényege a marketing az meg megvolt, ráadásul ez is kit érdekel, hisz olcsón juthatsz hozzá jó cuccokhoz, reklámot olvasni meg nem muszáj :P
Előzmény: jung (2432)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.27 0 0 2439
"...sose fogom megfizetni..."

Ebben azért annyira ne legyél biztos. A követelés valószínűleg jogos (bár nem ismerjük a részleteket), úgyhogy nemfizetés esetén számíthatsz egy jó kis per-, és végrehajtási pluszköltségre.
Amivel amúgy maximálisan egyetértek. "Adós fizess!'"
Előzmény: JAMES (2438)
JAMES Creative Commons License 2009.10.26 0 0 2438
Ha ennek a tetűbandának ez jó, most buktak 50 rongyot rajtam, sose fogom megfizetni. Ha valaki patkány az üzletben, legyen a számonkérésben is...

Ingyen van a számlaregiszráció, havonta fogok új számlát nyitni, fizetni semmit....
vintageb Creative Commons License 2009.10.26 0 0 2437
közben megoldódótt!
vintageb Creative Commons License 2009.10.26 0 0 2436
Sziasztok!


nincs meg valakinek véletlenül a vatera pst 1-es verziója? irgalmatlanul szükségem volna rá, de a vateráról / vaterától már nem lehet letölteni / megszerezni. segítsetek plz, ha estleg megvan valakinek, kérem akár küldje el egy email csatolmányként, hálám örökké üldözni fogja:

vintageboots kukac freemail pont hu
missi.tmea Creative Commons License 2009.10.26 0 0 2435
Szerintem a pasit kéne eladni rabszolgának!
Már lassan odáig fajul ez a dolog...
Ti mennyit adnátok érte?
digicat Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2434
"Itt most megijesztettetek ezzel a kizárós, szabályzatos dologgal."
Úgy tűnik újdonság lesz neked, hogy az eBay-nek is van szabályzata (melyet regisztrációkor el is fogadtál), és onnan is kizárhatnak ha csúnya dolgokat csinálsz.
Előzmény: lisa mona (2404)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2433
LOL.
:-D
Előzmény: jung (2432)
jung Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2432
Egyfelől tudok a Merciről, mivel Vatera Vera ismerősöm a facebookon, de még így is kevésbé spammeli tele a falamat, mint ti a fórumot.
Amikor 1 nap 4-5 ilyen arc feltűnik egy forumban előélet nélkül, és egymást győzködik a Vatera előnyeiről ilyen gagyi módon, annak 2 oka lehet: bombariadó volt a Lipóton és mindenkit kiengedtek, vagy ez is az új Vatera gerilla marketing része. Itt most az utóbbiról van szó, tekintve hogy a Lipót 2 éve megszűnt.
Előzmény: freeplay21 (2427)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2431
Hehehe... *gonoszul vigyorog* ]:-)
Gondolkozz.
A piacon melyik árusnak nem megy a bolt, aki a bejáratnál ül, vagy aki a leghátsó sarokban...? ;-)
Előzmény: freeplay21 (2430)
freeplay21 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2430
Biztos, hogy idővel rutinusabb és rafkósabb lennék én is, csak annyit azért nem vaterázok... Gondoltam most jön egy jó lehetőség, ami akár befektetésnek is megérheti, mert bár sokat nem értek az autókhoz, azt tudom, hogy a veterán (veterán a vaterán, höhöhö) járművek ára évről-évre nő, szóval kb. úgy viselkedik, mint egy festmény a festő halálát követően... szóval nem tudom, hogy mennyire fogják felverni árat. Biztos Neked van igazad, ebben az esetben azonban elárulhatnád, hogy mit kell beütni a keresőbe, hogy én is jó áron vásárolhassak :)
Előzmény: Real Putyur (2429)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2429
Hozzászólásodban egyetlen hiba van. Ez: "...állítólag nagyon jó áron lesz felrakva, olyannyira, hogy annyiért ilyen autót nem kapsz sehol...". Hát itt sem fogsz kapni. Szépen fel fogják verni az árát, ahogy kell, akár 1 Ft-ról is. Nyugodj meg, árában fog elmenni, nem fog a vevő nagyon nagy üzletet csinálni rajta.
(Amúgy volt már itt pont egy veterán Mercedeses aukció - a Totalcaron irogató Csikós kolléga vette észre, fent is volt a Belsőség blogon; hogy milyen olcsó. Aztán a végén úgy felverték az árát, hogy ihaj.)

A rafkósabb vaterások már tudják, hogy az ilyen nagyon beharangozott aukciókon nem lehet mit fogni, rá sem néznek. Ha majd tapasztaltabb leszel, rájössz hogy mit kell figyelni, mit/hogyan kell beírni a keresőbe, hogy olcsón juss hozzá jó tételekhez. ;-)
Előzmény: freeplay21 (2427)
matchbox Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2428
alacsony a kerítés...
Előzmény: freeplay21 (2427)
freeplay21 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2427
Tévedsz jung, én nem ott ülök: egy haveromtól tudok a merciről.
Mivel gondoltam, hogy egy ilyen kaliberű autó érdekelheti a népet, beírtam ide, ha már Vaterás fórum - mert végülis ha nem ide, akkor hova?
Sajnos úgy látszik, ebben az országban ha valaki olyat információt oszt meg a többiekkel, amiről azt feltételezi, hogy még örülhetnek is neki, akkor arra biztos kimondják, hogy sarlatán. Ha megnézted volna az oldalt, láttad volna, hogy a veterán Mercedes még nincs is felrakva, de állítólag nagyon jó áron lesz felrakva, olyannyira, hogy annyiért ilyen autót nem kapsz sehol (pontos összeget ne kérdezz, én azt már én sem tudom). Ha a Vatera csapata azt akarta volna, hogy ezt mindenki tudja, akkor kirakták volna egyből...
Na mindegy is, Te sem a lehetőséget látod meg, csak örülsz, hogy végre "förcsöghetsz" egy kicsit, ami rendben is van így: elég nagy játszótér ez, sokan elférünk rajta, és ez a legjobb az egészben.
Ha nem érdekel, nem nézed meg.
Előzmény: jung (2421)
turner888 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2426

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy arra kért fizessem ki a vaterás százalékát a különbségnek. Ami pár 100 forint lett volna. Mikor találkoztunk már nem kérte. Bár a gép valami miatt fagy, amióta benne van a kártya :)
De nem biztos, hogy attól, sőt valószínű a hűtés.
Előzmény: Real Putyur (2425)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2425
"...Ha az eladó nem lett volna rendes..."

Az az eladó nem rendes volt, hanem hülye.
Én legalábbis így nevezem azt, aki a saját pénzének az ellensége.
Előzmény: turner888 (2424)
turner888 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2424

Ja hogy az a vatera címe. Egyébként az tök igaz, hogy a végén felszalad a jó termékek ára. Így van akkor is, ha 1ft-ról indul valami.
Én egyszer egy vga-t akartam venni. Letárgyaltuk, hogy elviszem ha jól emlékszem 5ezerért, aztán egy másik gyerek meg folyamatosan licitált, de akármennyit adtam volna ő nagyobbat, már 6 felett voltunk. Ha az eladó nem lett volna rendes, és adja mégis nekem, akkor én is megszívom.
Vatera verás dolog meg majd kiderül, hogy jó lesz e. Ha sikerül valami jó aukciót elkapni, akkor nekünk jó, ha nem akkor ők gazdagszanak. De ez igaz bármelyik másik aukcióra is.
matchbox Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2423
Olcsóbb, mint a tv reklám:-)
Előzmény: jung (2421)
Real Putyur Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2422
Nekem is volt/van egy ilyen gyanúm... :-)
Előzmény: jung (2421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!